Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

C-Åpen

1 780 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter PrydzNeverfjord IL16:449:24
2Hans Gøran BjørkSandefjord OK17:41+0:579:56
3Maruska BradacovaLoko Liberec26:17+9:3314:45
4Mari BremnesGanddal IL27:31+10:4715:27
5Astrid SandvikSveio OL - Orientering27:53+11:0915:39
6Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)29:48+13:0416:44
7Siri CowardOK Sør43:31+26:4724:26
8Peter SvenningNOTEAM47:26+30:4226:38
Sunniva TellesbøHadeland OLdiskvalifisert
Snøfrid TellesbøHadeland OLdiskvalifisert

B-Åpen

2 020 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen WulfsbergNydalens SK13:546:52
2Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)15:53+1:597:51
4Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)16:58+3:048:23
5Mari CowardOK Sør17:05+3:118:27
6Alexander RødstenHeming Orientering17:43+3:498:46
7Elisabeth Bratland SolbergBø OL17:47+3:538:48
8Fredrik WulfbergIL Koll17:50+3:568:49
9Astrid Christina EspedalNydalens SK18:02+4:088:55
10Karin EriksenOL Tønsberg og omegn18:13+4:199:01
11Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)18:41+4:479:14
12Tore RøddeGanddal IL19:31+5:379:39
13Kristin VatlandFossum IF20:38+6:4410:12
14Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)21:01+7:0710:24
15Anfinn PaulsenTorvastad IL21:15+7:2110:31
16Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)22:13+8:1910:59
17Tove Vinje PaulsenTorvastad IL22:18+8:2411:02
19Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa22:25+8:3111:05
20Steinar HorpestadEgersund OK23:13+9:1911:29
21Thomas FørdeSveio OL - Orientering23:58+10:0411:51
22Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)24:10+10:1611:57
23Maria Nilsson RøddeGanddal IL26:41+12:4713:12
24Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering30:09+16:1514:55
25May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)34:24+20:3017:01
26Inger NergaardStokke IL39:35+25:4119:35

A-Åpen

2 020 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frank SandbergFly 5 Kamp16:11+0:188:00
2Snorre VegganOppsal Orientering16:34+0:418:12
2Helge HundeidSandnes IL (Rogaland)15:537:51
3Hanne NøvikNydalens SK17:23+1:308:36
4Morten CowardOK Sør17:31+1:388:40
5Karianne HaugeHalden SK17:37+1:448:43
6Maren Mohagen HansenFreidig17:40+1:478:44
7Maik KurrSV IHW Alex Berlin18:50+2:579:19
8Håkon JendalFossum IF19:49+3:569:48
9Julie BøbelNOTEAM20:26+4:3310:06
10Anna-Thekla TonjerElverum OK20:29+4:3610:08
11Heidi BjordalOppsal Orientering21:54+6:0110:50
12Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)35:31+19:3817:34
12Mariann Øren ArvesenSandefjord OK22:01+6:0810:53
12Jan BartnikAmager Orienteringsklub23:44+7:5111:44
13Stine Marie GabrielsenFly 5 Kamp23:15+7:2211:30
14Trine MelheimSturla, IF23:24+7:3111:35
15Stein CowardOK Sør23:39+7:4611:42
16Eskil StenFly 5 Kamp23:43+7:5011:44
16Asgeir FremstadLarvik OK21:59+6:0610:52
17Dag Olav RønningNydalens SK22:18+6:2511:02
17Kamilla LomeHamar OK24:03+8:1011:54
18Audun FingarsenElverum OK24:34+8:4112:09
19Sindre Skeie PettersonEgersund OK25:33+9:4012:38
20Miriam DenstadliFly 5 Kamp27:06+11:1313:24
21Bendik FalchFly 5 Kamp33:12+17:1916:26
22Eilef LandsverkSkien OK34:02+18:0916:50
23Turid VongraveSkien OK40:38+24:4520:06
27Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb41:36+25:4320:35

N-åpen

1 230 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Eline BerganVegårshei ILfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Josephine Lin BjørkSandefjord OKfullført
Tuva Dahl BorkamoNotodden OLfullført
Jone BreilandÅlgård Orienteringfullført
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orienteringfullført
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Julia Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Torben EikedalenPorsgrunn OLfullført
Johan Francis EskiltHisøy OKfullført
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubbfullført
Nils HagenFossum IFfullført
Filip HalvorsenNydalens SKfullført
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)fullført
Julie Økern HågårdKonnerud ILfullført
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaafullført
Eivind KjernsmoAsker Skiklubbfullført
Synne KjernsmoAsker Skiklubbfullført
Oskar KleppaÅlgård Orienteringfullført
Stine KleppaÅlgård Orienteringfullført
Brage LaugalandÅlgård Orienteringfullført
Vetle LaugalandÅlgård Orienteringfullført
Eirik LestebergKongsberg OLfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Samuel LindsethNydalens SKfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Tiril Markussen PrydzNeverfjord ILfullført
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Eira MorkNotodden OLfullført
Kristian MorkNotodden OLfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringfullført
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)fullført
Vilde PuntervoldEgersund OKfullført
Ella Nesset RavndalÅlgård Orienteringfullført
Mathis RenardKongsberg OLfullført
Anne RingvollIK Grane Arendal Orienteringfullført
Linnea RustadMåren OKfullført
Johanne Ragvin RystadNydalens SKfullført
Maja Sjøgren CarlsenFreidigfullført
Synne Martby SkogsholmÅlgård Orienteringfullført
Tirill Martby SkogsholmÅlgård Orienteringfullført
Ingrid SkrettingÅlgård Orienteringfullført
Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubbfullført
Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubbfullført
Sigurd Wold  SundeSøgne og Songdalen OKfullført
Lilly Maria TellnesAsker Skiklubbfullført
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)fullført
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)fullført
Anne Lise RonæssPorsgrunn OLdiskvalifisert
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D -10

1 440 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa15:0010:25
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)25:5517:59
Dea EikedalenPorsgrunn OL42:4629:41
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL57:3539:59
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)23:1916:11
Eline KravdalGjø-Vard OL22:5715:56
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering41:3928:55
Maren OftedalÅlgård Orientering17:5412:25
Astrid ReuschHeming Orientering14:069:47
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)22:3315:39
Helene ScheeleNydalens SK8:456:04
Silje Andresen SkotteFossum IF21:0214:36

D 11-12

1 750 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK10:516:12
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11:28+0:376:33
3Selma WhiteSøgne og Songdalen OK13:03+2:127:27
4Maren Sofie FremstadLarvik OK14:02+3:118:01
5Tonje RykkjeVaregg Fleridrett14:04+3:138:02
6Iselin HøivoldKongsberg OL15:07+4:168:38
7Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)15:14+4:238:42
8Johanne StorhaugKonnerud IL15:16+4:258:43
9Daniella GjoneSandefjord OK15:52+5:019:04
10Hanna SpangbergKonnerud IL16:45+5:549:34
11Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa18:24+7:3310:30
12Ingrid LestebergKongsberg OL19:10+8:1910:57
13Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb19:26+8:3511:06
14Mari RichterSandnes IL (Rogaland)19:31+8:4011:09
15Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering20:11+9:2011:32
16Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb20:49+9:5811:53
17Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)21:22+10:3112:12
18Kristina KleppaÅlgård Orientering22:26+11:3512:49
19Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering23:33+12:4213:27
20Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL27:02+16:1115:26
21Marie Bjordal VegganOppsal Orientering28:33+17:4216:18
22Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK29:55+19:0417:05
23Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)38:30+27:3922:00
24Sandra Sofie TømtIL Imås41:57+31:0623:58

D 11-12N

1 230 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helena HalvorsenNydalens SK9:588:06
2Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn14:37+4:3911:53
3Hermine GrønnebergHedrum OL15:15+5:1712:23
4Ida VatlandFossum IF18:18+8:2014:52

D 13-14

2 110 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12:255:53
2Marie SaugestadNydalens SK13:00+0:356:09
3Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)13:05+0:406:12
4Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering13:18+0:536:18
5Maja Mo HjelsethNydalens SK14:00+1:356:38
6Marie KravdalGjø-Vard OL14:01+1:366:38
7Inga Skaarer WiklundNydalens SK14:28+2:036:51
8Mari AarsethNydalens SK14:42+2:176:58
9Synne SandvenNotodden OL14:51+2:267:02
10Marie ScheeleNydalens SK15:12+2:477:12
11Ingvild GustafssonKongsberg OL15:15+2:507:13
12Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK15:30+3:057:20
13Maria KostølKristiansand OK15:32+3:077:21
14Anna TaksdalGanddal IL16:10+3:457:39
15Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering16:48+4:237:57
16Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering16:54+4:298:00
17Helene Margarethe KristensenHeming Orientering16:59+4:348:02
18Kathinka Zahl HagenFossum IF17:29+5:048:17
19Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering17:39+5:148:21
20Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL17:41+5:168:22
21Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb17:55+5:308:29
22Tiril Ebon EspedalNydalens SK18:10+5:458:36
23Hannah Syrdal ØenHeming Orientering18:40+6:158:50
24Ingeborg HovdefjordNotodden OL18:48+6:238:54
25Alida OftedalÅlgård Orientering19:07+6:429:03
26Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)19:08+6:439:04
27Gunde TumelionisFossum IF19:15+6:509:07
28Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL19:23+6:589:11
29Guro SchjølbergTynset IF19:45+7:209:21
30Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb20:00+7:359:28
31Maria GrovanOL Tønsberg og omegn20:22+7:579:39
32Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)20:55+8:309:54
33Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL22:12+9:4710:31
34Iril RingheimLarvik OK22:23+9:5810:36
35Thea Beate PuntervoldEgersund OK24:57+12:3211:49
36Ingeborg EikåsSandefjord OK25:14+12:4911:57
37Karine Aarstad TorgersenEgersund OK26:29+14:0412:33
38Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)28:28+16:0313:29
Ine Bjaadal WinbergOK Skeididiskvalifisert

D 13-16C

1 750 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse14:298:16
2Marielle MichelsenFossum IF14:45+0:168:25
3Lise StrømSandefjord OK15:58+1:299:07
4Linn StrømSandefjord OK39:43+25:1422:41
39Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)32:11+17:4218:23

D 15-16

2 450 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK14:205:51
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14:53+0:336:04
3Åsne HaavengenKongsberg OL15:05+0:456:09
4Maya Jones ArnesenHeming Orientering15:45+1:256:25
5Mari EidsmoFreidig15:46+1:266:26
6Marte Madslien BakkenNydalens SK16:18+1:586:39
7Kristin Melby JacobsenLardal OL16:20+2:006:39
8Mari BrendeFossum IF16:34+2:146:45
9Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL16:43+2:236:49
10Alexandra LinløkkenØstmarka OK17:25+3:057:06
11Kristine KravdalGjø-Vard OL17:32+3:127:09
12Tina KallesonOppsal Orientering17:33+3:137:09
13Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17:36+3:167:11
14Malene JebsenHeming Orientering17:51+3:317:17
15Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK17:57+3:377:19
16Yngvild Langedal BreivikNydalens SK18:04+3:447:22
17Oda Isnes TyseEiker OL18:17+3:577:27
18Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering18:25+4:057:31
19Selma HøivoldKongsberg OL18:29+4:097:32
20Amélie AamodtOppsal Orientering18:30+4:107:33
20Ingrid LamarkGanddal IL18:30+4:107:33
22Hedda SpangbergKonnerud IL18:42+4:227:37
23Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK18:56+4:367:43
24Eline SchervenLardal OL18:57+4:377:44
25Emma Bangstad BergersenHamar OK19:18+4:587:52
26Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19:22+5:027:54
27Marie Roll-TørnqvistFana IL20:21+6:018:18
28Helene Bjørkvold JendalFossum IF20:40+6:208:26
29Trude MarkhusVerdal OK20:55+6:358:32
30Emma EngehultNotodden OL20:59+6:398:33
31Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering21:08+6:488:37
32Luciana Maria SvadsMåren OK21:27+7:078:45
33Elise Wærp HaugeNydalens SK21:37+7:178:49
34Ella BerstadHeming Orientering23:13+8:539:28
35Tuva Krafft MyhrenHisøy OK23:33+9:139:36
36Ida Sofie HjortlandLarvik OK24:14+9:549:53
37Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn25:09+10:4910:15
38Frida SolsrudNydalens SK25:46+11:2610:31
39Noor Dirro-HeluMåren OK26:51+12:3110:57
40Nora Småge HilsenKonnerud IL27:41+13:2111:17
Martine SkjelsvikLillehammer OKdiskvalifisert

D 15-16B

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild JohnsenHedrum OL17:218:35
2Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubb19:18+1:579:33
3Kristin Krafft MyhrenHisøy OK22:43+5:2211:14

D 17-A kort

2 270 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK16:167:09
2Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa17:10+0:547:33
3Marit IsachsenAsker Skiklubb17:11+0:557:34
4Vilde Brabrand UrfjellIL Imås17:48+1:327:50
5Carmen DirroMåren OK18:46+2:308:16
6Kristin SletnerRøyken OL19:34+3:188:37
7Randi MorkNotodden OL19:41+3:258:40
7Heidi MartbyÅlgård Orientering19:41+3:258:40
8Otilie OftedalÅlgård Orientering19:56+3:408:46
9Elise GisholtFossum IF20:25+4:098:59
10Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK21:32+5:169:29
11Anette Fidje BerganVegårshei IL21:53+5:379:38
12Susan BøbelIL Imås22:30+6:149:54
13Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)22:45+6:2910:01
14Linn Carina DalandKristiansand OK24:33+8:1710:48
15Julie PuntervoldEgersund OK25:27+9:1111:12
16Kirsten AaslundMåren OK33:02+16:4614:33
17Janne Fossum MalmringFreidig37:42+21:2616:36

D 17-B

2 020 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette WathneSandnes IL (Rogaland)15:317:40
2Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL15:41+0:107:45
3Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse16:43+1:128:16
4Ann-Karin LestebergKongsberg OL18:00+2:298:54
5Inger Anette Vik OlsenLarvik OK18:14+2:439:01
6Ingunn S. ØsthagenByåsen IL19:02+3:319:25
8Hege Rønning JohansenMåren OK19:55+4:249:51
9Anna Henriette StraumeDrangedal OL20:01+4:309:54
10Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa20:08+4:379:58
11Inger SvalandOL Vallset/Stange21:15+5:4410:31
11Anne Kari BirkelandBirkenes IL21:15+5:4410:31
13Helga M. BackerAsker Skiklubb21:33+6:0210:40
14Mia EngehultNotodden OL21:54+6:2310:50
15Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb22:39+7:0811:12
16Hilde Gunn HellenesOK Skeidi22:48+7:1711:17
17Celine Vik OlsenLarvik OK23:48+8:1711:46
18Solveig SchouOK Sør25:47+10:1612:45
19Kristin Repstad StoremyrIL Hauken32:36+17:0516:08

D 17-C

1 780 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henriette NessetÅlgård Orientering13:267:32
2Martine JægtvikKonnerud IL14:26+1:008:06
3Torunn LaugalandÅlgård Orientering16:08+2:429:03
4Rita RaastadSkien OK16:40+3:149:21
5Eli Signe KvaaleHøydalsmo IL17:55+4:2910:03
6Guro MaudalÅlgård Orientering19:50+6:2411:08
7Sigrun GjoneSandefjord OK20:29+7:0311:30
8Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)22:06+8:4012:24
9Merethe PuntervoldEgersund OK23:29+10:0313:11
10Anne-Marie BrekkeOK Skeidi25:58+12:3214:35
11Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)28:05+14:3915:46
12Else StordalOL Tønsberg og omegn29:50+16:2416:45
13Hege AndersenIL Koll32:38+19:1218:20
Berit BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 17-N

1 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari BjaadalOK Skeidi14:149:21
2Hilde SalvesenIL Koll16:31+2:1710:51

D 17-20

3 210 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin HaugeHisøy OK20:266:21
2Jenny BaklidKonnerud IL20:46+0:206:28
3Thea Sildnes BaklidKonnerud IL20:59+0:336:32
4Ane DyrkornEiker OL21:02+0:366:33
5Tale StrandKongsberg OL21:05+0:396:34
6Janne Tjørhom AasheimGanddal IL21:51+1:256:48
7Karen Hoel JomaasFossum IF21:52+1:266:48
8Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular21:58+1:326:50
9Thea DyrkornEiker OL22:28+2:026:59
10Nora SvendsenGanddal IL22:46+2:207:05
11Helene EgerKongsberg OL22:48+2:227:06
12Maiken Økern HågårdKonnerud IL23:02+2:367:10
13Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK23:04+2:387:11
14Mari Strømme LidVaregg Fleridrett23:10+2:447:13
15Thea LandKonnerud IL23:11+2:457:13
16Mari Landro SvingheimKonnerud IL23:30+3:047:19
17Julie NærestadVegårshei IL23:54+3:287:26
18Anniken RanvikKonnerud IL23:58+3:327:27
19Ane Sofie KroghOppsal Orientering24:05+3:397:30
20Invild LangeggenKongsberg OL24:07+3:417:30
21Ada WulfsbergNydalens SK24:25+3:597:36
22Sigrid EkelandOddersjaa SSK24:34+4:087:39
23Linn Mei WaalerMåren OK25:28+5:027:56
24Andrea VaneboKongsberg OL25:29+5:037:56
25Solveig LetmolieEiker OL25:50+5:248:02
26Christine HoenEiker OL26:37+6:118:17
27Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett26:43+6:178:19
28Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL27:24+6:588:32
29Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK28:35+8:098:54
30Julie EikelandOL Tønsberg og omegn31:26+11:009:47
31Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL32:25+11:5910:05
32Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL37:38+17:1211:43
Karine VestølVegårshei ILdiskvalifisert

D 21-

3 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bodil HelgerudHalden SK21:335:59
2Kristine FjeldboIL Tyrving21:45+0:126:02
3Synnøve BråtenVegårshei IL23:02+1:296:23
4Marit ValaOppsal Orientering23:04+1:316:24
5Nicole RagvinNydalens SK24:41+3:086:51
6Aurora FossøyNTNUI25:02+3:296:57
7Kine DirroMåren OK25:15+3:427:00
8Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett25:18+3:457:01
9Anette JuveliKonnerud IL25:44+4:117:08
10Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK27:37+6:047:40
11Audrun UtskarpenOslostudentenes IK28:13+6:407:50
12Hege Holth RekaaRøyken OL31:46+10:138:49

D 35-

2 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Beth Paludan CarlsenFreidig28:2810:30

D 40-

2 580 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK18:287:09
2Monica BerglundRingerike OL20:59+2:318:07
3Ellen GustafssonKongsberg OL21:01+2:338:08
4Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)23:12+4:448:59
5Trude HansenBerger og Svelvik OL26:05+7:3710:06
6Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)26:18+7:5010:11
7Mona HoltePorsgrunn OL30:36+12:0811:51

D 45-

2 580 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL17:356:48
2Mariann ScheiTIF Viking18:06+0:317:00
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK18:11+0:367:02
4Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK18:58+1:237:21
5Ingjerd SommerstadKongsberg OL19:08+1:337:24
6Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb19:49+2:147:40
7Linda RykkjeVaregg Fleridrett20:10+2:357:48
8Arnhild KroghOppsal Orientering20:39+3:048:00
9Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF20:53+3:188:05
10Marit InngjerdingenHeming Orientering21:00+3:258:08
11Vibeke LamarkGanddal IL21:11+3:368:12
12Elin KallesonOppsal Orientering21:47+4:128:26
13Kristin SandvenNotodden OL21:52+4:178:28
14Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb22:18+4:438:38
15Elise HafskjoldNydalens SK22:38+5:038:46
16Marit EgnerAsker Skiklubb24:00+6:259:18
17Mette SpangbergKonnerud IL26:12+8:3710:09
18Kirsti LysakerFana IL26:27+8:5210:15
19Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb26:30+8:5510:16
20Stine ArntzenSandefjord OK26:39+9:0410:19
21Mai Britt BjørkSandefjord OK26:44+9:0910:21
22Monica FeylingKolbotn og Skimt OL26:53+9:1810:25
23Kristin Stubban HygenØstmarka OK28:25+10:5011:00
24Marianne ReuschHeming Orientering29:39+12:0411:29
25Hilde HetlandEgersund OK31:13+13:3812:05

D 50-

2 340 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari MadslienNydalens SK17:487:36
2Inger Tone NygårdEgersund OK18:07+0:197:44
3Isa HeggedalKonnerud IL18:24+0:367:51
4Arnhild U. BråtenVegårshei IL19:11+1:238:11
5Tove HeimdalKonnerud IL20:11+2:238:37
6Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL20:58+3:108:57
7Anne Berit BredholtSandefjord OK20:59+3:118:58
8Annette LeonhardtSV IHW Alex Berlin21:23+3:359:08
9Ingrid RavnanOL Toten-Troll21:47+3:599:18
10Hilde KløvstadSandefjord OK22:27+4:399:35
11Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)26:56+9:0811:30
12Marianne OmdalKongsberg OL27:30+9:4211:45
13Ann Sissel VehusVerdal OK27:50+10:0211:53

D 55-

2 120 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK16:537:57
2Ragnhild HaldKristiansand OK17:57+1:048:28
3Berit BergeIL Tyrving19:49+2:569:20
4Hege FjellbirkelandIL Gular21:25+4:3210:06
5Eli Marie WiigPorsgrunn OL21:41+4:4810:13
6Gro PedersenOK Skeidi22:08+5:1510:26
7Gro Hege LudvigsenMåren OK23:19+6:2610:59
8Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen25:21+8:2811:57
9Eija SulavuoriTurun Metsänkävijät28:07+11:1413:15

D 60-

2 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK17:108:05
2Hanne HerumOK Skeidi20:39+3:299:44
3Siren GreveBergens TF21:15+4:0510:01
4Eli FrafjordGanddal IL22:32+5:2210:37
5May MelingStavanger Orienteringsklubb23:26+6:1611:03
6Tonny LindquistOK Skeidi27:57+10:4713:11
7Gunn BotnenBø OL31:28+14:1814:50

D 65-

2 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL23:2411:15
2Britt RameckersHaugesund IL Orientering23:41+0:1711:23
3Astrid OrmbergFana IL25:48+2:2412:24
4Elin Glad BalchenOddersjaa SSK40:07+16:4319:17
5Elisabeth RødAndebu IL41:55+18:3120:09

D 70-

2 080 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Timenes LaugenIL Imås19:269:20
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb21:42+2:1610:25
3Margareta BrynhildsenStokke IL24:32+5:0611:47
4Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb25:26+6:0012:13
5Ingeborg BøbelIL Imås26:17+6:5112:38
6Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb28:19+8:5313:36
7Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL29:41+10:1514:16
8Anne Karin StigemoIL Imås31:02+11:3614:55
9Hjørdis ØvreåsBotne SK37:40+18:1418:06
10Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL45:13+25:4721:44
Gerd LangsethLarvik OKdiskvalifisert
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 75-

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF29:1014:01
2Aase Tove GoldenMåren OK37:55+8:4518:13
3Inger Lise SolbergBø OL39:14+10:0418:51
4Lise LevyLarvik OK43:19+14:0920:49

D 80-

2 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK27:0413:00
2Tirill Liby SeipOK Skeidi31:30+4:2615:08
3Inger E. VamnesHamar OK32:06+5:0215:25
4Gudveig JørundlandOK Sør37:43+10:3918:07
5Ellen MathisenPorsgrunn OL1:08:49+41:4533:05

H -10

1 440 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Solan EikedalenPorsgrunn OL42:3929:37
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK15:1910:38
Sindre FurlandSandefjord OK12:078:24
Sondre HafskjoldNydalens SK11:257:55
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)14:3810:09
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering20:3514:17
Mikkel MichelsenFossum IF21:0614:39
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)20:4114:21
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)15:3510:49
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL13:019:02
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL12:428:49
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)42:2629:28
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)36:3425:23

H 11-12

1 750 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)10:155:51
2Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL10:34+0:196:02
3Mathias LinløkkenØstmarka OK11:04+0:496:19
4Jarand GustafssonKongsberg OL11:12+0:576:24
5Emil Tonjer FingarsenElverum OK11:25+1:106:31
6Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11:39+1:246:39
7Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12:20+2:057:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Rasmus EngehultNotodden OL12:22+2:077:04
9Ask Felland SætnanFossum IF12:50+2:357:20
10Eskil HafskjoldNydalens SK12:55+2:407:22
11Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12:56+2:417:23
12Gaute NysæterSkien OK12:57+2:427:24
13Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi13:31+3:167:43
14Odin HorpestadEgersund OK14:46+4:318:26
15Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange15:03+4:488:36
16Niclas GunnerødStokke IL15:20+5:058:45
17Jonas Skajå OlimstadFroland17:51+7:3610:12
18Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)18:02+7:4710:18
19Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)18:28+8:1310:33
20Livar OftedalÅlgård Orientering19:06+8:5110:54
21Jan Olav BerganKongsberg OL19:09+8:5410:56
22Blu William OplandOK Skeidi20:16+10:0111:34
23Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)21:23+11:0812:13
24Lars KostølKristiansand OK22:11+11:5612:40
25Olav BerganVegårshei IL24:11+13:5613:49
26Marius RøddeGanddal IL25:09+14:5414:22
27Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)25:56+15:4114:49
28Ole Magnus StoremyrIL Hauken38:36+28:2122:03
29Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)48:12+37:5727:32
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud ILdiskvalifisert

H 11-12N

1 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF12:3410:13
2Markus Andersen KaarvaagStatoil BIL15:01+2:2712:12
Andreas MelheimSturla, IFdiskvalifisert

H 13-14

2 110 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Philip Lehmann RomørenFossum IF11:445:33
2Christian Fredrik BorgIL Koll12:17+0:335:49
3Martin Størmer-AntonsenNydalens SK12:23+0:395:52
4Edvin AakreEgersund OK12:38+0:545:59
5Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12:57+1:136:08
6Gabriel GjoneSandefjord OK13:03+1:196:11
7Henrik Kaupang LyeLarvik OK13:06+1:226:12
8Benjamin GjoneSandefjord OK13:15+1:316:16
9Markus RichterSandnes IL (Rogaland)13:25+1:416:21
10Martin Christoffer BorgIL Koll13:37+1:536:27
11Eirik Vie StrislandFossum IF13:48+2:046:32
12Arne BerganKongsberg OL13:49+2:056:32
13Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK14:02+2:186:39
14Sindre Vie StrislandFossum IF14:13+2:296:44
15Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)14:14+2:306:44
16Axel AaldeNydalens SK14:41+2:576:57
17Jakub PeterkaLoko Liberec14:45+3:016:59
18Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14:52+3:087:02
19Fridtjof ReuschHeming Orientering15:06+3:227:09
20Anders Næss-UlsethHeming Orientering15:20+3:367:16
21Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)15:22+3:387:16
22Johannes Salvesen-LundeIL Koll15:44+4:007:27
23Erlend BremnesGanddal IL16:08+4:247:38
24Rasmus BerglundRingerike OL16:20+4:367:44
25Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)16:33+4:497:50
26Kristoffer LerliMelhus IL16:42+4:587:54
27Jakob A. GjedeboOppsal Orientering16:46+5:027:56
28Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)17:11+5:278:08
29Reno PapeKonnerud IL17:31+5:478:18
30Brage EikåsSandefjord OK18:13+6:298:38
31Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)18:15+6:318:38
32Simen Rønning JohansenMåren OK18:46+7:028:53
33Eirik FrostAlta OL19:24+7:409:11
34Henrik Repstad StoremyrIL Hauken19:28+7:449:13
35Øyvind LamarkGanddal IL19:48+8:049:23
36Andreas SandernesØstmarka OK21:06+9:2210:00
37Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)21:08+9:2410:00
38Jonas HickenIL Koll21:13+9:2910:03
39Theodor BjørkSandefjord OK22:31+10:4710:40
40Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK22:34+10:5010:41
41Håvard EikRaumar Orientering22:53+11:0910:50
42Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb23:56+12:1211:20
43Ole Andre BrandsbergEgersund OK25:25+13:4112:02
44Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb26:23+14:3912:30
45Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering28:10+16:2613:20
Brage Bell LysakerFana ILdiskvalifisert
Jonas KroghOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 13-16C

1 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering15:068:37
2Olav Bratland SolbergBø OL19:15+4:0911:00

H 15-16

3 190 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø16:205:07
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK16:44+0:245:14
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering16:46+0:265:15
4Tobias EspedalNydalens SK17:21+1:015:26
5Cornelius BjørkSandefjord OK17:43+1:235:33
6Sander Tonjer FingarsenElverum OK18:10+1:505:41
7Gaute BerganNydalens SK18:33+2:135:48
8Vebjørn Blom-HagenFossum IF18:34+2:145:49
9Sondre YtterbøAsker Skiklubb18:37+2:175:50
10Ferdinand FremmingHeming Orientering18:38+2:185:50
11Jørgen SchjølbergTynset IF18:46+2:265:52
11Brage TakleKristiansand OK18:46+2:265:52
13Teodor Mo HjelsethNydalens SK18:58+2:385:56
14Kasper Bakken UlsethNydalens SK19:00+2:405:57
15Sondre Zahl HagenFossum IF19:17+2:576:02
16August Syrdal ØenHeming Orientering19:24+3:046:04
17Olav Kristian LundKongsberg OL19:25+3:056:05
18Iver RingheimLarvik OK19:28+3:086:06
19Mikkel KatlaFossum IF19:29+3:096:06
20Vetle DrageKongsberg OL19:35+3:156:08
21Kristian ØstermannHeming Orientering19:55+3:356:14
22Mats LindaasElverum OK20:12+3:526:19
23Martin Vehus SkjerveVerdal OK20:19+3:596:22
24Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering20:53+4:336:32
25Gard FrostAlta OL21:00+4:406:34
25Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering21:00+4:406:34
27Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering21:04+4:446:36
28Jonas EikåsSandefjord OK21:11+4:516:38
29Birk Felland SætnanFossum IF21:18+4:586:40
30Mikkel BerglundRingerike OL21:23+5:036:42
31Gustav Andresen SkotteFossum IF21:38+5:186:46
32Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb22:10+5:506:56
33Rolf Andreas BergNydalens SK22:43+6:237:07
34Tobias RøddeGanddal IL23:11+6:517:16
35Ole Kristian TaksdalGanddal IL23:49+7:297:27
36Eilev KvaaleAsker Skiklubb24:06+7:467:33
37Jonas AarsethNydalens SK24:25+8:057:39
38Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb25:27+9:077:58
39Elias StubberudNydalens SK25:31+9:117:59
40Marius BakkeFossum IF27:32+11:128:37
41Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)28:11+11:518:50
42Theo Ring GiskeNydalens SK29:26+13:069:13
43Samuel KleppaÅlgård Orientering29:57+13:379:23
44Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL36:47+20:2711:31
45Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering37:56+21:3611:53
Henrik ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 15-16B

2 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen WesterheimStord Orientering18:008:54
2Sven StielstraSauda Orienteringsklubb18:36+0:369:12

H 17-A kort

2 480 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre Ruud BråtenNydalens SK13:465:33
2Per WiréhnAsker Skiklubb15:17+1:316:09
3Jon SolbergBø OL15:21+1:356:11
4Petter HalvorsenNydalens SK16:28+2:426:38
5Lars HalvorsenNydalens SK16:35+2:496:41
6Rune Kristian MorkNotodden OL17:57+4:117:14
7Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa18:30+4:447:27
8Andreas BreilandÅlgård Orientering18:38+4:527:30
9Ole KostølKristiansand OK18:41+4:557:32
10Arild FlatenVegårshei IL19:29+5:437:51
11Gunnar PettersonEgersund OK20:59+7:138:27
12Lars Rønning JohansenMåren OK21:05+7:198:30
13Jørn BerganVegårshei IL21:42+7:568:45 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Andreas SommerfeltVegårshei IL21:46+8:008:46
15Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering23:08+9:229:19
16Alexander HorpestadEgersund OK24:13+10:279:45
17Jakob HageliaVegårshei IL24:56+11:1010:03
18Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn29:56+16:1012:04

H 17-B

2 020 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mads Wendel ScheieOK Sør13:536:52
2Øystein Rønning StrandNydalens SK15:01+1:087:26
3TorSverre E. SkåraEgersund OK16:08+2:157:59
4Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)16:14+2:218:02
5Tony HalsallOtra IL16:24+2:318:07
6Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse17:17+3:248:33
7Thomas H FossnesHisøy OK17:51+3:588:50
8Eiliv Bjarne LønningenOtra IL21:53+8:0010:50
9Oskar StraumeDrangedal OL23:20+9:2711:33
10Harald LestebergKongsberg OL23:35+9:4211:40
11Knut GjoneSandefjord OK24:57+11:0412:21

H 17-C

1 780 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn14:208:03
2Ketil OplandOK Skeidi14:46+0:268:17
3Kjetil GlimsdalIL Imås16:53+2:339:29
4Edward SævlandÅlgård Orientering18:52+4:3210:35
5Arild BjørkenesMarnardal IL20:50+6:3011:42
6Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn29:05+14:4516:20
Børre GrovanOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Øivind PedersenOK Skeididiskvalifisert

H 17-N

1 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL11:017:14
2Frank SolåsSøgne og Songdalen OK15:05+4:049:55

H 17-20

3 600 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BaklidKonnerud IL17:374:53
1John Kristian UndelandSturla, IF25:40+8:037:07
2Marius AurebekkKristiansand OK17:49+0:124:56
3Marius PyttenKristiansand OK18:03+0:265:00
4Anders VestølVegårshei IL18:57+1:205:15
5Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering19:15+1:385:20
6Aslak HeimdalKonnerud IL19:29+1:525:24
7Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL19:37+2:005:26
8Peter GisholtFossum IF19:49+2:125:30
8Jostein Svaland DaleVang OL19:49+2:125:30
10Petr MelicharLoko Liberec20:17+2:405:38
11Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK20:34+2:575:42
12Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL21:16+3:395:54
13Mathias HermstadFreidig21:23+3:465:56
14Even LindaasVang OL21:30+3:535:58
15Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular21:58+4:216:06
16Even FossumIK Grane Arendal Orientering21:59+4:226:06
17Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn22:39+5:026:17
18Stian RykkjeVaregg Fleridrett22:45+5:086:19
19Tord StrandKongsberg OL25:31+7:547:05
20Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK26:33+8:567:22
21Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK27:49+10:127:43
22Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL29:22+11:458:09
23Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering30:47+13:108:33
Tobias KristensenNTNUIdiskvalifisert
Skjalg NysæterSkien OKdiskvalifisert

H 21-

3 670 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bojan BlumensteinNydalens SK16:424:33
2Anders NordbergNydalens SK17:26+0:444:45
3Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart17:46+1:044:50
4Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering17:56+1:144:53
5Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK18:12+1:304:57
6Sebastian DalandKristiansand OK18:17+1:354:58
7Damien RenardKongsberg OL18:37+1:555:04
8Morten JørgensenKristiansand OK18:55+2:135:09
9Ottar WiklundNydalens SK19:03+2:215:11
10Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL19:13+2:315:14
11Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering19:16+2:345:14
12Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett19:20+2:385:16
13Anders Felde OlaussenNTNUI19:52+3:105:24
14Olav VestølVegårshei IL19:55+3:135:25
14Marius BjuganHalden SK19:55+3:135:25
16Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)20:02+3:205:27
17Petter Marki ErichsenKristiansand OK20:09+3:275:29
18Håvard HagaNydalens SK20:14+3:325:30
19Øyvind HelgerudHalden SK20:29+3:475:34
20Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL20:49+4:075:40
21Mathias BjuganWing OK20:56+4:145:42
22Håvard Krey HansenOK Silsand21:01+4:195:43
23Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK21:37+4:555:53
24Harri LuchsingerFreidig21:44+5:025:55
24Dag Steinar RagvinBø OL21:44+5:025:55
26Eivind Romberg KvaaleBø OL21:50+5:085:56
27Vojtech PeterkaLoko Liberec22:07+5:256:01
28Erik LimaGanddal IL23:04+6:226:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
29Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL23:53+7:116:30
30Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb23:55+7:136:31 Last ned GPS-spor i gpx-format
31Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering23:59+7:176:32
32Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL25:31+8:496:57
33Arne Johannes LøkkenNTNUI25:55+9:137:03
34Jostein KvaklandVaregg Fleridrett25:56+9:147:03
35Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb27:45+11:037:33
Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert
Vojtech MelicharLoko Liberecdiskvalifisert

H 35-

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein SundeSøgne og Songdalen OK27:257:36

H 40-

3 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø18:045:01
2Jørn SundbyLarvik OK19:43+1:395:28
3Arild AndresenFossum IF20:42+2:385:45
4Johan MichelsenFossum IF21:04+3:005:51
5Jostein F. TellnesAsker Skiklubb21:32+3:285:58
6Rune RystadNydalens SK21:44+3:406:02
7Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb21:46+3:426:02
8Torbjørn KravdalGjø-Vard OL22:30+4:266:15
9Bård SkogsholmÅlgård Orientering25:52+7:487:11 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Olle MalmringFreidig27:13+9:097:33
11Ola LestebergKongsberg OL27:19+9:157:35
12Kim RichterSandnes IL (Rogaland)28:44+10:407:58
13Sander StielstraSauda Orienteringsklubb32:22+14:188:59
14Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb33:55+15:519:25

H 45-

3 210 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering17:375:29
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)17:59+0:225:36
3Thomas FrostAlta OL18:39+1:025:48
4Gisle NysæterSkien OK18:44+1:075:50
5Kenneth WesterheimStord Orientering19:44+2:076:08
6Oddvar TaksdalGanddal IL19:53+2:166:11
7Espen RøsteKongsberg OL20:01+2:246:14
8Stanislav BradacLoko Liberec20:31+2:546:23
9Nikolay SytovMosmeridian20:36+2:596:25
10Håvard HågårdKonnerud IL20:47+3:106:28
11Christian ReuschHeming Orientering21:32+3:556:42
11Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett21:32+3:556:42
13Lars BerglundRingerike OL21:33+3:566:42
14Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)21:38+4:016:44
15Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL21:42+4:056:45
17Knut Jostein SætnanFossum IF22:46+5:097:05
18Pål WinbergOK Skeidi22:57+5:207:08
19Eilert AamodtOppsal Orientering23:01+5:247:10
20Eskil ÅsmulOL Trollelg23:29+5:527:18
21Jo Børre EikåsSandefjord OK23:39+6:027:22
22Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering23:41+6:047:22
23Ernst PyttenKristiansand OK25:33+7:567:57
24Nils Tore PuntervoldEgersund OK25:47+8:108:01
25Hans Olav HygenØstmarka OK25:49+8:128:02
26Tom KristensenLarvik OK27:22+9:458:31
27Per Kristian TømtIL Imås28:46+11:098:57
28Truls FjeldstadPorsgrunn OL29:54+12:179:18
Runar HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 50-

2 710 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb16:055:56
2Helge GisholtOK Skeidi16:28+0:236:04
3Trond GjelstadSandefjord OK16:47+0:426:11
4Kimme ArnesenHeming Orientering16:52+0:476:13
5Kjetil EspedalNydalens SK17:47+1:426:33
6Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)17:51+1:466:35
7Svein GranerudAsker Skiklubb17:52+1:476:35
8Terje UrfjellIL Imås17:54+1:496:36
9Guttorm L EggeOslostudentenes IK17:59+1:546:38
10Per Olav GulbrandsenLarvik OK18:17+2:126:44
11Per Olav HaarrGanddal IL18:25+2:206:47
12Ola TellesbøHadeland OL18:34+2:296:51
13Bjørnar OlsrødStokke IL18:39+2:346:52
14Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering18:49+2:446:56
15Rune EngehultNotodden OL19:01+2:567:01
16Knut Erling ØenHeming Orientering19:05+3:007:02
17Trond BrevikFossum IF19:20+3:157:08
17Stein H. HagenFossum IF19:20+3:157:08
19Jon Terje EkelandOddersjaa SSK19:26+3:217:10
20Stein MarkhusVerdal OK20:34+4:297:35
21Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb20:49+4:447:40
22Dag Magne VedåIL Express21:07+5:027:47
22Ole TørnqvistFana IL21:07+5:027:47
24Per Ola UlsethNydalens SK21:17+5:127:51
25Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering21:19+5:147:51
26Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21:27+5:227:54
27Ole Edvard HjortlandLarvik OK21:54+5:498:04
28Per GustafssonKongsberg OL23:19+7:148:36
29Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb24:59+8:549:13
30Trond FossSandefjord OK25:02+8:579:14
31Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL27:54+11:4910:17
32Erik BorgIL Koll29:43+13:3810:57
Einar GisholtFossum IFdiskvalifisert

H 55-

2 580 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein-Erik ScheieOK Sør16:416:27
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb16:42+0:016:28
3Onno VerberneOL Toten-Troll16:55+0:146:33
4Bjørn Henning GrandalIL Tyrving17:27+0:466:45
5Arne JohannesenIL Gular17:33+0:526:48
6Jon BjørgumKristiansand OK17:48+1:076:53
7Geir FrøytlogEgersund OK18:35+1:547:12
8Vidar SkjerveVerdal OK18:41+2:007:14
9Espen RaastadSkien OK18:48+2:077:17
10Inge GlittumOK Skeidi18:53+2:127:19
11Tormod StrandMåren OK18:59+2:187:21
12Axel Juell TheisenMellembygd OL19:00+2:197:21
13Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen19:12+2:317:26
14Nils Petter FremmingHeming Orientering19:16+2:357:28
15Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)20:06+3:257:47
16Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Cl20:43+4:028:01
17Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)21:02+4:218:09
18Lars Peder VaajeMarnardal IL21:10+4:298:12
19Geir O. RønningNydalens SK21:22+4:418:16
20Sverre OttesenVaregg Fleridrett21:32+4:518:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
21Kjetil KløvstadSandefjord OK23:04+6:238:56
22Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club24:30+7:499:29
23Erik HøivoldKongsberg OL25:04+8:239:42
24John LerliMelhus IL31:27+14:4612:11
25Arild RørholtOK Skeidi33:28+16:4712:58
Johan LundeIL Kolldiskvalifisert
Morten AndresenOK Skeididiskvalifisert

H 60-

2 340 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Næss-UlsethHeming Orientering15:036:25
2Harald HoviSkien OK17:12+2:097:21
3Glenn Ager-WickKristiansand OK17:28+2:257:27
4Jostein AlvestadWing OK17:30+2:277:28 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Geir Holm GundersenSturla, IF17:39+2:367:32
6Ørjan Eirik ValestrandFana IL18:34+3:317:56
7Frode BergersenHamar OK18:42+3:397:59 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Øyvind SørlieHadeland OL18:52+3:498:03
9Hannu ArkiTurun Metsänkävijät18:55+3:528:05
10Arvid MydlandEgersund OK19:10+4:078:11
11Jarle BotnenBø OL19:13+4:108:12
12Svein Harald HansenOK Silsand19:37+4:348:22
13Bjørn StormoenBirkenes IL21:00+5:578:58
14Arve GlittumOK Skeidi21:25+6:229:09
15Per Hermann KrøgerNydalens SK23:43+8:4010:08
16Bjarne GimreGanddal IL26:31+11:2811:19
17Roy GjerdingOK Moss26:44+11:4111:25
18Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL28:02+12:5911:58
Jan SteinegerGneist, ILdiskvalifisert

H 65-

2 120 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb14:506:59
2Kjell SandåkerIL Imås16:50+2:007:56
3Sveinung RekaaNotodden OL17:06+2:168:03
4Per Chr. HagenBø OL17:14+2:248:07
5Atle RemmePorsgrunn OL18:30+3:408:43
6Finn PettersenGjerstad IL18:57+4:078:56
7Tore FidjeGjerstad IL19:05+4:159:00
8Stein TurtumøygardMåren OK19:45+4:559:18
9Øyvin SimonsenIL Imås20:05+5:159:28
10Elling AakreAndebu IL20:12+5:229:31
11Frank Glad BalchenOddersjaa SSK21:50+7:0010:17
12Ragnar Niemi BergStokke IL21:53+7:0310:19
13Øystein HalvorsenKristiansand OK22:23+7:3310:33
14Jan Olav OrmbergFana IL24:57+10:0711:46
15Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering25:19+10:2911:56
16Olav SmestadGjerstad IL26:44+11:5412:36

H 70-

2 120 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL17:088:04
2Max MoosbergerOLG Regio Olten17:58+0:508:28
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb18:45+1:378:50
4Kay JørgensenPorsgrunn OL19:21+2:139:07
5Geir TrøanKolbotn og Skimt OL19:38+2:309:15
6Øistein ÅsmulOL Trollelg21:00+3:529:54
7Josef PeterkaLoko Liberec21:46+4:3810:16
8Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering21:52+4:4410:18
9Hans StordalOL Tønsberg og omegn22:40+5:3210:41
10Kåre ThorbjørnsenLarvik OK23:01+5:5310:51
11Bjørn A. SchouOK Sør23:34+6:2611:06
13Ragnar HillestadLardal OL23:46+6:3811:12
14Kjell DolvaSkien OK24:10+7:0211:23
15Nils Egil JohannessenIL Høvdingen25:10+8:0211:52
16Erling LauvrakIL Imås26:15+9:0712:22
17Audun KjøstvedtIL Høvdingen26:25+9:1712:27
18Halvard VesterhusIL Høvdingen27:32+10:2412:59
19Tor Svein LangåsOddersjaa SSK43:35+26:2720:33
Anders WaageFreidigdiskvalifisert

H 75-

2 080 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ØvreåsBotne SK20:279:49
2Sigvald RobberstadStord Orientering21:32+1:0510:21
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF22:15+1:4810:41
4Jan VærpSøgne og Songdalen OK22:20+1:5310:44
5Magne KlovningPorsgrunn OL23:40+3:1311:22
6Odd AureDrangedal OL24:02+3:3511:33
7Stig Arild HaugskottOL Trollelg26:10+5:4312:34
8Arne BrandsbergEgersund OK29:26+8:5914:09
9Arild TelstøIL Vindbjart32:51+12:2415:47
10Olav SolbergBø OL35:41+15:1417:09
11Egil RonæssPorsgrunn OL36:43+16:1617:39
12Tom SletnerRøyken OL38:26+17:5918:28

H 80-

2 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering22:1910:43
2Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL24:13+1:5411:38
3Oddvar GjelstadSandefjord OK24:54+2:3511:58
4Finn Åge ØsternKongsberg OL24:55+2:3611:58
5Einar JørundlandOK Sør35:39+13:2017:08
6Tor DrageHaugerud IF37:27+15:0818:00

H 45AK

2 270 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten MoslandOppsal Orientering14:066:12
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)14:58+0:526:35
3Arild AndersenOppsal Orientering17:42+3:367:47
4Arnstein DaleOL Vallset/Stange17:46+3:407:49
5Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse19:17+5:118:29
6Jan Ivar GundersenHedrum OL20:14+6:088:54
7Thorbjørn VærpKristiansand OK20:30+6:249:01
8Espen JohnsenHedrum OL22:04+7:589:43
9Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)27:32+13:2612:07
10Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering29:19+15:1312:54
11Kent Morgan StoremyrIL Hauken30:08+16:0213:16
12Sten Øivind BjerkeHedrum OL36:59+22:5316:17

D 45AK

2 270 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HjortlandLarvik OK20:439:07
2Siri BjorvandBirkenes IL22:35+1:529:56
3Elin BordøyHedrum OL24:11+3:2810:39
4Ingrid Lundin BerganKongsberg OL24:51+4:0810:56
5Anita SælvikHaugesund IL Orientering26:17+5:3411:34
6June HerredsvelaØstmarka OK26:25+5:4211:38 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)26:53+6:1011:50
8Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering27:53+7:1012:17
9Trude NysæterSkien OK28:32+7:4912:34
10Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb29:47+9:0413:07
11Marian KjellevoldIL Gular33:56+13:1314:56
13Randi RothSandnes IL (Rogaland)44:07+23:2419:26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor