Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Jonsokløpet og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Jonsokløpet og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: søndag 11 juni 2017

N-åpen

1 700 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline HilsenSturla, IFfullført
Håkon ØverbyKongsberg OLfullført
Andrea Melheim EriksenSturla, IFfullført
Frida HopeModum OLfullført
Magnus KongsrudModum OLfullført
Martin KongsrudModum OLfullført
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IFfullført
Gaute GustavsenSturla, IFfullført
Adele TeigenKongsberg OLfullført
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubbfullført
Anna-Maria PedersenModum OLfullført
 Viktoria Lopes NilsenModum OLfullført
Julie Olsen ByeModum OLfullført
Linnea B NyhagenFossekallen ILfullført
Nora AkselsenKonnerud ILfullført
Maria BjerkeFossekallen ILfullført
Sofie Kjemperud GransethFossekallen ILfullført
Erik BerganKongsberg OLikke startet
Ida Amundsen BjørkliRingerike OLikke startet

D -10

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte EgerKongsberg OL31:0614:08
2Elise RenardKongsberg OL35:45+4:3916:15
3Kari KollstrømRingerike OL47:49+16:4321:44
4Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL56:36+25:3025:43
5Oda OpsethRingerike OL1:00:11+29:0527:21

D 11-12

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ylva KlausenSturla, IF21:549:57
2Solveig HübschleSturla, IF28:12+6:1812:49
3Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL28:25+6:3112:54
4Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL28:39+6:4513:01
5Iselin HøivoldKongsberg OL30:43+8:4913:57
6Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL33:19+11:2515:08
7Johanne StorhaugKonnerud IL35:03+13:0915:55
8Marthe Graff-WiikSturla, IF35:36+13:4216:10
9Ingrid LestebergKongsberg OL48:19+26:2521:57
10Hanna SpangbergKonnerud IL48:32+26:3822:03
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbikke startet

D 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annette BalnesKonnerud IL22:0412:58
2Synne Lien GrøtbergKongsberg OL1:33:29+1:11:2554:59

D 13-14

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL28:079:22
2Ingvild GustafssonKongsberg OL31:50+3:4310:36
3Konstanse MoholthKongsberg OL33:38+5:3111:12
4Kseniya MironavaModum OL34:00+5:5311:20
5Hedda SpangbergKonnerud IL35:54+7:4711:58
6Johanna Sofie LongfjeldModum OL37:06+8:5912:22
7Mina Akiko JohnsenSturla, IF39:30+11:2313:10
8Anne Maren EidstenSturla, IF47:49+19:4215:56
9Mari ØverbyKongsberg OL54:28+26:2118:09
10Helene Brandal SøftingKongsberg OL1:03:58+35:5121:19

D 13-16C

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid SkjelbredKongsberg OL23:4310:46
2Tiril KihleKonnerud IL39:13+15:3017:49
3Ingvild SøreideRingerike OL44:41+20:5820:18
Martine JægtvikKonnerud ILikke startet

D 15-16

3 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenKongsberg OL29:459:17
2Andrea RanvikKonnerud IL29:54+0:099:20
3Tale StrandKongsberg OL29:55+0:109:20
4Anniken RanvikKonnerud IL31:30+1:459:50
5Jenny BaklidKonnerud IL32:19+2:3410:05
6Solveig LetmolieEiker OL36:11+6:2611:18
7Tomine Lysaker SandenEiker OL36:35+6:5011:25
8Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL36:39+6:5411:27
9Oda Isnes TyseEiker OL37:02+7:1711:34
10Silje MorlandstøEiker OL38:00+8:1511:52
11Mari Landro SvingheimKonnerud IL39:25+9:4012:19
12Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL40:38+10:5312:41
12Malene InstanesSturla, IF40:38+10:5312:41
14Ine InstanesSturla, IF41:30+11:4512:58
15Christine HoenEiker OL44:53+15:0814:01
16Karoline TorøKongsberg OL46:19+16:3414:28
17Alvilde Lysaker SandenEiker OL49:46+20:0115:33
18Anni SaarelaKonnerud IL59:18+29:3318:31
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Petra HoveidAsker Skiklubbikke startet
Ingvild LangeggenKongsberg OLikke startet

D 17AK

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anette Larsen AkselsenKonnerud IL41:4813:03
Nina Marie UndelandSturla, IFikke startet

D 17-C

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL28:4611:03
2Anna Linnea SwärdHadeland OL42:07+13:2116:11
3Inger-Helene CarlsenSturla, IF43:51+15:0516:51
4Nina BirkelandFossekallen IL1:27:56+59:1033:49

D 17-18

3 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK44:2711:23
2Helene EgerKongsberg OL54:42+10:1514:01
3Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1:01:05+16:3815:39
4Andrea VaneboKongsberg OL1:06:09+21:4216:57

D 21-

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aina VienaLarvik OK43:5010:11
2Ida HopeOslostudentenes IK53:03+9:1312:20

D 40-

3 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid KvistadKongsberg OL43:0511:02
2Isa HeggedalKonnerud IL47:22+4:1712:08
3Anne Guro NøklebyRingerike OL49:05+6:0012:35
4Kari StrandKongsberg OL49:51+6:4612:46
5Jorun RuudAsker Skiklubb50:09+7:0412:51
6Kirsti KringhaugRingerike OL50:26+7:2112:55
7Ingjerd SommerstadKongsberg OL51:35+8:3013:13
8Line Skjevik ArnevikRingerike OL52:01+8:5613:20
9Trine OpsethRingerike OL53:45+10:4013:46
10May Ingela HopeModum OL54:25+11:2013:57
11Larysa MironavaModum OL58:28+15:2314:59
12Tanja InstanesSturla, IF58:52+15:4715:05
13Kristin EgerKongsberg OL59:50+16:4515:20
14Ellen GustafssonKongsberg OL1:02:37+19:3216:03
15Anne Mia OlsenModum OL1:27:07+44:0222:20
16Tone Karina IngesenSarpsborg OL1:36:06+53:0124:38
Merete UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Trude HansenBerger og Svelvik OLdiskvalifisert

D 50-

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti StræteRingerike OL32:4010:12
2Grete S B HoviSkien OK33:59+1:1910:37
3Hanne Løver ThonModum OL39:12+6:3212:15
4Beth NicolaysenKongsberg OL39:20+6:4012:17
5Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL42:26+9:4613:15
6Elisabeth HetlevikKongsberg OL43:31+10:5113:35
7Eli Tufte HanssenEiker OL46:23+13:4314:29
8Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL49:08+16:2815:21
9Sigrun NygårdAsker Skiklubb49:26+16:4615:26
10Maria PerssonAsker Skiklubb51:35+18:5516:07
11Solveig KongsrudModum OL1:02:29+29:4919:31
12Cathrine NorvikRøyken OL1:04:03+31:2320:00
13May Jorunn RognlienModum OL1:08:45+36:0521:29
14Inger SchibstedRøyken OL1:12:43+40:0322:43
Jane RødderKongsberg OLikke startet
Solveig SikkelandIL Tyrvingikke startet

D 60-

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud KjemperudEiker OL58:3418:18

D 65-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari StrandeRingerike OL36:2915:51

D 70-

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken OL41:4218:07
2Marta StangModum OL59:31+17:4925:52

D 75-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Økern JensenBærums Skiklub48:0720:55

H -10

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL22:1110:04
2Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL23:10+0:5910:31
3Jarand GustafssonKongsberg OL24:07+1:5610:57
4Jon StrandKongsberg OL26:13+4:0211:54
5Jan Olav BerganKongsberg OL27:22+5:1112:26
6Emil S. MolenaarModum OL27:59+5:4812:43

H 11-12

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL19:579:04
2Endre SandKongsberg OL21:07+1:109:35
3Reidar KollstrømRingerike OL23:27+3:3010:39
4Borgar SkjelbredKongsberg OL25:36+5:3911:38
5Henrik Holm NesModum OL27:25+7:2812:27
6Mats Olsen ByeModum OL28:16+8:1912:50
7Martin TorøKongsberg OL29:57+10:0013:36
8Lage Røhnebæk KongsrudModum OL33:58+14:0115:26
9Oskar HopeModum OL35:07+15:1015:57

H 11-12N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre KvesethKongsberg OL20:0411:48

H 13-14

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor LøkenKongsberg OL28:449:34
2Lukas KlausenSturla, IF29:11+0:279:43
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL29:51+1:079:57
4Mikkel BerglundRingerike OL31:23+2:3910:27
5Arne BerganKongsberg OL35:07+6:2311:42
6Martin Nøkleby MellingRingerike OL37:24+8:4012:28
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbikke startet
Vegard Holm JohannesenKongsberg OLikke startet
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubbikke startet
Stein Aas StræteRingerike OLikke startet

H 13-16C

2 200 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Alexander NyhagenFossekallen ILikke startet
Sigurd Paulsen AskLierbygda OLikke startet

H 15-16

3 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle DrageKongsberg OL38:009:44
2Johan Kristian UndelandSturla, IF41:43+3:4310:41
3Egil FrydenlundSturla, IF55:30+17:3014:13
4Olav Kristian LundKongsberg OL55:42+17:4214:16
Even Amundsen BjørkliRingerike OLikke startet
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OLikke startet
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLikke startet

H 17-AK

3 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetNydalens SK37:189:33
2Peter CarlsenSturla, IF50:17+12:5912:53
3Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1:03:33+26:1516:17
4Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL1:13:05+35:4718:44
5Åsmund SætherFossekallen IL2:03:02+1:25:4431:32
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLikke startet

H 17-C

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar SandenEiker OL28:5111:05
2Morten FjellRøyken OL50:07+21:1619:16

H 17-18

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joar GjerdahlKonnerud IL34:187:58
2Sølve DrageKongsberg OL41:34+7:169:40
3Oskar ArnevikRingerike OL50:50+16:3211:49
4Sverre GrafferRingerike OL1:09:25+35:0716:08

H 19-20

5 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander ArnevikRingerike OL1:14:5712:42

H 21-

5 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL46:527:56
2Mathias DrageKongsberg OL48:48+1:568:16
3Geir NilsenViul Orienteringsklubb57:49+10:579:47
4Anders Beyer BrattliRingerike OL1:01:56+15:0410:29
5Harald HoviSkien OK1:02:58+16:0610:40
6Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK1:17:51+30:5913:11

H 40-

4 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd StrandKongsberg OL35:538:20
2Ola TellesbøHadeland OL36:34+0:418:30
3Espen RøsteKongsberg OL37:01+1:088:36
4Stig MellingRingerike OL38:03+2:108:50
5Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL39:03+3:109:04
6Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL41:30+5:379:39
7Lars BerglundRingerike OL45:38+9:4510:36
8Per Erik OpsethRingerike OL46:44+10:5110:52
9Stig InstanesSturla, IF50:46+14:5311:48
10Øystein SkjelbredKongsberg OL58:46+22:5313:40
11Karl Anton UndelandSturla, IF1:23:01+47:0819:18

H 50-

3 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Edvard HellandØstmarka OK38:279:51
2Syver LøkenKongsberg OL42:42+4:1510:56
3Erik SaugerudKonnerud IL42:53+4:2610:59
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF45:36+7:0911:41
5Egil Wickstrand IversenHeming Orientering46:27+8:0011:54
6Tore Voss FagervoldBærums Skiklub46:36+8:0911:56
7Hroar SannaRingerike OL47:17+8:5012:07
8Arne FossheimAsker Skiklubb48:17+9:5012:22
9Leif Kåre BessebergEiker OL48:42+10:1512:29
10Roger Andre VaneboKongsberg OL50:19+11:5212:54
11Gunnar HopeModum OL50:24+11:5712:55
12Knut AasRingerike OL51:00+12:3313:04
13Ole IngesenSarpsborg OL52:00+13:3313:20
14Roar ByeModum OL53:59+15:3213:50
15Helge GrafferRingerike OL55:51+17:2414:19
16Hans Otto ØverbyKongsberg OL57:46+19:1914:48
17Torgeir BrandalKongsberg OL59:26+20:5915:14
18Bjørn BendiktsenKonnerud IL1:02:48+24:2116:06
19John HofossHadeland OL1:06:38+28:1117:05
20Knut Ivar KollstrømRingerike OL1:08:55+30:2817:40
Bjørn JohannesenKongsberg OLikke startet

H 60-

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten DåsnesRingerike OL29:269:11
2Svein S JacobsenIL Tyrving31:13+1:479:45
3Bård NatvigNittedal OL36:43+7:1711:28
4Geir DahlRingerike OL39:04+9:3812:12
5Roy GjerdingOK Moss52:41+23:1516:27

H 65-

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove Gunnar JacobsenStokke IL35:3411:06
2Helge LyeIL Tyrving43:56+8:2213:43
3Bård StangModum OL45:43+10:0914:17
4Øyvind HoveidAsker Skiklubb51:27+15:5316:04

H 70-

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL24:3310:40
2John Thomas PetersenNittedal OL25:53+1:2011:15
3Kjell GrønhovdModum OL33:34+9:0114:35

H 75-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugOK Moss25:1510:58

H 80-

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Einar DalenRingerike OL45:5519:57
Ole Johan TorgerudStranden ILdiskvalifisert

H 85-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre ThuneRingerike OL1:33:0240:26

Direkte A

3 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Juha VienaRingerike OL42:1310:49
2Celine RenardKongsberg OL44:55+2:4211:31
2Marlin HaavengenKongsberg OL44:55+2:4211:31
4Anders GustafssonSturla, IF52:14+10:0113:23
5Rebecca MårtensonKoping-Kolsva1:00:38+18:2515:32
6Snorre FrydenlundSturla, IF1:03:40+21:2716:19
7Hege HeibergHadeland OL1:33:20+51:0723:55

Direkte B

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind StrandeRingerike OL36:0212:00
2Per GustafssonSturla, IF37:48+1:4612:36
3Silje CarlsenSturla, IF45:23+9:2115:07
4Marit Wenseth KureNydalens SK51:16+15:1417:05
5Jo Randar HolmøyHadeland OL57:28+21:2619:09
6Svend Kristian EidstenSturla, IF1:07:28+31:2622:29
7Hilde MoholthKongsberg OL1:23:52+47:5027:57

Direkte C

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marthe PeveriEiker OL24:489:32
2Anders JohnsenSturla, IF51:49+27:0119:55
3Kjetil SpangbergKonnerud IL56:16+31:2821:38
4Ellen Sofie RuudEiker OL56:48+32:0021:50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor