Offisiell resultatliste for Blodslitet 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet 2017
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

N-åpen

3 500 m, 77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK1:00:0817:10
0Hanna Andreassen AasHalden SK1:01:08+1:0017:28
0Ola AurebekkFredrikstad SK55:3015:51
0Silje Nilsen BergFossum IF1:00:16+0:0817:13
0Marcus Berg-OlsenØstmarka OK48:5613:58
0Martine Berg-OlsenØstmarka OK48:4713:56
0Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering50:3514:27
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK37:0710:36
0Emma Mathilde BrunesOppsal Orientering37:0510:35
0Håkon BryggenHalden SK49:1414:04
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK52:5715:07
0Leni Isabel BråthenNittedal OL54:3915:36
0Barbro De NeeigaardNOTEAM2:49:02+1:48:5448:17
0Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK52:4615:04
0Dea EikedalenPorsgrunn OL1:14:14+14:0621:12
0Aksel Tonjer FingarsenElverum OK36:3210:26
0Marie Fosser-KildalHeming Orientering1:22:25+22:1723:32
0Sara GuldmannOK Pan Århus35:4410:12
0India HaavaldsenHalden SK1:05:09+5:0118:36
0Leah HanneborgØstmarka OK53:4615:21
0Mira HanneborgØstmarka OK53:5015:22
0Malin Arntzen HaugØstmarka OK1:03:53+3:4518:15
0Elise HaugeSarpsborg OL1:03:56+3:4818:16
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL1:16:13+16:0521:46
0Annbjørg HenriksenRudsbygd IL1:17:00+16:5222:00
0Unni HerrebrødenOK Øst55:0415:44
0Eskil HobølOppsal Orientering37:0010:34
0Elise Holm NedrebøOK Moss1:09:30+9:2219:51
0Jo Randar HolmøyHadeland OL38:1510:55
0Audun HvenekildeOppsal Orientering31:369:01
0Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering36:5810:33
0Chrystel Madeleine IngebrigtsenFredrikstad SK58:4016:45
0Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK58:3316:43
0Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK58:3716:44
0Kristian KaiserSturla, IF43:2612:24
0Kristoffer KatlaFossum IF30:318:43
0Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL46:3713:19
0Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL53:0115:08
0Synne KjernsmoSturla, IF51:5914:51
0Eirin KolshusOppsal Orientering54:5815:42
0Christian KruseOK Pan Århus35:4310:12
0Stian LillegårdLillomarka OL38:1310:55
0Leo LundeOK Moss45:2012:57
0Frida Sundt LyngøyØstmarka OK59:3717:02
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK49:0514:01
0Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb44:0012:34
0Isabel Desiree Haugen MartinsenFredrikstad SK58:3516:44
0Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL41:3911:54
0Emma Nordlie MagnussenHalden SK56:0316:00
0Eskil OlaussenOppsal Orientering52:3215:00
0Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering43:3112:26
0Signe Drange RuudRøyken OL1:27:25+27:1724:58
0Tanja RøskarIK Grane Arendal Orientering59:5817:08
0Amund SandvikRaumar Orientering1:20:19+20:1122:56
0Oda SandvikRaumar Orientering1:15:56+15:4821:41
0Liv SimonsenOK Øst1:00:47+0:3917:22
0Tor SimonsenOK Øst1:00:35+0:2717:18
0Ada SkauenFredrikstad SK48:2113:48
0Isak SolbergFredrikstad SK46:4313:20
0Sondre StrømbergFredrikstad SK40:1011:28
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL34:599:59
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK56:0716:02
0Synne Syversen GihleOppsal Orientering53:4415:21
0Aurora SøbergRudsbygd IL1:16:55+16:4721:58
0Øyvin TjoreNydalens SK33:119:28
0Linde TonjerOslostudentenes IK1:22:25+22:1723:32
0Sofie UlrichOK Pan Århus35:4710:13
0Kaja Staff ValstadNittedal OL1:16:23+16:1521:49
0Amund Kortner VogtØstmarka OK52:2114:57
0Jonas Kortner VogtØstmarka OK1:02:37+2:2917:53
0Christoffer Vråle RønningSturla, IF45:2212:57
0Eivind VågsnesOppsal Orientering33:019:26
0Martina VågsnesOppsal Orientering55:2715:50
0Andreas MelheimSturla, IF55:4915:56
Pernille Sundt LyngøyØstmarka OKdiskvalifisert
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert
Roger SkulstadEidskog OLdiskvalifisert
Vilma DanevadFredrikstad SKikke startet
Bailo Holt DialloØstmarka OKikke startet
Nene Mariama Holt DialloØstmarka OKikke startet
Solan EikedalenPorsgrunn OLikke startet
Ulrik HellumFredrikstad SKikke startet
Iben Johansen-BarliOppsal Orienteringikke startet
Kristian Kaupang LyeLarvik OKikke startet
Signe KvalheimHalden SKikke startet
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Selma Sofie SætherFredrikstad SKikke startet

D -10

3 650 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Jenny DanevadFredrikstad SK32:448:58
0Marte EgerKongsberg OL32:48+0:048:59
0Sofie Holm NedrebøOK Moss1:08:55+36:1118:52
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK59:09+26:2516:12
0Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering42:06+9:2211:32
0Emma Aune JakobsenOK Moss53:29+20:4514:39
0Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK59:13+26:2916:13
0Mathilde R. KorenNydalens SK39:02+6:1810:41
0Thea KvalheimHalden SK39:23+6:3910:47
0Helene ScheeleNydalens SK32:58+0:149:01
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL54:54+22:1015:02
0Ingrid SteinslandFredrikstad SK48:07+15:2313:10
0Minna Sofie WingstedtHalden SK32:53+0:099:00
0Erle Elise WoldOK Moss53:31+20:4714:39
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SKdiskvalifisert
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegnikke startet
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orienteringikke startet

D11-12

4 075 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK32:558:04
2Signe HoloFossum IF33:01+0:068:06
3Marie KravdalGjø-Vard OL33:23+0:288:11
3Marie ScheeleNydalens SK33:23+0:288:11
5Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL33:30+0:358:13
6Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering38:08+5:139:21
7Ane HustvedtOppsal Orientering38:10+5:159:21
8Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL38:17+5:229:23
9Hanne Wærp HaugeNydalens SK38:33+5:389:27
10Anna TaksdalGanddal IL38:41+5:469:29
11Sigrid Schmitt GranHalden SK43:26+10:3110:39
12Maren Sofie FremstadLarvik OK45:05+12:1011:03
13Pernille ZagarLarvik OK45:12+12:1711:05
14Agathe BrathagenLarvik OK45:19+12:2411:07
15Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering45:22+12:2711:07
16Anne ØstvoldHeming Orientering45:24+12:2911:08
17Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering45:27+12:3211:09
18Helene Margrete KristensenHeming Orientering45:28+12:3311:09
19Emilie Skov DalgaardOK Pan Århus45:40+12:4511:12
20Maren HenriksenHalden SK46:02+13:0711:17
21Sigrid HaugeSarpsborg OL46:17+13:2211:21
22Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK46:35+13:4011:25
23Fanny Staff ValstadNittedal OL46:37+13:4211:26
24Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering46:41+13:4611:27
25Gunde TumelionisFossum IF47:00+14:0511:32
26Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering53:26+20:3113:06
27Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK53:46+20:5113:11
28Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1:01:27+28:3215:04
29Hannah Udklit KristensenOK Pan Århus1:01:38+28:4315:07
30Kaja SandvikRaumar Orientering1:02:46+29:5115:24
31Marthea Haaland TjoreNydalens SK1:03:17+30:2215:31
32Thelma BrathagenLarvik OK1:03:21+30:2615:32
33Sigrid Bakken HamreLarvik OK1:03:23+30:2815:33
34Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK1:03:25+30:3015:33
35Elma Sagli GudimIndre Østfold OK1:03:36+30:4115:36
36Julie BrenåsVarteig OL1:03:40+30:4515:37
37Ingeborg EikåsSandefjord OK1:10:54+37:5917:23
38Julie SåheimFredrikstad SK1:11:00+38:0517:25
39Mathilde KlausenFredrikstad SK1:11:07+38:1217:27
40Sara SandvikRaumar Orientering1:21:04+48:0919:53
41Pernille Nor-WollØstmarka OK1:23:37+50:4220:31
42Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK1:23:44+50:4920:32
43Elise Nilsen BergFossum IF1:23:59+51:0420:36
44Martine Arntsen HaugØstmarka OK1:24:03+51:0820:37
45Ingrid LestebergKongsberg OL1:24:06+51:1120:38
46Bertine MjøsterØstmarka OK1:24:07+51:1220:38
47Mari KallesonOppsal Orientering1:24:15+51:2020:40
48Marie Bjordal VegganOppsal Orientering1:24:18+51:2320:41
Helle KvalheimHalden SKikke startet
Erika Lind-LarsenOK Mossikke startet

D13-14

5 875 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK44:547:38
2Klara BorgSödertälje-Nykvarn Orientering44:56+0:027:38
3Mari EidsmoFreidig45:12+0:187:41
4Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb45:16+0:227:42
5Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL45:17+0:237:42
6Une HoltermannPorsgrunn OL45:23+0:297:43
7Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn48:56+4:028:19
8Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)51:30+6:368:45
9Mathea Spets StorhovFreidig51:40+6:468:47
10Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK52:28+7:348:55
11Mille Baastad BergIL Tyrving52:31+7:378:56
12Linnea HolstIL Tyrving52:57+8:039:00
13Martine SkjelsvikLillehammer OK54:22+9:289:15
14Marie SaugestadNydalens SK54:26+9:329:15
15Kristin Melby JacobsenLardal OL54:38+9:449:17
16Marie KvarmeSturla, IF54:46+9:529:19
17Ingvild GustafssonKongsberg OL56:16+11:229:34
18Netta Bar-NathanLillomarka OL1:03:58+19:0410:53
19Elida Sagli GudimIndre Østfold OK1:04:07+19:1310:54
20Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna1:04:20+19:2610:57
21Embla ØvretveitFredrikstad SK1:05:37+20:4311:10
22Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1:05:38+20:4411:10 Last ned GPS-spor i gpx-format
23Hanna RehnKolbotn og Skimt OL1:05:39+20:4511:10
24Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK1:05:42+20:4811:10
25Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)1:05:51+20:5711:12
26Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:05:52+20:5811:12
27Amalie LøkkebergFredrikstad SK1:05:54+21:0011:13
28Inga Skaarer WiklundNydalens SK1:05:55+21:0111:13
29Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1:05:57+21:0311:13
30Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:05:59+21:0511:13
31Frida SolsrudNydalens SK1:06:01+21:0711:14
32Kristine Bog VikaneFana IL1:06:02+21:0811:14
33Elise Wærp HaugeNydalens SK1:06:03+21:0911:14
34Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1:06:06+21:1211:15
35Marie Roll-TørnqvistFana IL1:06:10+21:1611:15
36Anna Taagehøi NykjærOK Pan Århus1:06:21+21:2711:17
37Konstanse MoholthKongsberg OL1:06:26+21:3211:18
38Anne Maren EidstenSturla, IF1:06:28+21:3411:18
39Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering1:06:29+21:3511:18
40Eileen BjanesIL Tyrving1:06:31+21:3711:19
41Julie Sophie WoldOK Moss1:06:34+21:4011:19
42Ida Marie FlågenHeming Orientering1:06:46+21:5211:21
43Johanne Rognerud BøeFossum IF1:07:03+22:0911:24
44Mari BrendeFossum IF1:07:06+22:1211:25
45Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering1:07:14+22:2011:26
46Helene Bjørkvold JendalFossum IF1:07:21+22:2711:27
47Ella BerstadHeming Orientering1:09:37+24:4311:50
48Hedda SpangbergKonnerud IL1:09:40+24:4611:51
49Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK1:09:47+24:5311:52
50Astrid RognstadHadeland OL1:09:52+24:5811:53
51Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb1:10:09+25:1511:56
52Emma Bangstad BergersenHamar OK1:10:58+26:0412:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
53Emma Visted-HansenGjø-Vard OL1:11:05+26:1112:05
54Emma Helene OlsenHalden SK1:11:22+26:2812:08
55Marie Lien BackstrømHalden SK1:11:37+26:4312:11
56Ella Hedegaard RichardsonOK Pan Århus1:13:35+28:4112:31
57Ida SolliMo OK1:19:33+34:3913:32
58Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1:19:37+34:4313:33
59Sigrid NermoenØstmarka OK1:41:53+56:5917:20
60Eira Wessel LineØstmarka OK1:41:55+57:0117:20
61Gina BrevikØstmarka OK1:42:18+57:2417:24
Noor Dirro-HeluMåren OKdiskvalifisert
Emma EngehultNotodden OLdiskvalifisert
Kathinka Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Vilde Sabine SkotnesKonnerud ILdiskvalifisert
Luciana Maria SvadsMåren OKdiskvalifisert
Sabina AumoKungälvs OKikke startet
Vida Helland-HansenIL Tyrvingikke startet
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orienteringikke startet

D15-16

9 025 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK1:18:328:42
2Åsne HaavengenKongsberg OL1:20:40+2:088:56
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1:23:47+5:159:17
4Marieluise Schmitt GranHalden SK1:25:44+7:129:29
5Malene JebsenHeming Orientering1:25:49+7:179:30
6Andrea RanvikKonnerud IL1:25:56+7:249:31
7Tuva Aas StræteRingerike OL1:26:00+7:289:31
8Karen Hoel JomaasFossum IF1:26:02+7:309:31
9Anniken RanvikKonnerud IL1:26:04+7:329:32
10Ane Sofie KroghOppsal Orientering1:26:14+7:429:33
11Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK1:26:19+7:479:33
12Kristine Eide RappRaumar Orientering1:26:23+7:519:34
13Jenny BaklidKonnerud IL1:27:39+9:079:42
14Malin HaugeHisøy OK1:28:02+9:309:45
15Ada Helene OlsenIF Trauma1:28:08+9:369:45
16Marie LilandNydalens SK1:28:16+9:449:46
17Maya ArnesenHeming Orientering1:28:58+10:269:51
18Mari Strømme LidTIF Viking1:30:19+11:4710:00
19Kaisa AntonsenFredrikstad SK1:32:29+13:5710:14
20Yngvild Langedal BreivikNydalens SK1:35:53+17:2110:37
21Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1:36:00+17:2810:38
22Kristine KravdalGjø-Vard OL1:39:34+21:0211:01
23Amélie AamodtOppsal Orientering1:39:35+21:0311:02
24Karoline BjørnerødOK Moss1:39:38+21:0611:02
25Sigrid EkelandOddersjaa SSK1:39:46+21:1411:03
26Live ØstvoldHeming Orientering1:39:49+21:1711:03
27Ea LunøeNydalens SK1:41:39+23:0711:15
28Emma DanevadFredrikstad SK1:41:42+23:1011:16
28Thea LandKonnerud IL1:41:42+23:1011:16
30Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1:41:49+23:1711:16
31Ada WulfsbergNydalens SK1:41:58+23:2611:17
32Ingeborg RognstadHadeland OL1:42:00+23:2811:18
33Solveig LetmolieEiker OL1:42:31+23:5911:21
34Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1:42:56+24:2411:24
35Tina KallesonOppsal Orientering1:43:09+24:3711:25
36Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL1:43:36+25:0411:28
37Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1:43:40+25:0811:29
38Mia HirschIF Trauma1:43:45+25:1311:29
39Ingvild LangeggenKongsberg OL1:45:41+27:0911:42
40Mina JørgensenIL Tyrving1:47:58+29:2611:57
41Hanne Eide RappRaumar Orientering1:51:27+32:5512:20
42Ingrid Lund HovdenIL Tyrving1:51:46+33:1412:23
43Ida Sofie HjortlandLarvik OK1:51:55+33:2312:24
44Tale StrandKongsberg OL1:56:24+37:5212:53
45Elise AusenPorsgrunn OL2:00:45+42:1313:22
46Stella HolmboeIL Tyrving2:01:22+42:5013:26
47Nora Småge HilsenKonnerud IL2:02:43+44:1113:35
48Ingrid LamarkGanddal IL2:02:49+44:1713:36
49Iris HolstIL Tyrving2:03:10+44:3813:38
50Malene InstanesSturla, IF2:12:56+54:2414:43
51Iselin SørensenSturla, IF2:14:28+55:5614:53
52Alexandra LinløkkenØstmarka OK2:22:39+1:04:0715:48
53Christine HoenEiker OL2:22:52+1:04:2015:49
54Ingeborg KvarmeSturla, IF2:22:54+1:04:2215:50
55Julie felicia ChristiansenKristiansand OK2:23:00+1:04:2815:50
56Tuva HepburnKristiansand OK2:23:49+1:05:1715:56
Vilde Wikevand NormannTverlandet ILdiskvalifisert
Vilde RetteraasenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Mossdiskvalifisert
Carmen DirroMåren OKikke startet
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Ine InstanesSturla, IFikke startet
Kamilla LomeHamar OKikke startet
Tora Aasheim NymarkTIF Vikingikke startet
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet

D35

11 025 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bodil HelgerudHalden SK1:42:179:16
2Dana B. SteneNydalens SK2:05:17+23:0011:21
3Cristina LuisNydalens SK2:13:45+31:2812:07
Anne EdwardsThames Valley OCdiskvalifisert

D40

11 025 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:37:518:52
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1:38:09+0:188:54
3Mari Angell-PetersenFreidig1:48:16+10:259:49
4Ingvild OsdalHarstad OL1:54:06+16:1510:20
5Heidi TronbølFet OL1:54:10+16:1910:21
6Monica BerglundRingerike OL1:57:02+19:1110:36
7Jeannette AumoKungälvs OK1:59:00+21:0910:47
8Sara MathisenPorsgrunn OL2:29:07+51:1613:31
9Kristin Nergaard BergFossum IF2:55:40+1:17:4915:56
10Wenche EikåsSandefjord OK3:04:44+1:26:5316:45
11Aase MestadLillomarka OL3:17:58+1:40:0717:57
Elise HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Hanne WoldOK Mossdiskvalifisert
Valborg MadslienLillehammer OKikke startet

D45

9 025 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK1:31:3010:08
2Else Kari ScheeleNydalens SK1:36:11+4:4110:39
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1:36:13+4:4310:39
4Kirsti KringhaugRingerike OL1:36:16+4:4610:40
5Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK1:36:21+4:5110:40
6Mariann ScheiTIF Viking1:36:26+4:5610:41
7Birgit Økern JensenKonnerud IL1:38:35+7:0510:55
8Hege FeiringIL Tyrving1:38:47+7:1710:56
9Karianne StrømmeTIF Viking1:45:11+13:4111:39
10Hilde VassendPorsgrunn OL1:45:24+13:5411:40
11Tone Karina IngesenSarpsborg OL1:49:09+17:3912:05
12Vibeke LamarkGanddal IL1:49:25+17:5512:07
13Ann Elin FlågenHeming Orientering1:49:32+18:0212:08
14Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK1:49:36+18:0612:08
15Trine OldernesLillomarka OL1:49:37+18:0712:08
16Mari Reiersen JensenBirkenes IL1:49:44+18:1412:09
17Marianne HaugeHisøy OK1:50:53+19:2312:17
18Arnhild U. BråtenVegårshei IL1:51:03+19:3312:18
19Frauke Schmitt GranHalden SK1:53:45+22:1512:36
20Mai Britt BjørkSandefjord OK1:58:03+26:3313:04
21Line Skjevik ArnevikRingerike OL1:58:13+26:4313:05
22Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1:58:24+26:5413:07
23Aud Ellen BrevikSturla, IF1:58:39+27:0913:08
24Anita StensethSnertingdal IF Orientering2:01:23+29:5313:26
25Nora SkauenIL Tyrving2:10:35+39:0514:28
26Irene Felde OlaussenHalden SK2:16:08+44:3815:05
27Doris Stien KaspersenMo OK2:21:28+49:5815:40
28Tanja InstanesSturla, IF2:25:23+53:5316:06
29Solveig BerganNydalens SK2:34:56+1:03:2617:10
30Stine ArntzenSandefjord OK2:40:02+1:08:3217:43
31Tonje HolmOK Moss2:43:48+1:12:1818:08
32Merete RørvikLillomarka OL2:49:13+1:17:4318:44
33Vibeke HøstLillomarka OL2:49:14+1:17:4418:45
Hege SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert
Runa Lien BackstrømHalden SKikke startet
Torunn Økern JensenRingerike OLikke startet
Anne UrsetIL BUL-Tromsøikke startet

D50

9 025 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari MadslienNydalens SK1:35:5110:37
2Maria JonssonNydalens SK1:36:09+0:1810:39
3Kari ChristiansenSandefjord OK1:36:47+0:5610:43
4Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1:38:24+2:3310:54
5Anne MadslienNydalens SK1:38:29+2:3810:54
6Kjersti StræteRingerike OL1:39:23+3:3211:00
7Rannveig NordhagenFana IL1:40:24+4:3311:07
8Rine HanssenByåsen IL1:42:21+6:3011:20
9Tarja SilvennoinenKalevan rasti1:43:31+7:4011:28
10Marianne NjåsteinIL Tyrving1:49:08+13:1712:05
11Wenche LindløvSarpsborg OL1:49:29+13:3812:07
12Eirin LodgaardByåsen IL1:49:58+14:0712:11
13Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1:50:08+14:1712:12
14Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1:54:45+18:5412:42
15Tove AasheimAskøy OL1:55:21+19:3012:46
16Tove HeimdalKonnerud IL1:59:29+23:3813:14
17Vanja StaffOL Toten-Troll2:06:04+30:1313:58
18Anne DanielsenNydalens SK2:15:14+39:2314:59
19Kristin Damsgaard GrindstadSarpsborg OL2:19:05+43:1415:24
20Margrete EngzeliusAsker Skiklubb2:19:28+43:3715:27
21Kristin Sæthre SørensenSturla, IF2:26:32+50:4116:14
22Heidi BørstadSarpsborg OL2:27:14+51:2316:18
23Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK2:37:35+1:01:4417:27
24Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL2:40:22+1:04:3117:46
25Hege HeibergHadeland OL3:39:01+2:03:1024:16
Kristin FleisjeNittedal OLdiskvalifisert
Jartrud SteinsliØstmarka OKdiskvalifisert
Maria TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OKikke startet
Marie AlfredssonOK Tyrikke startet
Anne Marit BjergaardNydalens SKikke startet
Kathrine LunøeNydalens SKikke startet

D55

8 575 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK1:39:5411:39
2Torun DyrkornEiker OL1:40:02+0:0811:39
3Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL1:41:05+1:1111:47
4Tone HollowellOK Tyr1:50:20+10:2612:52
5Ann Karin TjørhomGanddal IL1:50:25+10:3112:52
6Kjersti SkantzeIL Tyrving1:50:55+11:0112:56
7Karin GunnarssonStora Tuna OK1:51:47+11:5313:02
8Maija KerkolaHämeenlinnan Tarmo1:53:16+13:2213:12
9Berit DanielsenIL Tyrving1:53:40+13:4613:15
10Ingrid RavnanOL Toten-Troll1:58:25+18:3113:48
11Dagrun MelkildHeming Orientering1:59:33+19:3913:56
12Anne Julsrud HaugenHalden SK2:00:43+20:4914:04
13Elsa PutOMEGA2:04:19+24:2514:29
14Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb2:04:34+24:4014:31
15Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF2:06:27+26:3314:44
16Kirsti Grundnes BergIL Tyrving2:07:11+27:1714:49
17Bente LineIndre Østfold OK2:09:38+29:4415:07
18Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL2:18:26+38:3216:08
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Berit BergeIL Tyrvingikke startet
Maria EricsonÅmåls OKikke startet

D60

8 575 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb1:51:5113:02
2Wenche BjørnstadRingsaker OK1:52:08+0:1713:04
3Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange1:53:44+1:5313:15
4Bjørg SvanbergRøyken OL1:56:37+4:4613:35
5Lis DæhliLøten o-lag1:56:49+4:5813:37
6Helga HaverstadLierbygda OL1:58:23+6:3213:48
7Gro SolnørdalRudsbygd IL1:59:56+8:0513:59
8Randi NilstadIL Tyrving2:09:52+18:0115:08
9Monica MartinssonOK Tranan2:18:48+26:5716:11
10Randi Kristin NærumLarvik OK2:22:48+30:5716:39
11Britt HermanrudSilkeborg OK2:40:12+48:2118:40
12Hanne JochumsenOK Esbjerg3:04:51+1:13:0021:33
Elle M. MelbyeHeming Orienteringikke startet
Anne SørumRingsaker OKikke startet
Ellen Marie TurterNydalens SKikke startet

D65

5 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SognnæsBergens TF1:21:5414:07
2Kari StrandeRingerike OL1:22:52+0:5814:17
3Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1:22:55+1:0114:17
4Inger TiltnesIL Tyrving1:29:51+7:5715:29
5Ingeborg BakkenMåren OK1:38:32+16:3816:59
6Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb1:46:56+25:0218:26
7Sigrun SvartedalTrøsken IL1:56:03+34:0920:00
8Bodil BerbyTrøsken IL1:56:47+34:5320:08
9Berit GrosvoldEiker OL2:05:16+43:2221:35
10Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK2:54:57+1:33:0330:09
Eva Marie GranOK Østikke startet
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKikke startet

D70

5 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger SkaugOppsal Orientering1:37:4216:50
2Liv FeiringHamar OK1:38:42+1:0017:01
3Kjersti ThoStabæk IF1:44:17+6:3517:58
4Inger LindløvOK Moss1:44:44+7:0218:03
5Marta StangModum OL1:45:00+7:1818:06
6Synnøve DalvaBø OL1:45:12+7:3018:08
7Ella BjerketvedtTrøsken IL1:56:29+18:4720:05
8Ingeborg BøbelIL Imås2:05:11+27:2921:35
9Margit Ryen SteenBø OL2:11:13+33:3122:37
10Gerd LangsethLarvik OK2:12:12+34:3022:47
11Brynhild FanuelsenFossum IF2:20:01+42:1924:08
Birgitte BekkelundRøyken OLikke startet
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLikke startet
Gry Bruland VråleSturla, IFikke startet

D75

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig1:03:1014:41
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1:12:18+9:0816:48
3Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1:15:06+11:5617:27
4Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag1:15:48+12:3817:37
5Unni DrageHaugerud IF1:25:57+22:4719:59
6Johanna YtterbølGimle IF1:27:28+24:1820:20
7Gudveig JørundlandOK Sør1:27:44+24:3420:24

H -10

3 650 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Anders Hovgaard EisvangOK Moss36:3010:00
0Emil Tonjer FingarsenElverum OK42:02+5:3211:30
0Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK32:478:58
0Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering1:43:08+1:06:3828:15
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL36:38+0:0810:02
0Kristoffer LodgaardByåsen IL48:26+11:5613:16
0Christian RyhammerOK Pan Århus37:30+1:0010:16
0Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL36:34+0:0410:01
0Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering47:18+10:4812:57
0Ville Emil WingstedtHalden SK39:44+3:1410:53
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Nikolai TesloHadeland OLdiskvalifisert
Theo Winsents SæterNydalens SKdiskvalifisert
Ask Felland SætnanFossum IFikke startet

H11-12

4 075 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig31:047:37
2Simen Gløgård StensrudNittedal OL32:11+1:077:53
3Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL32:20+1:167:56
4Emil Husebye AamodtFredrikstad SK35:12+4:088:38
5Brage EikåsSandefjord OK35:42+4:388:45
6Martin Christoffer BorgIL Koll36:31+5:278:57
7Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)36:36+5:328:58
8Even LienGjø-Vard OL36:49+5:459:02
9Storm Kristoffer VeitsleNittedal OL36:50+5:469:02
10Gjermund OsdalHarstad OL36:51+5:479:02
11Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)36:56+5:529:03
12Rasmus D. EastwoodLillomarka OL37:02+5:589:05
13Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL37:20+6:169:09
14Casper Staehelin BlakskjærOK Pan Århus38:04+7:009:20
15Christoffer ÅnensenOppsal Orientering41:48+10:4410:15
16Mathias LinløkkenØstmarka OK41:57+10:5310:17
17Teo Hedegaard RichardsonOK Pan Århus43:00+11:5610:33
18Håvard RønningenØstmarka OK43:04+12:0010:34
19Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)43:07+12:0310:34
20Håvard EikRaumar Orientering43:10+12:0610:35
21Gaute NysæterSkien OK43:56+12:5210:46
22Lukas Jones ArnesenHeming Orientering45:15+14:1111:06
23Aksel EideBækkelagets SK48:07+17:0311:48
24Sondre OlaussenOppsal Orientering48:08+17:0411:48
25Jakob A. GjedeboOppsal Orientering48:12+17:0811:49
26Nov Bar-NathanLillomarka OL48:14+17:1011:50
27Audun NordbyFredrikstad SK48:18+17:1411:51
28Gabriel GjoneSandefjord OK49:07+18:0312:03
29Simen SkeideOppsal Orientering49:13+18:0912:04
30Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)51:24+20:2012:36
31Erik ZagarLarvik OK56:58+25:5413:58
32Jonathan WoodhouseLillomarka OL59:33+28:2914:36
33Kasper LodgaardByåsen IL1:00:37+29:3314:52
34Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1:02:34+31:3015:21
35Eivind ImrikFredrikstad SK1:03:04+32:0015:28
36Einar ØstvoldHeming Orientering1:03:43+32:3915:38
37Edvard KeransFredrikstad SK1:04:01+32:5715:42
38Sverre SandvikHalden SK1:07:34+36:3016:34
39Martin BryggenHalden SK1:07:43+36:3916:37
40Henrik KaiserSturla, IF1:07:53+36:4916:39
41Håkon BogasonLillomarka OL1:08:05+37:0116:42
42Tobias Tronbøl LiumIL Koll1:08:08+37:0416:43
43Gabriel SolemOppsal Orientering1:08:36+37:3216:50
44Erlend OtterleiØstmarka OK1:08:53+37:4916:54
45Andreas SandernesØstmarka OK1:09:00+37:5616:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
46Emil HuuseØstmarka OK1:09:01+37:5716:56
47Per Noah SommerheinNydalens SK1:09:05+38:0116:57
48Kristoffer NomelandØstmarka OK1:20:49+49:4519:49
49Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK1:37:03+1:05:5923:48
50Eilert KristiansenHalden SK1:42:40+1:11:3625:11
51Elias ThoresenHalden SK1:42:45+1:11:4125:12
Eskil HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Sigurd HobølOppsal Orienteringdiskvalifisert
Severin KildenOK Pan Århusdiskvalifisert
Liam Viggo WingstedtHalden SKdiskvalifisert
Rasmus BerglundRingerike OLikke startet
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet
Markus HirschBækkelagets SKikke startet
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKikke startet
Henrik NybergAsker Skiklubbikke startet
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Linus Eggen VingeOppsal Orienteringikke startet

H13-14

5 875 m, 98 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elia ThorvikNydalens SK47:088:01
2Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK47:09+0:018:01
3Lars LienGjø-Vard OL47:13+0:058:02
3Anselm ReichenbachOppsal Orientering47:13+0:058:02
5Ludvik SætherFredrikstad SK47:17+0:098:02
6Christian Fredrik BorgIL Koll47:18+0:108:03
7Jacob MikkelsenHorsens OK47:28+0:208:04
8Tobias MathisenPorsgrunn OL47:30+0:228:05
9Hans UrsetIL BUL-Tromsø47:31+0:238:05
10Ask OlaussenOppsal Orientering47:35+0:278:05
11Per Ingvar TollehaugEiker OL47:36+0:288:06
12Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering47:41+0:338:06
13Jonas MyhrAsker Skiklubb47:44+0:368:07
14Adam ConwayKongsberg OL47:46+0:388:07
15Anders Håvard LarsenNydalens SK47:48+0:408:08
16Theodor BjørkSandefjord OK47:49+0:418:08
17Jonas Damm AlsOK Pan Århus47:50+0:428:08
18Markus RichterSandnes IL (Rogaland)48:21+1:138:13
19Teodor Mo HjelsethNydalens SK49:12+2:048:22
20Sander Tonjer FingarsenElverum OK49:54+2:468:29
21Sindre UlsakerHemsedal IL49:58+2:508:30
22Brage TakleKristiansand OK50:05+2:578:31
23Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn50:09+3:018:32
24Andreas DaleBergens TF50:34+3:268:36
25Trygve Børte NomelandKristiansand OK50:43+3:358:37
26Kasper Bakken UlsethNydalens SK50:50+3:428:39
27Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering51:02+3:548:41
28Daniel Azagra NæssNydalens SK51:09+4:018:42
29Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb51:11+4:038:42
30Hans Peder BerglandIndre Østfold OK51:20+4:128:44
31Alfred BjørnerødOK Moss51:23+4:158:44
32Tor Erling GjølsjøOK Moss51:29+4:218:45
33Tarje EspelinAsker Skiklubb51:33+4:258:46
33Gustav Andresen SkotteFossum IF51:33+4:258:46
35Gaute BerganNydalens SK51:34+4:268:46
36Halvor LøkenKongsberg OL51:36+4:288:46
37Benjamin August VikenTverlandet IL51:37+4:298:47
38Sigurd Saxe SandvikHalden SK51:39+4:318:47
39Martin Nøkleby MellingRingerike OL51:45+4:378:48
40Mikkel BerglundRingerike OL51:50+4:428:49
41Marius E. AamodtOppsal Orientering51:55+4:478:50
42Ola Nymark VeumHeming Orientering52:08+5:008:52
43Fridtjof ReuschHeming Orientering52:09+5:018:52
44Philip Lehmann RomørenFossum IF53:38+6:309:07
45Atle Nikolai WølloKongsberg OL55:40+8:329:28
46Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)56:26+9:189:36
47Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)56:31+9:239:37
48Herman Lien BackstrømHalden SK56:39+9:319:38
49Johan EgerKongsberg OL56:42+9:349:39
50Lukas KlausenSturla, IF56:45+9:379:39
51Vegard Holm JohannesenKongsberg OL56:47+9:399:39
52Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)56:49+9:419:40
53Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL56:54+9:469:41
54Sondre LadimOK Moss56:55+9:479:41
55Villads SkovbjergOK Pan Århus57:04+9:569:42
56Magnus Strømme LidTIF Viking57:20+10:129:45
57Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb59:32+12:2410:08
58Vegard Ulseth SylteFreidig1:00:22+13:1410:16
59Peder BryggenHalden SK1:00:24+13:1610:16
60Mats LindaasElverum OK1:02:13+15:0510:35
61Sivert PoppeFredrikstad SK1:02:19+15:1110:36
62Henrik Kaupang LyeLarvik OK1:02:31+15:2310:38
63Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1:02:35+15:2710:39
64Øyvind LamarkGanddal IL1:02:42+15:3410:40
65Vilmer NybergAsker Skiklubb1:02:47+15:3910:41
66Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1:02:55+15:4710:42
67Martin Størmer-AntonsenNydalens SK1:03:08+16:0010:44
68Benjamin GjoneSandefjord OK1:03:14+16:0610:45
69Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1:03:18+16:1010:46
70Anders KlavenesSandefjord OK1:03:21+16:1310:46
71Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1:03:30+16:2210:48
72Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1:03:54+16:4610:52
73Jonas KroghOppsal Orientering1:04:22+17:1410:57
74Gaute LindaasElverum OK1:05:22+18:1411:07
75Axel AaldeNydalens SK1:06:20+19:1211:17
76Elias StubberudNydalens SK1:08:30+21:2211:39
77Olav MelheimSturla, IF1:09:09+22:0111:46
78Kristoffer LerliMelhus IL1:13:00+25:5212:25
79Magnus BrodinPorsgrunn OL1:13:41+26:3312:32
80Børge Nilsen BergFossum IF1:13:50+26:4212:34
81Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1:14:01+26:5312:35
82Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)1:14:04+26:5612:36
83Ivar HansenSarpsborg OL1:14:35+27:2712:41
84Oliver LarsenMo OK1:14:38+27:3012:42
85Mathias NyhaugAsker Skiklubb1:21:41+34:3313:54
86Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1:21:48+34:4013:55
87Martin Reiersen JensenBirkenes IL1:25:51+38:4314:36
88Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1:54:59+1:07:5119:34
89Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK2:17:20+1:30:1223:22
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert
Mikael BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jakob GilljamØstmarka OKdiskvalifisert
Magnus JystadØstmarka OKdiskvalifisert
Eskil KolshusOppsal Orienteringdiskvalifisert
Tidemann LierIndre Østfold OKdiskvalifisert
Endre W NormannTverlandet ILdiskvalifisert
Birk Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert
Birk ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Vegard Tronstad AndersenKongsberg OLikke startet
Thomas BlomkvistFredrikstad SKikke startet
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H15-16

11 025 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniel Bentien SchmidtOK Pan Århus1:20:047:15
2Vegard KittilsenFreidig1:21:06+1:027:21
3Isak JonssonNydalens SK1:23:42+3:387:35
4Gaute Kvittum NytrøenTynset IF1:23:48+3:447:36
5Anders VestølVegårshei IL1:23:51+3:477:36
6Alfred PetterssonMullsjö SOK1:24:30+4:267:39
7Elias Hinge KrogsgaardSilkeborg OK1:24:34+4:307:40
8Cornelius BjørkSandefjord OK1:24:52+4:487:41
9Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:24:57+4:537:42
9Sondre YtterbøAsker Skiklubb1:24:57+4:537:42
11Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL1:25:01+4:577:42
12Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1:25:12+5:087:43
13Anders HorveiRaumar Orientering1:25:31+5:277:45
14Sondre OttesenFredrikstad SK1:25:34+5:307:45
15Kristian ØstermannHeming Orientering1:25:58+5:547:47
16Petter Liabakk EriksenByåsen IL1:26:06+6:027:48
17Vebjørn Blom-HagenFossum IF1:26:43+6:397:51
18Jonas GrønliFreidig1:27:28+7:247:56
19Sondre Zahl HagenFossum IF1:29:10+9:068:05
20Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1:29:43+9:398:08
21David RundeKristiansand OK1:30:45+10:418:13
22Henrik ReuschHeming Orientering1:33:29+13:258:28
23Ferdinand FremmingHeming Orientering1:33:38+13:348:29
24Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1:33:39+13:358:29
25Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1:35:23+15:198:39
26Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1:35:49+15:458:41
27Sivert Sande KvermeFossum IF1:37:49+17:458:52
28Kasper EngesetIL Tyrving1:37:50+17:468:52
29Herman Anker SkovbjergOK Pan Århus1:37:59+17:558:53
30Simen FritznerNittedal OL1:38:13+18:098:54
31Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1:38:24+18:208:55
32Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1:40:07+20:039:04
33Halvor RudningenHemsedal IL1:42:12+22:089:16
34Johan Kristian UndelandSturla, IF1:42:25+22:219:17
35Åsmund SlokvikNotodden OL1:42:31+22:279:17
36Rolf Trygve HaugKongsberg OL1:46:13+26:099:38
37Eirik ImrikFredrikstad SK1:46:39+26:359:40
38Asbjørn KaltoftOK Pan Århus1:47:11+27:079:43
39Eivind Berner MyhreFossum IF1:48:15+28:119:49
40Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1:49:18+29:149:54
41Iver RingheimLarvik OK1:50:38+30:3410:02
42Erik BohneVaregg Fleridrett1:50:45+30:4110:02
43Mikkel KatlaFossum IF1:54:59+34:5510:25
44Christopher LadimOK Moss1:55:25+35:2110:28
45Grunde IsaksætreGrue IL1:56:17+36:1310:32
46Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1:57:38+37:3410:40
47Runar Saur ModahlFredrikstad SK2:00:41+40:3710:56
48Eirik BlågestadIndre Østfold OK2:01:43+41:3911:02
49Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering2:01:54+41:5011:03
50Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb2:01:59+41:5511:03
51Erlend Odd BergeKristiansand OK2:02:34+42:3011:07
52Ulrik HellenTIF Viking2:02:54+42:5011:08
53Christoffer SlettenRaumar Orientering2:09:07+49:0311:42
54Gaute FosstveitRaumar Orientering2:11:51+51:4711:57
55Tor Magnus GrøstadØstmarka OK2:13:58+53:5412:09
56Egil FrydenlundSturla, IF2:21:33+1:01:2912:50
57Jonas EikåsSandefjord OK2:30:35+1:10:3113:39
58Jon MarcussenHarstad OL2:39:02+1:18:5814:25
59Lars Øderud VatneBækkelagets SK2:53:18+1:33:1415:43
60Per HøivaagTverlandet IL3:22:24+2:02:2018:21
Vegard AarstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
David BorgSödertälje-Nykvarn Orienteringdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFdiskvalifisert
Bendik EliassenFredrikstad SKdiskvalifisert
Simen ElvhaugRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OKdiskvalifisert
Halvard KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
Theodor LierIndre Østfold OKdiskvalifisert
Jakob Schia LøeNotodden OLdiskvalifisert
Jakob TorgersenHalden SKdiskvalifisert
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet
August Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet

H35

13 525 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenIL Tyrving1:34:386:59
2Jon PedersenHalden SK1:34:57+0:197:01
3Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät1:35:58+1:207:05
4Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1:46:44+12:067:53
5Trond KortnerØstmarka OK1:47:04+12:267:54
6Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK1:50:56+16:188:12
7Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering1:55:38+21:008:32
8Håkon GjerdeIndre Østfold OK1:56:52+22:148:38
9Donatas KontautasOK Moss2:04:42+30:049:13
10Erik Rytter JakobsenOK Moss2:06:17+31:399:20
11Ole Grini JohansenNatthauken IL2:15:09+40:319:59
12Thomas RoskifteOK Moss2:24:26+49:4810:40
Mattias MårtsStora Tuna OKikke startet

H40

13 525 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil WingstedtHalden SK1:28:446:33
2Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1:33:03+4:196:52
3Sigve VågsnesOppsal Orientering1:33:34+4:506:55
4Andreas JohanssonHalden SK1:34:32+5:486:59
5Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1:34:33+5:496:59
6Ole Petter KjerkreitSteinkjer OK1:38:26+9:427:16
7Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK1:44:40+15:567:44
8Vegard BroxIL Tyrving1:49:21+20:378:05
9Charles HalaasFossum IF1:52:01+23:178:16
9Anders Tønnessen RødFana IL1:52:01+23:178:16
11Johs HjelmstadBækkelagets SK1:52:19+23:358:18
12Audun BjerknesMåren OK1:55:33+26:498:32
13Thomas BedinIndre Østfold OK1:58:38+29:548:46
14Øystein OlsenOK Moss1:59:16+30:328:49
15Ola LestebergKongsberg OL2:03:43+34:599:08
16Kim RichterSandnes IL (Rogaland)2:03:50+35:069:09
17Henning Bratland CarlsenOK Moss2:04:02+35:189:10
18Bengt HansskeKils OK2:04:59+36:159:14
19Torbjørn KravdalGjø-Vard OL2:06:47+38:039:22
20Torstein HoleNydalens SK2:10:56+42:129:40
21Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL2:12:11+43:279:46
22Mads MikkelsenHorsens OK2:21:45+53:0110:28
23Øyvind LøkenOK Moss2:22:41+53:5710:32
24Robert BanfiÅs-NMBU Orientering2:28:20+59:3610:58
25Atle PedersenFossum IF2:31:25+1:02:4111:11
26Jesper FlogstadIL Hauken2:46:56+1:18:1212:20
27Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL2:47:06+1:18:2212:21
Morten FismenFossum IFdiskvalifisert
Anders StorbratenBækkelagets SKdiskvalifisert
Pål Christian IngierdBækkelagets SKikke startet
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKikke startet

H45

12 125 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK1:25:167:01
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1:25:18+0:027:02
3Christian VogelsangNydalens SK1:26:20+1:047:07
4Lars-Inge ArnevikRingerike OL1:33:06+7:507:40
5Gisle NysæterSkien OK1:33:13+7:577:41
6Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)1:33:19+8:037:41
7Olof SmittSödertälje-Nykvarn Orientering1:34:18+9:027:46
8Esten KorenNydalens SK1:34:28+9:127:47
9Torbjørn Blom-hagenFossum IF1:36:34+11:187:57
10Øyvind StoksethHalden SK1:37:00+11:448:00
11Tom BerganFet OL1:37:10+11:548:00
12Thore KornmoPorsgrunn OL1:39:11+13:558:10
13Eivind LandeEidskog OL1:39:22+14:068:11
14Håvard HågårdKonnerud IL1:39:32+14:168:12
15Christian HolmboeIL Tyrving1:40:32+15:168:17
16Bent Erik SkaugOppsal Orientering1:40:43+15:278:18
17Jørgen FrøydLarvik OK1:40:47+15:318:18
18Trond LundIL Tyrving1:40:56+15:408:19
19Kimme ArnesenHeming Orientering1:41:04+15:488:20
20Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering1:41:28+16:128:22
21Dag Steinar RagvinBø OL1:44:22+19:068:36
22Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1:44:41+19:258:38
23Bjørn HaugeNydalens SK1:44:55+19:398:39
24Christian ReuschHeming Orientering1:44:59+19:438:39
25Tore GranheimOK Moss1:45:05+19:498:40
26Asgeir FremstadLarvik OK1:45:07+19:518:40
27Lars Erik GjeinFossum IF1:45:14+19:588:40
28Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1:45:19+20:038:41
29Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb1:45:22+20:068:41
30Oddvar TaksdalGanddal IL1:45:54+20:388:44
31Johan JebsenHeming Orientering1:47:33+22:178:52
32Stig InstanesSturla, IF1:50:02+24:469:04
33Bjart Are HellenTIF Viking1:50:03+24:479:04
34Dag Helland-HansenIL Tyrving1:50:10+24:549:05
35Eirik JørgensenIL Tyrving1:50:21+25:059:06
36Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1:50:36+25:209:07
37Stig MellingRingerike OL1:50:48+25:329:08
38Odd StrandKongsberg OL1:52:12+26:569:15
39Per Øivind EgerKongsberg OL1:53:13+27:579:20
40Jon Einar WaalerPorsgrunn OL1:54:30+29:149:26
41Peder NatvigIL Koll1:54:43+29:279:27
42Anders SollienOL Toten-Troll1:54:53+29:379:28
43Espen WigaardOppsal Orientering1:59:31+34:159:51
44Asgeir LiumFet OL1:59:34+34:189:51
45Rune BlågestadIndre Østfold OK2:01:03+35:479:59
46Tom KristensenLarvik OK2:02:39+37:2310:06
47Kyrre GranFet OL2:02:44+37:2810:07
48Dag Arne LierIndre Østfold OK2:03:04+37:4810:08
49Lars EnerhaugenModum OL2:04:18+39:0210:15
50Asle Sagli GudimIndre Østfold OK2:06:11+40:5510:24
51Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK2:07:50+42:3410:32
52Christian JomaasFossum IF2:07:54+42:3810:32
53Paul Christian JensenBirkenes IL2:07:59+42:4310:33
54Per Olav GulbrandsenLarvik OK2:08:06+42:5010:33
55Hans Christian MeenPorsgrunn OL2:10:09+44:5310:44
56Steinar EastwoodLillomarka OL2:18:04+52:4811:23
57Lars GrandeKjelsås IL2:20:25+55:0911:34
58Terje BlindheimLillomarka OL2:22:38+57:2211:45
59Truls KvaaseBækkelagets SK2:23:52+58:3611:51
60Trond EvensenOL Tønsberg og omegn2:24:22+59:0611:54
61Jo Børre EikåsSandefjord OK2:24:46+59:3011:56
62Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering2:29:44+1:04:2812:20
63Steinar ØvreåsOK Horten2:55:24+1:30:0814:27
64Dag MarcussenHarstad OL3:29:51+2:04:3517:18
Olav EideBækkelagets SKdiskvalifisert
Ståle HeitmannFossum IFdiskvalifisert
Espen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert
Øyvind ThømtIndre Østfold OKdiskvalifisert
Ingar Tollum AndersenKongsberg OLikke startet
Tage EidissenSarpsborg OLikke startet
Runar HafskjoldNydalens SKikke startet
Øyvind LienGjø-Vard OLikke startet
Andreas SylteFreidigikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

H50

12 125 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1:36:397:58
2Asbjørn AarvikNittedal OL1:36:41+0:027:58
3Jens Even StorhovFreidig1:36:44+0:057:58
4Tore NymarkAskøy OL1:36:53+0:147:59
5Egil FuruaBerger og Svelvik OL1:39:40+3:018:13
6Jan Tore HenriksenNydalens SK1:40:26+3:478:16
7Helge GisholtOK Skeidi1:40:31+3:528:17
8Svend Arne YtterbølHalden SK1:40:40+4:018:18
9Syver LøkenKongsberg OL1:40:44+4:058:18
10Sigmund VisterIndre Østfold OK1:40:49+4:108:18
11Gløer WinsvoldSentrum OK1:40:55+4:168:19
12Christian GrotnesIL Tyrving1:41:01+4:228:19
13Børge HarveyIL BUL-Tromsø1:41:04+4:258:20
14Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1:41:08+4:298:20
15Arild AndresenFossum IF1:41:16+4:378:21
16Geir NilsenViul Orienteringsklubb1:44:29+7:508:37
17Gjermund RørenEiker OL1:44:43+8:048:38
18Jim OlaussenHalden SK1:44:46+8:078:38
19Per Olav NærestadIF Trauma1:45:27+8:488:41
20Jon Iver BakkenNydalens SK1:46:27+9:488:46
21Jori ArrakoskiFSO1:51:07+14:289:09
22Axel Juell TheisenMellembygd OL1:51:22+14:439:11
23Pål TveterIndre Østfold OK1:51:57+15:189:13
24Morten HeirFossum IF1:52:29+15:509:16
25Rolv Anders SystadLyn Ski1:52:32+15:539:16
26Kjetil DammTIF Viking1:53:11+16:329:20
27Harald IweIL GeoForm1:53:21+16:429:20
28Stein H. HagenFossum IF1:55:24+18:459:31
29Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna1:55:35+18:569:31
30Per GuståsLinköpings OK1:57:16+20:379:40
31Terje UrfjellIL Imås1:58:01+21:229:44
32Håkon DanevadSentrum OK1:58:24+21:459:45
33Petter LøeNotodden OL1:59:08+22:299:49
34Ole Petter VestølVegårshei IL1:59:21+22:429:50
35Bjørn HallanLommedalens IL1:59:28+22:499:51
36Frank SvarødIdd Sportsklubb2:01:08+24:299:59
37Bent SkatvedtRaumar Orientering2:02:22+25:4310:05
38Harald StorrønningByåsen IL2:02:43+26:0410:07
39Hallvard KorenOK Moss2:02:49+26:1010:07
40Trond BrevikFossum IF2:03:23+26:4410:10
41Jon Ivar BergersenEidskog OL2:04:05+27:2610:14
42Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering2:04:06+27:2710:14
43Trygve LeivestadSarpsborg OL2:04:19+27:4010:15
44Per FranzénOK Södertörn2:04:21+27:4210:15
45Bjørn JohannesenKongsberg OL2:04:24+27:4510:15
46Jon SkriubakkenPorsgrunn OL2:04:28+27:4910:15
47Sverre OttesenVaregg Fleridrett2:04:35+27:5610:16
48Ole TørnqvistFana IL2:04:38+27:5910:16
49Trond LamarkGanddal IL2:04:54+28:1510:18
50Finn Henry LillestrandTrøsken IL2:05:38+28:5910:21
51Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK2:08:33+31:5410:36
52Lasse ArnesenHeming Orientering2:09:32+32:5310:40
53Fridtjof JebsenFossum IF2:11:02+34:2310:48
54Øystein WiggenByåsen IL2:11:27+34:4810:50
55Dag BrenåsVarteig OL2:11:31+34:5210:50
56Einar LunøeNydalens SK2:12:43+36:0410:56
57Ole Petter HaugenNydalens SK2:12:46+36:0710:56
58Arne TorgersenBækkelagets SK2:13:23+36:4411:00
59Nils BerganNydalens SK2:13:58+37:1911:02
60Bjørn Gaute HerlyngGrue IL2:17:58+41:1911:22
61Nils EklöwOK Södertörn2:19:03+42:2411:28
62Rune S. NielsenIndre Østfold OK2:19:56+43:1711:32
63Einar TesloHadeland OL2:21:03+44:2411:37
64Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering2:22:04+45:2511:43
65Vidar StrandLierbygda OL2:23:41+47:0211:51
66Mats HerbertTäby OK2:24:23+47:4411:54
67Lars LodgaardRaufoss IL Orientering2:33:42+57:0312:40
68Ole Edvard HjortlandLarvik OK2:35:36+58:5712:49
69Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb2:40:48+1:04:0913:15
70Lasse SkalleHarstad OL2:42:58+1:06:1913:26
71Geir Arne LodgaardByåsen IL2:43:45+1:07:0613:30
72Dag SyversenSarpsborg OL3:08:30+1:31:5115:32
Guttorm L EggeOslostudentenes IKdiskvalifisert
Svein NygårdLillomarka OLdiskvalifisert
Roger LysnesHedrum OLbrutt
Kjetil EspedalNydalens SKikke startet
Anders FlågenHeming Orienteringikke startet
Jon Erik KvarmeSturla, IFikke startet
Knut Erling ØenHeming Orienteringikke startet

H55

11 025 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anton BjartnesVerdal OK1:33:048:26
2Arild KirkerødSarpsborg OL1:37:47+4:438:52
3Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1:38:01+4:578:53
4Tore SagvoldenØstmarka OK1:40:43+7:399:08
5Sindre LangaasNydalens SK1:40:56+7:529:09
6Svein-Erik SøgårdKongsberg OL1:41:38+8:349:13
7Øystein KildahlØstmarka OK1:42:05+9:019:15
8Trond OlsenLøten o-lag1:42:09+9:059:15
9Egil EideIL Tyrving1:42:12+9:089:16
10Onno VerberneOL Toten-Troll1:42:13+9:099:16
11Jørgen MårtenssonModum OL1:42:17+9:139:16
12Stig HeirAsker Skiklubb1:42:19+9:159:16
13Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL1:42:32+9:289:18
14Kim Farnes HansenLierbygda OL1:42:34+9:309:18
15Johan MarkstedtOK Södertörn1:42:38+9:349:18
16Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL1:42:48+9:449:19
17Nils HæstadFossum IF1:42:51+9:479:19
18Stein MartinsenSandefjord OK1:42:54+9:509:20
19Jack BjørnsenKristiansand OK1:42:56+9:529:20
20Bjørn SolbergseterAustmarka IL1:44:14+11:109:27
21Petter GullikstadRøros IL1:45:26+12:229:33
22Jussi SilvennoinenKalevan rasti1:45:33+12:299:34
23Anders JakobssonOK Södertörn1:45:36+12:329:34
24Lars SjökvistStora Tuna OK1:45:53+12:499:36
25Morten Roger AndersenHalden SK1:46:00+12:569:36
26Kjell MarksetIL Koll1:47:02+13:589:42
27Steinar AasBirkenes IL1:47:05+14:019:42
28Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1:47:07+14:039:42
29Hallvard BergIL Tyrving1:47:08+14:049:43
30Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)1:47:25+14:219:44
31Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL1:47:33+14:299:45
32Ulf ErikssonStora Tuna OK1:47:36+14:329:45
33Hallvard FjærLillomarka OL1:49:34+16:309:56
34Axel WasseniusUddevalla OK1:50:08+17:049:59
35Jan GranstedtHalden SK1:54:43+21:3910:24
36Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:56:29+23:2510:33
37Per SlungaardIL Tyrving1:56:35+23:3110:34
38Tormod StrandMåren OK1:56:49+23:4510:35
39Øivind SæbøKristiansand OK1:57:12+24:0810:37
40Frode BergersenHamar OK1:58:58+25:5410:47 Last ned GPS-spor i gpx-format
41Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1:59:31+26:2710:50
42Kjell Einar AndersenVarteig OL2:01:52+28:4811:03
43Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb2:02:36+29:3211:07
44Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL2:03:18+30:1411:11
45Per Dahl JensenOK Pan Århus2:05:04+32:0011:20
46Roar TønnessenKongsberg OL2:07:55+34:5111:36
47Inge GlittumOK Skeidi2:08:32+35:2811:39
48Ove MartinsenHauketo IF2:08:40+35:3611:40
49Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK2:08:49+35:4511:41
50Peer StiansenNydalens SK2:09:25+36:2111:44
51Peter OG NordströmTäby OK2:09:29+36:2511:44
52Helge StubberudNydalens SK2:09:38+36:3411:45
53Nils Harald StaffOL Toten-Troll2:09:55+36:5111:47
54Håkon LøvliAsker Skiklubb2:10:25+37:2111:49
55Egil Wickstrand IversenHeming Orientering2:11:12+38:0811:54
56Martin GranlyLillomarka OL2:13:12+40:0812:04
57Tommy BunæsHalden SK2:13:27+40:2312:06
58Even Woldstad HanssenEiker OL2:14:32+41:2812:12
59Per KaarbyFossum IF2:16:10+43:0612:21
60Odd-Ragnar PettersenOK Moss2:24:53+51:4913:08
61Andreas ErichsenNydalens SK2:27:32+54:2813:22
62Bjørn Victor LarsenKongsberg OL2:32:22+59:1813:49
63Thor Inge TollehaugEiker OL2:35:32+1:02:2814:06
64Per StedjeØstmarka OK2:36:38+1:03:3414:12
65John LerliMelhus IL2:39:35+1:06:3114:28
66John HofossHadeland OL2:56:59+1:23:5516:03
67Herman BakkeLøten o-lag3:14:14+1:41:1017:37
68Kai Jostein BergersenEidskog OL3:53:37+2:20:3321:11
Jon BjørgumKristiansand OKdiskvalifisert
Morten BergliaEiker OLbrutt
Oddbjørn BergersenEidskog OLikke startet
Jens Kr KoplandModum OLikke startet
Per SandbergNydalens SKikke startet
John YtternesKolbotn og Skimt OLikke startet

H60

11 025 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag1:35:438:40
2Jon KaarbyNydalens SK1:35:45+0:028:41
3Eirik Næss-UlsethNydalens SK1:35:49+0:068:41
4Arve GlittumOK Skeidi1:35:51+0:088:41
5Morten DåsnesRingerike OL1:47:24+11:419:44
6Terje Wiig MathisenNydalens SK1:47:34+11:519:45
7Arnt Edvin AndersenHalden SK1:47:41+11:589:46
8Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK1:50:19+14:3610:00
9Trond RønnebergAsker Skiklubb1:52:35+16:5210:12
10Ivar RefslandIL Tyrving1:52:38+16:5510:12
11Reidar FossumAsker Skiklubb1:52:42+16:5910:13
12Gunnar GytriFørde IL1:52:48+17:0510:13
13Tor Ragnar AndersenHalden SK1:57:38+21:5510:40
14Per Kristian EkebergIL Tyrving1:57:41+21:5810:40
15Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering1:57:46+22:0310:40
16Geir Holm GundersenSturla, IF1:58:05+22:2210:42
17Tormod ØvergaardVestre Akers SK2:08:42+32:5911:40
18Eirik NordbrødenHalden SK2:08:51+33:0811:41
19Morten DueMåren OK2:09:15+33:3211:43
20Nikolay KrupnovIL Tyrving2:15:48+40:0512:19
21Einar Kristian LundeVarteig OL2:18:55+43:1212:36
22Johan Toverud JensenNydalens SK2:19:16+43:3312:37
23Petter F. JohannessenSturla, IF2:19:23+43:4012:38
24Trond SyversenOK Øst2:19:51+44:0812:41
25Alf PettersenIL Tyrving2:20:44+45:0112:45
26Geir Sverre SvingheimHadeland OL2:20:47+45:0412:46
27Bjørn WilladssenHeming Orientering2:24:14+48:3113:04
28Ketil ÅstebølOppsal Orientering2:26:10+50:2713:15
29Øyvind GylverAsker Skiklubb2:30:41+54:5813:40
30Kai MidtskogenBotne SK2:34:14+58:3113:59
31Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar2:37:25+1:01:4214:16
32Bjørn ÅstorpSarpsborg OL2:40:39+1:04:5614:34
33Ove OalandGanddal IL2:44:29+1:08:4614:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
34Bent GalborgenIndre Østfold OK2:48:37+1:12:5415:17
35Sjur GjestvangOL Toten-Troll2:57:05+1:21:2216:03
36Thorkild JepsenOK-West3:15:03+1:39:2017:41
37Per Bovien ChristensenOK-West3:17:39+1:41:5617:55
38Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn3:24:20+1:48:3718:32
Klavs MadsenOdense OKdiskvalifisert
Karsten StaldHorsens OKdiskvalifisert
Kjell SvanbergRøyken OLdiskvalifisert
Dagfinn TorpePorsgrunn OLdiskvalifisert
Trond HegnaAsker Skiklubbbrutt
Jostein AlvestadWing OKikke startet
Are EriksenOslostudentenes IKikke startet
Jon Arvid FossumAsker Skiklubbikke startet

H65

9 025 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK1:27:189:40
2Ola BroxOL Toten-Troll1:35:55+8:3710:37
3Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1:36:04+8:4610:38
4Terje WikstrømRingsaker OK1:38:08+10:5010:52
5Pekka KerkolaHämeenlinnan Tarmo1:39:53+12:3511:04
6Tor TrøanHadeland OL1:40:31+13:1311:08
7Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL1:40:43+13:2511:09
8Jimmy NordliTrøsken IL1:44:45+17:2711:36
9Øistein HagenOK Øst1:48:16+20:5811:59
10Steinar SkoglundFossum IF1:51:03+23:4512:18
11Arvid GalborgenEds SK1:53:04+25:4612:31
12Jan-Erik FredriksenIndre Østfold OK1:53:46+26:2812:36
13Atle RemmePorsgrunn OL1:54:24+27:0612:40
14Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb1:54:39+27:2112:42
15Bjarne ChistensenSilkeborg OK1:55:48+28:3012:49
16Kjell Audun SundsdalMelum IL1:56:56+29:3812:57
17Sveinung RekaaNotodden OL1:57:27+30:0913:00
18Olav ØsthagenOL Vallset/Stange1:58:30+31:1213:07
19Peter KlavenessMåren OK1:59:37+32:1913:15
20Øyvind HoveidAsker Skiklubb2:01:02+33:4413:24
21Elling AakreAndebu IL2:01:09+33:5113:25
22Knut HaugOL Vallset/Stange2:04:57+37:3913:50
23Ole Jørgen HommerenTrøsken IL2:05:02+37:4413:51
24Per Oskar LarsenIndre Østfold OK2:05:32+38:1413:54
25Ragnar Niemi BergStokke IL2:06:56+39:3814:03
26Hans Roar BakkenEiker OL2:07:26+40:0814:07
27Bjørn SteenBø OL2:12:09+44:5114:38
28Øivind BergetSarpsborg OL2:18:47+51:2915:22
29Kjell MartinssonOK Tranan2:19:26+52:0815:26
30Per Ove LindemarkTrøsken IL2:22:55+55:3715:50
31Ottar StangTrøsken IL2:23:46+56:2815:55
32Sven WodschowOK-West2:56:20+1:29:0219:32
33Mogens NielsenOK-West2:56:44+1:29:2619:34
34Jørgen BangOK Esbjerg2:59:12+1:31:5419:51
Finn IngwersenHorsens OKdiskvalifisert
Svein S JacobsenIL Tyrvingbrutt
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

H70

8 575 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvar BergmanOK Tranan1:35:5911:11
2Willy GrønstadGimle IF1:36:18+0:1911:13
3Kjell WintherOppsal Orientering1:38:00+2:0111:25
4Magnus NatåsBergens TF1:43:31+7:3212:04
5Trygve LølandBirkenes IL1:47:08+11:0912:29
6John Thomas PetersenNittedal OL1:48:08+12:0912:36
7Ingar HåkonsenKongsberg OL1:49:09+13:1012:43
8Runar KittilsenStokke IL1:53:40+17:4113:15
9Øyvind SteneAsker Skiklubb1:56:37+20:3813:35
10Leif BokerødIdd Sportsklubb1:56:48+20:4913:37
11Tore LangaardOppsal Orientering1:58:09+22:1013:46
12Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1:59:18+23:1913:54
13Roar ForbordMalvik IL1:59:31+23:3213:56
14Thor PalmgrenHalden SK2:01:16+25:1714:08
15Knut Erik ØstengenOMEGA2:07:39+31:4014:53
16Trond FeiringHamar OK2:10:06+34:0715:10
17Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving2:10:11+34:1215:10
18Terje MalmHamar OK2:11:20+35:2115:18
19Tom WahlgrenSarpsborg OL2:11:28+35:2915:19
20Hans StordalOL Tønsberg og omegn2:11:36+35:3715:20
21Rolf GjølbergLarvik OK2:12:21+36:2215:26
22Kjell StenstadvoldIL Tyrving2:17:40+41:4116:03
23Hasse BergstrømIL Tyrving2:18:52+42:5316:11
24Thorolf TrolsrudBotne SK2:21:32+45:3316:30
25Bjørn SandelienHeming Orientering2:22:39+46:4016:38
26Magnus LandstadFreidig2:23:39+47:4016:45
27Per Anders FlesjøOK Moss2:24:13+48:1416:49
28Roar BjordalOppsal Orientering2:27:30+51:3117:12
29Per Oscar SaugestadOK Moss2:28:57+52:5817:22
30Knut LindløvOK Moss2:29:05+53:0617:23
31Erik H. HelleOL Tønsberg og omegn2:37:44+1:01:4518:23
32Klaus EngenEidskog OL2:40:19+1:04:2018:41
33Arne Kristian SkiftenesIL Imås2:50:29+1:14:3019:52
34Svein EriksenLarvik OK2:52:07+1:16:0820:04
35Egil SyverstadTrøsken IL3:01:29+1:25:3021:09
36Øivind Magne RogndalenByåsen IL3:06:41+1:30:4221:46
Roar ForbodMalvik ILdiskvalifisert
Per Chr. EvensenSarpsborg OLdiskvalifisert
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegndiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Jørgen KvilhaugBotne SKdiskvalifisert
Helge RevhaugRingerike OLdiskvalifisert
Torleif StephansenNidarøst OKdiskvalifisert
Arne SvartedalTrøsken ILdiskvalifisert
Helge FossheimHedrum OLikke startet

H75

5 800 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK1:07:4011:40
2Gunnar ØsterbøFreidig1:07:45+0:0511:40
3Einar HemLillomarka OL1:10:57+3:1712:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Helge BjaalandHeming Orientering1:12:48+5:0812:33
5Harald LundhaugOK Moss1:13:54+6:1412:44
6Olav HøiåsVang OL1:14:25+6:4512:49
7Jan JansenOK Moss1:19:49+12:0913:45
8Magnar ØvreåsBotne SK1:20:07+12:2713:48
9Per Øystein AndersenLarvik OK1:20:11+12:3113:49
10Odd KletteliBækkelagets SK1:22:44+15:0414:15
11Svein SolerødOL Toten-Troll1:27:28+19:4815:04
12Per LøvaasOL Trollelg1:28:16+20:3615:13
13Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1:31:24+23:4415:45
14Erling TidemannLommedalens IL1:34:56+27:1616:22
15Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst1:35:55+28:1516:32
16Kåre KnudsenIL GeoForm1:40:46+33:0617:22
17Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1:50:44+43:0419:05
18Trygve FosseGimle IF1:51:23+43:4319:12
19Oddvar GjelstadSandefjord OK1:51:50+44:1019:16
20Øystein MadsenHaugerud IF1:58:23+50:4320:24
21Harald WibyeOK Moss1:59:39+51:5920:37
22Leif BråtenHeming Orientering2:19:47+1:12:0724:06
23Knut Kristen HangeraasIL GeoForm3:07:57+2:00:1732:24
Tormod DahlenRingerike OLdiskvalifisert
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert
Arne ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stangeikke startet

H80

4 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag1:04:2514:58
2Tor DrageHaugerud IF1:10:34+6:0916:24
3Ronald InglingstadOppsal Orientering1:27:23+22:5820:19
4Einar JørundlandOK Sør1:27:48+23:2320:25
5Per MeilandLommedalens IL1:28:36+24:1120:36
6Arne StrandlieGjø-Vard OL1:30:02+25:3720:56
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal ILikke startet

Damer åpen

8 575 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK1:10:338:13
2Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1:22:36+12:039:37
3Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK1:23:20+12:479:43
4Kristine FjeldRingsaker OK1:23:29+12:569:44
5Chloe HainesAIRE GB1:23:31+12:589:44
6Vigdis HobølOppsal Orientering1:23:58+13:259:47
7Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL1:26:30+15:5710:05
8Kristine FjeldboIL Tyrving1:26:54+16:2110:08
9Synne BaklidKonnerud IL1:26:56+16:2310:08
10Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1:27:09+16:3610:09
11Sarah HainesAIRE GB1:28:30+17:5710:19
12Cecilie Wærp HaugeNydalens SK1:28:31+17:5810:19
13Ragnhild Haugli BråtenHeming Orientering1:29:26+18:5310:25
14Torun AnkjellNordreisa IL1:30:44+20:1110:34
15Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1:30:48+20:1510:35
16Karoline AuneHalden SK1:30:53+20:2010:35
17Karoline AndersenIL Tyrving1:30:57+20:2410:36
18Fanny Horn BirkelandHeming Orientering1:32:33+22:0010:47
19Marianne DæhliHalden SK1:33:57+23:2410:57
20Ruth VingerhagenAsker Skiklubb1:34:01+23:2810:57
21Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1:34:44+24:1111:02
22Kine DirroMåren OK1:35:28+24:5511:07
23Anna-Thekla TonjerElverum OK1:35:53+25:2011:10
24Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1:36:49+26:1611:17
25Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:40:17+29:4411:41
26Anne Mette SchmidtOK Pan Århus1:40:20+29:4711:42
27Elin KallesonOppsal Orientering1:40:49+30:1611:45
28Marie HansenSarpsborg OL1:47:25+36:5212:31
29Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering1:47:27+36:5412:31
30Synne SkjærsteinIL Tyrving1:47:34+37:0112:32
31Solveig Eline BergIL Tyrving1:47:35+37:0212:32
32Marianne BakkenNydalens SK1:50:10+39:3712:50
33Line Drange RuudRøyken OL1:50:46+40:1312:55
34Katrine LodgaardØstmarka OK1:52:44+42:1113:08
35Cathrine LillestrandTrøsken IL1:57:15+46:4213:40
36Elise Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn1:59:15+48:4213:54
37Thea Feiring HaltiaIL Tyrving2:00:06+49:3314:00
38Ann-Karin LestebergKongsberg OL2:00:39+50:0614:04
39Nicoline LorenzenKolding OK2:11:33+1:01:0015:20
40Heidi BjordalOppsal Orientering2:12:52+1:02:1915:29
41Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL2:25:05+1:14:3216:55
42Anne Berit RørvienFossum IF3:08:46+1:58:1322:00
Elisabeth BrækkeHalden SKdiskvalifisert
Susan BøbelIL Imåsdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert
Hildegunn GrønsethFossum IFdiskvalifisert
Pia Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Hanna Haugen NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Guro Elisabeth KolstadKonnerud ILikke startet
Maren KoplandModum OLikke startet
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Anne Kristine NorderudIL Tyrvingikke startet
Maren NorderudIL Tyrvingikke startet
Maria Rørvik HaverLillomarka OLikke startet
Anja WingstedtHalden SKikke startet

Herrer åpen

9 025 m, 109 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rickard DjerfTibro OK1:05:487:17
2Karl FremstadBækkelagets SK1:07:56+2:087:31
3August Asheim BirkelandHalden SK1:08:22+2:347:34
4Stian BergersenIL Tyrving1:08:33+2:457:35
5Victor HelgessonHestra IF1:09:11+3:237:39
6Daniel OliversenTrøsken IL1:10:28+4:407:48
7Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL1:13:44+7:568:10
8Henrik EijsinkNydalens SK1:14:05+8:178:12
9Sondre Ruud BråtenNydalens SK1:14:07+8:198:12
10Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1:14:17+8:298:13
11Erik ThorssonTurun Metsänkävijät1:14:37+8:498:16
12Morten MoslandOppsal Orientering1:14:53+9:058:17
13Jeppe Kejser Dahl JensenOK Pan Århus1:16:01+10:138:25
14Frode BokerødIdd Sportsklubb1:16:11+10:238:26
15Amund KorsæthTrøsken IL1:16:15+10:278:26
16Oskar ArnevikRingerike OL1:19:22+13:348:47
17Jussi AumoKungälvs OK1:19:40+13:528:49
18Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb1:19:44+13:568:50
19Simen A BjøringsøyNydalens SK1:19:53+14:058:51
20Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1:20:29+14:418:55
21Martin ØdegårdOL Tønsberg og omegn1:21:10+15:228:59
22Atgeir TakleAsker Skiklubb1:21:41+15:539:03
23Jarle Kirkeby RuudSkimt1:22:10+16:229:06
24Stig Carlson StrandhagenRøyken OL1:22:22+16:349:07
25André JægtvikKonnerud IL1:23:28+17:409:14
26Morten TangenOK Moss1:24:58+19:109:24
27Neil MarstonHemsedal IL1:25:16+19:289:26
28Håvard MølnåsMo OK1:26:15+20:279:33
29Endre StoksethNydalens SK1:26:58+21:109:38
30Sander ArnevikRingerike OL1:28:53+23:059:50
31Håkon Nergaard BergStokke IL1:29:17+23:299:53
32Are LodgaardByåsen IL1:29:23+23:359:54
33Kjetil Rasmussen ModalsliFossum IF1:29:29+23:419:54
34Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1:29:34+23:469:55
34Øystein ØstermannHeming Orientering1:29:34+23:469:55
36Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1:29:37+23:499:55
37Audun FingarsenElverum OK1:29:40+23:529:56
38Jørn MjøsterØstmarka OK1:29:47+23:599:56
39Geir Henrik HirschIF Trauma1:29:49+24:019:57
40Torgeir StrandhagenRøyken OL1:30:09+24:219:59
41Svein MelbySarpsborg OL1:30:14+24:269:59
42Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering1:30:20+24:3210:00 Last ned GPS-spor i gpx-format
43Hans JevanordFossum IF1:30:31+24:4310:01
44Tor OlsenIF Trauma1:30:45+24:5710:03
45Anders GustafssonSturla, IF1:32:09+26:2110:12
46Helge StenerudOL Tønsberg og omegn1:32:27+26:3910:14
47Per Henrik ZagarLarvik OK1:32:46+26:5810:16
48Øystein RappRaumar Orientering1:32:59+27:1110:18
49Jørn LimiOppsal Orientering1:34:00+28:1210:24
50John RundeKristiansand OK1:34:11+28:2310:26
51Henrik NykjærOK Pan Århus1:34:16+28:2810:26
52William Resvoll SkaugOppsal Orientering1:35:14+29:2610:33
53Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1:35:37+29:4910:35
54Marius StaffOL Toten-Troll1:35:49+30:0110:37
55Bjørn GranHalden SK1:36:12+30:2410:39
56Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1:36:14+30:2610:39
57Peter HainesAIRE GB1:36:26+30:3810:41
58Kjell Petter SmågeKonnerud IL1:39:05+33:1710:58
59Edvard Welle-StrandLillehammer OK1:39:28+33:4011:01
60Håkon BlågestadIndre Østfold OK1:40:19+34:3111:06
61Alexander Skaug YtterbølHalden SK1:40:28+34:4011:07
62Karl Aasmund ErøyOK Moss1:41:59+36:1111:18
63Remi JohannesenHalden SK1:42:06+36:1811:18
64Fredrik SaugestadNydalens SK1:42:21+36:3311:20
65Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1:42:36+36:4811:22
66Asbjørn BrathagenLarvik OK1:42:52+37:0411:23
67Christopher SchiveOK Moss1:43:00+37:1211:24
68Bjørn ChristensenØstmarka OK1:43:14+37:2611:26
69Knut EngenRaumar Orientering1:45:30+39:4211:41
70Rune NygårdIndre Østfold OK1:45:44+39:5611:42
71Peter KildenOK Pan Århus1:46:36+40:4811:48
72Terje LinløkkenØstmarka OK1:47:13+41:2511:52
73Svein OtterleiØstmarka OK1:48:08+42:2011:58
74Snorre FrydenlundSturla, IF1:49:15+43:2712:06
75Thomas BrodinPorsgrunn OL1:49:16+43:2812:06
76Helge EriksenByåsen IL1:49:24+43:3612:07
77Stian SvaeØstmarka OK1:51:20+45:3212:20
78Tore SandemIndre Østfold OK1:51:26+45:3812:20
79Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb1:51:39+45:5112:22
80Asgeir StrandlieGjø-Vard OL1:53:12+47:2412:32
81Hans Olav HygenØstmarka OK1:53:31+47:4312:34
82Sigbjørn ModalsliFossum IF1:54:48+49:0012:43
83Geir ElvhaugRaumar Orientering1:55:55+50:0712:50
84Trond HolterMåren OK2:01:26+55:3813:27
85Phil ConwayKongsberg OL2:01:42+55:5413:29
86Tormod BøeFossum IF2:06:37+1:00:4914:01
87Pål Kogstad NæssRaumar Orientering2:09:42+1:03:5414:22
88Knut Johan WinsvoldØstmarka OK2:10:35+1:04:4714:28
89Tor LahlumKolbotn og Skimt OL2:11:06+1:05:1814:31
90Dag AndersenVarteig OL2:12:51+1:07:0314:43
91Roy GjerdingOK Moss2:14:59+1:09:1114:57
92Thomas Damm AlsOK Pan Århus2:15:02+1:09:1414:57
93Sindre ValsgårdIndre Østfold OK2:15:15+1:09:2714:59
94Vegar ArnesenIndre Østfold OK2:15:16+1:09:2814:59
95Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering2:22:37+1:16:4915:48
96Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)2:27:17+1:21:2916:19
97Per Olaf KlemsdalVarteig OL2:28:32+1:22:4416:27
98Bjørn LiePorsgrunn OL2:30:11+1:24:2316:38
99Jens-Henrik SimonsenOK Øst2:30:23+1:24:3516:39
100Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn2:30:30+1:24:4216:40
101Oskar KaaløySandefjord OK2:30:38+1:24:5016:41
102Jan SveenRaumar Orientering2:38:26+1:32:3817:33
103Bjørn ÅrbuVarteig OL2:40:24+1:34:3617:46
104Knut Olav FarbrotTrøsken IL2:41:10+1:35:2217:51
Anders BjergaardNydalens SKdiskvalifisert
Martin DammTIF Vikingdiskvalifisert
Mogens FinderupOK Pan Århusdiskvalifisert
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Oskar Spets StorhovFreidigdiskvalifisert
Scott FraserTurun Metsänkävijätikke startet
Einar LofthusNydalens SKikke startet
Oscar LyngenFreidigikke startet
Magnus Skauge OliversenTrøsken ILikke startet
Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IKikke startet

Damer åpen B

5 525 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering48:108:43
2Jorun RuudAsker Skiklubb48:29+0:198:46
3Astrid BjørnerødOK Moss54:01+5:519:46
4Ellen LadimOK Moss54:03+5:539:46
5Maiken Skirstad MoNydalens SK55:15+7:0510:00
6Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK55:29+7:1910:02
7Kristin HjortlandLarvik OK56:38+8:2810:15
8Katinka KildenOK Pan Århus57:04+8:5410:19
9Celine VistedGjø-Vard OL58:46+10:3610:38
10Ida NatåsNydalens SK59:06+10:5610:41
11Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK59:07+10:5710:41
12Ingrid NermoenØstmarka OK59:12+11:0210:42
13Helle HundseidIL Tyrving59:24+11:1410:45
14Gunhild MyhrAsker Skiklubb59:28+11:1810:45
15Sunniva Nergaard BergStokke IL1:01:23+13:1311:06
16Cathrine SandvikRaumar Orientering1:02:53+14:4311:22
17Ane LodgaardRaufoss IL Orientering1:03:10+15:0011:25
18Gunn Elin RudiHadeland OL1:04:37+16:2711:41
19Hanne LodgaardØstmarka OK1:05:18+17:0811:49
20Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1:05:22+17:1211:49
21Linda BrathagenLarvik OK1:05:47+17:3711:54
22Tone Sølie LysnesHedrum OL1:06:12+18:0211:58
23Jenny WinsvoldSentrum OK1:06:13+18:0311:59
24Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn1:06:16+18:0611:59
25Kristine RoskifteOK Moss1:06:32+18:2212:02
26Marianne ArnesenAsker Skiklubb1:06:38+18:2812:03
27Berthe TesloHadeland OL1:07:32+19:2212:13
28Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL1:07:57+19:4712:17
29Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering1:09:51+21:4112:38
30Mona StrandMåren OK1:09:54+21:4412:39
31Ina BlågestadIndre Østfold OK1:10:02+21:5212:40
32Maria PerssonAsker Skiklubb1:10:15+22:0512:42
33Nora Skyttersæter SaugerudHalden SK1:10:38+22:2812:47
34Toini SkyttersæterKonnerud IL1:10:39+22:2912:47
35Gunn Svaland AasBirkenes IL1:10:42+22:3212:47
36Mette SpangbergKonnerud IL1:10:45+22:3512:48
37Annemarie RanvikKonnerud IL1:10:48+22:3812:48
38Line Bar-NathanLillomarka OL1:15:00+26:5013:34
39Lene ColquhounLillomarka OL1:15:14+27:0413:37
40Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL1:17:41+29:3114:03
41Elisabet Høgset RiseRingsaker OK1:17:47+29:3714:04
42Stine AustadRaumar Orientering1:20:50+32:4014:37
43Aud KjemperudEiker OL1:21:55+33:4514:49
44Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1:24:17+36:0715:15
45Cora EbnerKongsberg OL1:25:53+37:4315:32
46Anne Berg GjølbergLarvik OK1:26:53+38:4315:43
47Synne StrandAsker Skiklubb1:29:48+41:3816:15
48Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:29:50+41:4016:15
49Eli Tufte HanssenEiker OL1:31:52+43:4216:37
50Aileen RundeKristiansand OK1:36:45+48:3517:30
51Ninni JonssonNOTEAM1:42:25+54:1518:32
52Lene KinnebergRaumar Orientering1:42:27+54:1718:32
53Katrine HolenØstmarka OK2:02:55+1:14:4522:14
54Siv Susanne JystadØstmarka OK2:03:01+1:14:5122:15
55Marianne LorenzenOK-West2:05:49+1:17:3922:46
56Lene ThorsenOK-West2:05:53+1:17:4322:47
57Else StordalOL Tønsberg og omegn2:08:26+1:20:1623:14
58Hjørdis ØveråsBotne SK2:08:28+1:20:1823:15
Vigdis AndersenEiker OLdiskvalifisert
Anne-Grete AustadRaumar Orienteringdiskvalifisert
Monica BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OKdiskvalifisert
Marit InngjerdingenHeming Orienteringikke startet
Hege MortensenKonnerud ILikke startet
Silje SlungaardIL Tyrvingikke startet

Herrer åpen B

5 525 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Børge PedersenNydalens SK48:018:41
2David HanssonOL Tønsberg og omegn49:27+1:268:57
3Harald VingerhagenKristiansand OK50:07+2:069:04
4Tom HollowellOK Tyr50:35+2:349:09
5Svend Kristian EidstenSturla, IF51:49+3:489:22
6Jon Vegard LundeLillehammer OK53:20+5:199:39
7Martin ReichenbachOppsal Orientering54:01+6:009:46
8Kristoffer Løkken GulheimKolbotn og Skimt OL54:41+6:409:53
9Helge Grenager SolheimOppsal Orientering54:50+6:499:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Kristian NæssNydalens SK55:07+7:069:58
11Ola NilsenOppsal Orientering55:27+7:2610:02
12Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL55:38+7:3710:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Arild NyhaugAsker Skiklubb55:46+7:4510:05
14Roger ØstvoldHeming Orientering55:51+7:5010:06
15John TangenHamar OK57:07+9:0610:20
16Frode KamsvågIL Tyrving57:31+9:3010:24
17Per GustafssonKongsberg OL58:28+10:2710:34
18Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1:00:50+12:4911:00
19Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1:02:28+14:2711:18
20Runar ThorstensenOppsal Orientering1:02:41+14:4011:20
21Alexander RødstenHeming Orientering1:03:03+15:0211:24
22Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL1:03:12+15:1111:26
23Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL1:03:16+15:1511:27
24Pål Woldstad HanssenEiker OL1:04:32+16:3111:40
25Martin KaiserSturla, IF1:04:34+16:3311:41
26Thomas KaiserSturla, IF1:04:37+16:3611:41
27Thor VollsetHeming Orientering1:09:41+21:4012:36
28Trond RetteraasenIndre Østfold OK1:10:00+21:5912:40 Last ned GPS-spor i gpx-format
29Jan Arne SandvikRaumar Orientering1:10:50+22:4912:49
30Tom RådahlIL Tyrving1:12:33+24:3213:07
31Øystein AndersenEiker OL1:14:48+26:4713:32
32Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving1:16:36+28:3513:51
33Bård StangModum OL1:17:24+29:2314:00
34Kjetil JacobsenHamar OK1:21:28+33:2714:44
35Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1:24:03+36:0215:12
36Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering1:24:05+36:0415:13
37Kaare HanssonMalmö OK1:25:30+37:2915:28
38Bengt KarlssonIddefjorden SK1:27:28+39:2715:49
39Martin KaspersenMo OK1:32:03+44:0216:39
40Arild  GimleHeming Orientering1:35:49+47:4817:20
41Hans Petter JevanordRingsaker OK1:36:41+48:4017:29
42Petter FureOppsal Orientering1:37:38+49:3717:40
43Kjell LangsrudOK Øst1:41:45+53:4418:24
Torstein LyeLarvik OKdiskvalifisert
Ole Petter RuudOK Hortendiskvalifisert
Assaf Bar-NathanLillomarka OLikke startet
Per NikolaisenOK Østikke startet
Jens Egil RostadOL Toten-Trollikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor