Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 28 februar 2017

EasyPetro BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Vidar BerteigÅpen B31:21

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
13Richard Zeiner-GundersenH 17-A kort1:04:03+17:48

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Espen DanevadH 17-A kort47:27+1:12

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Magnus NordbrødenH 17-A kort50:07+3:52

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Johan SvebergH 17-A kortdiskvalifisert

IL Tyrving

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Vegard Brun SagaH 17-1:09:48+7:46
Cassie TrewinD 17-diskvalifisert
Jim Øystein NybråtenH 17-diskvalifisert
Emil JönssonH 17-brutt

Indre Østfold OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Kristoffer HalsnesH/D 13-16B36:22
5Thomas BedinH 17-A kort53:04+6:49
10Sture OttesenH 17-A kort58:53+12:38
Øyvind ThømtH 17-A kortdiskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Tor LahlumÅpen B41:11+9:50

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
8Trine Marit Justad RaaenÅpen B55:22+24:01

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Svein NygårdH 17-1:32:38+30:36
20Hallvard FjærH 17-A kort1:15:43+29:28

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Audun BjerknesH 17-A kort56:04+9:49

Nydalens SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Malin SørensenD 17-49:15
2Siri UlvestadD 17-52:57+3:42
2Øystein SørensenH 17-1:02:21+0:19
3Anders VisterH 17-1:06:31+4:29
5Alan CherryH 17-1:10:31+8:29
6Jan Tore HenriksenH 17-A kort53:23+7:08
Anders NordbergH 17-diskvalifisert
Håvard HagaH 17-brutt
Halvor SaunesH 17-A kortikke startet

OK Moss

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Sondre LadimH/D 13-16B38:04+1:42
3Frida Hovgaard EisvangH/D 13-16B49:35+13:13
3Johanne Bratland TjernshaugenD 17-58:03+8:48
4Ingrid Bratland TjernshaugenH/D 13-16B1:07:39+31:17
4Henning Bratland CarlsenH 17-A kort52:43+6:28
5Martin Hovgaard EisvangÅpen B41:44+10:23
5Aurora GjølsjøD 17-1:17:24+28:09
8Kjetil KarlsenH 17-A kort57:29+11:14
9Kristin GjølsjøÅpen B56:07+24:46
10Ola Torstein EndresenÅpen B59:24+28:03Last ned GPS-spor i gpx-format
14Christopher SchiveH 17-A kort1:04:52+18:37
15Karl Aasmund ErøyH 17-A kort1:05:16+19:01
17Morten TangenH 17-A kort1:08:47+22:32
18Christopher LadimH 17-A kort1:09:31+23:16
25Donatas KontautasH 17-A kort1:27:03+40:48
Karl Kristen GjølsjøH 17-A kortdiskvalifisert
Tore BjørnerødH 17-A kortikke startet
Alfred BjørnerødH/D 13-16Bikke startet
Karoline BjørnerødH/D 13-16Bikke startet

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
26Stig Hultgreen KarlsenH 17-A kort1:35:20+49:05

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
27Harald OmlandH 17-A kort1:47:36+1:01:21Last ned GPS-spor i gpx-format

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
22Tormod ØvergaardH 17-A kort1:17:48+31:33

Østmarka OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Trond KortnerH 17-1:02:02
7Dag HauglandÅpen B54:12+22:51
11Knut Edvard HellandH 17-A kort1:00:35+14:20
12Øystein KildahlH 17-A kort1:01:34+15:19
23Rune TeiglandH 17-A kort1:19:16+33:01
Ping OuyangÅpen Bdiskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Håkon DanevadH 17-A kort46:15
2Bjørn-Erik PedersenÅpen B34:12+2:51
3Erland SkatterÅpen B35:41+4:20
4Mari Brøndbo DahlD 17-1:05:05+15:50
6Sille WinsnesÅpen B51:54+20:33
6Sindre NordhagenH 17-1:15:52+13:50
9Idar BrekkeH 17-A kort58:51+12:36
16Bjørn Håvard EvjenH 17-A kort1:06:48+20:33
19Kjell BlomsethH 17-A kort1:11:23+25:08
21Eirik NordhagenH 17-A kort1:17:39+31:24
24Robert BanfiH 17-A kort1:23:54+37:39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor