Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 16
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 1 mars 2017

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Elling AakreKort-A46:47+14:2414:31

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristin JohanssonC-løype46:45+18:2123:22
5Sindre R HoltLang-A58:59+12:4712:52
17Espen JohnsenKort-A1:00:59+28:3618:56

Larvik OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Gro StyrvoldC-løype28:2414:12
1Tobias KristensenLang-A46:1210:05
1Lars FremstadKort-A32:2310:03
2Jørgen FrøydLang-A46:14+0:0210:05
3Iver RingheimKort-A35:58+3:3511:10
7Per Olav GulbrandsenLang-A59:34+13:2213:00
11Jens Didrik BergLang-A1:08:43+22:3115:00
13Elisabeth HesselbergKort-A48:37+16:1415:05
15Ida Vår  DirdalKort-A56:42+24:1917:36
16Henrik Kaupang LyeKort-A57:19+24:5617:48
19Per Øystein AndersenKort-A1:06:46+34:2320:44
Sigrid Bakken HamreC-løypediskvalifisert
Tom KristensenLang-Abrutt
Aina VienaLang-Abrutt

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Elisabeth Koren HalvorsenC-løype52:37+24:1326:18
8Anne Marie Koren HalvorsenC-løype52:42+24:1826:21
8Helge GisholtLang-A1:00:27+14:1513:11

Porsgrunn OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Halvard KornmoKort-A35:06+2:4310:54
3Håkon KornmoLang-A53:36+7:2411:42
4Thore KornmoLang-A54:29+8:1711:53
4Atle RemmeKort-A43:04+10:4113:22
5Inger Marie JohanssonC-løype46:49+18:2523:24
5Camilla L. RosenvoldKort-A43:07+10:4413:23
6Jan GatevoldLang-A59:01+12:4912:53
6Ole JohanssonKort-A43:21+10:5813:27
7Rolf LyeC-løype52:39+24:1526:19
7Hilde Kristine RosenvoldKort-A43:25+11:0213:29
8Eli Marie WiigKort-A43:54+11:3113:38
9Knut Wiig MathisenLang-A1:00:36+14:2413:13
10Dag AusenLang-A1:00:43+14:3113:15
11Elise AusenKort-A48:34+16:1115:04
11Une HoltermannKort-A48:34+16:1115:04
12Magne Wiig MathisenLang-A1:14:25+28:1316:14
14Anine LieKort-A49:40+17:1715:25
18Kay JørgensenKort-A1:03:14+30:5119:38

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Espen RaastadC-løype33:56+5:3216:58
3Rita RaastadC-løype34:25+6:0117:12
10Bjørn Richard KirsteKort-A48:28+16:0515:03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor