Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestlandsmesterskap (DM) stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskap (DM) stafett
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Hordaland
Dato: søndag 3 september 2017

H17

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 12:00:59
1. Vegard Peikli37:022+0:0237:022+0:02
2. Tor Gunnar Aksland42:203+5:081:19:223+1+5:10+5:08
3. Magnus Landstad41:373+4:112:00:591-2-5:10
2Stord Orientering 12:04:28+3:29
1. Kenneth Westerheim41:164+4:1641:164+4:16
2. Bjarthe Westerheim37:552+0:431:19:112-2+4:59+0:43
3. Sveinung Rykkje45:176+7:512:04:2820+3:29-1:30
3Varegg Fleridrett 12:06:28+5:29
1. Stian Rykkje42:555+5:5542:555+5:55
2. Oskar Røen46:075+8:551:29:0250+14:50+8:55
3. Per Harald Johansen37:2612:06:283-2+5:29
4Ganddal IL 12:09:34+8:35
1. Arild Aasheim38:383+1:3838:383+1:38
2. Oddvar Taksdal50:078+12:551:28:454+1+14:33+12:55
3. Alf Johan Walgermo Lima40:492+3:232:09:3440+8:35-5:58
5IL Gular 12:18:12+17:13
1. Scott Juvik47:256+10:2547:256+10:25
2. Eyvind Kjellevold Malde46:216+9:091:33:4660+19:34+9:09
3. Tom Eirik Eikanger44:265+7:002:18:125-1+17:13-2:21
6Vikebygd IL 12:18:14+17:15
1. Einar Martinsen50:408+13:4050:408+13:40
2. Einar Marius Hjellestad Martinsen43:584+6:461:34:3880+20:26+6:46
3. Jon Magne Svendsbøe43:364+6:102:18:146-2+17:15-3:11
7Varegg Fleridrett 22:23:27+22:28
1. Ronny Rykkje37:00137:001
2. Kristian Rykkje37:1211:14:1210
3. Helge Rosenlund1:09:158+31:492:23:277+6+22:28+22:28
8Haugesund IL Orientering 22:42:57+41:58
1. Jarle Solbakken47:277+10:2747:277+10:27
2. Bjørn Egil Rossebø46:237+9:111:33:5070+19:38+9:11
3. Fridtjof Rachor1:09:077+31:412:42:578+1+41:58+22:20
9Gneist, IL 12:55:05+54:06
1. Bjørn Johannessen Field53:399+16:3953:399+16:39
2. Mads Jørgen Skage59:329+22:201:53:1190+38:59+22:20
3. Sturle Nordeide1:01:549+24:282:55:0590+54:06+15:07
Haugesund IL Orientering 1diskvalifisert
1. Bjørn Egil Viksediskvalifisertdiskvalifisert
2. Knut Steffen Kvaladiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sigleif Steinsvågdiskvalifisertdiskvalifisert

D17

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 12:03:17
1. Ingunn Martinsen45:563+6:5745:563+6:57
2. Ragnhild Løvås46:003+0:461:31:561-2-6:57
3. Kristin Løfgren31:2112:03:1710
2Stavanger Orienteringsklubb 12:24:45+21:28
1. Elisabeth Christie Ørke56:115+17:1256:115+17:12
2. Wenche Margrethe Sæbbø45:1411:41:252-3+9:29
3. Tone Torgersen43:202+11:592:24:4520+21:28+11:59
3TIF Viking 12:26:42+23:25
1. Mari Strømme Lid57:446+18:4557:446+18:45
2. Karianne Strømme45:202+0:061:43:045-1+11:08-7:37
3. Tora Aasheim Nymark43:383+12:172:26:423-2+23:25+12:17
4Fana IL 12:26:43+23:26
1. Hanne Daltveit52:424+13:4352:424+13:43
2. Rannveig Nordhagen48:524+3:381:41:3440+9:38-4:05
3. Kristine Grønlund45:094+13:482:26:4340+23:26+13:48
5IL Gular 12:33:38+30:21
1. Eli Fjellbirkeland Johannesen45:532+6:5445:532+6:54
2. Marian Kjellevold55:375+10:231:41:303+1+9:34+2:40
3. Birgitte Torbjørnsen52:085+20:472:33:385+2+30:21+20:47
6Haugesund IL Orientering 12:43:06+39:49
1. Kristina Voll38:59138:591
2. Anita Sælevik1:04:556+19:411:43:546+5+11:58+11:58
3. Ingrid Eggen59:126+27:512:43:0660+39:49+27:51
7Ganddal IL 13:31:08+1:27:51
1. Vibeke Lamark53:467+14:4753:467+14:47
2. Ann Karin Tjørhom2:02:007+1:16:462:55:4670+1:23:50+1:09:03
3. Aud Hognestad Taksdal35:227+4:013:31:0870+1:27:51+4:01

H156

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 12:08:24
1. Helge Tiger Haugland45:05145:051
2. Sverre Ottesen42:0111:27:0610
3. Kristian Løvås41:182+1:352:08:24100:00
2Gneist, IL 12:10:16+1:52
1. Bjørn-Inge Skage48:022+2:5748:022+2:57
2. Jan Steineger42:312+0:301:30:3320+3:27+0:30
3. Arne Wilhelm Knudsen39:4312:10:1620+1:52
3Sauda Orienteringsklubb 13:01:46+53:22
1. Peter Dirksen47:473+2:4247:473+2:42
2. Jon L. Grindheim1:04:263+22:251:52:1330+25:07+22:25
3. Knut Ove Lien1:09:333+29:503:01:4630+53:22+28:15
Fitjar IL 1diskvalifisert
1. Harald Westerheimdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jens Øien Klosterdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Per Audun Klosterdiskvalifisertdiskvalifisert

D156

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bergens TF 12:06:34
1. Bjørg Kocbach43:14143:141
2. Berit Hegdal43:4711:27:0110
3. Nina Soligard39:3312:06:3410

D13-16

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 11:34:39
1. Nora Svendsen33:36133:361
2. Ingrid Lamark33:132+2:461:06:492+1+2:29+2:29
3. Janne Tjørhom Aasheim27:5011:34:391-1
2Sandnes IL (Rogaland) 11:40:14+5:35
1. Julie Aksland33:533+0:1733:533+0:17
2. Kaja Peikli30:2711:04:201-2
3. Alida Oftedal35:543+8:041:40:142+1+5:35+5:35
3Stavanger Orienteringsklubb 11:46:07+11:28
1. Sara Nystrøm Olsen36:474+3:1136:474+3:11
2. Dina Falkenberg Torgersen39:134+8:461:16:003-1+11:40+8:29
3. Vilde Margrethe Sæbbø30:072+2:171:46:0730+11:28-0:12
4Egersund OK 12:02:47+28:08
1. Ida Monsen33:402+0:0433:402+0:04
2. Celina Iversen Åse42:295+12:021:16:095+3+11:49+11:45
3. Julie Puntervold46:384+18:482:02:474-1+28:08+16:19
5Haugesund IL Orientering 12:16:42+42:03
1. Selma Steinsvåg37:335+3:5737:335+3:57
2. Alise Vikeså Solbakken38:283+8:011:16:014-1+11:41+7:44
3. Tiril Olaussen1:00:415+32:512:16:425+1+42:03+30:22

H13-16

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Haugesund IL Orientering 11:17:01
1. Tore Ruset Alne29:394+2:1429:394+2:14
2. Aleksander Jørgensen24:28154:073-1+1:27
3. Sigurd Paulsen Vie22:5411:17:011-2
2Varegg Fleridrett 11:21:16+4:15
1. Tage Rosenlund27:503+0:2527:503+0:25
2. Erik Bohne24:502+0:2252:401-2-0:25
3. Kristian Fredrik Thomassen28:362+5:421:21:162+1+4:15+4:15
3Ganddal IL 11:22:58+5:57
1. Tobias Rødde27:25127:251
2. Markus Andreas Breivold26:413+2:1354:062+1+1:26+1:26
3. Ole Kristian Taksdal28:523+5:581:22:583+1+5:57+4:31
4Sandnes IL (Rogaland) 11:28:01+11:00
1. Kalle Jongenburger27:302+0:0527:302+0:05
2. Markus Richter26:464+2:1854:164+2+1:36+1:31
3. Omund Thu Landstad33:454+10:511:28:0140+11:00+9:24
5Haugesund IL Orientering 21:44:19+27:18
1. Kristoffer Jørgensen30:405+3:1530:405+3:15
2. Eivind Engløkk33:495+9:211:04:2950+11:49+8:34
3. Magnus Engløkk39:506+16:561:44:1950+27:18+15:29
6Ganddal IL 21:53:17+36:16
1. Andreas Nybak Urdal30:527+3:2730:527+3:27
2. Thomas Barvik Mæland47:307+23:021:18:2270+25:42+22:15
3. Øyvind Lamark34:555+12:011:53:176-1+36:16+10:34
7Fana IL 11:59:07+42:06
1. Brage Bell Lysaker30:446+3:1930:446+3:19
2. Kristine Bog Vikane35:196+10:511:06:0360+13:23+10:04
3. Sondre Batalden53:047+30:101:59:077+1+42:06+28:43
8Egersund OK 12:11:10+54:09
1. Ole Andre Brandsberg55:568+28:3155:568+28:31
2. Sindre Skeie Petterson34:288+10:001:30:2480+37:44+9:13
3. Edvin Aakre40:468+17:522:11:1080+54:09+16:25
Sandnes IL (Rogaland) 2diskvalifisert
1. Stian Haugvaldstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ola Wathne Thingbødiskvalifisertdiskvalifisert
3. Gustav Levangdiskvalifisertdiskvalifisert

D/H11-12

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 445:09
1. Bjørnar Peikli26:175+2:4626:175+2:46
2. Joel Skoge18:52145:091-4
2Sauda Orienteringsklubb 150:27+5:18
1. Eskil Stielstra23:31123:311
2. Järvi Stielstra26:562+8:0450:272+1+5:18+5:18
3Sandnes IL (Rogaland) 153:16+8:07
1. Alva Christiansen23:392+0:0823:392+0:08
2. Selma Lothine Fridheim Torp29:373+10:4553:163+1+8:07+7:59
4Sandnes IL (Rogaland) 253:29+8:20
1. Amalie Wathne Thingbø23:443+0:1323:443+0:13
2. Marte Roth Aarskog29:454+10:5353:294+1+8:20+8:07
5Haugesund IL Orientering 158:07+12:58
1. Miriam Sveen24:264+0:5524:264+0:55
2. Juli Vikeså Solbakken33:416+14:4958:075+1+12:58+12:03
6Sandnes IL (Rogaland) 31:02:41+17:32
1. Evelyn Fernandes Nødland29:096+5:3829:096+5:38
2. Mari Richter33:325+14:401:02:4160+17:32+11:54
Egersund OK 1diskvalifisert
1. Thea Beate Puntervolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Synne Skeie Pettersondiskvalifisertdiskvalifisert

Mix

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 21:23:48
1. Gernot Doppelhofer31:583+0:1431:583+0:14
2. Jon Erik Doppelhofer21:352+1:0253:332-1+0:56+0:42
3. Kristoffer Haugland30:1511:23:481-1
2Egersund OK 11:36:27+12:39
1. Gunnar Petterson37:587+6:1437:587+6:14
2. Hilde Hetland23:454+3:121:01:436-1+9:06+2:52
3. Nils Tore Puntervold34:444+4:291:36:272-4+12:39+3:33
3Ganddal IL 11:36:30+12:42
1. Trond Lamark36:326+4:4836:326+4:48
2. Anna Taksdal23:323+2:591:00:045-1+7:27+2:39
3. Ann-Cathrin Nybak Urdal36:265+6:111:36:303-2+12:42+5:15
4Gneist, IL 31:39:02+15:14
1. Margrete Solvik42:418+10:5742:418+10:57
2. Lars Olav Tolo25:355+5:021:08:1680+15:39+4:42
3. Olav Hammersland Garnes30:462+0:311:39:024-4+15:14-0:25
5Stavanger Orienteringsklubb 11:39:08+15:20
1. Stein Arne Olsen32:044+0:2032:044+0:20
2. Arne Jacob Nystrøm Olsen20:33152:371-3
3. Tone Cecilie Nystrøm46:3111+16:161:39:085+4+15:20+15:20
6Askøy OL 11:40:03+16:15
1. Tore Nymark31:44131:441
2. Egil Karlsen28:019+7:2859:453+2+7:08+7:08
3. Tove Aasheim40:187+10:031:40:036+3+16:15+9:07
7Askøy OL 21:40:07+16:19
1. Andreas Grønbech31:502+0:0631:502+0:06
2. Lise Balestrand Grønbech27:588+7:2559:484+2+7:11+7:05
3. Britt Karlsen40:198+10:041:40:077+3+16:19+9:08
8Varegg Fleridrett 11:40:59+17:11
1. Lars Stuland Larsen42:499+11:0542:499+11:05
2. Atle Bergseth25:496+5:161:08:3890+16:01+4:56
3. Olena Strugalova32:213+2:061:40:598-1+17:11+1:10
9Fana IL 11:41:18+17:30
1. Anders Tønnessen Rød34:445+3:0034:445+3:00
2. Kjetil Nummedal28:1710+7:441:03:017+2+10:24+7:24
3. Marianne Nummedal38:176+8:021:41:189+2+17:30+7:06
10Stord Orientering 11:58:55+35:07
1. Linda Rykkje42:5010+11:0642:5010+11:06
2. Edel Slettemark26:127+5:391:09:02100+16:25+5:19
3. Eirunn Husby Nordstad49:5312+19:381:58:55100+35:07+18:42
11IL Gular 12:06:43+42:55
1. Lise Christensen42:5111+11:0742:5111+11:07
2. Idun Hekland38:3511+18:021:21:26110+28:49+17:42
3. Hege Fjellbirkeland45:1710+15:022:06:43110+42:55+14:06
12Gneist, IL 22:09:51+46:03
1. Kjell Skage43:3612+11:5243:3612+11:52
2. Siren Hopland42:0012+21:271:25:36120+32:59+21:07
3. Ingelinn Molvik44:159+14:002:09:51120+46:03+13:04
13Sauda Orienteringsklubb 12:11:24+47:36
1. Sander Stielstra53:0613+21:2253:0613+21:22
2. Vanessa Venema36:3813+16:051:29:44130+37:07+15:45
3. Sven Stielstra41:4013+11:252:11:24130+47:36+10:29
Gneist, IL 1diskvalifisert
1. Liv Ormbergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ina Hopland Skagediskvalifisertdiskvalifisert
3. Ingrid Sandvolldiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor