Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjoner: Kolbotn og Skimt OL / Ås IL
Dato: fredag 7 september 2018

D 40-

2 020 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK13:396:45
2Britta FismenFossum IF13:45+0:066:48
3Heidi StoksethHalden SK14:27+0:487:09
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK15:40+2:017:45
5Hanne WoldOK Moss19:22+5:439:35
6Trude HansenBerger og Svelvik OL20:30+6:5110:08
Linda FredhOK Mossikke startet

D 45-

2 020 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guro HarstadHeming Orientering14:107:00
2Vibeke ØyeIL Gular14:44+0:347:17
3Mariann ScheiTIF Viking14:47+0:377:19
4Ane BjørnsgaardLillehammer OK15:34+1:247:42
5Liv SchjervenLardal OL15:38+1:287:44
6Aud Ellen BrevikSturla, IF16:06+1:567:58
7Larysa MironavaModum OL16:11+2:018:00
8May Ingela HopeModum OL16:32+2:228:11
9Kari Klynderud SundførLillehammer OK18:57+4:479:22
10Tone Sølie LysnesHedrum OL19:20+5:109:34
11Stine ArntzenSandefjord OK19:21+5:119:34
11Marianne ReuschHeming Orientering19:21+5:119:34
13Elin BordøyHedrum OL21:05+6:5510:26
14Eli StensliLøten o-lag22:22+8:1211:04
Tonje HolmOK Mossdiskvalifisert

D 50-

1 860 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL12:066:30
2Tone Karina IngesenSarpsborg OL13:31+1:257:16
3Trine OldernesLillomarka OL13:49+1:437:25
4Eirin LodgaardByåsen IL13:51+1:457:26
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL13:58+1:527:30
6Kjersti Holt HanssenMåren OK14:03+1:577:33
7Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK14:19+2:137:41
8Anne Berit BredholtSandefjord OK14:29+2:237:47
9Vanja StaffOL Toten-Troll15:08+3:028:08
10Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL15:09+3:038:08
11Ida Vår DirdalLarvik OK15:30+3:248:20
12Inger Tone NygårdEgersund OK15:36+3:308:23
13Wenche LindløvSarpsborg OL16:20+4:148:46
14Rita RaastadSkien OK17:47+5:419:33
15Inger-Helene CarlsenSturla, IF21:37+9:3111:37
16Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering29:38+17:3215:55
Trude FixdalIL Kollikke startet

D 55-

1 860 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK12:146:34
2Gunhild HennumLierbygda OL13:05+0:517:02
3Dagrun MelkildHeming Orientering13:17+1:037:08
4Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK13:48+1:347:25
5Randi NicolaisenAsker Skiklubb13:58+1:447:30
6Ingrid RavnanOL Toten-Troll14:09+1:557:36
7Kjersti SkantzeIL Tyrving14:16+2:027:40
8Kjersti HovFossum IF14:18+2:047:41
9Marita HernandezOL Toten-Troll14:34+2:207:49
10Ragnhild HaldKristiansand OK14:49+2:357:57
11Bente LineIndre Østfold OK15:05+2:518:06
12Berit DanielsenIL Tyrving15:21+3:078:15
13Berit BergeIL Tyrving16:18+4:048:45
14Heidi BørstadSarpsborg OL17:23+5:099:20
15Gro Hege LudvigsenMåren OK17:39+5:259:29
16Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb18:08+5:549:44
17Magnhild T. MølnvikFossum IF18:48+6:3410:06
18Grete BerntsenMåren OK21:00+8:4611:17
Isabelle DermineDauphiné Orientationikke startet
Unni RyeAsker Skiklubbikke startet

D 60-

1 750 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Elisabeth NatvigNittedal OL11:556:48
2Sirpa LiljaModum OL12:35+0:407:11
3Liv Inger PrangerødTistedalen FL12:53+0:587:21
4Ellen Marie TurterNydalens SK12:57+1:027:24
5Helga HaverstadLierbygda OL13:40+1:457:48
6Bjørg SvanbergRøyken OL13:51+1:567:54
6Grete S B HoviSkien OK13:51+1:567:54
8Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb14:16+2:218:09
9Siren GreveBergens TF14:33+2:388:18
10Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK14:34+2:398:19
11Lis DæhliLøten o-lag14:49+2:548:28
12Wenche BjørnstadRingsaker OK14:55+3:008:31
13Gro SolnørdalRudsbygd IL15:41+3:468:57
14Margrete JørandliGjø-Vard OL15:56+4:019:06
15Elle M. MelbyeHeming Orientering16:56+5:019:40
16Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn17:08+5:139:47
17Bente Tangen WikstrømRingsaker OK18:07+6:1210:21
18Lena HammerVestre Akers SK19:10+7:1510:57
19Anne SørumIndre Østfold OK21:40+9:4512:22
20Reidun Fallan SmaavikFreidig22:24+10:2912:48
Herdis AlvheimFana ILikke startet

D 65-

1 630 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK12:357:43
2Ingrid StrandeSkien OK14:19+1:448:46
3Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø15:03+2:289:13
4Berit HegdalBergens TF15:29+2:549:29
5Randi Kristin NærumLarvik OK15:51+3:169:43
6Marit TyldumRudsbygd IL15:58+3:239:47
7Live Joronn YtrehusRingerike OL16:11+3:369:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Berit RøsteRingsaker OK17:31+4:5610:44
9Astrid OrmbergFana IL18:54+6:1911:35
10Eva TaraldrudIndre Østfold OK19:26+6:5111:55
11Aud KjemperudEiker OL21:12+8:3713:00
12Elisabeth RødAndebu IL21:20+8:4513:05
13Ingeborg BakkenMåren OK24:43+12:0815:09
14Kari BergLarvik OK25:41+13:0615:45
15Grethe Lill RyengSturla, IF25:50+13:1515:50
16Else StordalOL Tønsberg og omegn26:44+14:0916:24
17Lill BirkelundPorsgrunn OL30:17+17:4218:34
Anne KaasaDriv ILdiskvalifisert
Kari StrandeRingerike OLdiskvalifisert
Ingerid Angell-PetersenFreidigdiskvalifisert
Inger NergaardStokke ILikke startet
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKikke startet

D 70-

1 440 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SognnæsBergens TF11:157:48
2Bjørg KocbachBergens TF11:57+0:428:17
3Kjersti ThoStabæk IF12:14+0:598:29
4Sidsel Graff-IversenFossum IF13:56+2:419:40
5Nora UrsinFossum IF14:18+3:039:55
6Maud NilssonHJS Vansbro OK14:36+3:2110:08
7Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL14:41+3:2610:11
8Toril RiddervoldHeming Orientering15:05+3:5010:28
9Liv FeiringHamar OK15:24+4:0910:41
10Gerd LangsethLarvik OK15:29+4:1410:45
11Inger LindløvOK Moss15:51+4:3611:00
12Anne Karin StigemoIL Imås16:03+4:4811:08
13Inger HalckMåren OK16:35+5:2011:30
14Brynhild FanuelsenFossum IF16:39+5:2411:33
15Signe HeivollSøgne og Songdalen OK16:44+5:2911:37
16Margareta BrynhildsenStokke IL17:15+6:0011:58
17Ingeborg BøbelIL Imås17:30+6:1512:09
18Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering18:04+6:4912:32
19Gry Bruland VråleSturla, IF18:44+7:2913:00
20Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering20:03+8:4813:55
21Tordis Rytter JakobsenOK Moss20:07+8:5213:58
22Hjørdis ØvreåsBotne SK20:52+9:3714:29
23Berit Louise EskerudLillehammer OK21:52+10:3715:11
24Kari NatåsBergens TF26:07+14:5218:08
Astrid GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Astrid LundeDrangedal OLikke startet

D 75-

1 440 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig11:418:06
2Elin DahlenRingerike OL13:06+1:259:05
3Unni DrageHaugerud IF14:11+2:309:50
4Birgitte BekkelundRøyken OL16:20+4:3911:20
5Anne-Britt NilsenKjelsås IL16:48+5:0711:40
6Aase Tove GoldenMåren OK16:52+5:1111:42
7Synnøve DalvaBø OL16:59+5:1811:47
8Inger Lise BjordalOppsal Orientering19:09+7:2813:17
9Brita Eilertsen GrønliFørde IL19:34+7:5313:35
10Aud Margret KirkhornMåren OK20:21+8:4014:07
11Hjørdis EgnerHeming Orientering21:45+10:0415:06
12Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag23:38+11:5716:24
13Åste EggenMåren OK26:43+15:0218:33
14Torunn Hege FrøvollSturla, IF39:04+27:2327:07
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 80-

1 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK13:1610:31
2Inger E. VamnesHamar OK13:33+0:1710:45
3Tirill Liby SeipOK Skeidi23:14+9:5818:26
Johanna YtterbølGimle IFdiskvalifisert
Gudveig JørundlandOK Sørdiskvalifisert

D 90-

1 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gyda LahlumOL Vallset/Stange37:2229:39

H 35-

2 550 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vladyslav LaskarzhevskyNash Klub13:085:09
2Pavel KraskoBelarus OF13:16+0:085:12
3Kristoffer JacobsenIL Tyrving13:46+0:385:23
4Dmitry VorobyovBelarus OF14:37+1:295:43
5Donatas KontautasOK Moss15:35+2:276:06
6Erik Rytter JakobsenOK Moss15:43+2:356:09
7Morten AasLillehammer OK16:19+3:116:23
Håvard LucasenFredrikstad SKikke startet

H 40-

2 550 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan MichelsenFossum IF14:295:40
2Tommy SkårbøRaumar Orientering14:43+0:145:46
3Håkon GjerdeIndre Østfold OK15:00+0:315:52
4Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering15:02+0:335:53
5Morten WettergreenFossum IF16:51+2:226:36
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orienteringdiskvalifisert
Aksel OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 45-

2 550 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen DanevadFredrikstad SK15:005:52
2Øyvind StoksethHalden SK15:05+0:055:54
3Torbjørn Blom-hagenFossum IF15:50+0:506:12
4Robert FredriksenNotodden OL16:19+1:196:23
5Bjørn Idar SætranIF Trauma17:09+2:096:43
6Christian ReuschHeming Orientering17:18+2:186:47
7Evgeny ChernenkoOk Akfa17:30+2:306:51
8Atle PedersenFossum IF18:16+3:167:09
9Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL25:26+10:269:58
Espen JohnsenHedrum OLdiskvalifisert
Lars Erik GjeinFossum IFdiskvalifisert
Øystein OlsenOK Mossdiskvalifisert
Henning Bratland CarlsenOK Mossikke startet
Kjetil JacobsenHamar OKikke startet
Kjetil MolundIL Tyrvingikke startet

H 50-

2 190 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild AndresenFossum IF13:166:03
2Kimme ArnesenHeming Orientering13:23+0:076:06
3Helge GisholtOK Skeidi13:31+0:156:10
4Trond LundIL Tyrving13:34+0:186:11
5Svein NygårdLillomarka OL13:36+0:206:12
6Jan Tore HenriksenNydalens SK13:49+0:336:18
7Stein BlomsethLillomarka OL13:50+0:346:18
8Arne DybdahlLillomarka OL14:00+0:446:23
9Per Olav NærestadIF Trauma14:10+0:546:28
10Einar GisholtFossum IF14:36+1:206:40
11Guttorm L EggeOslostudentenes IK14:43+1:276:43
12Bjørnar OlsrødStokke IL14:52+1:366:47
12Rune StræteWing OK14:52+1:366:47
14Øyvind SchjelderupWing OK14:54+1:386:48
14Hans JevanordFossum IF14:54+1:386:48
16Ivar MølnvikFossum IF14:59+1:436:50
17Peter CarlsenSturla, IF15:17+2:016:58
18Gjermund GravirAsker Skiklubb15:21+2:057:00
19Øystein JensenSarpsborg OL15:26+2:107:02
20Jan Erik AalbergBækkelagets SK15:32+2:167:05
21Ole IngesenSarpsborg OL15:36+2:207:07
22Steinar LågAsker Skiklubb15:38+2:227:08
23Jon SkriubakkenPorsgrunn OL16:01+2:457:18
24Christian JomaasFossum IF16:14+2:587:24
25Dag BrenåsVarteig OL16:38+3:227:35
26Nils Inge BrurbergSturla, IF16:44+3:287:38
27Hallvard KorenOK Moss16:47+3:317:39
28Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering17:04+3:487:47
29Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb17:08+3:527:49
30Lars LodgaardRaufoss IL Orientering17:09+3:537:49
31Stein MellaOppsal Orientering17:11+3:557:50
32Terje NæssFossum IF18:20+5:048:22
33Arne Håkon JørgensenSandefjord OK18:23+5:078:23
34Bjørn BendiktsenKonnerud IL18:31+5:158:27
35Trond FrøvollOdal OL - Orientering20:55+7:399:33
36Per Einar StrømHedrum OL25:13+11:5711:30
37Oskar KaaløySandefjord OK27:36+14:2012:36
Gunnar HopeModum OLdiskvalifisert
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringdiskvalifisert
Roger LysnesHedrum OLdiskvalifisert
Rolv Anders SystadLyn Skidiskvalifisert
Trond BrevikFossum IFikke startet
Roar ByeModum OLikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Morten HeirFossum IFikke startet
Ola TellesbøHadeland OLikke startet

H 55-

2 190 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bo EngdahlIL Koll12:375:45
2Gløer WinsvoldSentrum OK13:46+1:096:17
3Jørgen MårtenssonModum OL13:50+1:136:18
4Eivind HoffIL Tyrving14:04+1:276:25
5Nils Petter FremmingHeming Orientering14:08+1:316:27
6Kristian KihleRingerike OL14:12+1:356:29
6Nils Harald StaffOL Toten-Troll14:12+1:356:29
8Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)14:17+1:406:31
9Stein-Erik ScheieOK Sør14:21+1:446:33
10Jon BjørgumKristiansand OK14:26+1:496:35
11Petter GullikstadRøros IL14:38+2:016:40
12Bjørn SolbergseterAustmarka IL15:03+2:266:52
13Sverre OttesenVaregg Fleridrett15:09+2:326:55
14Kjell Einar AndersenVarteig OL15:58+3:217:17
15Onno VerberneOL Toten-Troll16:03+3:267:19
16Espen RaastadSkien OK16:05+3:287:20
17Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn16:08+3:317:22
18Eirik TandrevoldFossum IF16:29+3:527:31
19Luis MahouCOTA16:47+4:107:39
20Leif ErikssonModum OL17:12+4:357:51
20Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL17:12+4:357:51
22Håkon LøvliAsker Skiklubb17:49+5:128:08
23Morten KarlsenMåren OK18:06+5:298:15
24Jan-Ove BråthenOK Øst18:10+5:338:17
25Torgeir BrandalKongsberg OL18:20+5:438:22
26Jan HauglandÅrstad IL18:28+5:518:25
27Terje SchjølbergRøros IL18:34+5:578:28
28Jon LahlumIL GeoForm18:36+5:598:29
29Bjørn Victor LarsenKongsberg OL19:13+6:368:46
30Paul HinschKustein19:57+7:209:06
31Olav BakkenØstmarka OK21:02+8:259:36
32Per KaarbyFossum IF21:58+9:2110:01
33Herman BakkeLøten o-lag22:50+10:1310:25
Kristian StorsveenLøten o-lagdiskvalifisert
Egil Wickstrand IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Jan GranstedtHalden SKikke startet
Mats JönssonKorsnäs IF OKikke startet

H 60-

2 020 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi13:076:29
2Ove MartinsenHauketo IF14:25+1:187:08
3Harald HoviSkien OK14:29+1:227:10
4Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL14:33+1:267:12
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF14:34+1:277:12
6Per Kristian EkebergIL Tyrving14:46+1:397:18
7Anton PlaianAsker Skiklubb14:47+1:407:19
8Øystein KildahlØstmarka OK14:50+1:437:20
9Jon Arvid FossumAsker Skiklubb14:57+1:507:24
10Ketil BergeVestre Akers SK15:00+1:537:25
11Morten DueMåren OK15:06+1:597:28
12Morten DåsnesRingerike OL15:10+2:037:30
13Per OsenVestre Akers SK15:17+2:107:33
14Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK15:25+2:187:37
15Rune LaurantsenSkien OK15:26+2:197:38
15Trond HegnaAsker Skiklubb15:26+2:197:38
17Bård NatvigNittedal OL15:30+2:237:40
18Øyvind SørlieHadeland OL15:54+2:477:52
19Bjørn WilladssenHeming Orientering16:09+3:027:59
20Reidar FossumAsker Skiklubb16:12+3:058:01
21Sture OttesenIndre Østfold OK16:23+3:168:06
21Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK16:23+3:168:06
23Harald ØstbyeElverum OK17:09+4:028:29
23Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering17:09+4:028:29
25Harald BaugerOK Moss18:03+4:568:56
26Jan SveenRaumar Orientering18:50+5:439:19
27Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn20:43+7:3610:15
28Per Olaf KlemsdalVarteig OL20:44+7:3710:15
29Tor Ragnar AndersenHalden SK21:28+8:2110:37

H 65-

1 930 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK13:096:48
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering13:51+0:427:10
3Harry BreilandÅlgård Orientering14:06+0:577:18
4Terje WikstrømRingsaker OK14:21+1:127:26
5Tor SørevikTIF Viking14:22+1:137:26
6Øivind FadumSande Sportsklubb14:23+1:147:27
7Are EriksenOslostudentenes IK14:52+1:437:42
8Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering14:53+1:447:42
9Svein S JacobsenIL Tyrving15:27+2:188:00
10Einar LienLøten o-lag15:35+2:268:04
11Per-Erik ØstlieDriv IL15:36+2:278:04
12Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss15:48+2:398:11
13Torbjørn NørbechRingerike OL15:49+2:408:11
14Bent GalborgenIndre Østfold OK15:53+2:448:13
15Ola BroxOL Toten-Troll15:56+2:478:15
16Sveinung RekaaNotodden OL16:06+2:578:20
17Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering16:08+2:598:21
18Stein NordviElverum OK16:31+3:228:33
19Nils-Petter WiikDriv IL16:36+3:278:36
20Per Chr. HagenBø OL16:51+3:428:43
21Jan BøhleOL Trollo17:12+4:038:54
22Jon FredriksenHauketo IF17:13+4:048:55
22Atle RemmePorsgrunn OL17:13+4:048:55
24Stein TurtumøygardMåren OK17:30+4:219:04
25Elling AakreAndebu IL17:35+4:269:06
26Paul SkjakerHadeland OL17:49+4:409:13
27Vidar ElvekrokEiker OL18:15+5:069:27
28Ragnar Niemi BergStokke IL18:34+5:259:37
29Knut MalmoRingsaker OK18:38+5:299:39
30Ove Gunnar JacobsenStokke IL18:40+5:319:40
31Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering18:46+5:379:43
32Martin NaufHedrum OL21:03+7:5410:54
33Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar23:00+9:5111:55
34Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL25:05+11:5612:59
35Jan Olav OrmbergFana IL27:55+14:4614:27
Jean DermineDauphiné Orientationikke startet
Tom A. KarlsenFredrikstad SKikke startet
Kjell SvanbergRøyken OLikke startet
Anders Stefan VestlundOk Kåreikke startet

H 70-

1 710 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle AlvheimFana IL13:017:36
2Eldar BørsumBækkelagets SK13:07+0:067:40
3Helge RevhaugRingerike OL13:18+0:177:46
4Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL13:39+0:387:58
5John Thomas PetersenNittedal OL13:45+0:448:02
6Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering14:02+1:018:12
7Runar KittilsenStokke IL14:29+1:288:28
8Hans Roar BakkenEiker OL14:36+1:358:32
9Trond FeiringHamar OK14:38+1:378:33
10Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering14:43+1:428:36
11Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb14:44+1:438:36
12Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb14:59+1:588:45
13Tore Angell-PetersenFreidig16:08+3:079:26
14Hans StordalOL Tønsberg og omegn16:09+3:089:26
15Jørn TorgersenTIF Viking16:10+3:099:27
16Hasse BergstrømIL Tyrving16:26+3:259:36
17Paul Martin BergRudsbygd IL16:29+3:289:38
18Kurt GrønliFørde IL16:46+3:459:48
19Roar BjordalOppsal Orientering16:49+3:489:50
20Widar Taxth LølandHisøy OK16:57+3:569:54
21Terje MalmHamar OK17:00+3:599:56
22Christer HellströmStora Tuna OK17:21+4:2010:08
23Leif BokerødIdd Sportsklubb17:33+4:3210:15
24Thor PalmgrenHalden SK17:35+4:3410:16
25Rolf GjølbergLarvik OK17:53+4:5210:27
26Nils Olav VennevikFreidig18:17+5:1610:41
27Knut LindløvOK Moss18:19+5:1810:42
28Øystein SkappelLillehammer OK18:45+5:4410:57
29Jacques FlamentASUB Brussels18:53+5:5211:02
30Arild MoenKonnerud IL18:55+5:5411:03
31Lars Martin GjeinStokke IL20:17+7:1611:51
32Roar LøkenSandefjord OK20:49+7:4812:10
33Per Oscar SaugestadOK Moss20:51+7:5012:11
34Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking20:55+7:5412:13
35Bjørn Helge CeebergHedrum OL21:22+8:2112:29
36Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn22:37+9:3613:13
37Kåre ThorbjørnsenLarvik OK23:29+10:2813:43
38Ingar FinstadOK Moss23:45+10:4413:53
39Tore VaajeAsker Skiklubb23:54+10:5313:58
40Arne LandeBø OL27:01+14:0015:47
Helge LyeIL Tyrvingdiskvalifisert
Torodd OsFørde ILdiskvalifisert
Magnus NatåsBergens TFdiskvalifisert
Geir HusdalTIF Vikingikke startet
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrvingikke startet

H 75-

1 630 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig13:238:12
2Leidulv VinjeNidarøst OK13:52+0:298:30
3Erling PedersenIL Siso14:32+1:098:54
4Per BjørkhaugTIF Viking15:39+2:169:36
5Anders TaraldrudIndre Østfold OK16:10+2:479:55
6Bjørn W. LudvigsenSturla, IF16:11+2:489:55
7Egil NestandeFørde IL16:33+3:1010:09
8Magnar ØvreåsBotne SK16:45+3:2210:16
9Magne KlovningPorsgrunn OL17:00+3:3710:25
10Olav HøiåsVang OL17:08+3:4510:30
11Elling FrøvollSturla, IF18:06+4:4311:06
12Per VoldFana IL18:21+4:5811:15
13Jon Vegard LundeLillehammer OK18:47+5:2411:31
14Magnus LandstadFreidig19:32+6:0911:59
15Jon C. FougnerHeming Orientering20:02+6:3912:17
16Tormod DahlenRingerike OL20:11+6:4812:22
17Henry SundsetvikOL Trollelg20:52+7:2912:48
18Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering20:53+7:3012:48
19Øystein MadsenHaugerud IF21:40+8:1713:17
20Per HauglandÅrstad IL22:13+8:5013:37
21Per LøvaasOL Trollelg23:53+10:3014:39
22Arne ØfsthusAsker Skiklubb24:05+10:4214:46
23Bjørn GunnerødAsker Skiklubb24:29+11:0615:01
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OLdiskvalifisert
Helge BjaalandHeming Orienteringdiskvalifisert
Lasse VråleSturla, IFdiskvalifisert
Odd AureDrangedal OLikke startet
Henrik HvoslefIK Sternikke startet
Anton LommeHedrum OLikke startet

H 80-

1 440 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL12:168:31
2Olav TotlandFana IL14:39+2:2310:10
3Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL14:50+2:3410:18
4Oddvar GjelstadSandefjord OK15:22+3:0610:40
5Tormod HøimyrSturla, IF15:59+3:4311:05
6Odd KletteliBækkelagets SK16:11+3:5511:14
7Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag16:21+4:0511:21
8Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL16:44+4:2811:37
9Arne SæterhaugByåsen IL17:16+5:0011:59
10Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn17:23+5:0712:04
11Otto Grahl-NielsenBergens TF18:54+6:3813:07
11Axel IngvaldsenTIF Viking18:54+6:3813:07
13Svein HaukaasÅrstad IL19:07+6:5113:16
14Magnar ReppesgårdHedrum OL19:13+6:5713:20
15Stein KorenOK Moss19:34+7:1813:35
16Tore S. RasmussenTIF Viking20:14+7:5814:03
17Tor DrageHaugerud IF25:03+12:4717:23
Bjørn EgnerHeming Orienteringdiskvalifisert
Svein SolerødOL Toten-Trolldiskvalifisert
Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert

H 85-

1 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK22:5918:14

N-åpen

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering5:36
Selma FærdenKolbotn og Skimt OLfullført
Ella JakobsenOK Moss10:35
Aksel Stokke MeenÅs-NMBU Orientering9:45
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering9:45
Troy Vctor StoksethHalden SK8:55
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering8:57
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering5:56

Direkte-1

1 260 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma FærdenKolbotn og Skimt OL10:047:59
2Emma Aune JakobsenOk Moss11:05+1:018:47
3Ingunn GåsoddenSkien OK11:43+1:399:17
4Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering12:03+1:599:33
5Elisabeth Aune JakobsenOk Moss14:21+4:1711:23
6Helene RøsvikÅs-NMBU Orientering14:52+4:4811:47
7Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering15:44+5:4012:29
8Sofie Holm NedrebøOk Moss19:14+9:1015:15
9Anna CahillNoteam23:08+13:0418:21
9Anna CahillNoteam23:08+13:0418:21
11Elise Holm NedrebøOk Moss28:02+17:5822:14
12Inger Anne SteffensenNoteam33:04+23:0026:14
12Inger Anne SteffensenNoteam33:04+23:0026:14

Direkte-2

2 550 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK13:425:22
2Nils TveiteÅs-NMBU Orientering14:18+0:365:36
3Linus OlhansÅs-NMBU Orientering14:39+0:575:44
4Anders TreekremÅs-NMBU Orientering14:53+1:115:50
5Brian Poon15:16+1:345:59
6Gunvor HøydalFossum IF15:23+1:416:01
7Gaute FosstveitRaumar Orientering15:47+2:056:11
8Benjamin DohertySwansea Bay16:07+2:256:19
9Christian Fredrik BorgIL Koll16:43+3:016:33
10Morten TangenOK Moss16:44+3:026:33
11Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering16:48+3:066:35
12Lukas Jones ArnesenHeming Orientering17:48+4:066:58
13Sigrid BjørgenHamar OK18:06+4:247:05
14Linn Mei WaalerMåren OK18:55+5:137:25
15Raphael NetoNoteam19:48+6:067:45
15Raphael NetoNoteam19:48+6:067:45
17Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering19:52+6:107:47
18Sverre GrafferRingerike OL20:25+6:438:00
19Charmaine Fung20:33+6:518:03
20Ole Johannes NedrebøOk Moss20:39+6:578:05
21Julie Sophie WoldOK Moss20:40+6:588:06
22Magnus SigurdssonStokke IL20:59+7:178:13
23Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering21:33+7:518:27
23Ruth OlerudÅs-NMBU Orientering21:33+7:518:27
25Elena ChernenkoOk Akfa21:51+8:098:34
26Magnus Rørlien JevanordFossum IF22:01+8:198:38
27Susan BøbelIL Imås23:05+9:239:03
28Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL24:36+10:549:38
29Elsie BrenneVarteig OL26:37+12:5510:26
30Lucinda CalvertSwansea Bay27:07+13:2510:38
31Veronica SvindsethKolbotn og Skimt OL27:11+13:2910:39
32Ingrid Lome HagmanKolbotn og Skimt OL29:05+15:2311:24
33Helge GrafferRingerike OL30:22+16:4011:54
34Anne Berg GjølbergLarvik OK30:31+16:4911:58
Sigurdur SigurdssonStokke ILdiskvalifisert
Mikkel Johan MichelsenFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor