Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

H 21-

6 070 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Henrik Svaland AasKristiansand OKbrutt
Ørjan Svaland AasKristiansand OKbrutt
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OKbrutt
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OKbrutt
Marius BjuganHalden SKbrutt
Mathias BjuganWing OKbrutt
Bojan BlumensteinNydalens SKbrutt
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubbbrutt
Eirik Langedal BreivikNydalens SKbrutt
Christian BøenKristiansand OKbrutt
Sebastian DalandKristiansand OKbrutt
Stig DalsørenKristiansand OKbrutt
Olav Johannes DeelstraOppsal Orienteringbrutt
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OLbrutt
Bjørn EkebergIL Tyrvingbrutt
Petter Marki ErichsenKristiansand OKbrutt
Mads FornesNTNUIbrutt
Gaute FriestadKristiansand OKbrutt
Håvard HagaNydalens SKbrutt
Lars Steinar HefreBø OLbrutt
Audun HeimdalNTNUIbrutt
Øyvind HelgerudHalden SKbrutt
Matias Hodne HanischKristiansand OKbrutt
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud ILbrutt
Morten JørgensenKristiansand OKbrutt
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Håvard Krey HansenOK Silsandbrutt
Eivind Romberg KvaaleBø OLbrutt
Jostein KvaklandVaregg Fleridrettbrutt
Sondre KvisliNotodden OLbrutt
Vebjørn KvisliNotodden OLbrutt
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orienteringbrutt
Erik LimaGanddal ILbrutt
Harri LuchsingerFreidigbrutt
Arne Johannes LøkkenNTNUIbrutt
Testløper Løype 1NOTEAMbrutt
Vojtech MelicharLoko Liberecbrutt
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettbrutt
Kenneth MydlandEgersund OKbrutt
Magnus Gautefall NicolaisenIL Imåsbrutt
Anders NordbergNydalens SKbrutt
Lars Sigve OftedalÅlgård Orienteringbrutt
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)brutt
Anders Felde OlaussenNTNUIbrutt
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjartbrutt
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOKbrutt
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orienteringbrutt
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Vojtech PeterkaLoko Liberecbrutt
Dag Steinar RagvinBø OLbrutt
Petter ReinemoKongsberg OLbrutt
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OLbrutt
Damien RenardKongsberg OLbrutt
Henrik Drange RuudRøyken OLbrutt
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OKbrutt
Halvor SaunesNydalens SKbrutt
Marco SeppiCUS Bolognabrutt
Pål SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Andreas StenerudOL Tønsberg og omegnbrutt
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKbrutt
Anders TiltnesIL Tyrvingbrutt
Olav VestølVegårshei ILbrutt
Ottar WiklundNydalens SKbrutt
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor