Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: lørdag 11 februar 2017

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (6 svar)

D 17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Malin SørensenNydalens SK45:10
2Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering47:21+2:11
3Malin EijsinkNydalens SK51:34+6:24
4Magdalena ČermákováNydalens SK56:22+11:12
5Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:00:25+15:15
6Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1:02:42+17:32
7Linn Mei WaalerMåren OK1:04:06+18:56
8May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1:06:16+21:06
9Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1:15:55+30:45
Aurora GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard HagaNydalens SK53:25
2Eirik Kamstrup HovindHalden SK53:27+0:02
3Mats NordbrødenHalden SK54:48+1:23
4Christian F SchiveOK Moss56:16+2:51
5Alan CherryNydalens SK1:00:41+7:16
6Daniel HájekMalungs OK1:01:42+8:17
7Øystein SørensenNydalens SK1:09:29+16:04
8Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:14:23+20:58
9Lars-Ivar AarsethNydalens SK1:21:56+28:31
10Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering2:21:11+1:27:46 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 17-A kort

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Thomas BedinIndre Østfold OK39:01
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering40:09+1:08
3Jan Tore HenriksenNydalens SK42:59+3:58
4Henning Bratland CarlsenOK Moss46:27+7:26
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering48:06+9:05
6Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering48:32+9:31
7Kjetil KarlsenOK Moss49:45+10:44
8Sture OttesenIndre Østfold OK49:59+10:58
9John SvergjaKvikne IL50:11+11:10
10Karl Aasmund ErøyOK Moss51:04+12:03
11Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering52:23+13:22
12Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering52:35+13:34
13Torstein HoleNydalens SK53:45+14:44
14Tormod ØvergaardVestre Akers SK53:49+14:48
15Terje GudbrandsenHamar OK54:25+15:24
16Richard Zeiner-GundersenFossum IF55:51+16:50
17Robert BanfiÅs-NMBU Orientering57:09+18:08
18Christopher SchiveOK Moss58:21+19:20
19Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1:02:12+23:11
20Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:03:10+24:09
21Donatas KontautasOK Moss1:04:22+25:21
22Kjell StenstadvoldIL Tyrving1:12:00+32:59
23Helge RevhaugRingerike OL1:12:01+33:00
24Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1:31:10+52:09
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OLdiskvalifisert
Audun BjerknesMåren OKikke startet
Are EriksenOslostudentenes IKikke startet

H/D 13-16B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK44:59
2Frida Hovgaard EisvangOK Moss1:00:43+15:44
3Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK1:02:36+17:37
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Mari AarsethNydalens SKdiskvalifisert

Åpen B

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vidar BerteigEasyPetro BIL41:47
2Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering50:24+8:37
3Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering55:57+14:10
4Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering59:30+17:43
5Anne SørumRingsaker OK59:49+18:02
6Martin Hovgaard EisvangOK Moss1:02:13+20:26
7Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1:15:22+33:35
8Sharon BroadwellNOTEAM1:18:12+36:25
8Sharon BroadwellNOTEAM1:18:12+36:25
10Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1:18:31+36:44
11Kristin GjølsjøOK Moss1:32:39+50:52
Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IFdiskvalifisert
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor