Offisiell resultatliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 4 juni 2017

D -10

1 790 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Silja BerstadHeming Orientering35:1419:41
Mina Bleken RudVang OL18:4410:27
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett26:1114:37
Tuva Charlotte FossaasGimle IF28:1015:44
Tiril GammelmoHadeland OL28:0215:39
Emma Aune JakobsenOK Moss41:1423:02
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett20:5511:41
Synne Kvittum NytrøenTynset IF18:2010:14
Helene ScheeleNydalens SK16:549:26
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL27:3815:26
Minna Sofie WingstedtHalden SK17:259:43
Erle Elise WoldOK Moss41:1523:02

D 11-12

1 790 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe HoloFossum IF13:307:32
2Marie ScheeleNydalens SK13:45+0:157:40
3Eira Skaarer WiklundNydalens SK14:04+0:347:51
4Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering14:32+1:028:07
5Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL15:02+1:328:23
6Sigrid HaugskottOL Trollelg16:32+3:029:14
7Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK17:26+3:569:44
8Mathilde FossaasGimle IF19:12+5:4210:43
9Nora SørbergRaumar Orientering19:30+6:0010:53
10Ida GammelmoHadeland OL20:26+6:5611:24
11Mari Ovidia RanestadHamar OK20:52+7:2211:39
12Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb21:43+8:1312:07
13Julie BrenåsVarteig OL22:00+8:3012:17
14Marie KravdalGjø-Vard OL24:12+10:4213:31
15Marie FinkenhavnNittedal OL36:09+22:3920:11
16Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL37:42+24:1221:03
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet
Tiril Ebon EspedalNydalens SKikke startet
Ella SandstadFreidigikke startet
Fanny Staff ValstadNittedal OLikke startet
Martha WisløffAsker Skiklubbikke startet

D 13-14

2 760 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK17:536:28
2Mathea Spets StorhovFreidig19:35+1:427:05
3Eline SchjervenLardal OL20:39+2:467:28
4Emma Bangstad BergersenHamar OK21:15+3:227:41
5Eline Horten JordetVingelen IL22:09+4:168:01
6Mari EidsmoFreidig23:26+5:338:29
7Kristin Melby JacobsenLardal OL24:08+6:158:44
8Inga Skaarer WiklundNydalens SK26:24+8:319:33
9Martine SkjelsvikLillehammer OK27:10+9:179:50
10Astrid RognstadHadeland OL28:17+10:2410:14
11Ane Malene KolstadFreidig29:03+11:1010:31
12Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn29:26+11:3310:39
13Ella BerstadHeming Orientering29:37+11:4410:43
14Ida SolliMo OK30:32+12:3911:03
15Emma Visted-HansenGjø-Vard OL31:39+13:4611:28
16Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK32:09+14:1611:38
17Marie Lien BackstrømHalden SK34:28+16:3512:29
18Anja HoleFørde IL36:17+18:2413:08
19Hannah Syrdal ØenHeming Orientering38:02+20:0913:46
20Julie Sophie WoldOK Moss41:25+23:3215:00
21Emma DåsnesVang OL42:18+24:2515:19
22Sigrid NermoenØstmarka OK47:47+29:5417:18
Kristin LundanesEmblem ILikke startet

D 13-16C

2 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering30:4211:43
2Anne FrøislandVang OL42:28+11:4616:12
3Ella SkoglundIL Veten49:28+18:4618:52
Ingvild JohnsenHedrum OLdiskvalifisert
Karoline FjæreHedrum OLikke startet
Hanna Lerche FodstadGjø-Vard OLikke startet

D 13-16N

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Charlotte Svartedal AasenTrøsken IL14:529:58

D 15-16

3 690 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL28:137:38
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering29:48+1:358:04
3Kristine KravdalGjø-Vard OL30:28+2:158:15
4Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett32:09+3:568:42
5Ingeborg RognstadHadeland OL33:20+5:079:02
6Ada WulfsbergNydalens SK34:29+6:169:20
7Mina SchjervenLardal OL34:35+6:229:22
8Kristine Eide RappRaumar Orientering34:57+6:449:28
9Maya Jones ArnesenHeming Orientering35:09+6:569:31
10Elise AusenPorsgrunn OL35:30+7:179:37
11Marie LilandNydalens SK35:38+7:259:39
12Frida HaugskottOL Trollelg35:48+7:359:42
13Marte Madslien BakkenNydalens SK35:54+7:419:43
14Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering36:47+8:349:58
15Tora Aasheim NymarkTIF Viking37:22+9:0910:07
16Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)37:23+9:1010:07
17Malene JebsenHeming Orientering37:44+9:3110:13
18Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL39:05+10:5210:35
19Berthe TesloHadeland OL39:38+11:2510:44
20Carina SveenElverum OK39:53+11:4010:48
21Mari Strømme LidTIF Viking39:54+11:4110:48
22Hanne Eide RappRaumar Orientering42:45+14:3211:35
23Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular46:57+18:4412:43
24Petra HoveidAsker Skiklubb48:55+20:4213:15
25Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett51:27+23:1413:56
26Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL51:57+23:4414:04
27Nina PedersenSarpsborg OL53:38+25:2514:32
28Alexandra AngvollFredrikstad SK1:10:20+42:0719:03
Caroline EideGjø-Vard OLdiskvalifisert
Karoline BjørnerødOK Mossdiskvalifisert
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Vilde RetteraasenIndre Østfold OKikke startet
Mari Kilskar GrevskottFrol ILikke startet
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Oda ScheeleNydalens SKikke startet
Matilde MunkebyFrol ILikke startet

D 15-16B

2 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Grønlund MoenGimle IF43:3415:47

D 17-

4 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø36:148:42
2Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering43:02+6:4810:20
3Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering44:10+7:5610:37
4Tonje Aasheim NymarkAskøy OL44:30+8:1610:41
5Gry GranstedtNTNUI45:33+9:1910:56
6Maren Roll PaulsenFredrikstad SK45:59+9:4511:03
7Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø49:00+12:4611:46
8Eldbjørg NarumFossum IF49:45+13:3111:57
9Charlotte EideGjø-Vard OL50:12+13:5812:04
10Linda EngenRaumar Orientering55:57+19:4313:26
Maiken SandbergNydalens SKdiskvalifisert
Gina GranstedtHalden SKdiskvalifisert
Ragne MunkebyFrol ILikke startet
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILikke startet
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFikke startet
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OLikke startet

D 17-B

2 760 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anette Roll MoslandOppsal Orientering27:199:53
2Christina SveenElverum OK31:01+3:4211:14
3Marianne SveenElverum OK31:29+4:1011:24
4Tone RosenlundVaregg Fleridrett36:51+9:3213:21
5Tone Sølie LysnesHedrum OL40:03+12:4414:30
6Anne Berit RørlienFossum IF40:16+12:5714:35
7Celine VistedGjø-Vard OL40:17+12:5814:35
8Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering40:54+13:3514:49
9Katrine van RaaijHedrum OL41:10+13:5114:54
10Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett42:03+14:4415:14
11Elin BordøyHedrum OL42:54+15:3515:32
12Elin GravningenStokke IL45:48+18:2916:35
13Monica Tveit TjentlandLardal OL47:09+19:5017:05
14Lenka WestinPorsgrunn OL47:30+20:1117:12
15Kjersti Eikemo TveitSuldal Orienteringslag51:12+23:5318:33
16Anne Gro ReppesgårdLarvik OK54:05+26:4619:35
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Marte Bjørke SollienOL Toten-Trollikke startet
Synne SolbergGjø-Vard OLikke startet

D 17-C

2 620 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Kvittum TangenTynset IF30:1211:31
2Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL32:49+2:3712:31
3Ingrid ByfuglienNOTEAM34:45+4:3313:15
4Mari Marte Kobberstad TingelholmOslostudentenes IK37:53+7:4114:27
5Sigrun SigurjonsdottirRingsaker OK40:57+10:4515:37
6Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb43:57+13:4516:46
7Else StordalOL Tønsberg og omegn45:29+15:1717:21
8Sonja SnuggerudGjø-Vard OL46:06+15:5417:35
9Hilde Gunn HellenesOK Skeidi50:43+20:3119:21
Nora-Marie Sogn WiikLardal OLikke startet

D 17-N

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett18:0312:06
Torill FinkirkenFredrikstad SKikke startet

D 35-

3 340 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja WingstedtHalden SK27:068:06
2Tone Bleken RudVang OL36:05+8:5910:48
3Heidi VogtØstmarka OK36:28+9:2210:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn38:44+11:3811:35
5Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL49:40+22:3414:52
Hanne HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

D 40-

3 340 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL28:128:26
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll29:17+1:058:46
3Guro BryggenHalden SK29:45+1:338:54
4Sara MathisenPorsgrunn OL30:17+2:059:04
5Audrun UtskarpenOslostudentenes IK32:14+4:029:39
6Liv SchjervenLardal OL32:53+4:419:50
7Lene SandvikHalden SK33:46+5:3410:06
8Målfrid KonstKristiansand OK34:17+6:0510:15
9Valborg MadslienLillehammer OK39:28+11:1611:48
10Hanne WoldOK Moss45:06+16:5413:30
11Berit BergsetIL Veten52:25+24:1315:41
12Eli Ringstad LienGjø-Vard OL59:27+31:1517:47

D 45-

3 070 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Else Kari ScheeleNydalens SK23:327:39
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK24:09+0:377:51
3Ragnhild BalsvikOsterøy IL24:12+0:407:52
4Karianne StrømmeTIF Viking24:15+0:437:53
5Kristin HaugskottOL Trollelg24:25+0:537:57
6Runa Lien BackstrømHalden SK24:56+1:248:07
7Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK25:30+1:588:18
8Arnhild KroghOppsal Orientering26:11+2:398:31
9Hege FeiringIL Tyrving26:27+2:558:36
10Trine OpsethRingerike OL26:40+3:088:41
11Hilde GrønengLillehammer OK27:08+3:368:50
12Gro Sandstad EidsmoFreidig28:44+5:129:21
13Arnhild U. BråtenVegårshei IL29:49+6:179:42
14Ingrid Eide RappRaumar Orientering31:59+8:2710:25
15Katrine BakkeFossum IF32:27+8:5510:34
16Tone Karina IngesenSarpsborg OL32:44+9:1210:39
17Hege SolerødGjø-Vard OL34:27+10:5511:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Kari Reppesgård HoltHedrum OL36:41+13:0911:56
19Gunn Elin RudiHadeland OL39:52+16:2012:59
20Marianne ReuschHeming Orientering43:21+19:4914:07
21Paula BerstadHeming Orientering43:49+20:1714:16
Astrid RuudNittedal OLikke startet
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubbikke startet
Hanne StaffNittedal OLikke startet
Hilde PoppeFredrikstad SKikke startet
Laila Høiås HerlyngGrue ILikke startet

D 50-

3 090 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Spets StorhovFreidig25:388:17
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb25:43+0:058:19
3Linda HanssenØstmarka OK27:14+1:368:48
4Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK27:47+2:098:59
5Mona Høiås SætherFreidig28:44+3:069:17
6Signe Astrup ArnesenHeming Orientering28:58+3:209:22
7Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)29:15+3:379:27
8Vanja StaffOL Toten-Troll29:16+3:389:28
9Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL29:26+3:489:31
10Mona J. MølnvikFreidig29:59+4:219:42
11Marianne NjåsteinIL Tyrving30:14+4:369:47
12Tove HeimdalKonnerud IL30:18+4:409:48
13Kari MadslienNydalens SK30:50+5:129:58
14Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb31:14+5:3610:06
15Anne Kristine NorderudIL Tyrving31:26+5:4810:10
16Kjersti NarumOL Vallset/Stange31:30+5:5210:11
17Rine HanssenByåsen IL33:05+7:2710:42
18Tove AasheimAskøy OL34:23+8:4511:07
19Alix Young VikNydalens SK34:31+8:5311:10
20Liv MeliIL Nansen37:06+11:2812:00
21Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange37:52+12:1412:15
22Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL38:29+12:5112:27
23Korsvik TorilRond OL39:14+13:3612:41
24Wenche LindløvSarpsborg OL39:22+13:4412:44
25Marianne ArnesenAsker Skiklubb41:32+15:5413:26
26Eldri HoloFossum IF43:19+17:4114:01
27Torill VisterIndre Østfold OK43:52+18:1414:11
28Jartrud SteinsliØstmarka OK43:54+18:1614:12
29Anna GöhlmanIL Tyrving46:27+20:4915:01
30Hege HeibergHadeland OL49:42+24:0416:05
31Siw SolstadIL Tyrving51:18+25:4016:36
32Maria PerssonAsker Skiklubb53:06+27:2817:11
33Kristin FleisjeNittedal OL53:46+28:0817:24
34Britt Helene FossøyNotodden OL1:10:23+44:4522:46
Else GrandalIL Tyrvingikke startet
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Hilde ForbordMalvik ILikke startet

D 55-

3 090 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild HennumLierbygda OL28:199:09
2Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL29:21+1:029:29
3Bente LineIndre Østfold OK29:35+1:169:34
4Ingrid NermoenØstmarka OK33:21+5:0210:47
5Marit Sylte LundanesEmblem IL33:30+5:1110:50
5Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF33:30+5:1110:50
7Berit DanielsenIL Tyrving35:43+7:2411:33
8Ida EngenRaumar Orientering35:54+7:3511:37
9Marit Hæreid SandstadFrol IL36:57+8:3811:57
10Ingrid RavnanOL Toten-Troll37:25+9:0612:06
11Hege FjellbirkelandIL Gular38:49+10:3012:33
12Guri BjørndalByåsen IL40:59+12:4013:15
13Magnhild T. MølnvikFossum IF42:40+14:2113:48
14Turid GiilRond OL43:59+15:4014:14
15Gro EllegaardVang OL46:03+17:4414:54
Runa SkyttersæterHeming Orienteringikke startet
Tove Evensen MathisenPorsgrunn OLikke startet

D 60-

2 310 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL20:599:05
2Wenche BjørnstadRingsaker OK21:03+0:049:06
3Liv Inger PrangerødTistedalen FL21:40+0:419:22
4Gro SolnørdalRudsbygd IL22:11+1:129:36
5Guri LarssenLillehammer OK27:44+6:4512:00
6Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn28:49+7:5012:28
7Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn30:50+9:5113:20
8Elle M. MelbyeHeming Orientering31:39+10:4013:42
9Anne SørumRingsaker OK33:24+12:2514:27
10Kari OsmoenOs IL34:14+13:1514:49
11Bente Tangen WikstrømRingsaker OK34:49+13:5015:04
12Margrete JørandliGjø-Vard OL36:12+15:1315:40
Lisbeth RiberthIk Trenne Ullaredikke startet

D 65-

2 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sylvia AndersenElverum OK28:0112:07
2Eva TaraldrudIndre Østfold OK33:05+5:0414:19
3Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange34:21+6:2014:52
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKdiskvalifisert
Anne Marie CeebergHedrum OLikke startet

D 70-

2 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv FeiringHamar OK34:2714:54
2Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering34:48+0:2115:03
3Thorunn Aamodt OvesenLardal OL43:13+8:4618:42
4Hjørdis ØvreåsBotne SK48:00+13:3320:46
5Astrid Reppesgård LieHedrum OL51:12+16:4522:09
Tea ForbergRond OLdiskvalifisert
Else Lerche RaadalFana ILikke startet

D 75-

2 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig36:3615:50
2Brita Eilertsen GrønliFørde IL36:49+0:1315:56
3Aase Tove GoldenMåren OK51:00+14:2422:04

H -10

1 790 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnus Rørlien JevanordFossum IF35:2219:45
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK25:1714:07
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK44:3224:52
Nikolai TesloHadeland OL33:4818:52
Tollef TjentlandLardal OL39:3322:05
Øystein TveitSuldal Orienteringslag21:5112:12
Amund Kortner VogtØstmarka OK39:4422:11
Ville Emil WingstedtHalden SK25:0213:59
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangeikke startet

H 11-12

1 790 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL11:586:41
2Simen Gløgård StensrudNittedal OL12:00+0:026:42
3Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett15:51+3:538:51
4Liam Viggo WingstedtHalden SK16:13+4:159:03
5Erlend Grønlund MoenGimle IF16:17+4:199:05
6Jørgen Holm GrønengLillehammer OK16:26+4:289:10
7Even LienGjø-Vard OL16:38+4:409:17
8Sverre SandvikHalden SK17:07+5:099:33
9Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn17:15+5:179:38
10Lukas Jones ArnesenHeming Orientering17:46+5:489:55
11Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering18:46+6:4810:29
12Andreas Strømme LidTIF Viking19:10+7:1210:42
13Amund FlaskerudOL Toten-Troll19:47+7:4911:03
14Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll21:17+9:1911:53
15Erik WallinSnertingdal IF Orientering23:25+11:2713:04
16Erlend BakkeFossum IF27:48+15:5015:31
17Mads Rørlien JevanordFossum IF35:14+23:1619:41
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Ola DåsnesVang OLikke startet

H 13-14

2 760 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø18:136:36
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK19:13+1:006:57
3Sivert PoppeFredrikstad SK19:22+1:097:01
4Vegard RanestadHamar OK20:01+1:487:15
5Sander Tonjer FingarsenElverum OK20:52+2:397:33
6Alfred BjørnerødOK Moss20:54+2:417:34
7Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK21:23+3:107:44 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Sigurd Saxe SandvikHalden SK21:41+3:287:51
9Tobias MathisenPorsgrunn OL21:46+3:337:53
10Lars LienGjø-Vard OL22:28+4:158:08
11Kasper Bakken UlsethNydalens SK22:37+4:248:11
12Rolf Andreas BergNydalens SK24:21+6:088:49
13Simen GammelmoHadeland OL25:04+6:519:04
14Brage TakleKristiansand OK25:16+7:039:09
15Mats LindaasElverum OK25:28+7:159:13
16Petter Andreas LonaWing OK25:44+7:319:19
17Jonas KroghOppsal Orientering25:52+7:399:22
18Fridtjof ReuschHeming Orientering25:55+7:429:23
19Axel AaldeNydalens SK26:09+7:569:28
20Vemund MølnvikFreidig27:33+9:209:58
21Gaute LindaasElverum OK28:11+9:5810:12
22Sjur Holm GrønengLillehammer OK28:38+10:2510:22
23Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL30:31+12:1811:03
24Magnus Strømme LidTIF Viking31:39+13:2611:28
25Magnus JystadØstmarka OK31:48+13:3511:31
26Emil GrønliFreidig32:07+13:5411:38
27Tord SølvbergIL Veten34:16+16:0312:24
28Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL34:24+16:1112:27
29Sindre Grøv SvensenLillehammer OK35:33+17:2012:52
30Birk ThorstensenOppsal Orientering38:55+20:4214:06
31Tidemann LierIndre Østfold OK39:36+21:2314:20
32Hallvard TjentlandLardal OL40:11+21:5814:33
33Anders TaraldsenLillehammer OK40:50+22:3714:47
34Peder BryggenHalden SK40:51+22:3814:48
35Vetle Søndmør MartinsenHamar OK41:01+22:4814:51
36Herman Lien BackstrømHalden SK42:53+24:4015:32
37Lars WallinSnertingdal IF Orientering48:41+30:2817:38
38Jo Randar HolmøyHadeland OL49:23+31:1017:53
39Christian Funderud WedumLillehammer OK52:21+34:0818:58
40Theodor BjørkSandefjord OK54:49+36:3619:51
41Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1:06:25+48:1224:03
42Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1:25:55+1:07:4231:07
Sondre LadimOK Mossdiskvalifisert
Birk Felland SætnanFossum IFikke startet
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OLikke startet
Thomas BlomkvistFredrikstad SKikke startet
Håkon TorsethLillehammer OKikke startet

H 13-16C

2 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anton ØyvindssonRingsaker OK27:0410:19
2Håkon WedumLillehammer OK27:54+0:5010:38
3Isak HoltHalden SK50:52+23:4819:24

H 13-16N

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin KindemGimle IF19:2613:02

H 15-16

4 160 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak JonssonNydalens SK26:166:18
2Simen Spets StorhovFreidig26:46+0:306:26
3Gaute Kvittum NytrøenTynset IF27:23+1:076:34
4Henrik ReuschHeming Orientering31:33+5:177:35
5Jonas GrønliFreidig31:35+5:197:35
6Sondre OttesenFredrikstad SK31:36+5:207:35
7Nils TveiteÅs-NMBU Orientering32:24+6:087:47
8Bendik EliassenFredrikstad SK32:25+6:097:47
9Petter Liabakk EriksenByåsen IL33:08+6:527:57
10Erlend BørliFossum IF33:14+6:587:59
11Mikkel HoltFreidig33:16+7:007:59
12Jo Even KolstadFreidig33:24+7:088:01
13Grunde IsaksætreGrue IL35:05+8:498:26
14Lars Young VikNydalens SK35:55+9:398:38
15Halvard KornmoPorsgrunn OL36:05+9:498:40
16Sivert Sande KvermeFossum IF36:09+9:538:41
17Sven Bergset LangvikIL Veten36:34+10:188:47
18Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett36:44+10:288:49
19Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn37:07+10:518:55
20Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK37:09+10:538:55
21Elias BergsetIL Veten37:35+11:199:02
22Ferdinand FremmingHeming Orientering38:09+11:539:10
23Sondre Zahl HagenFossum IF38:28+12:129:14
24Marius BakkeFossum IF38:56+12:409:21
25Lars SandstadFreidig39:00+12:449:22
26Runar Saur ModahlFredrikstad SK40:28+14:129:43
27Christopher LadimOK Moss40:30+14:149:44
28Theodor LierIndre Østfold OK41:09+14:539:53
29Viljan van RaaijHedrum OL41:47+15:3110:02
30Jonas VindalWing OK42:50+16:3410:17
31Even GravningenStokke IL43:09+16:5310:22
32Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett43:59+17:4310:34
33Cornelius BjørkSandefjord OK44:09+17:5310:36
34Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett44:17+18:0110:38
35August Syrdal ØenHeming Orientering44:43+18:2710:44
36Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering49:59+23:4312:00
37Henrik R HoltHedrum OL50:17+24:0112:05
38Martin AlfeiLøten o-lag54:48+28:3213:10
39Kristoffer FjæreHedrum OL1:03:09+36:5315:10
Erling Eide HustvedtWing OKdiskvalifisert
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKikke startet
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubbikke startet
Tobias EspedalNydalens SKikke startet

H 15-16B

2 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegar HoleFørde IL34:3812:32
2Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK42:37+7:5915:26

H 17-

4 980 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK30:346:08
2Ragnar TonjerNydalens SK31:01+0:276:13
3Tore SandvikHalden SK31:30+0:566:19
4Eskil FrøislandVang OL35:19+4:457:05
5Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø35:24+4:507:06
6Jostein Svaland DaleVang OL35:58+5:247:13
7Even LindaasVang OL38:04+7:307:38
8Andreas RambergØstmarka OK38:33+7:597:44
9Johannes NarumVaregg Fleridrett38:46+8:127:47
10Anders HaugskottOL Trollelg39:07+8:337:51
11Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering39:10+8:367:51
12Kristian GræsliHamar OK40:15+9:418:04
13Sverre NarumVang OL40:21+9:478:06
14Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering40:27+9:538:07
15Kaspar LiljaModum OL40:31+9:578:08
16Linus OlhansÅs-NMBU Orientering40:34+10:008:08
17Lavran ThorstensenOppsal Orientering40:41+10:078:10
18Øystein BakkenLillehammer OK41:06+10:328:15
19Petter Astrup ArnesenHeming Orientering41:13+10:398:16
20Håkon Eig CarlsenNTNUI41:19+10:458:17
21Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett42:03+11:298:26
22Njaal Ellegaard MelbyVang OL43:35+13:018:45
23Arno Lilja GrønhovdModum OL43:41+13:078:46
24Martin DammTIF Viking43:47+13:138:47
25Alf Briskerud HasselvoldGrue IL43:51+13:178:48
26Øivind FrøislandVang OL44:25+13:518:55
27Mathias RosenlundVaregg Fleridrett45:26+14:529:07
28Ole Johan BråtenVang OL46:36+16:029:21
29Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering47:48+17:149:35
30Anders EmilssonNTNUI48:43+18:099:46
31Marius StaffOL Toten-Troll49:08+18:349:51
32Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL49:12+18:389:52
33Vegard LineNTNUI51:10+20:3610:16
34Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering53:44+23:1010:47
35Donatas KontautasOK Moss54:53+24:1911:01
36Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb56:27+25:5311:20
37Bjørnar KvåleHadeland OL59:32+28:5811:57
38Fredrik SveenVang OL1:01:52+31:1812:25
39Simen Gran BlystadLøten o-lag1:11:37+41:0314:22
Olav Andreas RemmenOL Trollelgikke startet
Marius WikstrømRingsaker OKikke startet
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Stian LundteppenElverum OKikke startet
Erlend Kvittum NytrøenTynset IFikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet

H 17-N

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Endre WigaardOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 17-B

2 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig JohnsenHedrum OL26:099:28
2Roar SkoglundIL Veten42:37+16:2815:26
3Stein SandakerVang OL45:27+19:1816:28

H 17-C

2 620 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth TveitSuldal Orienteringslag27:1810:25
2Kai ByfuglienNOTEAM34:04+6:4613:00
3Per SørbergRaumar Orientering35:21+8:0313:29
Anders LindaasElverum OKdiskvalifisert
Thomas PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert

H 35-

4 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik Rytter JakobsenOK Moss34:498:22
2Audun HoltHalden SK42:24+7:3510:11
3Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering42:30+7:4110:12
Ola Torstein EndresenOK Mossdiskvalifisert

H 40-

4 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas BedinIndre Østfold OK26:426:25
2Thomas LieFredrikstad SK29:04+2:226:59
3David LøverModum OL29:42+3:007:08
4Pål StenbergVang OL34:00+7:188:10
5Henrik Bleken RudVang OL37:48+11:069:05
6Robert BanfiÅs-NMBU Orientering37:54+11:129:06
7Eivind LonaWing OK38:12+11:309:10
8Jørgen FjæreHedrum OL39:50+13:089:34
9Trond FlaskerudOL Toten-Troll42:14+15:3210:09
Trond RetteraasenIndre Østfold OKikke startet
Øivind GammelmoHadeland OLikke startet
Jani LeppäniemiVetelin Urheilijatikke startet

H 45-

3 720 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein HaugOL Vallset/Stange27:307:23
2Morten MoslandOppsal Orientering27:49+0:197:28
2Dag AusenPorsgrunn OL27:49+0:197:28
4Ronny RykkjeVaregg Fleridrett27:53+0:237:29
5Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL28:01+0:317:31
6Henrik OttesenFredrikstad SK28:32+1:027:40
7Håkon DåsnesVang OL28:35+1:057:41
8Kristian LøvåsVaregg Fleridrett29:02+1:327:48
9Dag Arne LierIndre Østfold OK29:13+1:437:51
10Are StrandlieGjø-Vard OL29:40+2:107:58
11Arnt Oluf EideGjø-Vard OL30:36+3:068:13
12Peter Lerche RaadalGjø-Vard OL32:00+4:308:36
13Roar MathisenOL Tønsberg og omegn32:43+5:138:47
14Bjørn Lennart VorreLardal OL32:50+5:208:49
15Pål JevanordOL Trollo33:07+5:378:54
16Anders Kristian HoltHedrum OL33:49+6:199:05
17Øystein RappRaumar Orientering34:05+6:359:09
18Øyvind LienGjø-Vard OL34:10+6:409:11
19Øyvind ThømtIndre Østfold OK34:14+6:449:12
20Per Erik OpsethRingerike OL34:22+6:529:14
21Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb35:02+7:329:25
22Jens TjentlandLardal OL35:16+7:469:28
23Hans JevanordFossum IF35:24+7:549:30
24Espen JohnsenHedrum OL36:34+9:049:49
24Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett36:34+9:049:49
26Kristian HolmLillehammer OK37:06+9:369:58
27Håkon BørliFossum IF37:34+10:0410:05
28Even ErlienGjø-Vard OL37:37+10:0710:06
29Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering38:57+11:2710:28
30Christian ReuschHeming Orientering40:56+13:2611:00
31Helge RosenlundVaregg Fleridrett41:07+13:3711:03
32Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering42:14+14:4411:21
33Anders SollienOL Toten-Troll43:12+15:4211:36
34Øyvind EdvardsenRingsaker OK43:58+16:2811:49
35Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering44:32+17:0211:58
36Inge RambergØstmarka OK45:23+17:5312:11
Johan JebsenHeming Orienteringikke startet
Sverre WisløffAsker Skiklubbikke startet
Tormod KleppaLillehammer OKikke startet
Kimme ArnesenHeming Orienteringikke startet
Espen TorsethGjø-Vard OLikke startet

H 50-

3 720 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig25:306:51
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering27:25+1:557:22
3Arne DybdahlLillomarka OL28:05+2:357:32
3Gjermund GravirAsker Skiklubb28:05+2:357:32
5Dag BrenåsVarteig OL28:13+2:437:35
6Tore NymarkAskøy OL28:35+3:057:41
7Sigmund VisterIndre Østfold OK28:52+3:227:45
8Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett29:28+3:587:55
9Øystein HoloFossum IF29:36+4:067:57
10Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL29:51+4:218:01
11Per Ola UlsethNydalens SK29:55+4:258:02
12Ivar MølnvikFossum IF29:59+4:298:03
13Knut Erling ØenHeming Orientering30:09+4:398:06
14Stein H. HagenFossum IF30:19+4:498:08
15Hallvard KorenOK Moss30:51+5:218:17
16Børge PedersenNydalens SK30:54+5:248:18
17Øystein WiggenByåsen IL31:29+5:598:27
18Tormod JensenSarpsborg OL31:33+6:038:28
19Jan Ola PedersenVang OL31:34+6:048:29
20Svein Terje KolstadFreidig31:59+6:298:35
21Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb32:22+6:528:42
22Frode HaugskottOL Trollelg32:34+7:048:45
23Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett32:36+7:068:45
24Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett32:42+7:128:47
25Rune StræteWing OK32:48+7:188:49
26Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering32:49+7:198:49
27Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)32:54+7:248:50
28Kjetil DammTIF Viking33:41+8:119:03
29Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)33:52+8:229:06
30Arne Håkon JørgensenSandefjord OK34:24+8:549:14
31Agnar RenolenWing OK34:34+9:049:17
32Øyvind SchjelderupFreidig34:48+9:189:21
33Jon SkriubakkenPorsgrunn OL34:56+9:269:23
34Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb35:15+9:459:28
35Tore BjørnerødOK Moss35:19+9:499:29
36Einar TesloHadeland OL35:25+9:559:31
37Ole IngesenSarpsborg OL35:31+10:019:32
38Terje LinløkkenØstmarka OK35:46+10:169:36
39Lars Erik StrømsnesMalvik IL36:41+11:119:51
39Jan Erik AalbergBækkelagets SK36:41+11:119:51
41Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering37:29+11:5910:04
42Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb37:42+12:1210:08
43Jon Iver BakkenNydalens SK37:45+12:1510:08
44Geir BråtenVegårshei IL37:49+12:1910:09
45Arne GrevskottFrol IL38:34+13:0410:22
46Anders BergsetIL Veten38:38+13:0810:23
47Geir PaulsenOL Trollelg39:39+14:0910:39
48Ottar WiklundNydalens SK39:44+14:1410:40
49Bent Sande KvermeFossum IF40:44+15:1410:56
50Øystein JensenSarpsborg OL40:56+15:2611:00
51Guttorm L EggeOslostudentenes IK41:57+16:2711:16
52Morten AndresenOK Skeidi43:20+17:5011:38
53Lasse ArnesenHeming Orientering43:41+18:1111:44
54Bjørn Gaute HerlyngGrue IL45:41+20:1112:16
55Svein ThorsbergGrue IL45:52+20:2212:19
56Roger LysnesHedrum OL46:36+21:0612:31
57Jon VindalWing OK48:34+23:0413:03
58Stein Magnus MoenGrue IL55:37+30:0714:57
59Asbjørn RoeLarvik OK57:58+32:2815:34
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
Are NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Bjørnar ValstadNittedal OLikke startet
Kjetil EspedalNydalens SKikke startet

H 55-

3 340 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Edvard HellandØstmarka OK23:397:04
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)24:15+0:367:15
3Arne JohannesenIL Gular25:00+1:217:29
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb25:03+1:247:30
5Nils Harald StaffOL Toten-Troll25:27+1:487:37
6Jan GranstedtHalden SK26:13+2:347:50
7Lars Roger LundanesEmblem IL26:17+2:387:52
8Petter GullikstadRøros IL27:01+3:228:05 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL27:14+3:358:09
10Kim Farnes HansenLierbygda OL27:43+4:048:17
11Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering27:56+4:178:21
12Frode HjortHamar OK28:03+4:248:23
13Richard Zeiner-GundersenFossum IF28:15+4:368:27
14Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK28:18+4:398:28
15Bjarte LindstadOL Toten-Troll28:28+4:498:31
16Ernst Fristad NilsenLillehammer OK28:34+4:558:33
17Bjørn SolbergseterAustmarka IL29:10+5:318:43
18Lars-Erik FiskumIL Tyrving29:49+6:108:55
19Per SandbergNydalens SK30:49+7:109:13
20Erik NæssØstmarka OK31:37+7:589:27
21Rune TeiglandØstmarka OK31:53+8:149:32
22Bjørn Henning GrandalIL Tyrving32:59+9:209:52
23Terje SchjølbergRøros IL33:04+9:259:54
24Bjørn ChristensenØstmarka OK33:14+9:359:57
25Trygve RognstadHadeland OL33:46+10:0710:06
26Egil EideIL Tyrving33:51+10:1210:08
27Knut EngenRaumar Orientering34:23+10:4410:17
28Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb34:46+11:0710:24
29Frode BergersenHamar OK34:50+11:1110:25
30Anders FossøyNotodden OL35:08+11:2910:31
31Per StedjeØstmarka OK35:21+11:4210:35
32Øystein MelbyVang OL36:00+12:2110:46
33Erik HaugenRingsaker OK36:59+13:2011:04
34Sture OttesenIndre Østfold OK38:01+14:2211:22
35Onno VerberneOL Toten-Troll38:37+14:5811:33
36Pål Woldstad HanssenEiker OL38:44+15:0511:35
37Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)39:43+16:0411:53
38Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb41:38+17:5912:27
39Tom RådahlIL Tyrving44:14+20:3513:14
40John HofossHadeland OL45:05+21:2613:29
41Ivar BergsetIL Veten54:43+31:0416:22
42Bjørn ÅrbuVarteig OL1:07:00+43:2120:03
Sturla SætherFreidigdiskvalifisert
Lars FremstadLarvik OKikke startet
Egil Wickstrand IversenHeming Orienteringikke startet
Hallvard BergIL Tyrvingikke startet
Sigbjørn ModalsliFossum IFikke startet

H 60-

3 070 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WestinPorsgrunn OL23:367:41
2Per Kristian EkebergIL Tyrving24:10+0:347:52
3Arnfinn PedersenGjø-Vard OL24:58+1:228:07
4Arild NordsveenRingsaker OK27:23+3:478:55
5Geir Holm GundersenSturla, IF27:31+3:558:57
6Tor StrandRaumar Orientering27:57+4:219:06
7Helge EriksenByåsen IL31:39+8:0310:18
8Edvard DahlOL Vallset/Stange33:31+9:5510:55
9Per Hermann KrøgerMåren OK34:49+11:1311:20
10Einar Kristian LundeVarteig OL34:53+11:1711:21
11Sjur GjestvangOL Toten-Troll35:26+11:5011:32
12Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn37:31+13:5512:13
13Kjell Magne NordviGrue IL40:41+17:0513:15
Ole WiikLardal OLikke startet
Bård NatvigNittedal OLikke startet
Jostein AlvestadWing OKikke startet
Even Tore SteinsholtLardal OLikke startet

H 65-

3 070 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK22:587:28
2Ola BroxOL Toten-Troll24:14+1:167:53
3Stein NordviElverum OK25:34+2:368:19
4Tor TrøanHadeland OL25:40+2:428:21
5Nils-Petter WiikDriv IL26:03+3:058:29
6Bjørn GrindeOslostudentenes IK26:46+3:488:43
7Paul Martin BergRudsbygd IL27:40+4:429:00
8Tom BuggeByåsen IL32:29+9:3110:34
9Øyvind HoveidAsker Skiklubb35:01+12:0311:24
10Knut MalmoRingsaker OK35:11+12:1311:27
11Nils Olav VennevikFreidig40:47+17:4913:17
12Roar SætabergetLunderseter IL41:15+18:1713:26
Tormod PrestrudRudsbygd ILdiskvalifisert
Øystein SkappelLillehammer OKdiskvalifisert
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OKikke startet
Svein S JacobsenIL Tyrvingikke startet
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKikke startet

H 70-

2 310 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL18:087:50
2Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL21:02+2:549:06
3Trond FeiringHamar OK21:20+3:129:14
4Per VoldVang OL21:52+3:449:27
5Roar ForbordMalvik IL22:11+4:039:36
6Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering26:05+7:5711:17
7Knut WikstrømRingsaker OK28:08+10:0012:10
8Kurt GrønliFørde IL28:59+10:5112:32
9Hans StordalOL Tønsberg og omegn29:29+11:2112:45
10Magne RaadalFana IL32:59+14:5114:16
11Bjørn Helge CeebergHedrum OL34:21+16:1314:52
12Hans Petter JevanordRingsaker OK35:09+17:0115:12
13John Birger SkansenRudsbygd IL37:17+19:0916:08
14Rolf KarsetSteinkjer OK40:12+22:0417:24
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H 75-

2 310 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leidulv VinjeNidarøst OK21:049:07
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK23:48+2:4410:18
3Helge BjaalandHeming Orientering25:16+4:1210:56
4Jon TyldumRudsbygd IL26:13+5:0911:20
5Gunnar ØsterbøFreidig28:10+7:0612:11
6Magnar ØvreåsBotne SK28:35+7:3112:22
7Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange31:45+10:4113:44
8Stig Arild HaugskottOL Trollelg32:05+11:0113:53
9Olav HøiåsVang OL47:31+26:2720:34
Jon Vegard LundeLillehammer OKdiskvalifisert
Bjørn MyhrmoenRond OLikke startet

H 80-

2 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halstein ØdegårdLøten o-lag31:4913:46
2Arvid HaugOL Vallset/Stange32:37+0:4814:07
3Magnar ReppesgårdHedrum OL34:58+3:0915:08
Herleik NylundLøten o-lagdiskvalifisert

Dir A-L

4 160 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond KortnerØstmarka OK25:416:10
2Torbjørn Blom-HagenFossum IF27:56+2:156:42
3Tomas EidsmoFreidig29:08+3:277:00
4Rune ScheeleNydalens SK32:06+6:257:42
5Christian GløgårdNittedal OL32:09+6:287:43
5Andreas JohanssonHalden SK32:09+6:287:43
7Vebjørn Blom-HagenFossum IF32:28+6:477:48
8Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag34:14+8:338:13
9Jostein Bø FløystadNOTEAM35:53+10:128:37
10Henning CarlsenOK Moss36:00+10:198:39
11Glenn MüllerFlyfemkamp36:34+10:538:47
12Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn36:57+11:168:52
13Audun Melby JacobsenLardal OL38:03+12:229:08
14Audun FingarsenElverum OK38:37+12:569:16
15Stein Arne NegårdVang OL40:17+14:369:41
16Morgen RannemFossum IF42:49+17:0810:17
17Stian OverskeidIndre Østfold OK43:10+17:2910:22
18Arnstein DaleOL Vallset/Stange43:28+17:4710:26
19Anna-Thekla TonjerElverum OK43:33+17:5210:28
20Selma TonjerNydalens SK44:31+18:5010:42
21Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK44:35+18:5410:43
22Roar PedersenOppsal Orientering45:17+19:3610:53
23Thomas TubbehaugenOK Moss46:52+21:1111:15
24Lars Danielsen HolenMarkane IL48:00+22:1911:32
25Herman BrunborgNittedal OL48:36+22:5511:40
26Astrid BjørnerødOK Moss48:55+23:1411:45
27Frank SandbergFlyfemkamp51:07+25:2612:17
28Nina Elise JørgensenNittedal OL51:27+25:4612:22
29Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn51:48+26:0712:27
30Haakon ArnesenByåsen IL53:11+27:3012:47
31Idunn AsseyFlyfemkamp53:49+28:0812:56
32Simen FritznerNittedal OL54:45+29:0413:09
33Arnfinn SkålandTrøsken IL56:14+30:3313:31
34Merete RørvikLillomarka OL58:24+32:4314:02
35Mikael OlaussonOslostudentenes IK58:35+32:5414:04
36Synne SolbergGjø-Vard OL1:08:27+42:4616:27
37Ole Gunnar SølbergIL Leik1:17:19+51:3818:35
38Wenche RydningFlyfemkamp1:20:07+54:2619:15
Eskil Søreng SteinFlyfemkampdiskvalifisert

Dir A-K

3 070 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild NæssetSarpsborg OL24:167:54
2Tore Grønlund MoenGimle IF27:23+3:078:55
3Kristine AusenNTNUI29:57+5:419:45
4Jan Åsmund SætabergetVang OL30:53+6:3710:03
5Trond Ivar FossaasGimle IF31:12+6:5610:09
6Linn Hege RosoLardal OL31:53+7:3710:23
7Arthur BrunborgNittedal OL36:14+11:5811:48
8Pål AngvollFredrikstad SK37:41+13:2512:16
9Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL37:52+13:3612:20
10Øystein SnuggerudGjø-Vard OL38:47+14:3112:37
11Mai Britt BjørkSandefjord OK40:23+16:0713:09
12Claus FritznerNittedal OL41:50+17:3413:37
13Tore JørgensenHamar OK42:18+18:0213:46
14Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering47:13+22:5715:22
Torbjørn Blom-HagenFossum IFikke startet
Vebjørn Blom-HagenFossum IFikke startet

Dir B

2 760 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif Arne NytrøenTynset IF25:179:09
2Hanne Maria VisterOslostudentenes IK26:33+1:169:37
3Kamilla LomeHamar OK28:02+2:4510:09
4Kristian NarumOL Vallset/Stange29:44+4:2710:46
5Eva Steffensen JohansenGimle IF29:53+4:3610:49
6Knut Even HoleFørde IL31:14+5:5711:18
7Kasper EngesetTynset IF31:25+6:0811:22
8Bente HortenVingelen IL32:18+7:0111:42
9Eirik HovlandNOTEAM33:07+7:5011:59
10Tore LidTIF Viking33:11+7:5412:01
11Irene Kreken BergsetIL Veten33:27+8:1012:07
12Astri JansonOslostudentenes IK36:23+11:0613:10 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)37:09+11:5213:27
14Christina RambergØstmarka OK37:34+12:1713:36
15Magne BremåsVarteig OL38:34+13:1713:58
16Jardar SandstadSelbu IL38:38+13:2113:59
17Espen TorsethGjø-Vard OL39:02+13:4514:08
18Nina SøndmørHamar OK39:53+14:3614:27
19Anita E. HoleFørde IL40:43+15:2614:45
20Anne DahlNydalens SK43:50+18:3315:52
21Tor WallinSnertingdal IF Orientering45:03+19:4616:19
22Ingrid SkaarerNydalens SK45:20+20:0316:25
23Turid VrålstadVaregg Fleridrett45:43+20:2616:33
24Ronny NelsonLardal OL46:16+20:5916:45
25Lene ColquhounLillomarka OL46:27+21:1016:49
26Anne WestergårdVaregg Fleridrett48:28+23:1117:33
27Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL49:52+24:3518:04
28Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK51:59+26:4218:50
29Siv Susanne JystadØstmarka OK52:05+26:4818:52
30Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering52:35+27:1819:03
31Inger BjergaVaregg Fleridrett56:11+30:5420:21
32Tordis Rytter JakobsenOK Moss57:58+32:4121:00
33Iver StadsvollOL Tønsberg og omegn1:01:31+36:1422:17
34Ping OuyangØstmarka OK1:02:46+37:2922:44
35Kristin SølbergIL Leik1:06:27+41:1024:04
36Monica SyrdalHeming Orientering1:20:27+55:1029:08
Gitte BrumandenFredrikstad SKdiskvalifisert
Kai FunderudLillehammer OKdiskvalifisert
May-lill DammTIF Vikingikke startet
Bjørn EriksrudRaufoss IL Orienteringikke startet
Cecilie Christin KvermeFossum IFikke startet
Anne Gro StyrvoldLarvik OKikke startet

Dir C

2 620 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Øivind BraarupHalden SK34:2813:09
2Marit BrødereskiftFreidig34:42+0:1413:14
3May-Liu DammTIF Viking35:32+1:0413:33
4Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering46:41+12:1317:49
5Manan NelsonLardal OL1:01:20+26:5223:24
6Unni Fladsrud VoldVang OL1:17:34+43:0629:36
Hege BlomlevistFredrikstad SKdiskvalifisert
Martin BryggenHalden SKdiskvalifisert
Marius TusvikHamar OKdiskvalifisert
Tina BjørnstadRaumar Orienteringikke startet

Råtass

1 000 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Caroline Svartedal AasenTrøsken ILikke startet
Maren Bleken RudVang OLikke startet
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orienteringikke startet
Joel Bronebakk JohanssonHalden SKikke startet
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringikke startet
Aksel Tonjer FingarsenElverum OKikke startet
Lars FlaskerudOL Toten-Trollikke startet
Erlend GrønliFreidigikke startet
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILikke startet
Agnes Steffensen JohansenGimle IFikke startet
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnikke startet
Edvinas KontautasOK Mossikke startet
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILikke startet
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet
Ville Langgård MunchLillehammer OKikke startet
Inez NelsonLardal OLikke startet
Oda OpsethRingerike OLikke startet
Annika van RaaijHedrum OLikke startet
Astrid ReuschHeming Orienteringikke startet
Aksel Johan SandvikHalden SKikke startet
Per Taje SkeieRaumar Orienteringikke startet
Milla SkålandTrøsken ILikke startet
Sofie TaraldsenLillehammer OKikke startet
Sigve TorsethLillehammer OKikke startet
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLikke startet
Kaja Staff ValstadNittedal OLikke startet
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet
Jonas Kortner VogtØstmarka OKikke startet
Fredrik Funderud WedumLillehammer OKikke startet
Adele Øen SkålandTrøsken ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017