Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 18 januar 2017

Damer - kort løype

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin NorveelGanddal IL30:5716:17
2Mariann SveinsvollGanddal IL34:34+3:3718:11
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb35:10+4:1318:30
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb36:15+5:1819:04
5Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)47:33+16:3625:01

Damer - mellomlang løype

2 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb50:0017:51
2Eli FrafjordGanddal IL1:00:15+10:1521:31
3Inger Skretting OpstadEgersund OK1:03:48+13:4822:47
4Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1:09:25+19:2524:47
5Grethe SkadbergTime kommune BIL1:21:22+31:2229:03
6Randi LadstenTime kommune BIL1:21:24+31:2429:04
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Nora SvendsenGanddal ILdiskvalifisert
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - lang løype

3 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)52:3413:28
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb56:08+3:3414:23
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL58:24+5:5014:58
4Trine BolstadGanddal IL1:03:49+11:1516:21
5Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1:04:24+11:5016:30
6Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb1:08:46+16:1217:37 Last ned GPS-spor i gpx-format
Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - kort løype

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild SvihusGanddal IL30:2215:58
2Erlend BremnesGanddal IL37:06+6:4419:31
3Aksel DommersnesGanddal IL37:28+7:0619:43

Herrer - mellomlang løype

2 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb37:3713:26
2Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb37:41+0:0413:27
3Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb43:58+6:2115:42
4Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)45:28+7:5116:14
5Raymond B PettersenÅlgård Orientering49:15+11:3817:35
6Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb52:27+14:5018:43
7Jan Inge LundeGanddal IL54:22+16:4519:25
8Jone N. MysingAker Solutions55:05+17:2819:40
9Lars PrimstadKlepp55:13+17:3619:43
10Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb59:38+22:0121:17
11Tor Sverre SkåraEgersund OK59:56+22:1921:24
12Bjørn SivertsenNOTEAM1:01:37+24:0022:00
13Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb1:02:12+24:3522:12
14Per Ingar HadlandGanddal IL1:05:30+27:5323:23
15Ole AuklendNOTEAM1:05:36+27:5923:25
16Bruce ChalmersStavanger Orienteringsklubb1:05:57+28:2023:33
17Bjarne GimreGanddal IL1:06:29+28:5223:44
18Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:08:31+30:5424:28
19Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1:12:11+34:3425:46
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer - lang løype

3 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb50:0512:50
2Svein-Erik KvameGanddal IL53:49+3:4413:47
3Paul Terje HaarrGanddal IL57:12+7:0714:40
4Trond LamarkGanddal IL58:08+8:0314:54
5Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)1:01:17+11:1215:42
6Per Olav HaarrGanddal IL1:05:18+15:1316:44
7Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb1:07:05+17:0017:12
8Inge LølandNOTEAM1:09:43+19:3817:52
9Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1:11:24+21:1918:18
10Andreas BreilandÅlgård Orientering1:11:57+21:5218:26
11Ove OalandGanddal IL1:12:36+22:3118:36
12Rune HatleAvinor Sola BIL1:17:01+26:5619:44

Herrer - XLang

5 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarthe WesterheimStord Orientering50:098:47
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering59:45+9:3610:28
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1:00:54+10:4510:41
4Ørjan RavndalÅlgård Orientering1:01:46+11:3710:50
5Tallak LangmyrGanddal IL1:11:18+21:0912:30
6Arild AasheimGanddal IL1:11:21+21:1212:31
7Kristian Frafjord HaarrGanddal IL1:11:37+21:2812:33
8Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1:18:59+28:5013:51
9Odd FuglestadÅlgård Orientering1:19:33+29:2413:57
10Geir SandÅlgård Orientering1:32:04+41:5516:09
Joar EilevstjønnGanddal ILdiskvalifisert
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer- XLang

5 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1:07:0311:45
2Marjo LiikanenGanddal IL1:15:15+8:1213:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor