Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjoner: Kolbotn og Skimt OL / Ås IL
Dato: søndag 9 september 2018

D 35-

3 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dana B. SteneNydalens SK37:5510:59
2Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL1:01:18+23:2317:46
3Kristine RoskifteOK Moss1:09:51+31:5620:14

D 40-

3 450 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi StoksethHalden SK32:359:26
2Elin BjervaLarvik OK33:14+0:399:37
3Britta FismenFossum IF36:32+3:5710:35
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK40:20+7:4511:41
5Hanne WoldOK Moss59:07+26:3217:08
6Linda FredhOK Moss1:34:41+1:02:0627:26
Atanaska BedelevaNydalens SKikke startet
Trude HansenBerger og Svelvik OLikke startet

D 45-

3 230 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann ScheiTIF Viking36:2511:16
2Tonje HolmOK Moss49:42+13:1715:23
3Barbara Willkommen EikenKongsberg OL53:44+17:1916:38
4Elin BordøyHedrum OL1:08:15+31:5021:07
5Rikke Kristin GåsholtHedrum OL1:08:23+31:5821:10
6Stine ArntzenSandefjord OK1:15:51+39:2623:28
7Vibeke ØyeIL Gular1:16:42+40:1723:44
8Tone Sølie LysnesHedrum OL1:23:38+47:1325:53
Hanne NarvestadHalden SKikke startet
Eli StensliLøten o-lagikke startet

D 50-

2 980 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn28:599:43
2Kjersti Holt HanssenMåren OK30:26+1:2710:12
3Tove StrandMåren OK31:00+2:0110:24
4Rine HanssenByåsen IL31:30+2:3110:34
5Marianne NjåsteinIL Tyrving32:57+3:5811:03
6Hanne Løver ThonModum OL34:21+5:2211:31
7Vanja StaffOL Toten-Troll34:55+5:5611:43
8Inger Tone NygårdEgersund OK36:53+7:5412:22
9Tone Karina IngesenSarpsborg OL36:57+7:5812:23
10Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK37:30+8:3112:35
11Trine OldernesLillomarka OL39:04+10:0513:06
12Eirin LodgaardByåsen IL39:43+10:4413:19
13Anne Berit BredholtSandefjord OK39:44+10:4513:20
14Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL41:40+12:4113:58
15Anne-Grete AustadRaumar Orientering41:57+12:5814:04
16Trude FixdalIL Koll45:09+16:1015:09
17Lill-Ann TorpSandefjord OK45:14+16:1515:10
18Ida Vår DirdalLarvik OK45:43+16:4415:20
19Elisabeth HetlevikKongsberg OL45:59+17:0015:25
20Wenche LindløvSarpsborg OL47:06+18:0715:48
21Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL48:53+19:5416:24
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orienteringdiskvalifisert
Vibeke LarsenSarpsborg OLdiskvalifisert
Else GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
Maria PerssonAsker Skiklubbikke startet

D 55-

2 980 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK27:369:15
2Bente LineIndre Østfold OK33:45+6:0911:19
3Toril HallanLillomarka OL35:26+7:5011:53
4Berit DanielsenIL Tyrving35:34+7:5811:56
5Kjersti SkantzeIL Tyrving35:47+8:1112:00
6Kjersti HovFossum IF36:11+8:3512:08
7Dagrun MelkildHeming Orientering37:20+9:4412:31
8Randi NicolaisenAsker Skiklubb38:53+11:1713:02
9Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL40:51+13:1513:42
10Helle Egeberg VáriSturla, IF42:31+14:5514:16
11Ragnhild HaldKristiansand OK46:03+18:2715:27
12Berit BergeIL Tyrving46:41+19:0515:39
13Heidi BørstadSarpsborg OL48:22+20:4616:13
14Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL49:22+21:4616:33
15Isabelle DermineDauphiné Orientation51:58+24:2217:26
16Kirsti Grundnes BergIL Tyrving52:22+24:4617:34
17Ingrid RavnanOL Toten-Troll1:06:04+38:2822:10
18Gro Hege LudvigsenMåren OK1:08:52+41:1623:06
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Grete BerntsenMåren OKikke startet
Anne Margit BrattenMåren OKikke startet
Anne DanielsenNydalens SKikke startet
Frøy GrøndahlLillomarka OLikke startet
Kjersti RønningHamar OKikke startet

D 60-

2 630 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL30:2411:33
2Anne Berit EidNydalens SK30:40+0:1611:39
3Liv Inger PrangerødTistedalen FL30:59+0:3511:46
4Grete S B HoviSkien OK32:11+1:4712:14
5Margrete JørandliGjø-Vard OL32:25+2:0112:19
6Randi NilstadIL Tyrving32:56+2:3212:31
7Kari Elisabeth NatvigNittedal OL33:21+2:5712:40
8Ellen Marie TurterNydalens SK34:34+4:1013:08
9Gro SolnørdalRudsbygd IL34:58+4:3413:17
10Sirpa LiljaModum OL38:38+8:1414:41
11Bjørg SvanbergRøyken OL39:10+8:4614:53
12Anne SørumIndre Østfold OK39:42+9:1815:05
13Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK40:57+10:3315:34
14Lisa AnnersandOK Tyr41:35+11:1115:48
15Lis DæhliLøten o-lag42:42+12:1816:14
16Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb43:09+12:4516:24
17Siren GreveBergens TF49:38+19:1418:52
18Bente Tangen WikstrømRingsaker OK1:01:47+31:2323:29
19Elle M. MelbyeHeming Orientering1:07:15+36:5125:34
Wenche BjørnstadRingsaker OKdiskvalifisert
Reidun Fallan SmaavikFreidigikke startet

D 65-

2 470 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK32:0212:58
2Kari StrandeRingerike OL35:34+3:3214:23
3Randi Kristin NærumLarvik OK43:34+11:3217:38
4Marit TyldumRudsbygd IL45:51+13:4918:33
5Aud KjemperudEiker OL47:02+15:0019:02
6Anne KaasaDriv IL47:47+15:4519:20
7Live Joronn YtrehusRingerike OL50:49+18:4720:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Elisabeth RødAndebu IL51:48+19:4620:58
9Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø53:05+21:0321:29
10Sidsel Graff-IversenFossum IF53:43+21:4121:44
11Aud I SpjelkavikIL Tyrving54:15+22:1321:57
12Ingerid Angell-PetersenFreidig55:39+23:3722:31
13Grethe Lill RyengSturla, IF56:23+24:2122:49
14Astrid OrmbergFana IL56:48+24:4622:59
15Berit HegdalBergens TF1:15:22+43:2030:30
16Kari BergLarvik OK1:18:00+45:5831:34
Eva TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert
Berit RøsteRingsaker OKdiskvalifisert
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubbdiskvalifisert
Ingeborg BakkenMåren OKikke startet
Lill BirkelundPorsgrunn OLikke startet
Unni Strand KarlsenFredrikstad SKikke startet
Inger NergaardStokke ILikke startet
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKikke startet
Inger TiltnesIL Tyrvingikke startet

D 70-

2 220 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg KocbachBergens TF32:1814:32
2Inger LindløvOK Moss36:57+4:3916:38
3Maud NilssonHJS Vansbro OK37:08+4:5016:43
4Liv FeiringHamar OK37:57+5:3917:05
5Gerd LangsethLarvik OK40:55+8:3718:25
6Anne Karin StigemoIL Imås46:48+14:3021:04
7Margareta BrynhildsenStokke IL48:32+16:1421:51
8Nora UrsinFossum IF49:08+16:5022:07
9Astrid LundeDrangedal OL50:48+18:3022:52
10Gry Bruland VråleSturla, IF52:06+19:4823:28
11Brynhild FanuelsenFossum IF55:06+22:4824:49
12Eli KlovningPorsgrunn OL58:31+26:1326:21
13Kjersti ThoStabæk IF1:01:59+29:4127:55
14Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1:02:01+29:4327:56
15Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1:06:39+34:2130:01
16Anne Marie CeebergHedrum OL1:26:54+54:3639:08
Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert
Kari VikerhaugenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Kirsten BakkeGjø-Vard OLikke startet
Ingeborg BøbelIL Imåsikke startet
Tordis Rytter JakobsenOK Mossikke startet
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLikke startet
Kari NatåsBergens TFikke startet
Inger SkaugOppsal Orienteringikke startet
Ingjerd SognnæsBergens TFikke startet
Gerd YttervikHisøy OKikke startet

D 75-

1 840 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig31:1616:59
2Unni DrageHaugerud IF36:02+4:4619:35
3Elin DahlenRingerike OL38:54+7:3821:08
4Aase Tove GoldenMåren OK47:26+16:1025:46
5Inger Lise BjordalOppsal Orientering49:06+17:5026:41
6Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb51:48+20:3228:09
7Brita Eilertsen GrønliFørde IL56:14+24:5830:33
8Anne-Britt NilsenKjelsås IL1:10:13+38:5738:09
9Hjørdis EgnerHeming Orientering1:33:02+1:01:4650:33
Åste EggenMåren OKdiskvalifisert
Synnøve DalvaBø OLdiskvalifisert
Birgitte BekkelundRøyken OLikke startet
Aud Margret KirkhornMåren OKikke startet
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslagikke startet
Inger Lise SolbergBø OLikke startet

D 80-

1 840 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudveig JørundlandOK Sør46:1625:08
2Tirill Liby SeipOK Skeidi48:10+1:5426:10
3Unni Dirro BøhlerengenMåren OK48:13+1:5726:12
4Johanna YtterbølGimle IF48:33+2:1726:23
5Inger E. VamnesHamar OK50:50+4:3427:37

H 35-

4 050 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carl Godager KaasBækkelagets SK26:116:27
2Vladyslav LaskarzhevskyNash Klub30:34+4:237:32
3Pavel KraskoBelarus OF32:59+6:488:08
4Trond KortnerØstmarka OK33:45+7:348:20
5Kristian DalbyFredrikstad SK35:24+9:138:44
6Erik Rytter JakobsenOK Moss38:21+12:109:28
7Dmitry VorobyovBelarus OF46:19+20:0811:26
8Donatas KontautasOK Moss50:26+24:1512:27
Kristian KullerudKonnerud ILikke startet
Håvard LucasenFredrikstad SKikke startet

H 40-

4 050 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK26:276:31
2Sigve VågsnesOppsal Orientering29:32+3:057:17
3Jostein AndersenNydalens SK30:36+4:097:33
4Jørn SundbyLarvik OK32:31+6:048:01
5Inge LindsethNydalens SK34:03+7:368:24
6Morten FismenFossum IF35:48+9:218:50
7Per Øyvind SteneNydalens SK35:54+9:278:51
8Thomas RoskifteOK Moss37:00+10:339:08
9Endre StoksethNydalens SK37:09+10:429:10
10Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL38:56+12:299:36
Tommy SkårbøRaumar Orienteringikke startet

H 45-

4 050 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen DanevadFredrikstad SK32:388:03
2David LøverModum OL32:40+0:028:03
3Odd StrandKongsberg OL34:33+1:558:31
4Øyvind StoksethHalden SK35:34+2:568:46
5Neil MarstonHemsedal IL36:52+4:149:06
6Per Øivind EgerKongsberg OL37:08+4:309:10
7Steinar LandeBø OL37:16+4:389:12
8Even Angell-PetersenNydalens SK37:18+4:409:12
9Henning Bratland CarlsenOK Moss43:45+11:0710:48
10Øyvind ThømtIndre Østfold OK43:57+11:1910:51
11Lars Erik GjeinFossum IF44:08+11:3010:53
12Bjørn Idar SætranIF Trauma44:58+12:2011:06
13Evgeny ChernenkoOk Akfa50:16+17:3812:24
14Tor RingstadHedrum OL51:22+18:4412:40
15Espen JohnsenHedrum OL55:54+23:1613:48
16Robert FredriksenNotodden OL57:26+24:4814:10
17Martin SkytterenOdal OL - Orientering1:13:32+40:5418:09
18Øystein OlsenOK Moss1:20:19+47:4119:49
Atle PedersenFossum IFdiskvalifisert
Torstein HoleNydalens SKikke startet
Johan JebsenHeming Orienteringikke startet
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OLikke startet
Bent Erik SkaugOppsal Orienteringikke startet
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet

H 50-

3 720 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne DybdahlLillomarka OL32:598:51
2Jan Tore HenriksenNydalens SK33:26+0:278:59
3Morten HeirFossum IF34:31+1:329:16
4Ola TellesbøHadeland OL34:35+1:369:17
5Stein BlomsethLillomarka OL34:57+1:589:23
6Torgeir SnilsbergOK Moss34:59+2:009:24
7Per Olav NærestadIF Trauma37:25+4:2610:03
8Egil FuruaBerger og Svelvik OL38:24+5:2510:19
9Ole IngesenSarpsborg OL40:07+7:0810:47
10Arild AndresenFossum IF40:35+7:3610:54
11Hallvard KorenOK Moss41:05+8:0611:02
12Rune StræteWing OK41:18+8:1911:06
13Rolv Anders SystadLyn Ski41:32+8:3311:09
14Svein NygårdLillomarka OL41:50+8:5111:14
15Jan Erik AalbergBækkelagets SK44:09+11:1011:52
16Dag BrenåsVarteig OL44:51+11:5212:03
17Øyvind SchjelderupWing OK46:00+13:0112:21
18Arne Håkon JørgensenSandefjord OK47:16+14:1712:42
19Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb48:17+15:1812:58
20Guttorm L EggeOslostudentenes IK48:23+15:2413:00
21Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn48:25+15:2613:00
22Terje NæssFossum IF48:44+15:4513:06
23Per Ole DahlsrudNydalens SK50:19+17:2013:31
24Roger LysnesHedrum OL51:30+18:3113:50
25Lars LodgaardRaufoss IL Orientering52:14+19:1514:02
26Roger Andre VaneboKongsberg OL58:36+25:3715:45
27Terje Ulla EikenKongsberg OL1:33:11+1:00:1225:02
28Oskar KaaløySandefjord OK2:56:02+2:23:0347:19
Per Einar StrømHedrum OLdiskvalifisert
Helge GisholtOK Skeididiskvalifisert
Roar ByeModum OLikke startet
Peter CarlsenSturla, IFikke startet
Lars Petter EndresenMåren OKikke startet
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Fridtjof JebsenFossum IFikke startet
Frank LøwengreenFredrikstad SKikke startet
Stein MellaOppsal Orienteringikke startet
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringikke startet
Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OKikke startet

H 55-

3 470 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bo EngdahlIL Koll29:488:35
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)30:10+0:228:41
3Kristian KihleRingerike OL30:38+0:508:49
4Per SlungaardIL Tyrving31:02+1:148:56
5Gløer WinsvoldSentrum OK31:28+1:409:04
6Vidar BenjaminsenLillomarka OL31:29+1:419:04
6Yngvar ChristiansenBækkelagets SK31:29+1:419:04
8Jørgen MårtenssonModum OL31:38+1:509:06
9Nils Petter FremmingHeming Orientering32:38+2:509:24
10Bjørn SolbergseterAustmarka IL32:48+3:009:27
11Sindre LangaasNydalens SK33:33+3:459:40
12Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)33:48+4:009:44
13Jens Olav KløvrudLillomarka OL34:16+4:289:52
14Bjørn BakkevigHeming Orientering34:23+4:359:54
14Jon BjørgumKristiansand OK34:23+4:359:54
16Hallvard FjærLillomarka OL35:02+5:1410:05
17Vidar Georg YdseOK Sør35:27+5:3910:12
18Kjell Einar AndersenVarteig OL35:53+6:0510:20
19Onno VerberneOL Toten-Troll36:04+6:1610:23
20Bjørn Henning GrandalIL Tyrving36:33+6:4510:31
21Eirik TandrevoldFossum IF37:05+7:1710:41
22Audun StrandlieGjø-Vard OL38:11+8:2311:00
23Nils Harald StaffOL Toten-Troll38:19+8:3111:02
24Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn38:30+8:4211:05
25Martin GranlyLillomarka OL39:07+9:1911:16
26Knut EngenRaumar Orientering39:10+9:2211:17
27Jon LahlumIL GeoForm39:35+9:4711:24
28Stig HeirAsker Skiklubb39:39+9:5111:25
29Sverre OttesenVaregg Fleridrett40:07+10:1911:33
30Andreas HuberHamar OK40:41+10:5311:43
31Hallvard BergIL Tyrving41:29+11:4111:57
32Christopher SchiveOK Moss42:40+12:5212:17
33Tibor VáriSturla, IF43:08+13:2012:25
34Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL44:28+14:4012:48
35Terje SchjølbergRøros IL46:26+16:3813:22
36Lars Peder VaajeMarnardal IL50:59+21:1114:41
37Jan HauglandÅrstad IL52:36+22:4815:09
38Herman BakkeLøten o-lag55:24+25:3615:57
39Kristian StorsveenLøten o-lag56:12+26:2416:11
40Luis MahouCOTA58:09+28:2116:45
41Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1:03:19+33:3118:14
42Johan MattssonLillomarka OL1:06:19+36:3119:06
43Torgeir BrandalKongsberg OL1:06:34+36:4619:11
44Erik NæssØstmarka OK1:23:32+53:4424:04
45Leif ErikssonModum OL1:23:50+54:0224:09
Are NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Petter GullikstadRøros ILdiskvalifisert
Olav BakkenØstmarka OKdiskvalifisert
Per KaarbyFossum IFdiskvalifisert
Morten AndresenOK Skeidiikke startet
Jan-Ove BråthenOK Østikke startet
Jan GranstedtHalden SKikke startet
Paul HinschKusteinikke startet
Egil Wickstrand IversenHeming Orienteringikke startet
Mats JönssonKorsnäs IF OKikke startet
Morten KarlsenMåren OKikke startet
Bjørn Victor LarsenKongsberg OLikke startet

H 60-

3 450 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sören JonssonNydalens SK32:459:29
2Arild KirkerødSarpsborg OL34:15+1:309:55
3Harald HoviSkien OK34:24+1:399:58
4Per Kristian EkebergIL Tyrving34:43+1:5810:03
5Sture OttesenIndre Østfold OK34:52+2:0710:06
6Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL34:56+2:1110:07
7Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering36:05+3:2010:27
8Kjell MarksetIL Koll36:34+3:4910:35
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF37:04+4:1910:44
10Leif S. ThingsrudØstmarka OK37:50+5:0510:57
11Anton PlaianAsker Skiklubb38:10+5:2511:03
12Øystein KildahlØstmarka OK38:58+6:1311:17
13Harald ØstbyeElverum OK39:16+6:3111:22
14Reidar FossumAsker Skiklubb40:31+7:4611:44
15Morten DåsnesRingerike OL42:00+9:1512:10
16Rune LaurantsenSkien OK42:36+9:5112:20
17Harald BaugerOK Moss43:52+11:0712:42
18Ove MartinsenHauketo IF44:04+11:1912:46
19Alf PettersenIL Tyrving45:46+13:0113:15
20Bård NatvigNittedal OL45:49+13:0413:16
21Trond HegnaAsker Skiklubb45:55+13:1013:18
22Egil RundbergetNydalens SK49:29+16:4414:20
23Klavs MadsenNydalens SK49:47+17:0214:25
24Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK50:18+17:3314:34
25Roy GjerdingOK Moss50:50+18:0514:44
26Per Hermann KrøgerNydalens SK51:09+18:2414:49
27Jan SveenRaumar Orientering1:05:13+32:2818:54
Øyvind SørlieHadeland OLdiskvalifisert
Tor StrandRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OKdiskvalifisert
Gisle Nordahl DueMåren OKikke startet
Morten DueMåren OKikke startet
Arve GlittumOK Skeidiikke startet
Arne KildalVestre Akers SKikke startet
Eirik Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Per OsenVestre Akers SKikke startet
Per SchancheAsker Skiklubbikke startet
Bjørn WilladssenHeming Orienteringikke startet

H 65-

3 230 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK32:1810:00
2Svein S JacobsenIL Tyrving32:49+0:3110:09
3Per-Erik ØstlieDriv IL33:16+0:5810:17
4Bjørn GrindeOslostudentenes IK33:25+1:0710:20
5Ola BroxOL Toten-Troll34:50+2:3210:47 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL34:53+2:3510:47
7Are EriksenOslostudentenes IK36:24+4:0611:16
8Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss36:28+4:1011:17
9Terje WikstrømRingsaker OK36:58+4:4011:26
10Øivind FadumSande Sportsklubb37:32+5:1411:37
11Bent GalborgenIndre Østfold OK37:56+5:3811:44
12Per StensethFredrikstad SK38:20+6:0211:52
13Jon FredriksenHauketo IF38:26+6:0811:53
14Petter NæssOppsal Orientering38:49+6:3112:01
15Stein NordviElverum OK39:29+7:1112:13
16Kjell LidholmIFK Hedemora OK40:09+7:5112:25
17Anders Stefan VestlundOk Kåre40:28+8:1012:31
18Jean DermineDauphiné Orientation40:53+8:3512:39
19Johan JungellKorsnäs IF OK41:29+9:1112:50
20Peter KlavenessMåren OK42:40+10:2213:12
21Harry BreilandÅlgård Orientering43:10+10:5213:21
22Per Chr. HagenBø OL43:29+11:1113:27
23Atle RemmePorsgrunn OL45:05+12:4713:57
24Tor SørevikTIF Viking45:21+13:0314:02
25Paul SkjakerHadeland OL45:36+13:1814:07
26Einar LienLøten o-lag47:37+15:1914:44
26Knut MalmoRingsaker OK47:37+15:1914:44
28Ove Gunnar JacobsenStokke IL47:40+15:2214:45
29Torbjørn NørbechRingerike OL47:47+15:2914:47
30Kjell SvanbergRøyken OL48:16+15:5814:56
31Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering49:00+16:4215:10
32Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering49:45+17:2715:24
33Sveinung RekaaNotodden OL53:21+21:0316:31
34Stein TurtumøygardMåren OK53:39+21:2116:36
35Leif Roger HultgreenRingerike OL1:02:36+30:1819:22
36Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar1:09:55+37:3721:38
37Arne TesliIL Koll1:15:51+43:3323:28
38Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1:16:27+44:0923:40
39Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1:29:09+56:5127:36
40Martin NaufHedrum OL1:34:17+1:01:5929:11
Elling AakreAndebu ILdiskvalifisert
Nils-Petter WiikDriv ILdiskvalifisert
Ragnar Niemi BergStokke ILikke startet
Jan BøhleOL Trolloikke startet
Vidar ElvekrokEiker OLikke startet
Knut LillealternFreidigikke startet
Dag MoeKristiansand OKikke startet
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet
Arne TiltnesIL Tyrvingikke startet
Tor TrøanHadeland OLikke startet

H 70-

2 800 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb30:2810:52
2Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL31:47+1:1911:21
3Eldar BørsumBækkelagets SK32:50+2:2211:43
4Egil EriksenGrong IL33:05+2:3711:48
5Tore Angell-PetersenFreidig33:18+2:5011:53
6Trygve LølandBirkenes IL34:17+3:4912:14
7Per Reidulf HolmOK Moss34:40+4:1212:22
8Steinar SkoglundFossum IF36:29+6:0113:01
9Kjell WintherOppsal Orientering36:34+6:0613:03
10Hans Roar BakkenEiker OL38:14+7:4613:39
11Hasse BergstrømIL Tyrving39:13+8:4514:00
12Helge RevhaugRingerike OL39:33+9:0514:07
13Kjell StenstadvoldIL Tyrving40:59+10:3114:38
14Hans StordalOL Tønsberg og omegn41:30+11:0214:49
15Roar BjordalOppsal Orientering41:38+11:1014:52
16Runar KittilsenStokke IL41:57+11:2914:58
17Thorolf TrolsrudBotne SK42:06+11:3815:02
18Christer HellströmStora Tuna OK42:28+12:0015:10
19Øyvind SteneAsker Skiklubb43:31+13:0315:32
20Terje MalmHamar OK43:44+13:1615:37
21Widar Taxth LølandHisøy OK43:48+13:2015:38
22John Thomas PetersenNittedal OL46:57+16:2916:46
23Thor PalmgrenHalden SK47:17+16:4916:53
24Nils Olav VennevikFreidig48:20+17:5217:15
25Gunnar MosevollSkien OK49:23+18:5517:38
26Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb49:28+19:0017:40
27Trond WettergreenDriv IL50:21+19:5317:58
28Kåre ThorbjørnsenLarvik OK50:59+20:3118:12
29Rolf GjølbergLarvik OK55:17+24:4919:44
30Arild MoenKonnerud IL55:40+25:1219:52
31Kurt GrønliFørde IL55:46+25:1819:55
32Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking56:24+25:5620:08
33Bjørn Helge CeebergHedrum OL56:36+26:0820:12
34Magnus NatåsBergens TF57:35+27:0720:33
35Knut LindløvOK Moss58:19+27:5120:49
36Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1:02:24+31:5622:17
37Roar LøkenSandefjord OK1:08:55+38:2724:36
38Helge LyeIL Tyrving1:09:27+38:5924:48
39Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1:13:57+43:2926:24
40Øystein SkappelLillehammer OK1:20:39+50:1128:48
41Torodd OsFørde IL1:21:20+50:5229:02
Arne LandeBø OLdiskvalifisert
Paul Martin BergRudsbygd ILdiskvalifisert
Lars Martin GjeinStokke ILdiskvalifisert
Tore AabergIndre Østfold OKikke startet
Ingar FinstadOK Mossikke startet
Jacques FlamentASUB Brusselsikke startet
Willy GrønstadGimle IFikke startet
Geir HusdalTIF Vikingikke startet
Hogne KjæråsAndebu ILikke startet
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrvingikke startet
Per Oscar SaugestadOK Mossikke startet
Jørn TorgersenTIF Vikingikke startet
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H 75-

2 470 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig30:4212:25
2Odd AureDrangedal OL33:02+2:2013:22
3Anders TaraldrudIndre Østfold OK37:20+6:3815:06
4Per VoldFana IL38:08+7:2615:26
5Harald LundhaugOK Moss38:25+7:4315:33
6Helge BjaalandHeming Orientering39:06+8:2415:49
7Erling PedersenIL Siso39:19+8:3715:55
8Per HauglandÅrstad IL41:04+10:2216:37
9Egil NestandeFørde IL41:34+10:5216:49
10Tormod DahlenRingerike OL43:31+12:4917:37
11Åsmund JahrDriv IL46:20+15:3818:45
12Jon Vegard LundeLillehammer OK47:38+16:5619:17
13Ronald BjervaDrangedal OL48:45+18:0319:44
14Ingar HåkonsenKongsberg OL50:07+19:2520:17
15Leidulv VinjeNidarøst OK51:15+20:3320:44
16Per LøvaasOL Trollelg51:26+20:4420:49
17Per BjørkhaugTIF Viking51:42+21:0020:55
18Henry SundsetvikOL Trollelg54:12+23:3021:56
19Arne ØfsthusAsker Skiklubb54:37+23:5522:06
20Magnar ØvreåsBotne SK56:34+25:5222:54
21Øystein MadsenHaugerud IF1:01:15+30:3324:47
22Klaus EngenEidskog OL1:02:36+31:5425:20
23Kåre KnudsenIL GeoForm1:04:11+33:2925:59
24Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1:15:16+44:3430:28
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Knut Kristen HangeraasIL GeoFormdiskvalifisert
Terje ThrondsenNittedal OLdiskvalifisert
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKikke startet
Jon C. FougnerHeming Orienteringikke startet
Henrik HvoslefIK Sternikke startet
Olav HøiåsVang OLikke startet
Magne KlovningPorsgrunn OLikke startet
Anton LommeHedrum OLikke startet
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFikke startet
Olav SolbergBø OLikke startet
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OLikke startet
Lasse VråleSturla, IFikke startet

H 80-

2 220 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL31:3914:15
2Svein SolerødOL Toten-Troll32:19+0:4014:33
3Arne SæterhaugByåsen IL34:50+3:1115:41
4Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn34:51+3:1215:41
5Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL37:40+6:0116:58
6Bjørn EgnerHeming Orientering37:44+6:0516:59
7Olav TotlandFana IL39:58+8:1918:00
8Magnar ReppesgårdHedrum OL40:08+8:2918:04
9Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL41:36+9:5718:44
10Einar JørundlandOK Sør46:35+14:5620:59
11Odd KletteliBækkelagets SK47:39+16:0021:27
12Axel IngvaldsenTIF Viking48:35+16:5621:53
13Tor DrageHaugerud IF55:41+24:0225:04
14Knut KjemhusKongsberg OL57:15+25:3625:47
Tore S. RasmussenTIF Vikingdiskvalifisert
Svein HaukaasÅrstad ILdiskvalifisert
Arne StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert
Oddvar GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert
Tormod HøimyrSturla, IFdiskvalifisert
Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Stein KorenOK Mossdiskvalifisert
Otto Grahl-NielsenBergens TFikke startet
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslagikke startet
Egil RyghOL Tønsberg og omegnikke startet

H 85-

1 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK34:1620:38
Hans LarsenRaumar Orienteringikke startet
Aage MellaØstmarka OKikke startet

C-åpen

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik GudmestadFredrikstad SK23:49
2Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK24:48+0:59
3Emma Aune JakobsenOk Moss26:11+2:22
4Elisabeth Aune JakobsenOk Moss30:00+6:11
5Tarjei Hausken NordbergNydalens SK34:43+10:54
6Eivind VågsnesOppsal Orientering34:44+10:55
6Oskar SteneNydalens SK34:44+10:55
8Martina VågsnesOppsal Orientering40:39+16:50
9Ronja MarstonHemsedal IL40:45+16:56
10Tina BjørnstadRaumar Orientering1:20:40+56:51
Emma Ailin SkårbøRaumar Orienteringikke startet
Erle Elise WoldOK Mossikke startet

B-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Sophie WoldOK Moss28:17
2Anna-Karin StrømstedtHJS Vansbro OK33:00+4:43
3Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK34:01+5:44
4Ingunn GåsoddenSkien OK38:11+9:54
5Harald AulieIL Koll44:28+16:11
6Elena ChernenkoOk Akfa50:59+22:42

A-lang

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK26:07
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK31:44+5:37 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering37:01+10:54
4Thor MellaOppsal Orientering37:37+11:30
5Hans JevanordFossum IF41:05+14:58
6Benjamin DohertySwansea Bay OC42:20+16:13
7Vigdis HobølOppsal Orientering44:06+17:59
8Morten TangenOK Moss45:06+18:59
9Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering47:05+20:58
10Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering48:37+22:30
11Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb48:38+22:31
12Sondre LadimOK Moss48:40+22:33
13Andrine BenjaminsenLillomarka OL53:31+27:24
14Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:08:05+41:58
15Mila ZaharinovaOppsal Orientering1:09:04+42:57 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Vendula SramkovaHemsedal IL1:10:53+44:46
17Roger MostueOppsal Orientering1:13:04+46:57
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Raphael NetoNoteamdiskvalifisert
Raphael NetoNoteamdiskvalifisert
Christopher LadimOK Mossikke startet
Charlotte WatsonLillomarka OLikke startet

A-kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine AustadRaumar Orientering53:54
Lucinda CalvertSwansea Bay OCdiskvalifisert
Jan Olav OrmbergFana ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor