Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 19

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 19
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: onsdag 22 mars 2017

lang-A

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sindre R HoltHedrum OL44:39
2Dag Steinar RagvinBø OL49:25+4:46
3Helge GisholtOK Skeidi53:08+8:29
4Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL53:13+8:34
5Pål WinbergOK Skeidi53:14+8:35
6Dag AusenPorsgrunn OL53:23+8:44
7Øyvind FlaattenOK Skeidi53:26+8:47
8Per-Gunnar MustadOK Skeidi54:24+9:45
9Tom KristensenLarvik OK54:25+9:46
10Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL54:31+9:52
11Tobias KristensenLarvik OK57:10+12:31
12Håkon KornmoPorsgrunn OL57:18+12:39
13Jan GatevoldPorsgrunn OL1:05:21+20:42
14Herman Aarstrand KirsteSkien OK1:09:11+24:32
15Jens Didrik BergLarvik OK1:11:17+26:38
16Hilde VassendPorsgrunn OL1:32:07+47:28
17Dag KristensenOK Skeidi1:32:12+47:33
Thore KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert

kort-A

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Halvard KornmoPorsgrunn OL30:35
2Tobias MathisenPorsgrunn OL31:50+1:15
3Anders-Kristian HoltHedrum OL34:09+3:34
3Jon SkriubakkenPorsgrunn OL34:09+3:34
5Jørn MyrlandNotodden OL35:42+5:07
6Une HoltermannPorsgrunn OL36:07+5:32
7Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL36:10+5:35
8Espen RaastadSkien OK36:17+5:42
9Sveinung RekaaNotodden OL36:19+5:44
10Espen JohnsenHedrum OL36:22+5:47
11Tom SagaSkien OK36:23+5:48
12Per FuruheimSkien OK38:22+7:47
13Jan Erik TinderholtOK Skeidi39:29+8:54
14Eli Marie WiigPorsgrunn OL39:34+8:59
15Ole JohanssonPorsgrunn OL39:36+9:01
16Jan Kåre StokkeOK Skeidi39:44+9:09
17Atle RemmePorsgrunn OL39:51+9:16
18Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL39:53+9:18
19Hanne HerumOK Skeidi39:54+9:19
20Carl Ove BergOK Skeidi40:06+9:31
21Dagfinn TorpePorsgrunn OL41:46+11:11
22Elling AakreAndebu IL45:12+14:37
23Harald OmlandSkien OK45:26+14:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
24Kay JørgensenPorsgrunn OL47:48+17:13
25Bjørn LiePorsgrunn OL48:22+17:47
26Kjell MeenPorsgrunn OL50:05+19:30
27Elisabeth Koren HalvorsenOK Skeidi52:18+21:43
28Aleksander Koren HalvorsenOK Skeidi55:59+25:24
29Per Øystein AndersenLarvik OK58:32+27:57
30Gro PedersenOK Skeidi58:44+28:09
31Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1:03:59+33:24
32Rolf LyePorsgrunn OL1:07:39+37:04
33Magne KlovningPorsgrunn OL1:09:03+38:28

C-løype

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rita RaastadSkien OK46:38
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL59:54+13:16
3Eli KlovningPorsgrunn OL59:58+13:20
4Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi1:00:13+13:35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor