Offisiell resultatliste for Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017)
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Hordaland
Dato: lørdag 2 september 2017

N-åpen

1 720 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Nora HafsahlHaugesund IL Orientering46:14+7:0726:52
0Mira MukhidinovaVaregg Fleridrett1:30:16+51:0952:28
0Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett1:29:34+50:2752:04
0Vilde SandvikBjoa IL33:1819:21
0Ingrid Hjermann SveenHaugesund IL Orientering46:27+7:2027:00
0Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL39:28+0:2122:56
0Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL32:0918:41
0Rikke KristiansenHaugesund IL Orientering40:55+1:4823:47
0Maria Ormberg ElingsenGneist, IL39:0722:44
0Filip SveenHaugesund IL Orientering33:4419:36
0Dina SandvikBjoa IL39:59+0:5223:14
0Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett25:4714:59
Benjamin VikseHaugesund IL Orienteringikke startet
Thomas VikseHaugesund IL Orienteringikke startet
Vilde PuntervoldEgersund OKikke startet

D -10

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emilie SolvikGneist, IL1:15:4038:36
Marie ThomassenVaregg Fleridrett1:00:4831:01

D 11-12

1 960 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL22:1711:22
2Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)37:23+15:0619:04
3Synne Skeie PettersonEgersund OK38:50+16:3319:48
4Tonje RykkjeStord Orientering39:59+17:4220:23
5Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)40:31+18:1420:40
6Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)42:45+20:2821:48
7Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb42:51+20:3421:51
8Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)53:44+31:2727:24
9Miriam SveenHaugesund IL Orientering1:04:04+41:4732:41
10Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)1:10:46+48:2936:06
Thea Beate PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
Idun HeklandIL Gulardiskvalifisert
Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orienteringikke startet

D 13-14

3 810 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)1:02:5716:31
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:13:21+10:2419:15
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)1:18:51+15:5420:41
4Kristine Bog VikaneFana IL1:21:55+18:5821:30
5Alida OftedalÅlgård Orientering1:23:56+20:5922:01
6Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb1:49:54+46:5728:50
7Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb1:49:55+46:5828:50
8Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering1:50:55+47:5829:06
Hanna LindtnerHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Oda Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert

D 15-16

4 250 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL49:2411:37
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1:03:35+14:1114:57
3Mari Strømme LidTIF Viking1:04:02+14:3815:04
4Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1:04:45+15:2115:14
5Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)1:05:32+16:0815:25
6Tora Aasheim NymarkTIF Viking1:06:04+16:4015:32
7Ida MonsenEgersund OK1:06:07+16:4315:33
8Ingrid LamarkGanddal IL1:07:36+18:1215:54
9Julie PuntervoldEgersund OK1:43:53+54:2924:26
10Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1:47:51+58:2725:22
Celina Iversen ÅseEgersund OKdiskvalifisert
Nora SvendsenGanddal ILdiskvalifisert

D 17-18

5 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristina VollHaugesund IL Orientering1:26:2216:04
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:35:16+8:5417:44
3Hanne DaltveitFana IL1:54:27+28:0521:18
Ragnhild BohneVaregg Fleridrettikke startet

D 21-

7 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1:28:5012:30
2Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett1:32:43+3:5313:03
3Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1:46:54+18:0415:03
4Kristine GrønlundFana IL2:06:24+37:3417:48
Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringikke startet
Anne Kari VikingstadTorvastad ILikke startet

D 40-

5 370 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karianne StrømmeTIF Viking1:19:4514:51
2Linda RykkjeStord Orientering1:21:37+1:5215:11
3Tove AasheimAskøy OL1:23:07+3:2215:28
4Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:26:11+6:2616:02
5Vibeke LamarkGanddal IL1:29:55+10:1016:44
6Marianne NummedalFana IL1:32:35+12:5017:14
6Hilde HetlandEgersund OK1:32:35+12:5017:14
8Anne Sofie SandvikBjoa IL1:32:55+13:1017:18
9Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1:36:32+16:4717:58
10Birgitte TorbjørnsenIL Gular1:37:50+18:0518:13
11Marian KjellevoldIL Gular1:39:12+19:2718:28
12Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:54:02+34:1721:14
13Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb2:05:41+45:5623:24
Liv OrmbergGneist, ILdiskvalifisert

D 50-

4 250 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig NordhagenFana IL57:1813:28 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Inger Tone NygårdEgersund OK59:43+2:2514:03
3Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)59:56+2:3814:06
4Ingrid SandvollGneist, IL1:07:33+10:1515:53
5Ann Karin TjørhomGanddal IL1:08:16+10:5816:03
6Hege FjellbirkelandIL Gular1:13:59+16:4117:24
7Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:20:43+23:2518:59
8Lise ChristensenTIF Viking1:22:18+25:0019:21
9Nina Lokøen KnudsenGneist, IL2:04:26+1:07:0829:16
10Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb2:10:10+1:12:5230:37
Dorine de Vries-Salaolv MINORdiskvalifisert
Britt KarlsenAskøy OLdiskvalifisert

D 60-

2 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit HegdalBergens TF55:5719:50
2Nina SoligardBergens TF56:56+0:5920:11

D 70-

2 820 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edel SlettemarkStord Orientering59:5321:14
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1:15:33+15:4026:47
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1:24:36+24:4330:00
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1:37:56+38:0334:43
Ingvill VoldFana ILdiskvalifisert
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert

H -10

1 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Håkon SolvikGneist, IL1:16:0638:49
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb41:0820:59
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett45:1123:03

H 11-12

1 960 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)25:0912:49 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)28:06+2:5714:20
3Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)31:14+6:0515:56
4Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett32:12+7:0316:25
5Martin LøklingGneist, IL44:37+19:2822:45
6Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb46:26+21:1723:41
7Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb49:24+24:1525:12
8Lars WikstrømHaugesund IL Orientering2:15:41+1:50:321:09:13

H 13-14

3 810 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering41:2710:52
2Andreas DaleBergens TF43:43+2:1611:28
3Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1:02:41+21:1416:27
4Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1:07:45+26:1817:46
5Øyvind LamarkGanddal IL1:12:28+31:0119:01
6Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1:13:42+32:1519:20
7Brage Bell LysakerFana IL1:14:48+33:2119:37
8Andreas Nybak UrdalGanddal IL1:19:53+38:2620:58
9Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)1:19:54+38:2720:58
10Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering1:20:49+39:2221:12
11Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)1:24:13+42:4622:06 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Thomas Barvik MælandGanddal IL1:30:02+48:3523:37
13Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK1:30:36+49:0923:46
14Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1:36:10+54:4325:14
15Sindre Skeie PettersonEgersund OK1:37:09+55:4225:29
16Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1:39:12+57:4526:02
17Ole Andre BrandsbergEgersund OK1:41:12+59:4526:33
18Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1:51:17+1:09:5029:12
19Sondre BataldenFana IL1:54:51+1:13:2430:08
Edvin AakreEgersund OKdiskvalifisert
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gustav LevangSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Victor RingdalHaugesund IL Orienteringikke startet

H 15-16

5 370 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:06:3312:23
2Erik BohneVaregg Fleridrett1:11:50+5:1713:22
3Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1:19:43+13:1014:50
4Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1:20:11+13:3814:55
5Markus Andreas BreivoldGanddal IL1:23:16+16:4315:30
6Ole Kristian TaksdalGanddal IL1:26:42+20:0916:08
7Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering1:29:42+23:0916:42
8Tobias RøddeGanddal IL1:31:03+24:3016:57
9Jens Øien KlosterFitjar IL1:33:41+27:0817:26
10Mads Jørgen SkageGneist, IL1:33:53+27:2017:28
11Olav Hammersland GarnesGneist, IL1:44:42+38:0919:29
12Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1:54:42+48:0921:21
Tage RosenlundVaregg Fleridrettbrutt

H 17-18

7 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian RykkjeVaregg Fleridrett1:24:1911:52
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:29:24+5:0512:35
3Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1:29:37+5:1812:37
4Scott JuvikIL Gular1:32:19+8:0013:00
5Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering1:34:42+10:2313:20
Andreas GrønbechAskøy OLdiskvalifisert
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

H 19-20

9 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein BaustadHaugesund IL Orientering4:00:2325:29

H 21-

9 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarthe WesterheimStord Orientering1:31:539:44
2Oskar RøenVaregg Fleridrett1:36:22+4:2910:13
3Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL2:12:27+40:3414:02
4Sveinung ErslandHaugesund IL Orientering2:39:22+1:07:2916:53
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILdiskvalifisert
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet

H 40-

7 100 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1:13:1010:18
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1:21:12+8:0211:26
3Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering1:22:53+9:4311:40
4Oddvar TaksdalGanddal IL1:23:39+10:2911:46
5Kenneth WesterheimStord Orientering1:23:56+10:4611:49
6Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb1:24:56+11:4611:57
7Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1:25:18+12:0812:00
8Ronny RykkjeVaregg Fleridrett1:28:02+14:5212:23
9Jarle HauglandStord Orientering1:30:27+17:1712:44
10Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL1:31:02+17:5212:49
11Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1:32:51+19:4113:04
12Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1:36:23+23:1313:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Kristian LøvåsVaregg Fleridrett1:36:36+23:2613:36
14Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1:39:04+25:5413:57
15Even RolsnesStord Orientering1:43:04+29:5414:30
16Nils Tore PuntervoldEgersund OK1:46:03+32:5314:56
17Helge RosenlundVaregg Fleridrett1:49:08+35:5815:22
18Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:53:09+39:5915:56
19Bård HeklandIL Gular1:55:48+42:3816:18
20Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb2:13:46+1:00:3618:50
21Sander StielstraSauda Orienteringsklubb2:28:15+1:15:0520:52
Jon DaleBergens TFdiskvalifisert
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Pål ThomassenVaregg Fleridrettikke startet
Sveinung RykkjeStord Orienteringikke startet

H 50-

5 370 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild AasheimGanddal IL51:519:39
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb57:16+5:2510:39
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb57:36+5:4510:43
4Einar MartinsenVikebygd IL58:31+6:4010:53
5Tom Eirik EikangerIL Gular59:54+8:0311:09
6Tore NymarkAskøy OL1:06:01+14:1012:17
7Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL1:06:15+14:2412:20
8Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1:06:52+15:0112:27
9Kjetil DammTIF Viking1:11:55+20:0413:23
10Trond LamarkGanddal IL1:15:34+23:4314:04
11Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1:15:42+23:5114:05
12Sverre OttesenVaregg Fleridrett1:16:49+24:5814:18
13Torgeir StrandFana IL1:19:54+28:0314:52
14Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1:23:55+32:0415:37
15Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1:25:03+33:1215:50
16Bjørn-Inge SkageGneist, IL1:29:53+38:0216:44
17Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1:32:53+41:0217:17
18Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1:33:04+41:1317:19
19Tore JuvikIL Gular1:39:44+47:5318:34
Derk de Vriesolv MINORdiskvalifisert

H 60-

4 250 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb51:4712:11
2Jan SteinegerGneist, IL52:10+0:2312:16
3Ove OalandGanddal IL59:38+7:5114:01
4Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb1:03:05+11:1814:50
5Ørjan Eirik ValestrandFana IL1:09:17+17:3016:18
6Jarle HeddelandØlen IL1:14:50+23:0317:36
7Bjarne GimreGanddal IL1:16:52+25:0518:05
8Øyvind SkålevikFitjar IL1:25:00+33:1320:00 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Atle BergsethVaregg Fleridrett1:28:24+36:3720:48
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubbikke startet
Harry BreilandÅlgård Orienteringikke startet

H 70-

2 820 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne StakkestadHaugesund IL Orientering45:1916:04
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb50:18+4:5917:50
3Harald WesterheimFitjar IL50:22+5:0317:51
4Per VoldFana IL52:23+7:0418:34
5Sigved GramstadHaugesund IL Orientering56:52+11:3320:09
6Per Audun KlosterFitjar IL57:45+12:2620:28
7Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb59:26+14:0721:04
8Harald SteinslandVikebygd IL59:33+14:1421:07
9Axel IngvaldsenTIF Viking1:02:24+17:0522:07
10Magnar NerheimSuldal Orienteringslag1:07:55+22:3624:05
11Geir HusdalTIF Viking1:10:51+25:3225:07
12Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1:24:31+39:1229:58
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Ingebrigt GuleVindafjord OLdiskvalifisert

D15-20B

3 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering2:24:1837:52

H15-20B

3 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexander HorpestadEgersund OK1:29:3023:29
2Sven StielstraSauda Orienteringsklubb1:45:56+16:2627:48

D35K

3 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb1:21:3621:25 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Tone RosenlundVaregg Fleridrett1:38:26+16:5025:50
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLdiskvalifisert

D/H13-16N

1 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas KristiansenHaugesund IL Orientering18:3810:50
Mathias SkaugeIL Gularikke startet

D/H13-16C

1 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering18:109:16
2Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering26:47+8:3713:39
Olve HeklandIL Gulardiskvalifisert

H17K

5 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL1:08:0912:41
2Gunnar PettersonEgersund OK1:13:19+5:1013:39
3Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1:30:34+22:2516:51
4Johan EikangerIL Gular1:52:13+44:0420:53
5Sturle NordeideGneist, IL2:05:49+57:4023:25

D17K

4 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olena StrugalovaVaregg Fleridrett1:12:4917:08
2Ina Hopland SkageGneist, IL1:20:34+7:4518:57
3Ingelinn MolvikGneist, IL1:22:34+9:4519:25

B-åpen

3 810 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell SkageGneist, IL1:36:1625:16
2Ketil NummedalFana IL1:36:53+0:3725:25
3Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb2:19:13+42:5736:32
4Lars Olav ToloGneist, IL2:25:15+48:5938:07
5Bjørn BataldenFana IL2:32:51+56:3540:07
Vibeke NymoVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Siren HoplandGneist, ILdiskvalifisert
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Magne NordeideGneist, ILdiskvalifisert

C-åpen

1 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Egil KarlsenAskøy OL32:1216:25
2Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb39:13+7:0120:00
3Helge BohneVaregg Fleridrett45:42+13:3023:18
4Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb52:47+20:3526:55
5May-lill DammTIF Viking1:07:09+34:5734:15
6Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1:11:06+38:5436:16
7Margrete SolvikGneist, IL1:16:10+43:5838:51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor