Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt ROK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt ROK
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: fredag 24 mars 2017

D-12

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL22:3011:50
2Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering31:27+8:5716:33
3Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering36:54+14:2419:25

H-12

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering38:3420:17

D 13-16C

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb24:2612:51
2Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb32:13+7:4716:57
3Anna Jakobsen ÅsheimHaugesund IL Orientering35:25+10:5918:38
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering35:27+11:0118:39
5Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering39:19+14:5320:41

D 15-16

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb42:5313:24
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL45:16+2:2314:08 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Ingrid LamarkGanddal IL52:33+9:4016:25

D 17-

3 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering43:2511:44
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL45:37+2:1212:19
3Kristina VollHaugesund IL Orientering47:53+4:2812:56
4Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)51:40+8:1513:57
5Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)51:43+8:1813:58
6Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)59:32+16:0716:05
7Vibeke LamarkGanddal IL1:14:53+31:2820:14
8Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1:18:57+35:3221:20
9Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1:35:51+52:2625:54
Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D17K

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb44:0113:45

D 50-

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann Karin TjørhomGanddal IL54:3417:03

H 13-16C

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering15:338:11
2Øyvind LamarkGanddal IL23:37+8:0412:25
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb24:14+8:4112:45
4Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering25:39+10:0613:30
5Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering35:03+19:3018:26
6Andreas Nybak UrdalGanddal IL35:04+19:3118:27
7Aksel DommersnesGanddal IL36:12+20:3919:03
8Erlend BremnesGanddal IL36:15+20:4219:04
Jonas Årvik SandalGanddal ILdiskvalifisert

H 15-16

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering30:229:29
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL38:34+8:1212:03

H 17-

6 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarthe WesterheimStord Orientering52:038:40
2Fredrik OmdalGanddal IL1:00:36+8:3310:06
3Arild AasheimGanddal IL1:01:54+9:5110:19
4Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL1:08:41+16:3811:26
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1:15:39+23:3612:36
6John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1:16:51+24:4812:48
7Kenneth WesterheimStord Orientering1:36:23+44:2016:03
Jostein BaustadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H17K

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jan Fridtjof RachorHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 50-

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1:10:5319:09
2Trond LamarkGanddal IL1:12:57+2:0419:42
3Tor Sverre SkåraEgersund OK1:19:59+9:0621:37
Svein-Erik KvameGanddal ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor