Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 28 mars 2017

D 17-

4 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin SørensenNydalens SK38:588:17
2Siri UlvestadNydalens SK41:53+2:558:54
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering45:35+6:379:41
4Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss58:56+19:5812:32
5Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1:06:02+27:0414:02
6Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1:07:01+28:0314:15
7Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1:13:35+34:3715:39
8Åsne Naadland HoloFossum IF1:13:53+34:5515:43
9Ragne WiklundNydalens SK1:16:14+37:1616:13
10Ragnhild HjermstadFossum IF1:16:43+37:4516:19
11Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1:17:51+38:5316:33
12Aurora GjølsjøOK Moss1:21:34+42:3617:21
13Marianne DæhliHalden SK1:23:29+44:3117:45
Synne StrandAsker Skiklubbikke startet

H 17-

7 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK55:037:20
2Alan CherryNydalens SK59:25+4:227:55
3Ralph StreetNydalens SK59:40+4:377:57
4Håvard HagaNydalens SK59:54+4:517:59
5Øystein SørensenNydalens SK1:04:30+9:278:36
6Henrik EijsinkNydalens SK1:24:07+29:0411:12
7Trond KortnerØstmarka OK1:25:56+30:5311:27
8Einar MelsomFossum IF1:34:12+39:0912:33
9Leif StørmerFossum IF1:36:35+41:3212:52
10Martin Borge HeirFossum IF1:37:12+42:0912:57
11Tarjei HoloFossum IF1:40:36+45:3313:24
12Øystein PettersenNydalens SK1:40:44+45:4113:25
13Erling HjermstadFossum IF1:41:26+46:2313:31
14Svein NygårdLillomarka OL1:41:45+46:4213:34
15Daniel MarstonBækkelagets SK1:43:52+48:4913:50
16Halvor SaunesNydalens SK1:48:18+53:1514:26
17Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:49:06+54:0314:32
18Jostein NørbechNydalens SK1:49:38+54:3514:37
Sander ArntzenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Torbjørn SagbergIL Tyrvingdiskvalifisert
Øyvind HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Jostein AndersenNydalens SKdiskvalifisert
Jim Øystein NybråtenIL Tyrvingdiskvalifisert
Emil StørmerFossum IFdiskvalifisert

H 17-A kort

4 700 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering39:088:19
2Thomas BedinIndre Østfold OK48:01+8:5310:12
3Tore BjørnerødOK Moss50:04+10:5610:39
4Jan Tore HenriksenNydalens SK50:13+11:0510:41
5Henning Bratland CarlsenOK Moss50:34+11:2610:45
6Sture OttesenIndre Østfold OK50:51+11:4310:49
7Magnus NordbrødenHalden SK51:14+12:0610:54
8Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL52:54+13:4611:15
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:00:04+20:5612:46
10Ola Marius PedersenOppsal Orientering1:00:46+21:3812:55
11Christopher LadimOK Moss1:00:50+21:4212:56
12Thomas RoskifteOK Moss1:01:29+22:2113:04
12Donatas KontautasOK Moss1:01:29+22:2113:04
14Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1:04:08+25:0013:38
15Øystein KildahlØstmarka OK1:04:36+25:2813:44
16Ove MartinsenHauketo IF1:05:10+26:0213:51
17Karl Aasmund ErøyOK Moss1:05:11+26:0313:52
18Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1:05:45+26:3713:59
19Andreas RambergØstmarka OK1:05:52+26:4414:00
20Sören JonssonNydalens SK1:06:16+27:0814:05
21Morten TangenOK Moss1:06:28+27:2014:08
22Rune BlågestadIndre Østfold OK1:06:44+27:3614:11
23Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK1:07:34+28:2614:22
24Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1:10:52+31:4415:04
25Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering1:11:36+32:2815:14
26Sondre Ruud BråtenNydalens SK1:12:04+32:5615:20
27Hallvard FjærLillomarka OL1:12:23+33:1515:24
28Isak JonssonNydalens SK1:13:17+34:0915:35
29Eirik BlågestadIndre Østfold OK1:13:31+34:2315:38
30Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:18:03+38:5516:36
31Terje MelsomFossum IF1:25:08+46:0018:06
32Thomas TubbehaugenOK Moss1:29:57+50:4919:08
33Jon FredriksenHauketo IF1:31:56+52:4819:33
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Inge RambergØstmarka OKdiskvalifisert
Fredrik HolthÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Audun BjerknesMåren OKikke startet
Oskar StørmerFossum IFikke startet

H/D 13-16B

3 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss32:519:23
2Sondre LadimOK Moss33:06+0:159:27
3Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK40:41+7:5011:37
4Karoline BjørnerødOK Moss47:54+15:0313:41
5Theodor LierIndre Østfold OK58:43+25:5216:46
6Frida Hovgaard EisvangOK Moss1:35:32+1:02:4127:17
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Mossdiskvalifisert

Åpen B

3 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigEasyPetro BIL34:419:54
2Ola Torstein EndresenOK Moss49:10+14:2914:02
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering49:30+14:4914:08
4Erland SkatterÅs-NMBU Orientering59:06+24:2516:53
5Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1:00:15+25:3417:12
6Egil HusethKamp/Vestheim IF1:02:33+27:5217:52 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Dag HauglandØstmarka OK1:11:18+36:3720:22
8Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering1:23:14+48:3323:46
9Martin Hovgaard EisvangOK Moss1:25:13+50:3224:20
Kristin GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor