Eventor

Norsk Orienterings sentrale IT-system

 
 

Annonser

IOF Eventor

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 28 februar 2017

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Malin SørensenNydalens SK49:15
2Siri UlvestadNydalens SK52:57+3:42
3Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss58:03+8:48
4Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1:05:05+15:50
5Aurora GjølsjøOK Moss1:17:24+28:09
Cassie TrewinIL Tyrvingdiskvalifisert

H 17-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trond KortnerØstmarka OK1:02:02
2Øystein SørensenNydalens SK1:02:21+0:19
3Anders VisterNydalens SK1:06:31+4:29
4Vegard Brun SagaIL Tyrving1:09:48+7:46
5Alan CherryNydalens SK1:10:31+8:29
6Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering1:15:52+13:50
7Svein NygårdLillomarka OL1:32:38+30:36
Anders NordbergNydalens SKdiskvalifisert
Jim Øystein NybråtenIL Tyrvingdiskvalifisert
Håvard HagaNydalens SKbrutt
Emil JönssonIL Tyrvingbrutt

H 17-A kort

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering46:15
2Espen DanevadFredrikstad SK47:27+1:12
3Magnus NordbrødenHalden SK50:07+3:52
4Henning Bratland CarlsenOK Moss52:43+6:28
5Thomas BedinIndre Østfold OK53:04+6:49
6Jan Tore HenriksenNydalens SK53:23+7:08
7Audun BjerknesMåren OK56:04+9:49
8Kjetil KarlsenOK Moss57:29+11:14
9Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering58:51+12:36
10Sture OttesenIndre Østfold OK58:53+12:38
11Knut Edvard HellandØstmarka OK1:00:35+14:20
12Øystein KildahlØstmarka OK1:01:34+15:19
13Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:04:03+17:48
14Christopher SchiveOK Moss1:04:52+18:37
15Karl Aasmund ErøyOK Moss1:05:16+19:01
16Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering1:06:48+20:33
17Morten TangenOK Moss1:08:47+22:32
18Christopher LadimOK Moss1:09:31+23:16
19Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1:11:23+25:08
20Hallvard FjærLillomarka OL1:15:43+29:28
21Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1:17:39+31:24
22Tormod ØvergaardVestre Akers SK1:17:48+31:33
23Rune TeiglandØstmarka OK1:19:16+33:01
24Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:23:54+37:39
25Donatas KontautasOK Moss1:27:03+40:48
26Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering1:35:20+49:05
27Harald OmlandSkien OK1:47:36+1:01:21 Last ned GPS-spor i gpx-format
Øyvind ThømtIndre Østfold OKdiskvalifisert
Johan SvebergHeming Orienteringdiskvalifisert
Karl Kristen GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Tore BjørnerødOK Mossikke startet
Halvor SaunesNydalens SKikke startet

H/D 13-16B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK36:22
2Sondre LadimOK Moss38:04+1:42
3Frida Hovgaard EisvangOK Moss49:35+13:13
4Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss1:07:39+31:17
Alfred BjørnerødOK Mossikke startet
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet

Åpen B

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vidar BerteigEasyPetro BIL31:21
2Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering34:12+2:51
3Erland SkatterÅs-NMBU Orientering35:41+4:20
4Tor LahlumKolbotn og Skimt OL41:11+9:50
5Martin Hovgaard EisvangOK Moss41:44+10:23
6Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering51:54+20:33
7Dag HauglandØstmarka OK54:12+22:51
8Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL55:22+24:01
9Kristin GjølsjøOK Moss56:07+24:46
10Ola Torstein EndresenOK Moss59:24+28:03 Last ned GPS-spor i gpx-format
Ping OuyangØstmarka OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

© Norges Orienteringsforbund