Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjoner: Kolbotn og Skimt OL / Ås IL
Dato: lørdag 8 september 2018

D 35-

6 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL1:58:5619:29

D 40-

6 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK1:03:2610:23
2Heidi StoksethHalden SK1:18:50+15:2412:55
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:47:45+44:1917:39
4Linda FredhOK Moss2:27:24+1:23:5824:09

D 45-

5 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann ScheiTIF Viking58:1510:24
2Eva Lill KvisleAsker Skiklubb1:04:05+5:5011:26
3Marit EgnerAsker Skiklubb1:09:04+10:4912:20
4Ane BjørnsgaardLillehammer OK1:13:04+14:4913:02
5May Ingela HopeModum OL1:15:15+17:0013:26
6Jeanette KohtAsker Skiklubb1:16:37+18:2213:40
7Larysa MironavaModum OL1:23:15+25:0014:51
8Milda ØhlckersIL Tyrving1:23:25+25:1014:53
9Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1:40:58+42:4318:01
10Rikke Kristin GåsholtHedrum OL2:31:19+1:33:0427:01
Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert
Stine ArntzenSandefjord OKdiskvalifisert
Vibeke ØyeIL Gulardiskvalifisert
Guro HarstadHeming Orienteringikke startet
Marianne ReuschHeming Orienteringikke startet
Eli StensliLøten o-lagikke startet

D 50-

5 600 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove StrandMåren OK1:05:5311:45
2Marie AlfredssonOK Tyr1:07:36+1:4312:04
3Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1:08:47+2:5412:16
4Trude FixdalIL Koll1:11:21+5:2812:44
5Inger Tone NygårdEgersund OK1:11:24+5:3112:45
6Kirsti KringhaugRingerike OL1:15:27+9:3413:28
7Vanja StaffOL Toten-Troll1:19:41+13:4814:13
8Trine OldernesLillomarka OL1:21:59+16:0614:38
9Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen1:23:29+17:3614:54
10Eirin LodgaardByåsen IL1:26:39+20:4615:28
11Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1:27:01+21:0815:32
12Marianne NjåsteinIL Tyrving1:27:19+21:2615:35
13Ida Vår DirdalLarvik OK1:36:08+30:1517:10
14Anne Berit BredholtSandefjord OK1:37:04+31:1117:20
15Elisabeth HetlevikKongsberg OL1:38:13+32:2017:32
16Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK1:52:21+46:2820:03
17Lill-Ann TorpSandefjord OK1:55:05+49:1220:33
Jartrud SteinsliØstmarka OKdiskvalifisert
Maria PerssonAsker Skiklubbdiskvalifisert
Anne-Grete AustadRaumar Orienteringdiskvalifisert
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Rine HanssenByåsen ILdiskvalifisert

D 55-

4 800 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK48:3410:07
2Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK49:11+0:3710:14
3Kari ChristiansenSandefjord OK50:58+2:2410:37
4Anne Grethe RustadRaumar Orientering51:55+3:2110:48
5Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL55:43+7:0911:36
6Linda HanssenØstmarka OK56:15+7:4111:43
7Toril HallanLillomarka OL57:13+8:3911:55
8Kjersti HovFossum IF58:49+10:1512:15
9Berit DanielsenIL Tyrving59:09+10:3512:19
10Bente LineIndre Østfold OK1:00:02+11:2812:30
11Dagrun MelkildHeming Orientering1:01:12+12:3812:45
12Kjersti SkantzeIL Tyrving1:02:01+13:2712:55
13Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL1:06:21+17:4713:49
14Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1:07:53+19:1914:08
15Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:12:40+24:0615:08
16Ingrid RavnanOL Toten-Troll1:12:56+24:2215:11
17Berit BergeIL Tyrving1:15:26+26:5215:42
18Ragnhild HaldKristiansand OK1:15:51+27:1715:48
19Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1:18:41+30:0716:23
20Randi NicolaisenAsker Skiklubb1:22:17+33:4317:08
21Isabelle DermineDauphiné Orientation1:38:26+49:5220:30
22Anne Margit BrattenMåren OK1:43:23+54:4921:32
Anne DanielsenNydalens SKikke startet
Magnhild T. MølnvikFossum IFikke startet
Unni RyeAsker Skiklubbikke startet

D 60-

4 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL50:5810:37
2Helga HaverstadLierbygda OL51:20+0:2210:41
3Liv Inger PrangerødTistedalen FL55:39+4:4111:35
4Grete S B HoviSkien OK56:26+5:2811:45
5Bjørg SvanbergRøyken OL57:56+6:5812:04
6Gro SolnørdalRudsbygd IL1:02:39+11:4113:03
7Ellen Marie TurterNydalens SK1:03:30+12:3213:13
8Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange1:04:10+13:1213:22
9Anne Berit EidNydalens SK1:04:24+13:2613:25
10Lis DæhliLøten o-lag1:05:02+14:0413:32
11Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb1:05:19+14:2113:36
12Astrid Waaler KaasHeming Orientering1:06:17+15:1913:48
13Siren GreveBergens TF1:06:48+15:5013:55
14Anne SørumIndre Østfold OK1:10:23+19:2514:39
15Karen Marie Eid KaarbyNydalens SK1:10:44+19:4614:44
15Kari Elisabeth NatvigNittedal OL1:10:44+19:4614:44
17Wenche BjørnstadRingsaker OK1:10:45+19:4714:44
18Randi NilstadIL Tyrving1:12:49+21:5115:10
19Elle M. MelbyeHeming Orientering1:13:17+22:1915:16
20Margrete JørandliGjø-Vard OL1:14:41+23:4315:33
21Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn1:15:09+24:1115:39
Bente Tangen WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert
Lisa AnnersandOK Tyrdiskvalifisert

D 65-

3 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK49:0512:35
2Kari StrandeRingerike OL59:23+10:1815:13
3Inger TiltnesIL Tyrving1:01:27+12:2215:45
4Herdis AlvheimFana IL1:08:10+19:0517:28
5Aud KjemperudEiker OL1:18:08+29:0320:02
6Berit HegdalBergens TF1:18:53+29:4820:13
7Marit TyldumRudsbygd IL1:19:01+29:5620:15
8Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb1:21:42+32:3720:56
9Eva TaraldrudIndre Østfold OK1:22:58+33:5321:16
10Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø1:26:43+37:3822:14
11Live Joronn YtrehusRingerike OL1:26:49+37:4422:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Else StordalOL Tønsberg og omegn1:29:31+40:2622:57
13Astrid OrmbergFana IL1:37:29+48:2424:59
14Elisabeth RødAndebu IL1:39:39+50:3425:33
15Grethe Lill RyengSturla, IF1:43:06+54:0126:26
16Anne KaasaDriv IL1:44:03+54:5826:40
17Lill BirkelundPorsgrunn OL2:06:02+1:16:5732:18
Randi Kristin NærumLarvik OKdiskvalifisert
Unni Strand KarlsenFredrikstad SKikke startet
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKikke startet

D 70-

3 700 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg KocbachBergens TF1:07:5018:20
2Margareta BrynhildsenStokke IL1:10:36+2:4619:04
3Liv FeiringHamar OK1:14:27+6:3720:07
4Sidsel Graff-IversenFossum IF1:16:27+8:3720:39
5Toril RiddervoldHeming Orientering1:18:14+10:2421:08
6Gerd LangsethLarvik OK1:27:57+20:0723:46
7Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1:28:31+20:4123:55
8Inger LindløvOK Moss1:29:44+21:5424:15
9Ingeborg BøbelIL Imås1:39:17+31:2726:50
10Hjørdis ØvreåsBotne SK1:56:45+48:5531:33
11Brynhild FanuelsenFossum IF1:58:21+50:3131:59
12Anne Marie CeebergHedrum OL2:04:52+57:0233:44
Ingjerd SognnæsBergens TFdiskvalifisert
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Anne Karin StigemoIL Imåsdiskvalifisert
Kari NatåsBergens TFdiskvalifisert
Maud NilssonHJS Vansbro OKdiskvalifisert
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Nora UrsinFossum IFdiskvalifisert
Margaret Arentz GjertsenAsker Skiklubbbrutt
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLikke startet

D 75-

3 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig51:5215:43
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1:02:42+10:5019:00
3Unni DrageHaugerud IF1:08:17+16:2520:41
4Elin DahlenRingerike OL1:10:54+19:0221:29
5Birgitte BekkelundRøyken OL1:11:36+19:4421:41
6Anne-Britt NilsenKjelsås IL1:41:09+49:1730:39
7Synnøve DalvaBø OL1:43:19+51:2731:18
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslagdiskvalifisert
Brita Eilertsen GrønliFørde ILdiskvalifisert
Aud Margret KirkhornMåren OKdiskvalifisert
Åste EggenMåren OKikke startet
Torunn Hege FrøvollSturla, IFikke startet

D 80-

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK47:1716:18
2Inger E. VamnesHamar OK1:01:59+14:4221:22
3Gudveig JørundlandOK Sør1:03:52+16:3522:01
4Johanna YtterbølGimle IF1:08:15+20:5823:32
5Tirill Liby SeipOK Skeidi1:21:00+33:4327:55

H 35-

8 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carl Godager KaasBækkelagets SK54:546:27
2Håvard LucasenFredrikstad SK1:03:01+8:077:24
3Morten AasLillehammer OK1:05:02+10:087:39
4Pavel KraskoBelarus OF1:07:43+12:497:58
5Kristoffer JacobsenIL Tyrving1:09:56+15:028:13
6Vladyslav LaskarzhevskyNash Klub1:11:09+16:158:22
7Erik Rytter JakobsenOK Moss1:27:01+32:0710:14
8Dmitry VorobyovBelarus OF2:14:21+1:19:2715:48 Last ned GPS-spor i gpx-format
Daniel Moe BlomNydalens SKdiskvalifisert

H 40-

8 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind HelgerudHalden SK58:496:55
2Jørn SundbyLarvik OK1:13:46+14:578:40
3Thomas RoskifteOK Moss1:23:33+24:449:49
4Håkon Meland-TangenBækkelagets SK1:33:20+34:3110:58
5Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:46:49+48:0012:34
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OLdiskvalifisert
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OKikke startet
Morten WettergreenFossum IFikke startet

H 45-

7 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen DanevadFredrikstad SK1:07:008:28
2Andreas SylteFreidig1:09:42+2:428:49
3Torbjørn Blom-hagenFossum IF1:09:50+2:508:50
4Øyvind StoksethHalden SK1:12:02+5:029:07
5Neil MarstonHemsedal IL1:13:56+6:569:21
6Steinar LandeBø OL1:14:39+7:399:26
7Atle PedersenFossum IF1:15:25+8:259:32
8Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1:17:56+10:569:51
9Anders SollienOL Toten-Troll1:18:37+11:379:57
10Lars Erik GjeinFossum IF1:20:06+13:0610:08
11Holger SchlaupitzIL GeoForm1:20:22+13:2210:10
12Bjørn Idar SætranIF Trauma1:24:40+17:4010:43
13Christian ReuschHeming Orientering1:29:49+22:4911:22
14Espen WigaardOppsal Orientering1:35:34+28:3412:05
15Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:35:37+28:3712:06
16Tor RingstadHedrum OL1:38:35+31:3512:28
17Robert FredriksenNotodden OL1:50:46+43:4614:01
18Espen JohnsenHedrum OL1:54:16+47:1614:27
Henning Bratland CarlsenOK Mossikke startet
Kjetil MolundIL Tyrvingikke startet

H 50-

7 500 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle DengerudSteinkjer OK58:217:46
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1:01:15+2:548:10
3Gjermund RørenEiker OL1:04:34+6:138:36
4Jan Tore HenriksenNydalens SK1:04:47+6:268:38
5Svein NygårdLillomarka OL1:05:52+7:318:46
6Kimme ArnesenHeming Orientering1:06:39+8:188:53
7Helge GisholtOK Skeidi1:08:21+10:009:06
8Gjermund GravirAsker Skiklubb1:10:27+12:069:23
9Lars KrügerNydalens SK1:12:49+14:289:42
10Hallvard KorenOK Moss1:14:55+16:349:59
11Rolv Anders SystadLyn Ski1:17:47+19:2610:22
12Per Olav NærestadIF Trauma1:18:05+19:4410:24
13Svein GranerudAsker Skiklubb1:19:21+21:0010:34
14Rune StræteWing OK1:20:13+21:5210:41
15Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1:22:19+23:5810:58
16Einar GisholtFossum IF1:24:31+26:1011:16
17Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen1:25:09+26:4811:21
18Gunnar HopeModum OL1:25:31+27:1011:24
19Guttorm L EggeOslostudentenes IK1:25:43+27:2211:25
20Christian JomaasFossum IF1:27:14+28:5311:37
21Lars Petter EndresenMåren OK1:29:42+31:2111:57
22Trond HolterMåren OK1:32:44+34:2312:21
23Egil FuruaBerger og Svelvik OL1:33:06+34:4512:24
24Roger Andre VaneboKongsberg OL1:33:10+34:4912:25
25Per Ole DahlsrudNydalens SK1:33:50+35:2912:30
26Roger LysnesHedrum OL1:37:14+38:5312:57
27Dag BrenåsVarteig OL1:37:19+38:5812:58
28Fridtjof JebsenFossum IF1:38:05+39:4413:04
29Lars LodgaardRaufoss IL Orientering1:39:47+41:2613:18
30Øyvind SchjelderupWing OK1:43:44+45:2313:49
31Peter CarlsenSturla, IF1:45:15+46:5414:02
32Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1:50:03+51:4214:40
33Kolbjørn KasinKongsberg OL1:53:39+55:1815:09
34Geir NilsenViul Orienteringsklubb1:53:59+55:3815:11
35Terje Ulla EikenKongsberg OL1:56:35+58:1415:32
36Terje NæssFossum IF2:05:12+1:06:5116:41
37Oskar KaaløySandefjord OK4:19:08+3:20:4734:33
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet
Trond BrevikFossum IFikke startet
Kjetil EspedalNydalens SKikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Morten HeirFossum IFikke startet
Ivar MølnvikFossum IFikke startet

H 55-

6 900 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1:00:088:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Nils Petter FremmingHeming Orientering1:00:15+0:078:43
3Kristian KihleRingerike OL1:00:26+0:188:45
4Vidar BenjaminsenLillomarka OL1:02:06+1:589:00
5Knut Edvard HellandØstmarka OK1:02:47+2:399:05
6Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)1:02:52+2:449:06
7Audun StrandlieGjø-Vard OL1:03:31+3:239:12
8Jon BjørgumKristiansand OK1:05:39+5:319:30
9Sindre LangaasNydalens SK1:06:45+6:379:40
10Jørgen MårtenssonModum OL1:08:09+8:019:52
11Nils Harald StaffOL Toten-Troll1:08:54+8:469:59
12Bjørn SolbergseterAustmarka IL1:08:59+8:519:59
13Sverre OttesenVaregg Fleridrett1:09:38+9:3010:05
14Hallvard FjærLillomarka OL1:11:16+11:0810:19
15Bjørn BakkevigHeming Orientering1:12:23+12:1510:29
16Terje DengerudNydalens SK1:14:00+13:5210:43
17Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1:16:19+16:1111:03
18Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1:17:02+16:5411:09
19Bo EngdahlIL Koll1:18:28+18:2011:22
20Eirik TandrevoldFossum IF1:19:55+19:4711:34
21Knut EngenRaumar Orientering1:20:00+19:5211:35
22Onno VerberneOL Toten-Troll1:20:36+20:2811:40
23Rune TeiglandØstmarka OK1:20:39+20:3111:41
24Bjørn ChristensenØstmarka OK1:21:34+21:2611:49
25Martin GranlyLillomarka OL1:21:46+21:3811:51
26Jon LahlumIL GeoForm1:22:27+22:1911:56
27Vidar Georg YdseOK Sør1:22:37+22:2911:58
28Egil Wickstrand IversenHeming Orientering1:23:53+23:4512:09
29Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1:25:17+25:0912:21
30Jarand RystadHeming Orientering1:26:05+25:5712:28
31Jan-Ove BråthenOK Øst1:27:34+27:2612:41
32Per SandbergNydalens SK1:33:15+33:0713:30
33Paul HinschKustein1:33:19+33:1113:31
34Lars Peder VaajeMarnardal IL1:41:33+41:2514:43
35Håvar BrevikØstmarka OK1:41:45+41:3714:44
36Per StedjeØstmarka OK1:43:34+43:2615:00
37Luis MahouCOTA1:46:52+46:4415:29
38Terje SchjølbergRøros IL1:55:29+55:2116:44
39Kristian StorsveenLøten o-lag1:57:40+57:3217:03
40Torgeir BrandalKongsberg OL2:45:58+1:45:5024:03
Petter GullikstadRøros ILdiskvalifisert
Per KaarbyFossum IFdiskvalifisert
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
Erik NæssØstmarka OKdiskvalifisert
Christian Nordahl RolfsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Morten AndresenOK Skeidiikke startet
Mats JönssonKorsnäs IF OKikke startet

H 60-

5 900 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild KirkerødSarpsborg OL48:518:16
2Jon KaarbyNydalens SK52:52+4:018:57
3Per Kristian EkebergIL Tyrving54:08+5:179:10
4Kjell MarksetIL Koll55:05+6:149:20
5Sören JonssonNydalens SK57:04+8:139:40
6Morten DueMåren OK58:58+10:079:59
7Arve GlittumOK Skeidi59:56+11:0510:09
8Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1:01:04+12:1310:21
9Klavs MadsenNydalens SK1:01:12+12:2110:22
10Jon Arvid FossumAsker Skiklubb1:02:26+13:3510:34
11Morten DåsnesRingerike OL1:03:01+14:1010:40
12Ove MartinsenHauketo IF1:04:43+15:5210:58
13Per OsenVestre Akers SK1:07:11+18:2011:23
14Frode LøsetRingerike OL1:07:16+18:2511:24
15Leif S. ThingsrudØstmarka OK1:08:36+19:4511:37
16Sture OttesenIndre Østfold OK1:08:56+20:0511:41
17Harald HoviSkien OK1:11:33+22:4212:07
18Reidar FossumAsker Skiklubb1:11:58+23:0712:11
19Rune LaurantsenSkien OK1:12:12+23:2112:14
20Bjørn WilladssenHeming Orientering1:13:02+24:1112:22
21Tor StrandRaumar Orientering1:13:08+24:1712:23
22Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:13:18+24:2712:25
23Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK1:13:47+24:5612:30
24Bård NatvigNittedal OL1:15:02+26:1112:43
25Alf PettersenIL Tyrving1:19:05+30:1413:24
26Tormod ØvergaardVestre Akers SK1:20:06+31:1513:34
27Gisle Nordahl DueMåren OK1:24:34+35:4314:20
28Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering1:26:48+37:5714:42
29John HofossHadeland OL1:28:44+39:5315:02
30Anton PlaianAsker Skiklubb1:29:18+40:2715:08
31Roy GjerdingOK Moss1:30:09+41:1815:16
32Øyvind GylverAsker Skiklubb1:33:38+44:4715:52
33Arne KildalVestre Akers SK1:38:09+49:1816:38
34Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1:38:52+50:0116:45
35Jan SveenRaumar Orientering1:41:17+52:2617:10
36Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1:45:33+56:4217:53
37Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:50:00+1:01:0918:38
Egil RundbergetNydalens SKikke startet

H 65-

5 900 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK55:449:26
2Terje WikstrømRingsaker OK58:49+3:059:58
3Anders Stefan VestlundOk Kåre59:28+3:4410:04
4Hans HusebySarpsborg OL1:00:08+4:2410:11
5Ola BroxOL Toten-Troll1:00:16+4:3210:12 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Per-Erik ØstlieDriv IL1:01:34+5:5010:26
7Sveinung RekaaNotodden OL1:04:32+8:4810:56
8Svein S JacobsenIL Tyrving1:04:55+9:1111:00
9Johan JungellKorsnäs IF OK1:06:10+10:2611:12
10Dag MoeKristiansand OK1:07:27+11:4311:25
11Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL1:09:12+13:2811:43
12Per StensethFredrikstad SK1:11:08+15:2412:03
13Tor SørevikTIF Viking1:11:38+15:5412:08
14Bent GalborgenIndre Østfold OK1:13:39+17:5512:28
15Knut LillealternFreidig1:14:05+18:2112:33
16Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss1:14:07+18:2312:33
17Are EriksenOslostudentenes IK1:16:18+20:3412:55
18Øivind FadumSande Sportsklubb1:16:43+20:5913:00
19Petter NæssOppsal Orientering1:18:50+23:0613:21
20Peter KlavenessMåren OK1:19:57+24:1313:33
21Nils-Petter WiikDriv IL1:22:10+26:2613:55
22Per Chr. HagenBø OL1:22:11+26:2713:55
23Torbjørn NørbechRingerike OL1:22:17+26:3313:56
24Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering1:22:25+26:4113:58
25Kjell LidholmIFK Hedemora OK1:24:07+28:2314:15
26Vidar ElvekrokEiker OL1:24:37+28:5314:20
27Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1:25:56+30:1214:33
28Jean DermineDauphiné Orientation1:27:40+31:5614:51
29Atle RemmePorsgrunn OL1:28:15+32:3114:57
30Ove Gunnar JacobsenStokke IL1:29:48+34:0415:13
31Paul SkjakerHadeland OL1:32:31+36:4715:40
32Elling AakreAndebu IL1:33:13+37:2915:47
33Kjell SvanbergRøyken OL1:34:07+38:2315:57
34Øivind BergetSarpsborg OL1:36:16+40:3216:18
35Øyvind HoveidAsker Skiklubb1:36:27+40:4316:20
36Knut HaugOL Vallset/Stange1:45:00+49:1617:47
37Per ØhlckersIL Tyrving1:50:30+54:4618:43
38Jan BøhleOL Trollo1:56:10+1:00:2619:41
39Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1:57:59+1:02:1519:59
40Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar2:33:47+1:38:0326:03
Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert
Harry BreilandÅlgård Orienteringikke startet
Sjur GjestvangOL Toten-Trollikke startet
Morten JohannessenRøyken OLikke startet
Tom A. KarlsenFredrikstad SKikke startet
Åge MohusBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Tor TrøanHadeland OLikke startet

H 70-

4 800 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WintherOppsal Orientering49:0110:12
2Eldar BørsumBækkelagets SK56:11+7:1011:42
3Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL57:24+8:2311:57
4Egil EriksenGrong IL57:51+8:5012:03
5Paul Martin BergRudsbygd IL58:28+9:2712:10
6Steinar SkoglundFossum IF58:43+9:4212:13
7Helge FossheimHedrum OL58:55+9:5412:16
8Hans Roar BakkenEiker OL59:38+10:3712:25
9Per Reidulf HolmOK Moss1:00:17+11:1612:33
10Magnus NatåsBergens TF1:00:52+11:5112:40
11Kjell Einar AadnevikTIF Viking1:01:42+12:4112:51
12Hasse BergstrømIL Tyrving1:02:21+13:2012:59
13Trygve LølandBirkenes IL1:02:45+13:4413:04
14Geir ArnesenBærums Skiklub1:03:42+14:4113:16
15Roar BjordalOppsal Orientering1:03:43+14:4213:16
16Widar Taxth LølandHisøy OK1:04:04+15:0313:20
17Øyvind SteneAsker Skiklubb1:04:52+15:5113:30
18Helge RevhaugRingerike OL1:04:53+15:5213:31
19Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering1:05:17+16:1613:36
20Kjell StenstadvoldIL Tyrving1:06:06+17:0513:46
21Runar KittilsenStokke IL1:07:13+18:1214:00
22Trond FeiringHamar OK1:07:18+18:1714:01
23Ragnar HillestadLardal OL1:08:03+19:0214:10
24Tore AabergIndre Østfold OK1:09:35+20:3414:29
25Kurt GrønliFørde IL1:10:23+21:2214:39
26Helge LyeIL Tyrving1:10:48+21:4714:45
27Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1:12:22+23:2115:04
28Hans StordalOL Tønsberg og omegn1:14:28+25:2715:30
29Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb1:15:11+26:1015:39
30Terje MalmHamar OK1:15:21+26:2015:41
31Nils Olav VennevikFreidig1:16:05+27:0415:51
32Torodd OsFørde IL1:16:06+27:0515:51
33Lars Martin GjeinStokke IL1:17:41+28:4016:11
34Christer HellströmStora Tuna OK1:19:43+30:4216:36
35Knut LindløvOK Moss1:20:39+31:3816:48
36Thor PalmgrenHalden SK1:21:12+32:1116:55
37Rolf GjølbergLarvik OK1:21:13+32:1216:55
38Per Oscar SaugestadOK Moss1:24:15+35:1417:33
39Jørn TorgersenTIF Viking1:24:40+35:3917:38
40Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1:27:08+38:0718:09
41Arne KristensenStokke IL1:28:03+39:0218:20
42Atle AlvheimFana IL1:30:19+41:1818:48
43Bjørn Helge CeebergHedrum OL1:32:35+43:3419:17
44Tore VaajeAsker Skiklubb1:35:25+46:2419:52
45Øystein SkappelLillehammer OK1:39:39+50:3820:45
46Thorolf TrolsrudBotne SK1:41:43+52:4221:11
47Einar DrengLarvik OK1:43:05+54:0421:28
48Arne LandeBø OL2:16:47+1:27:4628:29
Trond WettergreenDriv ILdiskvalifisert
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jacques FlamentASUB Brusselsdiskvalifisert
Leif BokerødIdd Sportsklubbdiskvalifisert
Gunnar MosevollSkien OKdiskvalifisert
Erik Johan GrorudHaslum ILikke startet
Geir HusdalTIF Vikingikke startet

H 75-

3 900 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss51:2013:09
2Leidulv VinjeNidarøst OK52:22+1:0213:25
3Tore LangaardOppsal Orientering52:51+1:3113:33
4Olav HøiåsVang OL58:24+7:0414:58
5Gunnar ØsterbøFreidig59:05+7:4515:08
6Erling PedersenIL Siso59:23+8:0315:13
7Per BjørkhaugTIF Viking1:02:16+10:5615:57
8Per HauglandÅrstad IL1:04:48+13:2816:36
9Anders TaraldrudIndre Østfold OK1:09:21+18:0117:46
10Helge BjaalandHeming Orientering1:10:47+19:2718:08
11Egil NestandeFørde IL1:11:13+19:5318:15
12Magnus LandstadFreidig1:13:16+21:5618:47
13Klaus EngenEidskog OL1:13:27+22:0718:50
14Tormod DahlenRingerike OL1:13:40+22:2018:53
15Elling FrøvollSturla, IF1:21:48+30:2820:58
16Trygve FosseGimle IF1:22:20+31:0021:06
17Magne KlovningPorsgrunn OL1:23:26+32:0621:23
18Magnar ØvreåsBotne SK1:28:25+37:0522:40
19Henry SundsetvikOL Trollelg1:31:02+39:4223:20
20Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1:32:09+40:4923:37
21Kåre KnudsenIL GeoForm1:32:41+41:2123:45
22Ronald BjervaDrangedal OL1:41:26+50:0626:00
23Per VoldFana IL1:46:55+55:3527:24
24Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1:53:43+1:02:2329:09
25Knut Kristen HangeraasIL GeoForm2:07:36+1:16:1632:43
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert
Jon C. FougnerHeming Orienteringdiskvalifisert
Jon Vegard LundeLillehammer OKdiskvalifisert
Per LøvaasOL Trollelgdiskvalifisert
Arne ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OLikke startet

H 80-

3 700 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL50:1013:33
2Arne SæterhaugByåsen IL56:37+6:2715:18
3Svein SolerødOL Toten-Troll56:38+6:2815:18
4Tormod HøimyrSturla, IF59:39+9:2916:07
5Oddvar GjelstadSandefjord OK1:02:45+12:3516:57
6Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering1:03:57+13:4717:17
7Axel IngvaldsenTIF Viking1:04:23+14:1317:24
8Bjørn EgnerHeming Orientering1:06:34+16:2417:59
9Olav TotlandFana IL1:15:29+25:1920:24
10Svein F. KvalheimÅrstad IL1:18:02+27:5221:05
11Tore S. RasmussenTIF Viking1:21:54+31:4422:08
12Stein KorenOK Moss1:23:38+33:2822:36
13Svein HaukaasÅrstad IL1:32:19+42:0924:57
14Tor DrageHaugerud IF1:39:45+49:3526:57
15Magnar ReppesgårdHedrum OL1:40:01+49:5127:01
16Arne StrandlieGjø-Vard OL1:41:24+51:1427:24
17Otto Grahl-NielsenBergens TF1:41:36+51:2627:27
18Einar JørundlandOK Sør1:43:07+52:5727:52
19Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag1:48:28+58:1829:18
20Egil RyghOL Tønsberg og omegn2:10:15+1:20:0535:12
Odd KletteliBækkelagets SKdiskvalifisert
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OLdiskvalifisert
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal ILdiskvalifisert

H 85-

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans LarsenRaumar Orientering56:4219:33
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK58:19+1:3720:06

N-åpen

1 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Solveig WiikDriv IL46:5726:05
Dina Elfrida WiikDriv IL47:0026:06
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering35:1619:35
Ole Jakob TrøanNittedal OL29:5416:36
Vilma DanevadFredrikstad SK29:2016:17
Erik Olaisen BrekkeÅs-NMBU Orientering54:2830:15
Ivar HelgerudHalden SK53:0929:31
Viljar KaasBækkelagets SK1:07:4537:38
Troy StoksethHalden SK55:0430:35
Ronja MarstonHemsedal IL33:5718:51
Signe Lindstad IsumNoteamfullført
Signe Lindstad IsumNoteamfullført
Dalma BanfiÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Mads JevanordFossum IFdiskvalifisert
Tina BjørnstadRaumar Orienteringikke startet
Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OKikke startet
Elias MolundIL Tyrvingikke startet

C-åpen

3 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny DanevadFredrikstad SK28:077:35
2Matthew NgOslostudentenes IK31:41+3:348:33
3Kari Klynderud SundførLillehammer OK34:00+5:539:11
4Tone Sølie LysnesHedrum OL35:42+7:359:38
5Emma Aune JakobsenOk Moss37:13+9:0610:03
6Elena ChernenkoOk Akfa38:23+10:1610:22
7Kjetil JacobsenHamar OK39:03+10:5610:33
8Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering43:00+14:5311:37
9Elisabeth Aune JakobsenOk Moss47:37+19:3012:52
10Oddbjørg MoeKristiansand OK48:29+20:2213:06
11Sofie Holm NedrebøOk Moss1:01:23+33:1616:35
12Ingunn GåsoddenSkien OK1:12:20+44:1319:32
Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OKikke startet
Magnus MolundIL Tyrvingikke startet
Tove TesdalIndre Østfold OKikke startet

A-lang

8 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna UlvensøenNTNUI1:10:398:49
2Sverre Waaler KaasNydalens SK1:11:49+1:108:58
3Marion HuberNydalens SK1:20:02+9:2310:00
4Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb1:29:56+19:1711:14
5Tore MyhrvoldFossum IF1:30:26+19:4711:18
6Morten TangenOK Moss1:33:09+22:3011:38
7Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb1:38:23+27:4412:17
8Brian Poon1:41:41+31:0212:42
9Vendula SramkovaHemsedal IL1:47:44+37:0513:28
10Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:55:29+44:5014:26
11Charmaine Fung2:23:42+1:13:0317:57
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Raphael NetoNoteamdiskvalifisert
Raphael NetoNoteamdiskvalifisert
Magne OmestadNydalens SKdiskvalifisert
Jostein TandbergNydalens SKikke startet

A-mellom

4 100 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Endre StoksethNydalens SK37:309:08
2Torgeir SnilsbergOK Moss40:55+3:259:58
3Lene Moe BlomNydalens SK41:14+3:4410:03
4Sondre LadimOK Moss41:58+4:2810:14
5Karin DanevadFredrikstad SK43:00+5:3010:29
6Arne TorgersenBækkelagets SK46:53+9:2311:26
7Elisabeth Romcke49:03+11:3311:57
8Arne Håkon JørgensenSandefjord OK49:51+12:2112:09
9Per Arne RøstadsandNydalens SK50:27+12:5712:18
10Hans JevanordFossum IF52:35+15:0512:49
11Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn54:05+16:3513:11
12Malin EijsinkNydalens SK59:01+21:3114:23
13Tonje HolmOK Moss59:37+22:0714:32
14Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL1:00:59+23:2914:52
15Sigrid BjørgenHamar OK1:01:44+24:1415:03
16Roger MostueOppsal Orientering1:03:44+26:1415:32
17Anna-Karin StrømstedtHJS Vansbro OK1:11:33+34:0317:27
18Ida NatåsNydalens SK1:16:54+39:2418:45
19Lukas Jones ArnesenHeming Orientering1:21:33+44:0319:53
20Inger Johanne EikelandNydalens SK1:23:35+46:0520:23
21Lone BartnikIK Grane Arendal Orientering1:30:36+53:0622:05
22Jan Olav OrmbergFana IL1:32:17+54:4722:30
23Ole Johannes NedrebøOk Moss1:39:55+1:02:2524:22
24Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1:44:38+1:07:0825:31
25Kristine RoskifteOK Moss1:55:12+1:17:4228:05
26Unn EllefsenIL Tyrving1:56:04+1:18:3428:18
Susan BøbelIL Imåsdiskvalifisert
Gunvor HøydalFossum IFdiskvalifisert
Stine AustadRaumar Orienteringdiskvalifisert
Christopher LadimOK Mossdiskvalifisert
Maria TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert
Harald AulieIL Kolldiskvalifisert

A-RETRO-L

10 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1:11:497:10
2Hans TrøanNittedal OL1:19:14+7:257:55
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1:24:10+12:218:25
4Are KristiansenIL Tyrving1:29:28+17:398:56
5Thor MellaOppsal Orientering1:33:49+22:009:22
6Sindre NordhagenOppsal Orientering1:51:17+39:2811:07

A-RETRO-K

4 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering51:5810:36
2Stein BlomsethLillomarka OL52:28+0:3010:42
3Andreas HuberHamar OK58:35+6:3711:57
4Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1:04:29+12:3113:09
5Bjørn BendiktsenKonnerud IL1:15:32+23:3415:24
6Per Anders EngebakkenÅs-NMBU Orientering1:21:24+29:2616:36
7Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:36:34+44:3619:42
8Halvor WøienAsker Skiklubb1:41:50+49:5220:46
9Linn Mei WaalerMåren OK2:00:06+1:08:0824:30
Espen DelpMåren OKdiskvalifisert
Ingunn BergetÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Per Olaf KlemsdalVarteig OLdiskvalifisert
Arne DybdahlLillomarka OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor