Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 9
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 4 januar 2017

Lang-A

4 630 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Frøyd Larvik OK 31:59 6:54
2 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 32:00 +0:01 6:54
3 Sindre R Holt Hedrum OL 32:52 +0:53 7:05
4 Jørn Sundby Larvik OK 33:03 +1:04 7:08
5 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 36:17 +4:18 7:50
6 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 37:56 +5:57 8:11
7 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 38:22 +6:23 8:17
8 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 38:25 +6:26 8:17
9 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 39:19 +7:20 8:29
10 Dag Ausen Porsgrunn OL 40:21 +8:22 8:42
11 Helge Gisholt OK Skeidi 40:42 +8:43 8:47
12 Bjørn Tore Mathisen IL Tyrving 42:53 +10:54 9:15
13 Tom Kristensen Larvik OK 43:23 +11:24 9:22
14 Jan Gatevold Porsgrunn OL 44:01 +12:02 9:30
15 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 46:10 +14:11 9:58
16 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 46:20 +14:21 10:00
17 Ingrid Undstad Larvik OK 50:21 +18:22 10:52
18 Aina Viena Larvik OK 52:13 +20:14 11:16
19 Iver Ringheim Larvik OK 52:42 +20:43 11:22
20 Elisabeth Hesselberg Larvik OK 52:45 +20:46 11:23
21 Arne Kierulf Dirdal Larvik OK 55:59 +24:00 12:05
Rasmus Mathisen Porsgrunn OL brutt
Jonas Eikås Sandefjord OK brutt
Tobias Kristensen Larvik OK brutt

Kort-A

2 970 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 26:59 9:05
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 27:06 +0:07 9:07
3 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 27:12 +0:13 9:09
3 Elise Ausen Porsgrunn OL 27:12 +0:13 9:09
5 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 27:42 +0:43 9:19
6 Anders Kristian Holt Hedrum OL 27:47 +0:48 9:21
7 Per Henrik Zagar Larvik OK 29:27 +2:28 9:54
8 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 32:23 +5:24 10:54
9 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 32:31 +5:32 10:56
10 Bjørn Richard Kirste Skien OK 32:35 +5:36 10:58
11 Tom Aasrum Hedrum OL 32:41 +5:42 11:00
12 Ida Vår Dirdal Larvik OK 32:46 +5:47 11:01
13 Kristoffer Fjære Hedrum OL 32:47 +5:48 11:02
14 Atle Remme Porsgrunn OL 32:51 +5:52 11:03
15 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 32:57 +5:58 11:05
16 Ole Johansson Porsgrunn OL 33:00 +6:01 11:06
17 Hanna Johansson Hedrum OL 33:06 +6:07 11:08
18 Stine Arntzen Sandefjord OK 34:07 +7:08 11:29
19 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 34:12 +7:13 11:30
20 Martin Nauf Hedrum OL 34:52 +7:53 11:44
21 Elling Aakre Andebu IL 34:54 +7:55 11:45
22 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 36:21 +9:22 12:14
23 Celine Vik Olsen Larvik OK 44:56 +17:57 15:07
24 Harald Omland Skien OK 46:11 +19:12 15:32
25 Per Øystein Andersen Larvik OK 48:06 +21:07 16:11
26 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 50:26 +23:27 16:58
27 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 51:14 +24:15 17:15
28 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 56:43 +29:44 19:05
28 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 56:43 +29:44 19:05
Espen Johnsen Hedrum OL diskvalifisert
Marthe Hansen Larvik OK brutt
Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL brutt

C-løype

1 880 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Johansson Hedrum OL 20:43 11:01
2 Rita Raastad Skien OK 23:05 +2:22 12:16
3 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 24:04 +3:21 12:48
4 Erik Zagar Larvik OK 24:07 +3:24 12:49
5 Pernille Zagar Larvik OK 24:19 +3:36 12:56
6 Katrine van Raaij Hedrum OL 24:28 +3:45 13:00
7 Elin Bordøy Hedrum OL 26:46 +6:03 14:14
8 Eli Klovning Porsgrunn OL 28:24 +7:41 15:06
9 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 28:28 +7:45 15:08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor