Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

C-Åpen

2 450 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SvenningNOTEAM22:129:03
2Snøfrid TellesbøHadeland OL24:45+2:3310:06
3Sunniva TellesbøHadeland OL24:46+2:3410:06
4Peter PrydzNeverfjord IL29:13+7:0111:55
5Kristian MoheimIK Grane Arendal Orientering32:47+10:3513:22
6Hans Gøran BjørkSandefjord OK35:31+13:1914:29
7Ester MoosbergerOLG Regio Olten35:53+13:4114:38
8Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)35:58+13:4614:40
9Astrid SandvikSveio OL - Orientering37:39+15:2715:22
10Mari BremnesGanddal IL40:25+18:1316:29
11Bente VasshaugKonnerud IL45:44+23:3218:40
12Knut Roar Rukke GjeitsundNOTEAM48:35+26:2319:49
13Mona Dalegård LøkenKongsberg OL55:28+33:1622:38
14Maruska BradacovaLoko Liberec59:27+37:1524:15
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Kaja HøivoldKongsberg OLdiskvalifisert

B-Åpen

2 700 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid TrøanHadeland OL25:039:16
2Hanne FredheimLillomarka OL25:09+0:069:18
3Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)25:45+0:429:32
4Kristin VatlandFossum IF27:06+2:0310:02
5May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)29:02+3:5910:45
6Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)29:43+4:4011:00
7Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering29:46+4:4311:01
8Jørgen WulfsbergNydalens SK33:42+8:3912:28
9Astrid Christina EspedalNydalens SK30:54+5:5111:26
10Karin EriksenOL Tønsberg og omegn32:21+7:1811:58
11Elisabeth Bratland SolbergBø OL32:22+7:1911:59
12Amund FossnesHisøy OK32:49+7:4612:09
13Heidi Fidje AndersenOK Sør32:51+7:4812:09
14Anfinn PaulsenTorvastad IL33:55+8:5212:33
15Tove Vinje PaulsenTorvastad IL34:54+9:5112:55
16Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)34:59+9:5612:57
17Jon Lars HovdejordNotodden OL35:11+10:0813:01
18Alexander RødstenHeming Orientering35:53+10:5013:17
19Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)37:29+12:2613:52
20Sondre AksnesNOTEAM38:32+13:2914:16
21Thomas FørdeSveio OL - Orientering39:01+13:5814:27
22Kristin EegNOTEAM39:49+14:4614:44
23Tore RøddeGanddal IL39:58+14:5514:48
24Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)43:39+18:3616:10
25Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)44:45+19:4216:34
26Steinar HorpestadEgersund OK44:47+19:4416:35
27Line BjørnåsKonnerud IL45:01+19:5816:40
28Maria Nilsson RøddeGanddal IL48:23+23:2017:55
29Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering50:13+25:1018:35
Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert

A-Åpen

3 580 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mads Henrik SandnesHope IL28:478:02
2Julie BøbelNOTEAM30:46+1:598:35
3Hanne NøvikNydalens SK31:49+3:028:53
4Brynjar FredheimLillomarka OL32:36+3:499:06
5Mariann Øren ArvesenSandefjord OK32:54+4:079:11
6Audun FingarsenElverum OK33:05+4:189:14
7Snorre VegganOppsal Orientering33:37+4:509:23
8Dag Olav RønningNydalens SK29:52+1:058:20
9Anna-Thekla TonjerElverum OK34:37+5:509:40
10Maik KurrSV IHW Alex Berlin35:50+7:0310:00
11Eskil StenFly 5 Kamp37:25+8:3810:27
12Trine MelheimSturla, IF37:52+9:0510:34
13Maren Mohagen HansenFreidig39:16+10:2910:58
14Frank SandbergFly 5 Kamp40:09+11:2211:12
15Stine Marie GabrielsenFly 5 Kamp41:06+12:1911:28
16Idunn AssevFly 5 Kamp41:52+13:0511:41
17Harald OmlandSkien OK42:30+13:4311:52
18Kamilla LomeHamar OK43:50+15:0312:14
19Sindre Skeie PettersonEgersund OK44:24+15:3712:24
20Bendik FalchFly 5 Kamp46:25+17:3812:57
21Heidi BjordalOppsal Orientering46:28+17:4112:58
22Gunn Mariken BjervaNamsos OL47:46+18:5913:20
23Gun Irene MonsenEgersund OK48:52+20:0513:38
24Geir JacobsenLardal OL49:36+20:4913:51
25Erik VieHaugesund IL Orientering50:33+21:4614:07
26Marit NerstenNTNUI53:12+24:2514:51
27Miriam DenstadliFly 5 Kamp1:06:16+37:2918:30
28Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1:09:32+40:4519:25
28Asgeir FremstadLarvik OK1:04:01+35:1417:52
33Asbjørn BygglandHøydalsmo IL54:23+25:3615:11
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Helge HundeidSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

N-åpen

1 230 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Eline BerganVegårshei ILfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Tuva Dahl BorkamoNotodden OLfullført
Jone BreilandÅlgård Orienteringfullført
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orienteringfullført
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Julia Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Torben EikedalenPorsgrunn OLfullført
Johan Francis EskiltHisøy OKfullført
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Filip HalvorsenNydalens SKfullført
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)fullført
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaafullført
Eirik KihleKonnerud ILfullført
Rikke KihleKonnerud ILfullført
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Oskar KleppaÅlgård Orienteringfullført
Stine KleppaÅlgård Orienteringfullført
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SKfullført
Brage LaugalandÅlgård Orienteringfullført
Vetle LaugalandÅlgård Orienteringfullført
Eirik LestebergKongsberg OLfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Tiril Markussen PrydzNeverfjord ILfullført
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Jakob MelbergÅlgård Orienteringfullført
Eira MorkNotodden OLfullført
Kristian MorkNotodden OLfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringfullført
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)fullført
Vilde PuntervoldEgersund OKfullført
Ella Nesset RavndalÅlgård Orienteringfullført
Mathis RenardKongsberg OLfullført
Anne RingvollIK Grane Arendal Orienteringfullført
Anne Lise RonæssPorsgrunn OLfullført
Linnea RustadMåren OKfullført
Signe Drange RuudRøyken OLfullført
Johanne Ragvin RystadNydalens SKfullført
Jørgen Rønning JohansenMåren OKfullført
Maja Sjøgren CarlsenFreidigfullført
Ingrid SkrettingÅlgård Orienteringfullført
Synne Stigen BygglandHøydalsmo ILfullført
Marte Wold SundeSøgne og Songdalen OKfullført
Sigurd Wold  SundeSøgne og Songdalen OKfullført
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)fullført
Julie  Trøan HvamstadHadeland OLfullført
Marie Trøan HvamstadHadeland OLfullført
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)fullført
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)fullført
Julie WoldSturla, IFfullført
Josephine Lin BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
Anniken FossnesHisøy OKdiskvalifisert

D -10

2 360 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa38:3116:19
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)40:0817:00
Dea EikedalenPorsgrunn OL32:4113:50
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL39:3416:45
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)43:1918:21
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK21:028:54
Eline KravdalGjø-Vard OL32:5413:56
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering33:0814:02
Maren OftedalÅlgård Orientering33:1114:03
Astrid ReuschHeming Orientering28:5812:16
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)40:0917:00
Helene ScheeleNydalens SK15:356:36
Silje Andresen SkotteFossum IF28:2812:03
Mone Småge-HilsenKonnerud IL40:1017:01
Ella Steinberg-HalvorsenNydalens SK20:428:46

D 11-12

2 540 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK19:167:35
2Kristina KleppaÅlgård Orientering22:57+3:419:02
3Vilde Aakre LeistadSkien OK23:00+3:449:03
4Iselin HøivoldKongsberg OL23:50+4:349:22
5Tonje RykkjeVaregg Fleridrett24:02+4:469:27
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)24:02+4:469:27
7Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)25:53+6:3710:11
8Maren Sofie FremstadLarvik OK27:07+7:5110:40
9Hanna SpangbergKonnerud IL30:41+11:2512:04
10Johanne StorhaugKonnerud IL31:10+11:5412:16
11Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering32:20+13:0412:43
12Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering34:35+15:1913:36
13Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb34:48+15:3213:42
14Marie Bjordal VegganOppsal Orientering35:43+16:2714:03
15Mari RichterSandnes IL (Rogaland)35:50+16:3414:06
16Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb37:19+18:0314:41
17Ingrid LestebergKongsberg OL39:12+19:5615:25
17Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)39:12+19:5615:25
19Daniella GjoneSandefjord OK39:15+19:5915:27
20Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK40:01+20:4515:45
21Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa41:34+22:1816:21
22Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1:00:33+41:1723:50
23Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)1:19:00+59:4431:06
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

D 11-12N

1 230 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helena HalvorsenNydalens SK9:217:36
2Hermine GrønnebergHedrum OL11:03+1:428:59
3Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn11:59+2:389:44
4Ida VatlandFossum IF17:27+8:0614:11

D 13-14

3 030 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn26:508:51
2Inga Skaarer WiklundNydalens SK27:36+0:469:06
3Maja Mo HjelsethNydalens SK29:04+2:149:35
4Synne SandvenNotodden OL29:55+3:059:52
5Marie KravdalGjø-Vard OL31:24+4:3410:21
6Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering32:11+5:2110:37
7Ingvild GustafssonKongsberg OL32:32+5:4210:44
8Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering32:56+6:0610:52
9Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK33:05+6:1510:55
10Alida OftedalÅlgård Orientering34:08+7:1811:15
11Anna TaksdalGanddal IL34:18+7:2811:19
12Marie ScheeleNydalens SK34:19+7:2911:19
13Mari AarsethNydalens SK34:35+7:4511:24
14Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL35:13+8:2311:37
15Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)36:04+9:1411:54
16Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi36:05+9:1511:54
17Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering36:21+9:3111:59
18Kathinka Zahl HagenFossum IF37:35+10:4512:24
19Ingeborg HovdefjordNotodden OL38:02+11:1212:33
20Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)39:05+12:1512:53
21Maria GrovanOL Tønsberg og omegn39:30+12:4013:02
22Hannah Syrdal ØenHeming Orientering40:25+13:3513:20
23Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL41:45+14:5513:46
24Guro SchjølbergTynset IF44:01+17:1114:31
25Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb45:11+18:2114:54
26Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL46:12+19:2215:14
27Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering46:40+19:5015:24
28Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)48:00+21:1015:50
29Helene Margarethe KristensenHeming Orientering48:35+21:4516:02
30Karine Aarstad TorgersenEgersund OK48:39+21:4916:03
31Tiril Ebon EspedalNydalens SK51:08+24:1816:52
32Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL53:05+26:1517:31
33Gunde TumelionisFossum IF53:32+26:4217:40
34Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)54:16+27:2617:54
36Iril RingheimLarvik OK57:27+30:3718:57
37Thea Beate PuntervoldEgersund OK58:45+31:5519:23
38Ingeborg EikåsSandefjord OK1:39:56+1:13:0632:58

D 13-16C

2 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse25:5410:11
2Marielle MichelsenFossum IF26:47+0:5310:32
35Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)57:26+31:3222:36
Linn StrømSandefjord OKdiskvalifisert
Lise StrømSandefjord OKdiskvalifisert

D 15-16

3 380 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL27:298:07
2Oda ScheeleNydalens SK28:55+1:268:33
3Kristin Melby JacobsenLardal OL29:33+2:048:44
4Emma Bangstad BergersenHamar OK31:00+3:319:10
5Malene JebsenHeming Orientering31:16+3:479:15
6Marte Madslien BakkenNydalens SK31:17+3:489:15
7Tina KallesonOppsal Orientering31:19+3:509:15
8Mari EidsmoFreidig31:40+4:119:22
9Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL31:55+4:269:26
10Kristine KravdalGjø-Vard OL32:08+4:399:30
11Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb34:29+7:0010:12
11Yngvild Langedal BreivikNydalens SK34:29+7:0010:12
13Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering35:24+7:5510:28
14Amélie AamodtOppsal Orientering36:21+8:5210:45
15Selma HøivoldKongsberg OL36:28+8:5910:47
16Martine SkjelsvikLillehammer OK36:53+9:2410:54
17Alexandra LinløkkenØstmarka OK37:24+9:5511:03
18Maya Jones ArnesenHeming Orientering37:28+9:5911:05
19Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering38:55+11:2611:30
20Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering39:36+12:0711:42
21Trude MarkhusVerdal OK39:58+12:2911:49
22Elise Wærp HaugeNydalens SK40:05+12:3611:51
23Ella BerstadHeming Orientering40:23+12:5411:56
24Marie Roll-TørnqvistFana IL40:52+13:2312:05
25Oda Isnes TyseEiker OL41:10+13:4112:10
26Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular41:36+14:0712:18
27Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK42:11+14:4212:28
28Helene Bjørkvold JendalFossum IF42:35+15:0612:35
29Ingrid LamarkGanddal IL42:38+15:0912:36
30Noor Dirro-HeluMåren OK43:01+15:3212:43
31Emma EngehultNotodden OL43:33+16:0412:53
32Nora Småge HilsenKonnerud IL44:02+16:3313:01
33Mari BrendeFossum IF45:30+18:0113:27
34Frida SolsrudNydalens SK46:42+19:1313:48
35Eline SchervenLardal OL47:24+19:5514:01
36Ida Sofie HjortlandLarvik OK50:53+23:2415:03
37Hedda SpangbergKonnerud IL51:50+24:2115:20
38Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK53:46+26:1715:54
39Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn53:53+26:2415:56
40Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK56:48+29:1916:48
41Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1:08:19+40:5020:12
Luciana Maria SvadsMåren OKdiskvalifisert

D 15-16B

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild JohnsenHedrum OL26:039:38
2Sara StrayKristiansand OK36:04+10:0113:21
3Tiril KihleKonnerud IL40:51+14:4815:07
4Kristin Krafft MyhrenHisøy OK41:51+15:4815:30
Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 17-A kort

2 810 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa26:219:22
2Solveig SletnerRøyken OL28:30+2:0910:08
3Anette Fidje BerganVegårshei IL29:48+3:2710:36
4Kristin SletnerRøyken OL31:35+5:1411:14
5Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK32:03+5:4211:24
6Marit IsachsenAsker Skiklubb32:05+5:4411:25
7Otilie OftedalÅlgård Orientering34:08+7:4712:08
8Randi MorkNotodden OL35:07+8:4612:29
9Elise GisholtFossum IF38:44+12:2313:47
10Vilde Brabrand UrfjellIL Imås39:30+13:0914:03
11Carmen DirroMåren OK40:54+14:3314:33
11Heidi MartbyÅlgård Orientering34:29+8:0812:16
12Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK41:16+14:5514:41
13Susan BøbelIL Imås41:19+14:5814:42
14Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)43:59+17:3815:39
15Linn Carina DalandKristiansand OK48:10+21:4917:08
16Julie PuntervoldEgersund OK49:38+23:1717:39
17Kirsten AaslundMåren OK54:41+28:2019:27
Janne Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert

D 17-B

2 700 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette WathneSandnes IL (Rogaland)23:308:42
2Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse24:33+1:039:05
3Hege Rønning JohansenMåren OK27:16+3:4610:05
4Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa27:41+4:1110:15
5Ingunn S. ØsthagenByåsen IL28:01+4:3110:22
6Celine Vik OlsenLarvik OK29:19+5:4910:51
7Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL30:39+7:0911:21
8Inger Anette Vik OlsenLarvik OK30:50+7:2011:25
9Anna Henriette StraumeDrangedal OL32:16+8:4611:57
10Anne Kari BirkelandBirkenes IL34:16+10:4612:41
12Gry AakreSkien OK34:56+11:2612:56
13Inger SvalandOL Vallset/Stange36:23+12:5313:28
14Ingrid SkaarerNydalens SK36:35+13:0513:32
15Ann-Karin LestebergKongsberg OL37:12+13:4213:46
16Ann Charlotte WallHaugesund IL Orientering38:13+14:4314:09
17Solveig SchouOK Sør42:35+19:0515:46
18Hilde Gunn HellenesOK Skeidi44:18+20:4816:24
19Heidi HerumOK Skeidi48:14+24:4417:51
20Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb52:09+28:3919:18

D 17-C

2 450 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine JægtvikKonnerud IL20:518:30
2Eli Signe KvaaleHøydalsmo IL23:30+2:399:35
3Henriette NessetÅlgård Orientering24:51+4:0010:08
4Hilde SkrettingÅlgård Orientering27:21+6:3011:09
5Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)27:22+6:3111:10
6Sigrun GjoneSandefjord OK29:12+8:2111:55
7Torunn LaugalandÅlgård Orientering29:29+8:3812:02
7Halfrid WaageSkien OK1:44:52+1:24:0142:48
8Guro MaudalÅlgård Orientering30:15+9:2412:20
9Rita RaastadSkien OK30:53+10:0212:36
10Merethe PuntervoldEgersund OK33:09+12:1813:31
11Else StordalOL Tønsberg og omegn34:44+13:5314:10
12Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)35:48+14:5714:36
13Anne-Marie BrekkeOK Skeidi35:58+15:0714:40
14Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)36:07+15:1614:44
15Hege AndersenIL Koll39:28+18:3716:06
16Therese BotnenNesbyen IL48:36+27:4519:50
17Berit BrandsbergEgersund OK57:27+36:3623:26

D 17-N

2 360 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde SalvesenIL Koll26:0611:03
2Kari BjaadalOK Skeidi26:12+0:0611:06

D 17-20

4 970 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene EgerKongsberg OL42:568:38
2Tale StrandKongsberg OL45:29+2:339:09
3Nora SvendsenGanddal IL47:21+4:259:31
4Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK48:21+5:259:43
5Jenny BaklidKonnerud IL48:51+5:559:49
6Thea Sildnes BaklidKonnerud IL49:01+6:059:51
7Thea DyrkornEiker OL49:33+6:379:58
8Kjersti Tønnesen BergstølKongsberg OL49:40+6:449:59
9Mari Strømme LidVaregg Fleridrett50:19+7:2310:07
10Mari Landro SvingheimKonnerud IL51:22+8:2610:20
11Ada WulfsbergNydalens SK51:53+8:5710:26
12Janne Tjørhom AasheimGanddal IL52:54+9:5810:38
13Malin HaugeHisøy OK53:06+10:1010:41
14Invild LangeggenKongsberg OL53:20+10:2410:43
15Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK53:22+10:2610:44
16Anniken RanvikKonnerud IL54:31+11:3510:58
17Linn Mei WaalerMåren OK55:02+12:0611:04
18Ane Sofie KroghOppsal Orientering55:39+12:4311:11
19Andrea VaneboKongsberg OL55:51+12:5511:14
20Christine HoenEiker OL57:21+14:2511:32
21Maiken Økern HågårdKonnerud IL57:37+14:4111:35
22Solveig LetmolieEiker OL57:48+14:5211:37
23Karen Hoel JomaasFossum IF59:47+16:5112:01
24Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett59:54+16:5812:03
25Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1:00:02+17:0612:04
26Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1:00:39+17:4312:12
27Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular1:03:37+20:4112:48
28Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1:05:42+22:4613:13
29Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:10:56+28:0014:16
30Sarah WølloKongsberg OL1:12:58+30:0214:40
31Thea LandKonnerud IL1:13:28+30:3214:46
32Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1:19:36+36:4016:00
Ane DyrkornEiker OLdiskvalifisert
Ida MonsenEgersund OKdiskvalifisert
Sigrid EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 21-

5 630 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bodil HelgerudHalden SK50:138:55
2Synnøve BråtenVegårshei IL50:17+0:048:55
3Kristine FjeldboIL Tyrving51:19+1:069:06
4Nicole RagvinNydalens SK54:20+4:079:39
5Michela GuizzardiCUS Bologna54:41+4:289:42
6Marit ValaOppsal Orientering55:06+4:539:47
7Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1:00:23+10:1010:43
7Kine DirroMåren OK1:00:23+10:1010:43
9Anette JuveliKonnerud IL1:02:43+12:3011:08
10Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:04:38+14:2511:28
11Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1:08:02+17:4912:05
12Hege Holth RekaaRøyken OL1:08:47+18:3412:13
13Line Drange RuudRøyken OL1:15:12+24:5913:21
14Aurora FossøyNTNUI1:19:00+28:4714:01

D 35-

3 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL39:5111:00

D 40-

3 590 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK30:458:33
2Monica BerglundRingerike OL31:31+0:468:46
3Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)37:08+6:2310:20
4Ellen GustafssonKongsberg OL39:52+9:0711:06
5Trude HansenBerger og Svelvik OL49:31+18:4613:47
6Mona HoltePorsgrunn OL52:02+21:1714:29
7Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1:16:16+45:3121:14

D 45-

3 590 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL31:038:38
2Mariann ScheiTIF Viking32:17+1:148:59
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL32:39+1:369:05
4Christina WhiteSøgne og Songdalen OK33:34+2:319:21
5Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF34:04+3:019:29
6Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb35:34+4:319:54
7Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK36:22+5:1910:07
8Kristin SandvenNotodden OL36:51+5:4810:15
9Linda RykkjeVaregg Fleridrett37:28+6:2510:26
10Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK38:34+7:3110:44
11Arnhild KroghOppsal Orientering39:02+7:5910:52
12Marit InngjerdingenHeming Orientering39:55+8:5211:07
13Elin KallesonOppsal Orientering40:42+9:3911:20
14Elise HafskjoldNydalens SK40:43+9:4011:20
15Mai Britt BjørkSandefjord OK41:22+10:1911:31
16Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb42:42+11:3911:53
17Vibeke LamarkGanddal IL44:25+13:2212:22
18Stine ArntzenSandefjord OK45:20+14:1712:37
19Hilde HetlandEgersund OK46:30+15:2712:57
20Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb46:34+15:3112:58
21Mari Reiersen JensenBirkenes IL47:02+15:5913:06
22Anne NilsenÅs-NMBU Orientering47:46+16:4313:18
23Kirsti LysakerFana IL48:27+17:2413:29
24Mette SpangbergKonnerud IL50:07+19:0413:57
25Monica FeylingKolbotn og Skimt OL50:57+19:5414:11
26Marianne ReuschHeming Orientering1:00:26+29:2316:50
27Marit EgnerAsker Skiklubb1:14:51+43:4820:50
Kristin Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

D 50-

3 420 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK30:198:51
2Kari MadslienNydalens SK30:42+0:238:58
3Kari ChristiansenSandefjord OK31:17+0:589:08
4Isa HeggedalKonnerud IL31:21+1:029:10
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL33:21+3:029:45
6Anne Berit BredholtSandefjord OK33:53+3:349:54
7Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK34:29+4:1010:04
8Arnhild U. BråtenVegårshei IL35:23+5:0410:20
9Marianne OmdalKongsberg OL36:22+6:0310:38
10Tove HeimdalKonnerud IL36:52+6:3310:46
11Marianne NjåsteinIL Tyrving37:12+6:5310:52
12Ingrid RavnanOL Toten-Troll38:34+8:1511:16
13Hilde KløvstadSandefjord OK40:31+10:1211:50
14Ann Sissel VehusVerdal OK43:25+13:0612:41
15Annette LeonhardtSV IHW Alex Berlin43:45+13:2612:47
16Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering46:15+15:5613:31
17Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)48:04+17:4514:03
18Else GrandalIL Tyrving51:39+21:2015:06

D 55-

2 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK27:2210:21
2Ragnhild HaldKristiansand OK27:34+0:1210:26
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL28:45+1:2310:53
4Hege FjellbirkelandIL Gular33:02+5:4012:30
5Berit BergeIL Tyrving34:59+7:3713:15
6Gro Hege LudvigsenMåren OK42:05+14:4315:56
7Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen43:07+15:4516:19

D 60-

2 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK27:2010:21
2Hanne HerumOK Skeidi34:42+7:2213:08
3Siren GreveBergens TF36:56+9:3613:59
4Eli FrafjordGanddal IL38:09+10:4914:27
5May MelingStavanger Orienteringsklubb39:55+12:3515:07
6Gunn BotnenBø OL46:27+19:0717:35

D 65-

2 420 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt RameckersHaugesund IL Orientering34:0014:02
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL34:43+0:4314:20
3Astrid OrmbergFana IL35:44+1:4414:45
4Elisabeth RødAndebu IL39:31+5:3116:19
5Elin Glad BalchenOddersjaa SSK45:47+11:4718:55

D 70-

2 420 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Timenes LaugenIL Imås26:0710:47
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb30:32+4:2512:37
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb33:35+7:2813:52
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb34:17+8:1014:10
5Margareta BrynhildsenStokke IL34:41+8:3414:19
6Ingeborg BøbelIL Imås35:33+9:2614:41
7Anne Karin StigemoIL Imås36:30+10:2315:04
8Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL37:35+11:2815:31
9Elsa-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK50:34+24:2720:53
10Gerd LangsethLarvik OK54:39+28:3222:34
11Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1:12:23+46:1629:54
12Hjørdis ØvreåsBotne SK1:24:10+58:0334:46
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 75-

2 420 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF41:3517:10
2Synnøve DalvaBø OL43:35+2:0018:00
3Aase Tove GoldenMåren OK59:32+17:5724:36
4Inger Lise SolbergBø OL1:08:22+26:4728:15
5Lise LevyLarvik OK1:08:41+27:0628:22

D 80-

2 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK37:5115:38
2Inger E. VamnesHamar OK40:30+2:3916:44
3Tirill Liby SeipOK Skeidi44:19+6:2818:18
4Gudveig JørundlandOK Sør50:13+12:2220:45

H -10

2 360 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Endre Aakre LeistadSkien OK35:0614:52
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL35:4615:09
Solan EikedalenPorsgrunn OL39:4216:49
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK24:0910:13
Sindre FurlandSandefjord OK18:477:57
Sondre HafskjoldNydalens SK19:468:22
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)22:429:37
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering27:5011:47
Mikkel MichelsenFossum IF19:078:06
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)47:5620:18
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)23:5010:05
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL29:0512:19
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL25:0110:36
Sondre SkrettingÅlgård Orientering35:3115:02
Jon StrandKongsberg OL20:338:42
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)26:0011:01
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)45:0119:04

H 11-12

2 540 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarand GustafssonKongsberg OL16:486:36
2Lukas Jones ArnesenHeming Orientering17:21+0:336:49 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)18:58+2:107:28
4Emil Tonjer FingarsenElverum OK20:30+3:428:04
5Rasmus EngehultNotodden OL21:03+4:158:17
6Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb21:31+4:438:28
7Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi21:34+4:468:29
8Gaute NysæterSkien OK22:26+5:388:49
9Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL22:36+5:488:53
10Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)22:37+5:498:54
11Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa22:53+6:059:00
12Marius RøddeGanddal IL23:21+6:339:11
12Ask Felland SætnanFossum IF23:21+6:339:11
14Livar OftedalÅlgård Orientering23:22+6:349:11
15Eskil HafskjoldNydalens SK26:35+9:4710:27
16Jan Olav BerganKongsberg OL26:50+10:0210:33
17Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)27:42+10:5410:54
18Niclas GunnerødStokke IL28:00+11:1211:01
19Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange28:03+11:1511:02
20Blu William OplandOK Skeidi30:22+13:3411:57
21Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)32:30+15:4212:47
22Jens WoldSturla, IF33:00+16:1212:59
23Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering33:56+17:0813:21
24Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)34:37+17:4913:37
25Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL35:40+18:5214:02
26Olav BerganVegårshei IL37:28+20:4014:45
27Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)39:06+22:1815:23
28Odin HorpestadEgersund OK57:27+40:3922:37
29Ole Magnus StoremyrIL Hauken1:01:36+44:4824:15
30Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)1:12:40+55:5228:36
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

H 11-12N

1 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF10:158:20
2Markus Andersen KaarvaagStatoil BIL13:42+3:2711:08
3Andreas MelheimSturla, IF13:58+3:4311:21

H 13-14

3 030 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakub PeterkaLoko Liberec22:577:34
2Benjamin GjoneSandefjord OK24:53+1:568:12
3Christian Fredrik BorgIL Koll24:55+1:588:13
4Henrik Kaupang LyeLarvik OK25:17+2:208:20
5Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb26:18+3:218:40
6Halvor LøkenKongsberg OL26:59+4:028:54
7Martin Størmer-AntonsenNydalens SK27:15+4:188:59
8Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)27:24+4:279:02
9Axel AaldeNydalens SK27:55+4:589:12
10Markus RichterSandnes IL (Rogaland)28:57+6:009:33
11Fridtjof ReuschHeming Orientering29:52+6:559:51
12Rasmus BerglundRingerike OL30:33+7:3610:04
13Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)30:39+7:4210:06
14Johannes Salvesen-LundeIL Koll30:46+7:4910:09
15Eirik FrostAlta OL30:48+7:5110:09
16Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)31:15+8:1810:18
17Kristoffer LerliMelhus IL31:43+8:4610:28
18Theodor BjørkSandefjord OK31:49+8:5210:30
19Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)31:53+8:5610:31
20Edvin AakreEgersund OK32:01+9:0410:33
21Brage Bell LysakerFana IL32:11+9:1410:37
22Gabriel GjoneSandefjord OK33:08+10:1110:56
23Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)35:29+12:3211:42
24Reno PapeKonnerud IL36:46+13:4912:08
25Sindre Vie StrislandFossum IF37:05+14:0812:14
26Anders Næss-UlsethHeming Orientering38:07+15:1012:34
27Eirik Vie StrislandFossum IF38:22+15:2512:39
28Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)38:37+15:4012:44
29Erlend BremnesGanddal IL40:02+17:0513:12
30Arne BerganKongsberg OL40:23+17:2613:19
31Jakob A. GjedeboOppsal Orientering41:31+18:3413:42
32Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)42:49+19:5214:07
33Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb43:35+20:3814:23
34Jonas KroghOppsal Orientering44:17+21:2014:36
35Brage EikåsSandefjord OK44:50+21:5314:47
36Henrik Repstad StoremyrIL Hauken45:59+23:0215:10
37Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK46:18+23:2115:16
38Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering47:28+24:3115:39
39Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK48:08+25:1115:53
40Ole Andre BrandsbergEgersund OK49:20+26:2316:16
41Jonas HickenIL Koll1:00:28+37:3119:57
42Andreas SandernesØstmarka OK1:01:16+38:1920:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
43Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1:03:52+40:5521:04
44Håvard EikRaumar Orientering1:04:28+41:3121:16
45Simen Rønning JohansenMåren OK1:06:25+43:2821:55
46Fredrik PyttenKristiansand OK1:31:40+1:08:4330:15
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert
Philip Lehmann RomørenFossum IFdiskvalifisert
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 13-16C

2 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering24:029:27
2Olav Bratland SolbergBø OL25:29+1:2710:01
3Oliver Johan Moe SyvertsenTorridal IL25:55+1:5310:12

H 15-16

3 670 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen SchjølbergTynset IF30:158:14
2Gaute BerganNydalens SK30:53+0:388:24
3Iver RingheimLarvik OK30:55+0:408:25
4Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering31:17+1:028:31
5Hans UrsetIL BUL-Tromsø31:46+1:318:39
6Teodor Mo HjelsethNydalens SK31:53+1:388:41
7Martin Vehus SkjerveVerdal OK31:55+1:408:41
8Cornelius BjørkSandefjord OK32:11+1:568:46
9Sondre YtterbøAsker Skiklubb32:19+2:048:48
10Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK32:36+2:218:52
11Brage TakleKristiansand OK34:31+4:169:24
12Tobias RøddeGanddal IL34:47+4:329:28
13Kasper Bakken UlsethNydalens SK34:52+4:379:30
14Mikkel KatlaFossum IF35:21+5:069:37
15Sander Tonjer FingarsenElverum OK36:08+5:539:50
16Marius BakkeFossum IF37:23+7:0810:11
17Tobias EspedalNydalens SK38:01+7:4610:21
18Jonas EikåsSandefjord OK38:02+7:4710:21
19Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering38:55+8:4010:36
20Samuel KleppaÅlgård Orientering39:12+8:5710:40
21Mats LindaasElverum OK40:24+10:0911:00
22Henrik ReuschHeming Orientering41:48+11:3311:23
23Olav Kristian LundKongsberg OL41:54+11:3911:25
24August Syrdal ØenHeming Orientering42:15+12:0011:30
25Vetle DrageKongsberg OL42:32+12:1711:35
26Rolf Andreas BergNydalens SK42:50+12:3511:40
27Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering43:31+13:1611:51
28Gustav Andresen SkotteFossum IF43:36+13:2111:52
29Ferdinand FremmingHeming Orientering45:01+14:4612:15
30Eilev KvaaleAsker Skiklubb45:50+15:3512:29
31Mikkel BerglundRingerike OL46:26+16:1112:39
32Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)46:50+16:3512:45
33Ole Kristian TaksdalGanddal IL47:21+17:0612:54
34Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb50:50+20:3513:51
35Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL51:27+21:1214:01
36Jonas AarsethNydalens SK54:45+24:3014:55
37Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb55:16+25:0115:03
38Elias StubberudNydalens SK56:20+26:0515:20
39Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering56:47+26:3215:28
40Gard FrostAlta OL57:32+27:1715:40
41Gaute LindaasElverum OK1:01:22+31:0716:43
42Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1:02:20+32:0516:59
43Theo Ring GiskeNydalens SK1:04:20+34:0517:31
44Birk Felland SætnanFossum IF1:04:57+34:4217:41
Kristian ØstermannHeming Orienteringdiskvalifisert
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert

H 15-16B

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen WesterheimStord Orientering30:0911:10
2Sven StielstraSauda Orienteringsklubb36:51+6:4213:38

H 17-A kort

3 580 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre Ruud BråtenNydalens SK26:237:22
2Per WiréhnAsker Skiklubb29:50+3:278:20
3Lars HalvorsenNydalens SK29:55+3:328:21
4Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa32:11+5:488:59
5Petter HalvorsenNydalens SK32:17+5:549:01
6Gunnar PettersonEgersund OK32:33+6:109:05
7Jon SolbergBø OL32:36+6:139:06
8Arild FlatenVegårshei IL35:03+8:409:47
9Lars Rønning JohansenMåren OK35:31+9:089:55
10Andreas SommerfeltVegårshei IL37:12+10:4910:23
11Andreas BreilandÅlgård Orientering38:07+11:4410:38
12Jakob HageliaVegårshei IL39:44+13:2111:05
13Rune Kristian MorkNotodden OL39:53+13:3011:08
14Jørn BerganVegårshei IL40:38+14:1511:21 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering46:19+19:5612:56
16Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn48:57+22:3413:40
17Alexander HorpestadEgersund OK58:50+32:2716:26

H 17-B

2 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1TorSverre E. SkåraEgersund OK25:189:22
2Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)26:02+0:449:38
3Leif Håkon LeistadSkien OK26:26+1:089:47
4Tony HalsallOtra IL27:20+2:0210:07
5Harald BerganKongsberg OL27:21+2:0310:07
6Eiliv Bjarne LønningenOtra IL29:55+4:3711:04
7Knut GjoneSandefjord OK30:20+5:0211:14
8Ove KjetsåOtra IL31:39+6:2111:43
9Oskar StraumeDrangedal OL32:42+7:2412:06
10Thomas H FossnesHisøy OK32:58+7:4012:12
11Harald LestebergKongsberg OL43:28+18:1016:05

H 17-C

2 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ketil OplandOK Skeidi17:507:16
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn22:43+4:539:16
3Kjetil GlimsdalIL Imås23:20+5:309:31
4Øivind PedersenOK Skeidi30:28+12:3812:26
5Edward SævlandÅlgård Orientering31:33+13:4312:52
6Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn33:57+16:0713:51
7Børre GrovanOL Tønsberg og omegn40:21+22:3116:28
Morten RogdebergEgersund OKdiskvalifisert
Arild BjørkenesMarnardal ILdiskvalifisert

H 17-N

2 360 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL20:438:46
2Frank SolåsSøgne og Songdalen OK26:13+5:3011:06

H 17-20

5 630 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius PyttenKristiansand OK36:276:28
2Marius AurebekkKristiansand OK39:14+2:476:58
3Stian RykkjeVaregg Fleridrett42:27+6:007:32
4Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL43:13+6:467:40
5Peter GisholtFossum IF43:44+7:177:46
6Tord StrandKongsberg OL44:28+8:017:53
7Anders VestølVegårshei IL44:32+8:057:54
8Jørgen BaklidKonnerud IL46:08+9:418:11
9Jostein Svaland DaleVang OL46:57+10:308:20
10Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK47:26+10:598:25
10Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering47:26+10:598:25
10Mathias HermstadFreidig47:26+10:598:25
13Aslak HeimdalKonnerud IL47:27+11:008:25
14Tobias KristensenNTNUI47:55+11:288:30
15Petr MelicharLoko Liberec48:15+11:488:34
16John Kristian UndelandSturla, IF49:57+13:308:52
17Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn51:32+15:059:09
18Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL53:32+17:059:30
19Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular54:30+18:039:40
20Even LindaasVang OL56:02+19:359:57
21Even FossumIK Grane Arendal Orientering56:29+20:0210:01
22Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK56:38+20:1110:03
23Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK56:50+20:2310:05
24Skjalg NysæterSkien OK1:02:06+25:3911:01
25Fredrik Monrad OlsenFlosta IL1:06:34+30:0711:49
26Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1:22:52+46:2514:43

H 21-

6 070 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart37:316:10
2Anders NordbergNydalens SK37:36+0:056:11
3Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering40:04+2:336:36
4Bojan BlumensteinNydalens SK40:16+2:456:38
5Anders TiltnesIL Tyrving40:20+2:496:38
6Bjørn EkebergIL Tyrving40:53+3:226:44
7Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering40:59+3:286:45
8Anders Felde OlaussenNTNUI41:41+4:106:52
9Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett42:20+4:496:58
10Petter Marki ErichsenKristiansand OK43:03+5:327:05
11Marco SeppiCUS Bologna44:22+6:517:18
11Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL44:22+6:517:18
13Øyvind HelgerudHalden SK44:44+7:137:22
14Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL44:56+7:257:24
15Lars Steinar HefreBø OL45:35+8:047:30
16Matias Hodne HanischKristiansand OK46:21+8:507:38
17Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK46:53+9:227:43
18Halvor SaunesNydalens SK47:01+9:307:44
19Harri LuchsingerFreidig47:07+9:367:45
20Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK47:27+9:567:49
21Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)47:56+10:257:53
22Eivind Romberg KvaaleBø OL48:47+11:168:02
23Mathias BjuganWing OK49:32+12:018:09
24Olav VestølVegårshei IL49:52+12:218:12
25Dag Steinar RagvinBø OL49:58+12:278:13
26Eirik Langedal BreivikNydalens SK50:12+12:418:16
27Marius BjuganHalden SK50:36+13:058:20
28Håvard HagaNydalens SK50:47+13:168:21
29Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering50:56+13:258:23
30Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering51:00+13:298:24
31Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL51:36+14:058:30
32Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering53:04+15:338:44
34Henrik Drange RuudRøyken OL55:09+17:389:05
35Vojtech MelicharLoko Liberec55:44+18:139:10
36Erik LimaGanddal IL56:57+19:269:22 Last ned GPS-spor i gpx-format
37Håvard Krey HansenOK Silsand56:59+19:289:23
38Jostein KvaklandVaregg Fleridrett1:00:25+22:549:57
39Vojtech PeterkaLoko Liberec1:04:07+26:3610:33
40Ottar WiklundNydalens SK1:04:21+26:5010:36
41Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb1:04:50+27:1910:40 Last ned GPS-spor i gpx-format
42Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1:05:17+27:4610:45
43Pål SkogedalAsker Skiklubb1:20:16+42:4513:13
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 35-

5 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein SundeSøgne og Songdalen OK58:2110:21

H 40-

5 630 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø40:397:13
2Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL41:47+1:087:25
3Jostein MoeTorridal IL42:05+1:267:28
4Arild AndresenFossum IF44:40+4:017:56
5Jørn SundbyLarvik OK45:04+4:258:00
6Johan MichelsenFossum IF46:46+6:078:18
7Gard LindsethNydalens SK48:38+7:598:38
8Rune RystadNydalens SK48:56+8:178:41
9Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb49:25+8:468:46
10Torbjørn KravdalGjø-Vard OL50:21+9:428:56
11Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering51:04+10:259:04
12Jostein F. TellnesAsker Skiklubb53:26+12:479:29
13Kim RichterSandnes IL (Rogaland)55:43+15:049:53
14Ola LestebergKongsberg OL59:23+18:4410:32
15Bård SkogsholmÅlgård Orientering59:30+18:5110:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb1:05:59+25:2011:43
17Olle MalmringFreidig1:14:18+33:3913:11
18Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1:19:37+38:5814:08

H 45-

4 970 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)37:177:30
2Odd StrandKongsberg OL39:25+2:087:55
3Esten KorenNydalens SK40:33+3:168:09
4Oddvar TaksdalGanddal IL41:31+4:148:21
5Håkon WoldSturla, IF41:33+4:168:21
6Ørjan RavndalÅlgård Orientering41:51+4:348:25
7Runar HafskjoldNydalens SK42:05+4:488:28
8Nikolay SytovMosmeridian43:48+6:318:48
9Knut Jostein SætnanFossum IF44:51+7:349:01
10Håvard HågårdKonnerud IL44:57+7:409:02
11Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL45:31+8:149:09
12Thomas FrostAlta OL46:02+8:459:15
13Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)46:04+8:479:16
14Gisle NysæterSkien OK46:50+9:339:25
15Eskil ÅsmulOL Trollelg47:45+10:289:36
16Espen RøsteKongsberg OL48:48+11:319:49
17Tom KristensenLarvik OK49:15+11:589:54
18Stanislav BradacLoko Liberec49:25+12:089:56
19Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett50:31+13:1410:09
20Kjell Petter SmågeKonnerud IL53:20+16:0310:43
21Nils Tore PuntervoldEgersund OK53:39+16:2210:47
22Kenneth WesterheimStord Orientering54:24+17:0710:56
23Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering54:25+17:0810:56
24Lars BerglundRingerike OL55:06+17:4911:05
25Jo Børre EikåsSandefjord OK56:43+19:2611:24
26Eilert AamodtOppsal Orientering57:23+20:0611:32
27Pål WinbergOK Skeidi1:02:19+25:0212:32
29Hans Olav HygenØstmarka OK1:08:21+31:0413:45
30Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:12:47+35:3014:38
31Christian ReuschHeming Orientering1:14:33+37:1615:00
Truls FjeldstadPorsgrunn OLdiskvalifisert
Ernst PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Christian FrøydSogndal ILdiskvalifisert

H 50-

3 620 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune ScheeleNydalens SK28:427:55
2Helge GisholtOK Skeidi29:53+1:118:15
3Trond GjelstadSandefjord OK31:00+2:188:33
4Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb31:13+2:318:37
5Ola TellesbøHadeland OL31:56+3:148:49
6Syver LøkenKongsberg OL32:13+3:318:53
7Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)34:48+6:069:36
8Kimme ArnesenHeming Orientering34:55+6:139:38
9Rune EngehultNotodden OL35:05+6:239:41
10Bjørnar OlsrødStokke IL35:10+6:289:42
11Einar GisholtFossum IF35:22+6:409:46
12Trond BrevikFossum IF35:41+6:599:51
13Svein GranerudAsker Skiklubb36:49+8:0710:10
14Fred-Arne SivertsenKristiansand OK37:42+9:0010:24
15Per Olav HaarrGanddal IL38:10+9:2810:32
16Stein H. HagenFossum IF38:17+9:3510:34
17Kjetil EspedalNydalens SK38:33+9:5110:38
18Ole TørnqvistFana IL38:38+9:5610:40
19Knut Erling ØenHeming Orientering38:40+9:5810:40
20Per GustafssonKongsberg OL38:55+10:1310:45
21Guttorm L EggeOslostudentenes IK40:01+11:1911:03
22Ole Edvard HjortlandLarvik OK40:29+11:4711:10
23Per Olav GulbrandsenLarvik OK40:30+11:4811:11
24Vegard HaldenNydalens SK40:46+12:0411:15
25Jon Terje EkelandOddersjaa SSK41:06+12:2411:21
26Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)41:08+12:2611:21
27Stein MarkhusVerdal OK41:14+12:3211:23
28Torstein KvaaleAsker Skiklubb43:12+14:3011:56
29Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering45:45+17:0312:38
30Øyvind FlaattenOK Skeidi47:31+18:4913:07
31Per Ola UlsethNydalens SK47:43+19:0113:10
32Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb48:28+19:4613:23
33Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb53:08+24:2614:40
34Trond FossSandefjord OK53:37+24:5514:48
35Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering54:40+25:5815:06
36Erik BorgIL Koll58:17+29:3516:06
37Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1:00:00+31:1816:34
38Oskar KaaløySandefjord OK1:16:23+47:4121:06

H 55-

3 590 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Petter FremmingHeming Orientering29:098:07
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb29:30+0:218:13
3Arne JohannesenIL Gular29:52+0:438:19
4Johan LundeIL Koll30:17+1:088:26
5Jon BjørgumKristiansand OK30:51+1:428:35
5Axel Juell TheisenMellembygd OL30:51+1:428:35
7Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering32:16+3:078:59
8Tormod StrandMåren OK32:37+3:289:05
9Bjørn Henning GrandalIL Tyrving33:14+4:059:15
10Inge GlittumOK Skeidi33:15+4:069:15
11Onno VerberneOL Toten-Troll33:24+4:159:18
12Sverre OttesenVaregg Fleridrett33:33+4:249:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Espen RaastadSkien OK34:21+5:129:34
14Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL35:00+5:519:44
15Geir FrøytlogEgersund OK36:14+7:0510:05
16Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)36:15+7:0610:05
17Vidar SkjerveVerdal OK37:05+7:5610:19
18Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Cl37:08+7:5910:20
19Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)38:20+9:1110:40
20Lars Peder VaajeMarnardal IL41:00+11:5111:25
21Roar TønnessenKongsberg OL41:25+12:1611:32
22Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen42:15+13:0611:46
23Roar PedersenOppsal Orientering44:27+15:1812:22
24Arild RørholtOK Skeidi44:31+15:2212:24
25Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK44:41+15:3212:26
26Morten AndresenOK Skeidi45:54+16:4512:47
27Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club46:57+17:4813:04
28Jon KvisliBø OL48:50+19:4113:36
29John LerliMelhus IL51:15+22:0614:16
30Kjetil KløvstadSandefjord OK52:35+23:2614:38
31Vidar BotnenNesbyen IL56:41+27:3215:47
32Are NjåsteinIL Tyrving1:01:38+32:2917:10
Erik HøivoldKongsberg OLdiskvalifisert

H 60-

3 420 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi25:177:23
2Eirik Næss-UlsethHeming Orientering27:27+2:108:01
3John HansenKristiansand OK29:03+3:468:29
4Øyvind SørlieHadeland OL30:32+5:158:55
5Frode BergersenHamar OK30:35+5:188:56
6Harald HoviSkien OK30:36+5:198:56
7Jarle BotnenBø OL30:54+5:379:02
8Jostein AlvestadWing OK30:57+5:409:02
9Glenn Ager-WickKristiansand OK31:27+6:109:11
10Ørjan Eirik ValestrandFana IL34:53+9:3610:11
11Geir Holm GundersenSturla, IF34:54+9:3710:12
12Svein Harald HansenOK Silsand35:06+9:4910:15
13Hannu ArkiTurun Metsänkävijät35:34+10:1710:23
14Arvid MydlandEgersund OK37:50+12:3311:03
15Bjørn StormoenBirkenes IL38:50+13:3311:21
16Per Hermann KrøgerNydalens SK40:59+15:4211:59
17Bjarne GimreGanddal IL41:04+15:4712:00
18Roy GjerdingOK Moss42:07+16:5012:18
19Jan SteinegerGneist, IL43:23+18:0612:41
20Tron SolbergOK Skeidi49:14+23:5714:23
21Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL50:18+25:0114:42
22Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb58:47+33:3017:11

H 65-

2 640 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag MoeKristiansand OK23:068:45
2Kjell SandåkerIL Imås24:47+1:419:23
3Øivind FadumSande Sportsklubb25:05+1:599:30
4Atle RemmePorsgrunn OL28:08+5:0210:39
5Øystein HalvorsenKristiansand OK29:09+6:0311:02
6Øyvin SimonsenIL Imås30:57+7:5111:43
7Elling AakreAndebu IL31:20+8:1411:52
8Frank Glad BalchenOddersjaa SSK31:48+8:4212:02
9Stein TurtumøygardMåren OK33:22+10:1612:38
10Ragnar Niemi BergStokke IL34:37+11:3113:06
11Tore FidjeGjerstad IL36:49+13:4313:56
12Peter Preben PrebensenSkien OK36:58+13:5214:00
13Per Chr. HagenBø OL37:32+14:2614:13
14Olav SmestadGjerstad IL42:47+19:4116:12
15Sveinung RekaaNotodden OL46:16+23:1017:31
16Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering47:19+24:1317:55
17Jan Olav OrmbergFana IL51:17+28:1119:25
Finn PettersenGjerstad ILdiskvalifisert

H 70-

2 640 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir TrøanKolbotn og Skimt OL29:2811:09
2Ragnar HillestadLardal OL30:24+0:5611:30
3Helge RevhaugRingerike OL31:47+2:1912:02
4Hans StordalOL Tønsberg og omegn31:59+2:3112:06
5Lars Martin GjeinStokke IL34:25+4:5713:02
6Anders WaageFreidig34:30+5:0213:04
7Trygve LølandBirkenes IL34:35+5:0713:05
8Kay JørgensenPorsgrunn OL34:59+5:3113:15
9Max MoosbergerOLG Regio Olten37:32+8:0414:13
10Josef PeterkaLoko Liberec38:33+9:0514:36
11Magne MoyOK Sør43:35+14:0716:30
12Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44:27+14:5916:50
13Kåre ThorbjørnsenLarvik OK46:24+16:5617:34
14Audun KjøstvedtIL Høvdingen47:20+17:5217:55
15Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering47:40+18:1218:03
16Øystein Bedford PedersenIL Express52:06+22:3819:44
17Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering55:45+26:1721:07
18Tor Svein LangåsOddersjaa SSK56:51+27:2321:32
19Øistein ÅsmulOL Trollelg57:50+28:2221:54
20Bjørn A. SchouOK Sør57:56+28:2821:56
Kjell DolvaSkien OKdiskvalifisert
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Erling LauvrakIL Imåsdiskvalifisert
Halvard VesterhusIL Høvdingendiskvalifisert

H 75-

2 420 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF25:3710:35
2Jan VærpSøgne og Songdalen OK28:48+3:1111:54
3Odd AureDrangedal OL30:55+5:1812:46
4Sigvald RobberstadStord Orientering32:16+6:3913:20
5Magne KlovningPorsgrunn OL35:57+10:2014:51
6Magnar ØvreåsBotne SK36:24+10:4715:02
7Ronald BjervaDrangedal OL37:35+11:5815:31
8Tor Eivind EdvardsenLarvik OK38:43+13:0615:59
9Arne BrandsbergEgersund OK39:20+13:4316:15
10Arild TelstøIL Vindbjart42:04+16:2717:22
11Lars Ole Dahl LarsenSilkeborg OK46:31+20:5419:13
12Tom SletnerRøyken OL47:17+21:4019:32
13Olav SolbergBø OL49:50+24:1320:35
14Egil RonæssPorsgrunn OL54:32+28:5522:32
15Stig Arild HaugskottOL Trollelg1:04:56+39:1926:49
Harald WibyeOK Mossdiskvalifisert

H 80-

2 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering32:3113:26
2Oddvar GjelstadSandefjord OK32:57+0:2613:36
3Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL33:32+1:0113:51
4Tor DrageHaugerud IF46:30+13:5919:12
5Einar JørundlandOK Sør46:54+14:2319:22
6Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb59:35+27:0424:37
Finn Åge ØsternKongsberg OLdiskvalifisert
Johan TheisenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 45AK

2 810 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)22:378:02
2Morten MoslandOppsal Orientering22:40+0:038:03
3Arild AndersenOppsal Orientering28:24+5:4710:06
4Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse30:39+8:0210:54
5Arnstein DaleOL Vallset/Stange31:02+8:2511:02
6Thorbjørn VærpKristiansand OK32:42+10:0511:38
7Espen JohnsenHedrum OL32:49+10:1211:40
8Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)37:39+15:0213:23
9Jan Ivar GundersenHedrum OL40:30+17:5314:24
10Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering43:58+21:2115:38
11Kent Morgan StoremyrIL Hauken48:23+25:4617:13
12Sten Øivind BjerkeHedrum OL1:05:39+43:0223:21

D 45AK

2 810 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HjortlandLarvik OK37:2113:17
2Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)38:03+0:4213:32
3Anita SælvikHaugesund IL Orientering40:47+3:2614:30
4Marian KjellevoldIL Gular40:51+3:3014:32
5Elin BordøyHedrum OL41:46+4:2514:51
6Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering42:22+5:0115:04
7Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb58:15+20:5420:43
8Randi RothSandnes IL (Rogaland)1:05:14+27:5323:12
9June HerredsvelaØstmarka OK1:24:23+47:0230:01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor