Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 24 januar 2017

EasyPetro BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Vidar BerteigÅpen B (10)31:04

Fossum IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
13Richard Zeiner-GundersenH 17-A kort (31)57:26+15:48
Terje MelsomH 17-A kort (31)diskvalifisert
Einar MelsomH 17- (18)diskvalifisert

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Christian Riddervold KahrsH 17- (18)1:00:16+5:24
10Hans Petter MathisenH 17- (18)1:07:04+12:12

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Magnus NordbrødenH 17-A kort (31)51:15+9:37

Hauketo IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
22Ove MartinsenH 17-A kort (31)1:10:17+28:39
27Jon FredriksenH 17-A kort (31)1:22:10+40:32

Heming Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Sofie Skyttersæter IversenD 17- (6)ikke startet

IL Tyrving

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Anders TiltnesH 17- (18)54:54+0:02
4Bjørn EkebergH 17- (18)58:18+3:26
7Espen JakobsenH 17- (18)1:00:50+5:58
11Torbjørn SagbergH 17- (18)1:09:17+14:25
12Vegard Brun SagaH 17- (18)1:15:32+20:40
13Torkil Eide SolstadH 17- (18)1:20:43+25:51
Morten Nilstad PettersenH 17- (18)diskvalifisert

Indre Østfold OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Kristoffer HalsnesH/D 13-16B (7)36:18+3:54
4Theodor LierH/D 13-16B (7)44:02+11:38
11Sture OttesenH 17-A kort (31)56:59+15:21
12Thomas BedinH 17-A kort (31)57:19+15:41
Dag Arne LierH 17-A kort (31)diskvalifisert

Kamp/Vestheim IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Aksel Eide-FredriksenÅpen B (10)35:00+3:56
3Egil HusethÅpen B (10)37:07+6:03Last ned GPS-spor i gpx-format
6Odd Eide-FredriksenÅpen B (10)58:22+27:18

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Trond MøretrøÅpen B (10)55:58+24:54
19Knut BjørkeloH 17-A kort (31)1:05:10+23:32

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
14Jørgen FrøydH 17- (18)1:24:05+29:13

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Vidar BenjaminsenH 17-A kort (31)44:24+2:46
15Svein NygårdH 17- (18)1:28:32+33:40

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
16Morten KarlsenH 17-A kort (31)1:03:04+21:26
25Trond HolterH 17-A kort (31)1:14:44+33:06

Nydalens SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Siri UlvestadD 17- (6)43:28
1Anders NordbergH 17- (18)54:52
3Malin SørensenD 17- (6)53:50+10:22
3Håvard HagaH 17- (18)55:03+0:11
6Øystein SørensenH 17- (18)1:00:19+5:27
8Ralph StreetH 17- (18)1:01:10+6:18
8Jan Tore HenriksenH 17-A kort (31)54:19+12:41
9Anders VisterH 17- (18)1:02:28+7:36
16Daniel FløtreH 17- (18)1:46:31+51:39
Henrik EijsinkH 17- (18)ikke startet

OK Moss

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Alfred BjørnerødH/D 13-16B (7)32:24
1Christian F SchiveH 17-A kort (31)41:38
2Karoline BjørnerødH/D 13-16B (7)34:53+2:29
4Ola Torstein EndresenÅpen B (10)53:10+22:06Last ned GPS-spor i gpx-format
4Thomas RoskifteH 17-A kort (31)48:08+6:30
5Frida Hovgaard EisvangH/D 13-16B (7)59:48+27:24
5Henning Bratland CarlsenH 17-A kort (31)49:45+8:07
7Martin Hovgaard EisvangÅpen B (10)59:48+28:44
8Kristin GjølsjøÅpen B (10)1:04:08+33:04
9Karl Aasmund ErøyH 17-A kort (31)55:56+14:18
10Christopher LadimH 17-A kort (31)56:34+14:56
14Christopher SchiveH 17-A kort (31)58:35+16:57
24Donatas KontautasH 17-A kort (31)1:13:15+31:37
Sondre LadimH/D 13-16B (7)diskvalifisert
Aurora GjølsjøD 17- (6)diskvalifisert
Tor Erling GjølsjøH/D 13-16B (7)diskvalifisert
Morten TangenH 17-A kort (31)ikke startet
Linda FredhÅpen B (10)ikke startet

Open iT

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Terje Wiig MathisenH 17-A kort (31)ikke startet

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
23Trygve LeivestadH 17-A kort (31)1:11:10+29:32

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
17Per OsenH 17-A kort (31)1:03:16+21:38
20Tormod ØvergaardH 17-A kort (31)1:07:59+26:21

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
21Øystein KildahlH 17-A kort (31)1:08:53+27:15
26Rein JørgensenH 17-A kort (31)1:16:53+35:15
28Dag HauglandH 17-A kort (31)1:37:33+55:55

Ås-NMBU Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Kaja Winsnes NordhagenD 17- (6)48:18+4:50
3Håkon DanevadH 17-A kort (31)45:14+3:36
4Mari Brøndbo DahlD 17- (6)1:00:43+17:15
5Ingrid Disch LøsetD 17- (6)1:44:19+1:00:51
7Idar BrekkeH 17-A kort (31)51:22+9:44
9Christine BlixÅpen B (10)1:07:14+36:10
10Sille WinsnesÅpen B (10)1:08:43+37:39
15Jo Inge FjellstadH 17-A kort (31)1:02:04+20:26
18Eirik NordhagenH 17-A kort (31)1:04:09+22:31
Bjørn Håvard EvjenH 17-A kort (31)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor