Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 7 februar 2017

D 17-

4 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri UlvestadNydalens SK48:4910:10
2Malin SørensenNydalens SK53:47+4:5811:12
3Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1:02:05+13:1612:56
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1:03:44+14:5513:16
5Aurora GjølsjøOK Moss1:05:47+16:5813:42
6Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:16:21+27:3215:54
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 17-

7 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK1:02:488:58
2Anders NordbergNydalens SK1:03:03+0:159:00
3Hans Petter MathisenFredrikstad SK1:03:35+0:479:05
4Alan CherryNydalens SK1:05:42+2:549:23
5Håvard HagaNydalens SK1:07:23+4:359:37
6Emil JönssonIL Tyrving1:07:32+4:449:38
7Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1:08:26+5:389:46
8Anders VisterNydalens SK1:10:07+7:1910:01
9Thomas NipenNydalens SK1:28:52+26:0412:41
10Svein NygårdLillomarka OL1:32:38+29:5013:14
11Morten Nilstad PettersenIL Tyrving1:37:54+35:0613:59
Espen DanevadFredrikstad SKdiskvalifisert
Øystein SørensenNydalens SKdiskvalifisert
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet

H 17-A kort

4 800 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering52:5811:02
2Jan Tore HenriksenNydalens SK52:59+0:0111:02
3Bendik EliassenFredrikstad SK55:03+2:0511:28
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering57:05+4:0711:53
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1:00:51+7:5312:40
6Thomas BedinIndre Østfold OK1:01:07+8:0912:43
7Magnus NordbrødenHalden SK1:02:19+9:2112:58
8Thomas RoskifteOK Moss1:02:50+9:5213:05
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:04:16+11:1813:23
10Henning Bratland CarlsenOK Moss1:04:48+11:5013:30
11Ove MartinsenHauketo IF1:05:17+12:1913:36
12Dag Arne LierIndre Østfold OK1:05:28+12:3013:38
13Tore BjørnerødOK Moss1:05:52+12:5413:43
14Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK1:07:14+14:1614:00
15Espen BekhusFredrikstad SK1:07:53+14:5514:08
16Sture OttesenIndre Østfold OK1:08:06+15:0814:11
17Karl Aasmund ErøyOK Moss1:08:17+15:1914:13
18Erik SandbækOK Moss1:09:17+16:1914:26 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1:12:50+19:5215:10
20Christopher LadimOK Moss1:14:11+21:1315:27
21Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1:14:42+21:4415:33
22Morten TangenOK Moss1:15:18+22:2015:41
23Øystein KildahlØstmarka OK1:15:37+22:3915:45
24Terje Wiig MathisenOpen iT1:18:22+25:2416:19
24Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1:18:22+25:2416:19
26Donatas KontautasOK Moss1:18:26+25:2816:20
27Rein JørgensenØstmarka OK1:18:49+25:5116:25
28Tormod ØvergaardVestre Akers SK1:19:04+26:0616:28
29Per OsenVestre Akers SK1:22:24+29:2617:10
30Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:25:21+32:2317:46
31Olav NipenIL Tyrving1:43:09+50:1121:29
32Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:56:13+1:03:1524:12
33Bjørn BendiktsenKonnerud IL2:03:24+1:10:2625:42
Fredrik LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Thomas LieFredrikstad SKdiskvalifisert
Vegard BendiktsenKonnerud ILdiskvalifisert
Christopher SchiveOK Mossdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringikke startet

H/D 13-16B

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss32:0310:20
2Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK41:12+9:0913:17
3Sondre LadimOK Moss42:43+10:4013:46
4Frida Hovgaard EisvangOK Moss1:33:02+1:00:5930:00
5Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss1:33:08+1:01:0530:02
Adam KristiansenOK Mossbrutt
Theodor LierIndre Østfold OKikke startet

Åpen B

3 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigEasyPetro BIL33:3110:48
2Dag HauglandØstmarka OK53:11+19:4017:09
3Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL55:04+21:3317:45
4Selma KristiansenOK Moss56:26+22:5518:12
5Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering1:02:05+28:3420:01
6Ola Torstein EndresenOK Moss1:12:33+39:0223:24 Last ned GPS-spor i gpx-format
Kristin GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Christine BlixÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Vegar KristiansenOK Mossdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert
Harald WibyeOK Mossikke startet
Sille WinsnesÅs-NMBU Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017