Offisiell resultatliste for Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 3 juni 2017

D 11-12

2 560 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK16:416:31
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering16:59+0:186:38
3Marie KravdalGjø-Vard OL18:08+1:277:05
4Signe HoloFossum IF18:15+1:347:07
5Sigrid HaugskottOL Trollelg19:22+2:417:33
6Marie ScheeleNydalens SK19:48+3:077:44
7Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb20:47+4:068:07
8Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL22:51+6:108:55
8Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering22:51+6:108:55
10Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL23:32+6:519:11
11Tiril Ebon EspedalNydalens SK24:44+8:039:39
12Annika van RaaijHedrum OL26:39+9:5810:24
13Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK28:28+11:4711:07
14Mari Ovidia RanestadHamar OK30:35+13:5411:56
15Caroline Svartedal AasenTrøsken IL32:07+15:2612:32
16Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering40:34+23:5315:50
Julie BrenåsVarteig OLdiskvalifisert
Ella SandstadFreidigikke startet
Martha WisløffAsker Skiklubbikke startet

D 13-16

2 660 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg15:165:44
2Pia Young VikNydalens SK15:35+0:195:51
3Jenny BaklidKonnerud IL15:54+0:385:58
4Kristine KravdalGjø-Vard OL16:19+1:036:08
5Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn16:23+1:076:09
5Malene JebsenHeming Orientering16:23+1:076:09
7Ane Sofie KroghOppsal Orientering16:33+1:176:13
8Maya Jones ArnesenHeming Orientering16:37+1:216:14
9Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK16:53+1:376:20
10Mathea Spets StorhovFreidig17:07+1:516:26
11Eline SchjervenLardal OL17:11+1:556:27
12Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering17:13+1:576:28
13Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering17:15+1:596:29
14Tora Aasheim NymarkTIF Viking17:18+2:026:30
15Mari EidsmoFreidig17:28+2:126:33
16Anna Vangen LunåsmoTynset IF17:31+2:156:35
17Kristine Eide RappRaumar Orientering17:34+2:186:36
18Marie LilandNydalens SK17:38+2:226:37
19Elise AusenPorsgrunn OL17:45+2:296:40
20Malin HaugeHisøy OK17:55+2:396:44
20Ingeborg RognstadHadeland OL17:55+2:396:44
22Marte Madslien BakkenNydalens SK17:56+2:406:44
23Tuva Aas StræteRingerike OL18:07+2:516:48
24Kristin Melby JacobsenLardal OL18:08+2:526:49
25Ada WulfsbergNydalens SK18:21+3:056:53
26Martine SkjelsvikLillehammer OK18:27+3:116:56
27Mina SchjervenLardal OL18:31+3:156:57
28Hanne Eide RappRaumar Orientering18:32+3:166:58
29Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett18:45+3:297:02
30Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)18:54+3:387:06
31Marie Lien BackstrømHalden SK18:57+3:417:07
32Ida Marie FlågenHeming Orientering19:04+3:487:10
33Astrid RognstadHadeland OL19:45+4:297:25
34Emma Visted-HansenGjø-Vard OL20:00+4:447:31
35Inga Skaarer WiklundNydalens SK20:09+4:537:34
36Karoline BjørnerødOK Moss20:18+5:027:37
37Ragnhild Mathea HelmersenFet OL20:36+5:207:44
38Ingvild JohnsenHedrum OL20:37+5:217:45
39Ella BerstadHeming Orientering21:05+5:497:55
40Ida SolliMo OK21:36+6:208:07
41Anja HoleFørde IL21:41+6:258:09
42Henriette BergLøten o-lag22:15+6:598:21
43Emma DåsnesVang OL22:17+7:018:22
44Nina PedersenSarpsborg OL22:33+7:178:28
45Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL22:46+7:308:33
46Andrea H. RogndokkenFet OL23:00+7:448:38
47Sigrid NermoenØstmarka OK23:59+8:439:00
48Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL24:03+8:479:02
49Ingrid Grønlund MoenGimle IF24:31+9:159:13
50Hannah Syrdal ØenHeming Orientering24:53+9:379:21
51Berthe TesloHadeland OL25:28+10:129:34
52Mari Kilskar GrevskottFrol IL26:02+10:469:47
53Julie MyklesetVang OL26:15+10:599:52
54Anne FrøislandVang OL26:56+11:4010:07
55Charlotte Svartedal AasenTrøsken IL28:01+12:4510:31
56Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett28:54+13:3810:51
57Caroline EideGjø-Vard OL34:37+19:2113:00
58Ella SkoglundIL Veten48:54+33:3818:23
Emma Bangstad BergersenHamar OKdiskvalifisert
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gulardiskvalifisert
Alexandra AngvollFredrikstad SKikke startet
Petra HoveidAsker Skiklubbikke startet
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKikke startet
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Kristin LundanesEmblem ILikke startet
Matilde MunkebyFrol ILikke startet
Oda ScheeleNydalens SKikke startet

D 17-

2 930 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK16:185:33
2Hilde GrønengLillehammer OK19:35+3:176:41
3Linda SolbergFredrikstad SK19:40+3:226:42
4Anja WingstedtHalden SK20:01+3:436:49
5Mari Angell-PetersenFreidig20:28+4:106:59
6Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI21:30+5:127:20
7Hanne Lerche RaadalHalden SK21:36+5:187:22
8Eli Ringstad LienGjø-Vard OL21:52+5:347:27
9Kristin HaugskottOL Trollelg21:55+5:377:28
10Bente KonstOL Tønsberg og omegn21:57+5:397:29
11Hanne VefsnmoByåsen IL22:45+6:277:45
12Ragnhild BalsvikOsterøy IL22:49+6:317:47
13Else Kari ScheeleNydalens SK22:54+6:367:48
14Runa Lien BackstrømHalden SK23:00+6:427:50
15Anna-Thekla TonjerElverum OK23:10+6:527:54
16Selma TonjerNydalens SK23:12+6:547:55
17Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering23:13+6:557:55
18Målfrid KonstKristiansand OK23:14+6:567:55
19Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF23:23+7:057:58
20Hege SolerødGjø-Vard OL23:24+7:067:59 Last ned GPS-spor i gpx-format
21Hilde VassendPorsgrunn OL23:30+7:128:01
22Liv SchjervenLardal OL23:31+7:138:01
23Audrun UtskarpenOslostudentenes IK23:40+7:228:04
24Maren Roll PaulsenFredrikstad SK24:00+7:428:11
25Ann Elin FlågenHeming Orientering24:02+7:448:12
26Lene SandvikHalden SK24:06+7:488:13
27Cecilie Christin KvermeFossum IF24:19+8:018:17
28Arnhild U. BråtenVegårshei IL24:25+8:078:20
29Ane BjørnsgaardLillehammer OK24:31+8:138:22
30Sara MathisenPorsgrunn OL24:47+8:298:27
31Victoria Myklebust StrømHedrum OL24:49+8:318:28
32Celine VistedGjø-Vard OL24:54+8:368:29
33Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK25:21+9:038:39
34Anne-Grete AustadRaumar Orientering25:24+9:068:40
35Tone Karina IngesenSarpsborg OL25:50+9:328:49
36Wenche RydningFly Femkamp26:15+9:578:57
37Line Merete LibakVang OL26:33+10:159:03
38Tove Lundgård PedersenRingsaker OK26:50+10:329:09
39Torill Hynne FjæreHedrum OL26:52+10:349:10
40Stine AustadRaumar Orientering27:13+10:559:17
41Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering27:52+11:349:30
42Elin GravningenStokke IL28:08+11:509:36
43Marianne ReuschHeming Orientering28:25+12:079:41
44Tone Sølie LysnesHedrum OL28:31+12:139:43
45Ingrid Eide RappRaumar Orientering28:37+12:199:46
46Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL28:47+12:299:49
47Anita StensethSnertingdal IF Orientering28:57+12:399:52
48Maiken SandbergNydalens SK29:06+12:489:55
49Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering29:21+13:0310:01
50Charlotte EideGjø-Vard OL29:48+13:3010:10
51Andrea SkålandTrøsken IL30:22+14:0410:21
52Berit HerstadBækkelagets SK30:27+14:0910:23
53Anne Berit RørlienFossum IF31:08+14:5010:37
54Siri PedersenSarpsborg OL31:59+15:4110:54
55Mona Sandaker MyklesetVang OL32:05+15:4710:56
56Elin BordøyHedrum OL32:26+16:0811:04
57Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering33:07+16:4911:18
58Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett33:31+17:1311:26
59Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering35:27+19:0912:05
60May-lill DammTIF Viking35:36+19:1812:09
61Monica SyrdalHeming Orientering38:05+21:4712:59
62Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL38:20+22:0213:04
63Katrine van RaaijHedrum OL38:56+22:3813:17
64Mona SveenVang OL43:07+26:4914:42
Isa HeggedalKonnerud ILdiskvalifisert
Siv Susanne JystadØstmarka OKdiskvalifisert
Valborg MadslienLillehammer OKdiskvalifisert
Ingrid SkaarerNydalens SKdiskvalifisert
Berit BergsetIL Vetenikke startet
Lene ColquhounLillomarka OLikke startet
Hege FeiringIL Tyrvingikke startet
Ruth-Marie Høilund LerFet OLikke startet
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orienteringikke startet
Hilde PoppeFredrikstad SKikke startet
Anne Borgen SturødNydalens SKikke startet

D 50-

2 860 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari MadslienNydalens SK18:476:34
2Torunn Spets StorhovFreidig19:45+0:586:54
3Maria JonssonNydalens SK19:47+1:006:55
4Ellen OlsvikNydalens SK20:38+1:517:12
5Signe Astrup ArnesenHeming Orientering20:47+2:007:16
6Kari Elisabeth NatvigNittedal OL20:49+2:027:16
7Gunhild HennumLierbygda OL21:18+2:317:26
8Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL21:21+2:347:27
9Kjersti StræteRingerike OL21:22+2:357:28
10Marita HernandezOL Toten-Troll21:27+2:407:30
11Torun DyrkornEiker OL22:06+3:197:43
12Kjersti Holt HanssenMåren OK22:12+3:257:45
13Guri BjørndalByåsen IL22:14+3:277:46
14Mona J. MølnvikFreidig22:30+3:437:52
15Hilde ForbordMalvik IL22:41+3:547:55
16Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)22:42+3:557:56
17Tove HeimdalKonnerud IL23:01+4:148:02
18Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL23:04+4:178:03
19Tove AasheimAskøy OL23:08+4:218:05
20Vanja StaffOL Toten-Troll23:19+4:328:09
21Liv Inger PrangerødTistedalen FL23:26+4:398:11
22Bente LineIndre Østfold OK23:27+4:408:11
23Eldri HoloFossum IF23:30+4:438:13
24Lene KinnebergRaumar Orientering23:32+4:458:13
25Ingrid RavnanOL Toten-Troll23:36+4:498:15
25Runa SkyttersæterHeming Orientering23:36+4:498:15
27Wenche LindløvSarpsborg OL24:00+5:138:23
28Liv MeliIL Nansen24:28+5:418:33
29Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK24:40+5:538:37
30Torid KvaalFreidig25:10+6:238:47
31Marit Hæreid SandstadFrol IL25:29+6:428:54
32Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL25:32+6:458:55
33Gunhild MyhrAsker Skiklubb25:59+7:129:05
34Kristin FleisjeNittedal OL26:19+7:329:12
35Anne Gro StyrvoldLarvik OK26:40+7:539:19
36Magnhild T. MølnvikFossum IF26:53+8:069:23
37Ingrid NermoenØstmarka OK27:05+8:189:28
38Marianne HjermstadFossum IF27:47+9:009:42
39Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange28:11+9:249:51
40Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF29:07+10:2010:10
41Gro EllegaardVang OL29:22+10:3510:16
42Bente Tangen WikstrømRingsaker OK29:49+11:0210:25
43May Jorunn RognlienModum OL31:32+12:4511:01
44Tove BakkenLillehammer OK33:00+14:1311:32
45Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering33:20+14:3311:39
46Hilde Gunn HellenesOK Skeidi33:48+15:0111:49
47Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb37:25+18:3813:04
48Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering38:52+20:0513:35
49Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK39:54+21:0713:57
50Else StordalOL Tønsberg og omegn42:05+23:1814:42
51Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering44:14+25:2715:27
52Tina BjørnstadRaumar Orientering46:14+27:2716:09
53Else Lerche RaadalFana IL46:22+27:3516:12
Jartrud SteinsliØstmarka OKdiskvalifisert
Turid VrålstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Hege FjellbirkelandIL Gularikke startet
Rine HanssenByåsen ILikke startet
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Kari OsmoenOs ILikke startet
Torill VisterIndre Østfold OKikke startet
Hjørdis ØvreåsBotne SKikke startet

H 11-12

2 560 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL16:126:19
2Even LienGjø-Vard OL18:08+1:567:05
3Mathias LinløkkenØstmarka OK18:09+1:577:05
4Jørgen Holm GrønengLillehammer OK18:17+2:057:08
5Emil Husebye AamodtFredrikstad SK19:56+3:447:47
6Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn20:36+4:248:02
7Erlend Grønlund MoenGimle IF21:05+4:538:14
8Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering21:18+5:068:19
9Liam Viggo WingstedtHalden SK26:42+10:3010:25
10Kristoffer KatlaFossum IF27:34+11:2210:46
11Amund Søndmør MartinsenHamar OK27:52+11:4010:53
12Martin BryggenHalden SK32:38+16:2612:44
13Mads Rørlien JevanordFossum IF34:00+17:4813:16
14Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL41:38+25:2616:15
Eirik Olsen KirkevikHamar OKdiskvalifisert
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sverre SandvikHalden SKdiskvalifisert
Ola DåsnesVang OLikke startet

H 13-16

2 710 m, 83 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Young VikNydalens SK13:335:00
2Simen Spets StorhovFreidig13:45+0:125:04
3Bendik EliassenFredrikstad SK13:47+0:145:05
4Gaute Kvittum NytrøenTynset IF14:43+1:105:25
5Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK14:44+1:115:26
6Petter Liabakk EriksenByåsen IL14:57+1:245:30
7Mikkel HoltFreidig15:05+1:325:33
8Christopher LadimOK Moss15:24+1:515:40
9Vebjørn Blom-HagenFossum IF15:48+2:155:49
9Hans UrsetIL BUL-Tromsø15:48+2:155:49
11Mikkel KatlaFossum IF15:56+2:235:52
12Sondre OttesenFredrikstad SK16:03+2:305:55
13Ferdinand FremmingHeming Orientering16:09+2:365:57
14Tobias EspedalNydalens SK16:14+2:415:59
15Jonas GrønliFreidig16:17+2:446:00
16Sander Tonjer FingarsenElverum OK16:39+3:066:08
17Sondre Zahl HagenFossum IF16:40+3:076:09
18Vemund MølnvikFreidig16:41+3:086:09
19Grunde IsaksætreGrue IL16:58+3:256:15
20Brage TakleKristiansand OK17:05+3:326:18
21Henrik ReuschHeming Orientering17:06+3:336:18
22Nils TveiteÅs-NMBU Orientering17:07+3:346:18
23Sivert Sande KvermeFossum IF17:10+3:376:20
24Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn17:11+3:386:20
25Runar Saur ModahlFredrikstad SK17:22+3:496:24
26Isak JonssonNydalens SK17:23+3:506:24
27August Syrdal ØenHeming Orientering17:24+3:516:25
28Sigurd Saxe SandvikHalden SK17:26+3:536:25
29Viljan van RaaijHedrum OL17:38+4:056:30
30Lars LienGjø-Vard OL17:49+4:166:34
31Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK18:06+4:336:40
32Jonas KroghOppsal Orientering18:18+4:456:45
33Sivert PoppeFredrikstad SK18:21+4:486:46
34Marius E. AamodtOppsal Orientering18:30+4:576:49
35Jonas MyhrAsker Skiklubb18:32+4:596:50
35Vegard RanestadHamar OK18:32+4:596:50
37Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett18:43+5:106:54
38Marius BakkeFossum IF18:48+5:156:56
39Henrik R HoltHedrum OL18:49+5:166:56
40Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18:50+5:176:56
41Mats LindaasElverum OK18:58+5:256:59
42Fridtjof ReuschHeming Orientering19:02+5:297:01
43Sjur Holm GrønengLillehammer OK19:06+5:337:02
44Arthur BrunborgNittedal OL19:07+5:347:03
45Halvard KornmoPorsgrunn OL19:09+5:367:03
46Alfred BjørnerødOK Moss19:15+5:427:06
47Sondre LadimOK Moss19:17+5:447:06
48Martin AlfeiLøten o-lag19:30+5:577:11
49Tobias MathisenPorsgrunn OL19:34+6:017:13
50Stein Aas StræteRingerike OL19:36+6:037:13
51Theodor LierIndre Østfold OK19:45+6:127:17
52Jonas VindalWing OK19:59+6:267:22
53Anton ØyvindssonRingsaker OK20:16+6:437:28
54Sven Bergset LangvikIL Veten20:22+6:497:30
55Petter Andreas LonaWing OK20:30+6:577:33
56Emil GrønliFreidig21:08+7:357:47
57Tord SølvbergIL Veten21:31+7:587:56
58Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett21:44+8:118:01
59Sindre Grøv SvensenLillehammer OK21:48+8:158:02
60Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL21:50+8:178:03
61Birk ThorstensenOppsal Orientering22:17+8:448:13
62Gaute LindaasElverum OK22:19+8:468:14
63Leif-Inge JevnlidIL Veten22:48+9:158:24
64Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK22:59+9:268:28
64Vetle Søndmør MartinsenHamar OK22:59+9:268:28
66Vegar HoleFørde IL23:14+9:418:34
67Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett23:25+9:528:38
68Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL23:34+10:018:41
69Thomas BlomkvistFredrikstad SK24:23+10:508:59
70Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL26:15+12:429:41
71Isak HoltHalden SK26:56+13:239:56
72Magnus JystadØstmarka OK28:36+15:0310:33
73Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK30:35+17:0211:17
74Tidemann LierIndre Østfold OK34:13+20:4012:37
Elias BergsetIL Vetendiskvalifisert
Peder BryggenHalden SKdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFdiskvalifisert
Kristoffer FjæreHedrum OLdiskvalifisert
Even GravningenStokke ILdiskvalifisert
Erling Eide HustvedtWing OKdiskvalifisert
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKdiskvalifisert
Lars SandstadFreidigdiskvalifisert
Håkon WedumLillehammer OKdiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OLikke startet
Birk Felland SætnanFossum IFikke startet
Håkon TorsethLillehammer OKikke startet

H 17-

2 940 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius WikstrømRingsaker OK14:254:54
2Andreas JohanssonHalden SK14:35+0:104:57
3Bent Olav AamodtFredrikstad SK14:58+0:335:05
4Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø15:21+0:565:13
5Kenneth BilstadVang OL15:24+0:595:14
6Tore SandvikHalden SK15:30+1:055:16
7Trygve TømtaRaumar Orientering16:23+1:585:34
8Gisle NysæterSkien OK16:34+2:095:38
9Morten MoslandOppsal Orientering16:50+2:255:43
10Donatas KontautasOK Moss17:25+3:005:55
11Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL17:33+3:085:58
12Christian ReuschHeming Orientering17:38+3:135:59
13Henrik OttesenFredrikstad SK17:39+3:146:00
14Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK17:40+3:156:00
15Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering17:42+3:176:01
16Tommy SkårbøRaumar Orientering17:43+3:186:01
17Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett17:48+3:236:03
18Amund BeitnesOK 7717:49+3:246:03
19Martin ØhmanGjø-Vard OL17:51+3:266:04
20Johs HjelmstadBækkelagets SK17:57+3:326:06
21Jakob PhysantLillehammer OK18:03+3:386:08
22Frank SandbergFly Femkamp18:09+3:446:10
23Dag AusenPorsgrunn OL18:26+4:016:16
23Jan Ola PedersenVang OL18:26+4:016:16
25Snorre HansenByåsen IL18:28+4:036:16
26Henning Bratland CarlsenOK Moss18:29+4:046:17
27Jørgen FjæreHedrum OL18:35+4:106:19
28Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering18:41+4:166:21
29Ronny RykkjeVaregg Fleridrett18:42+4:176:21
30Martin DammTIF Viking18:51+4:266:24
31Per Olav GulbrandsenLarvik OK18:55+4:306:26
32Håkon DåsnesVang OL19:06+4:416:29
33Sigmund HansenGjø-Vard OL19:08+4:436:30
34Arne RøsteRingsaker OK19:09+4:446:30
35Dag Arne LierIndre Østfold OK19:21+4:566:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
36Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering19:22+4:576:35
37Kristian LøvåsVaregg Fleridrett19:25+5:006:36
38Peter Lerche RaadalGjø-Vard OL19:34+5:096:39
39Audun FingarsenElverum OK19:40+5:156:41
40Anders Kristian HoltHedrum OL19:46+5:216:43
41Marius StaffOL Toten-Troll19:52+5:276:45
42Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL19:53+5:286:45
43Roar MathisenOL Tønsberg og omegn20:02+5:376:48
44Tore Grønlund MoenGimle IF20:12+5:476:52
45Bjørn Lennart VorreLardal OL20:21+5:566:55
46Runar ThorstensenOppsal Orientering20:29+6:046:58
47Helge RosenlundVaregg Fleridrett20:42+6:177:02
48Eskil SteinFly Femkamp20:44+6:197:03
49Øystein RappRaumar Orientering20:54+6:297:06
50Sverre WisløffAsker Skiklubb20:57+6:327:07
51Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb20:59+6:347:08
52Leif Arne NytrøenTynset IF21:14+6:497:13
53Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb21:34+7:097:20
54Espen JohnsenHedrum OL21:40+7:157:22
55Torbjørn DalløkkenIL GeoForm21:43+7:187:23
56Eilert AamodtOppsal Orientering21:45+7:207:23
57Glenn MullerFly Femkamp22:36+8:117:41
58Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL22:50+8:257:45
59Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett23:31+9:067:59
60Even ErlienGjø-Vard OL23:41+9:168:03
61Håkon BørliFossum IF24:04+9:398:11
62Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering24:54+10:298:28
63Audun HoltHalden SK26:23+11:588:58
64Ola Torstein EndresenOK Moss26:26+12:018:59 Last ned GPS-spor i gpx-format
65Hans JevanordFossum IF33:21+18:5611:20
Idunn Strobel MunroFly Femkampdiskvalifisert
Roar SkoglundIL Vetendiskvalifisert
Espen TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert
Pål AngvollFredrikstad SKikke startet
Kjetil BjørloHalden SKikke startet
Tomas EidsmoFreidigikke startet
Johan JebsenHeming Orienteringikke startet
Tormod KleppaLillehammer OKikke startet
Øyvind LienGjø-Vard OLikke startet
Trygve Hem OlsenNTNUIikke startet
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet

H 50-

2 850 m, 106 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore BjørnerødOK Moss16:345:48
2Atle DengerudSteinkjer OK16:39+0:055:50
3Jens Even StorhovFreidig17:01+0:275:58
4Tore NymarkAskøy OL17:21+0:476:05
4Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)17:21+0:476:05
6Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb17:24+0:506:06
7Kjetil EspedalNydalens SK17:29+0:556:08
8Arild AndresenFossum IF17:54+1:206:16
8Frank LøwengreenFredrikstad SK17:54+1:206:16
10Nils Harald StaffOL Toten-Troll17:59+1:256:18
11Ottar WiklundNydalens SK18:05+1:316:20
12Rune StræteWing OK18:14+1:406:23
13Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)18:35+2:016:31
14Børge PedersenNydalens SK18:40+2:066:32
14Onno VerberneOL Toten-Troll18:40+2:066:32
16Stein H. HagenFossum IF18:46+2:126:35
17Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)19:02+2:286:40
18Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering19:07+2:336:42
19Ivar MølnvikFossum IF19:10+2:366:43
20Kjetil DammTIF Viking19:14+2:406:44
21Terje WikstrømRingsaker OK19:17+2:436:45
22Bjørn GrindeOslostudentenes IK19:19+2:456:46
23Guttorm L EggeOslostudentenes IK19:20+2:466:47
24Øyvind SchjelderupFreidig19:21+2:476:47
25Hallvard KorenOK Moss19:25+2:516:48
26Bjørn SolbergseterAustmarka IL19:30+2:566:50
27Lars Erik StrømsnesMalvik IL19:36+3:026:52
28Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL19:37+3:036:52
28Arne GrevskottFrol IL19:37+3:036:52
30Arne JohannesenIL Gular19:39+3:056:53
31Øystein HoloFossum IF19:53+3:196:58
32Agnar RenolenWing OK20:00+3:267:01
33Øystein WiggenByåsen IL20:06+3:327:03
34Arne DybdahlLillomarka OL20:07+3:337:03
35Geir BråtenVegårshei IL20:13+3:397:05
36Terje MelsomFossum IF20:20+3:467:08
37Knut Erling ØenHeming Orientering20:24+3:507:09
38Haakon ArnesenByåsen IL20:25+3:517:09
39Roger LysnesHedrum OL20:27+3:537:10
40Arild NordsveenRingsaker OK20:31+3:577:11
41Jan LenndinLillehammer OK20:34+4:007:12
42Lars HjermstadFossum IF20:41+4:077:15
43Knut AasRingerike OL20:42+4:087:15
44Øystein JensenSarpsborg OL20:51+4:177:18
45Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)20:55+4:217:20
46Gjermund GravirAsker Skiklubb20:56+4:227:20
47Ole IngesenSarpsborg OL20:57+4:237:21
48Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering20:59+4:257:21
48Richard Zeiner-GundersenFossum IF20:59+4:257:21
50Anders BergsetIL Veten21:01+4:277:22
51Lasse ArnesenHeming Orientering21:13+4:397:26
52Anders FlågenHeming Orientering21:32+4:587:33
53Terje HenriksenAsker Skiklubb21:40+5:067:36
54Edvard DahlOL Vallset/Stange21:42+5:087:36
55Roar PedersenOppsal Orientering22:02+5:287:43
56Egil Wickstrand IversenHeming Orientering22:04+5:307:44
57Geir Holm GundersenSturla, IF22:06+5:327:45
58Knut SkjesetVang OL22:18+5:447:49
59Tor StrandRaumar Orientering22:23+5:497:51
60Arne Håkon JørgensenSandefjord OK22:36+6:027:55
61Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb22:39+6:057:56
62Stein NordviElverum OK22:50+6:168:00
63Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn23:09+6:358:07
64Bård NatvigNittedal OL23:20+6:468:11
65Per LenndinLillehammer OK23:31+6:578:15
66Terje BråtenRaumar Orientering23:34+7:008:16
67Terje LinløkkenØstmarka OK23:42+7:088:18
68Knut WikstrømRingsaker OK24:19+7:458:31
69Erik NæssØstmarka OK24:21+7:478:32
70Erik HaugenRingsaker OK24:29+7:558:35
71Tom BuggeByåsen IL25:03+8:298:47
72Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb25:13+8:398:50
73Leidulv VinjeNidarøst OK25:14+8:408:51
74Roar ForbordMalvik IL25:29+8:558:56
75Sjur GjestvangOL Toten-Troll25:44+9:109:01
76Per SandbergNydalens SK25:56+9:229:05
77Per StedjeØstmarka OK26:04+9:309:08
78Stein Magnus MoenGrue IL26:56+10:229:27
79Knut MalmoRingsaker OK27:17+10:439:34
80Jan SveenRaumar Orientering27:29+10:559:38
81Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL27:34+11:009:40
82Magne RaadalFana IL27:35+11:019:40
83Tor TrøanHadeland OL27:41+11:079:42
84Øyvind HoveidAsker Skiklubb28:16+11:429:55
85Morten AndresenOK Skeidi28:46+12:1210:05
86Kjell Joar RognstadLillehammer OK28:59+12:2510:10
87John HofossHadeland OL29:09+12:3510:13
88Stig WiestVang OL29:29+12:5510:20
89Ivar BergsetIL Veten29:45+13:1110:26
90Kurt GrønliFørde IL31:01+14:2710:52
91Bjørn Helge CeebergHedrum OL31:42+15:0811:07
92Rune M HoltFreidig32:05+15:3111:15
93Nils Olav VennevikFreidig35:20+18:4612:23
94Jon Vegard LundeLillehammer OK37:32+20:5813:10
95Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK51:16+34:4217:59
Idar BrekkeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Lars FremstadLarvik OKdiskvalifisert
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Morten KarlsenMåren OKdiskvalifisert
Rolf KarsetSteinkjer OKdiskvalifisert
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Hans StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Jon VindalWing OKdiskvalifisert
Jostein AlvestadWing OKikke startet
Tormod JensenSarpsborg OLikke startet
Bent Sande KvermeFossum IFikke startet
Sigmund VisterIndre Østfold OKikke startet
Magnar ØvreåsBotne SKikke startet

Råtass

1 000 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Johanne BergLøten o-lagfullført
Maren Bleken RudVang OLfullført
Mina Bleken RudVang OLfullført
Karen BrekkeNOTEAMfullført
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orienteringfullført
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangefullført
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettfullført
Emma Pedersen ElverhøiVang OLfullført
Emilie EmilsenNOTEAMfullført
David ErikssonNOTEAMfullført
Elise Libak FeiringNOTEAMfullført
Aksel FingarserElverum OKfullført
Erlend GrønliFreidigfullført
Sara GubberudNOTEAMfullført
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrettfullført
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILfullført
Vilde HenriksenSnertingdal IF Orienteringfullført
Ane HjelmstadNOTEAMfullført
Marie HjelmstadNOTEAMfullført
Mina HolmenNOTEAMfullført
Malin Husebye AamodtFredrikstad SKfullført
Lazar HågensenNOTEAMfullført
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OLfullført
Eira JohanssonNOTEAMfullført
Joel JohanssonNOTEAMfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegnfullført
Edvinas KontautasOK Mossfullført
Marte Libak- FeiringVang OLfullført
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILfullført
Eivind LutnæsHamar OKfullført
Hanna LutnæsHamar OKfullført
Sondre LøvbakkNOTEAMfullført
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettfullført
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKfullført
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKfullført
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnfullført
Ingeborg MeyerNOTEAMfullført
Ville Langgård MunchLillehammer OKfullført
Bea Langård MunkNOTEAMfullført
Catalina M NedlandNOTEAMfullført
Emmalisa A NedlandNOTEAMfullført
Maria NygårdNOTEAMfullført
Oliver NygårdNOTEAMfullført
Synne Kvittum NytrøenTynset IFfullført
Astrid ReuschHeming Orienteringfullført
Selma Bergseng RindenNOTEAMfullført
Helene ScheeleNydalens SKfullført
Per Taje SkeieRaumar Orienteringfullført
Aksel SkjesetVang OLfullført
Julie SkjesetVang OLfullført
Ville SkjesetVang OLfullført
Tobias SkoglundNOTEAMfullført
Milla SkålandTrøsken ILfullført
Kristin SlettumNOTEAMfullført
Aksel SolbergFredrikstad SKfullført
Isak SolbergFredrikstad SKfullført
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLfullført
Autora SpeakeLillomarka OLfullført
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKfullført
Filippa SørlienNOTEAMfullført
Jonatan SørlienNOTEAMfullført
Nikolai TesloHadeland OLfullført
Amalie TonjerNOTEAMfullført
Linde TonjerNOTEAMfullført
Sigve TorsethLillehammer OKfullført
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLfullført
Marius TusvikNOTEAMfullført
Johanna VangenHamar OKfullført
Minna Sofie WingstedtHalden SKfullført
Ville Emil WingstedtHalden SKfullført
Stein Olav ØdegårdstuenNOTEAMfullført
Adele Øen SkålandTrøsken ILfullført
Julie ØstgårdNOTEAMfullført
Lauritz BrunborgNittedal OLikke startet
Magnus Rørlien JevanordFossum IFikke startet
Kristoffer KatlaFossum IFikke startet
Jørgen LerFet OLikke startet
Aksel Johan SandvikHalden SKikke startet
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017