Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 10 januar 2017

D 17-

4 970 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Siri Ulvestad Nydalens SK 53:56 10:51
2 Malin Sørensen Nydalens SK 54:14 +0:18 10:54
3 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 56:32 +2:36 11:22
4 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 58:24 +4:28 11:45
5 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:00:04 +6:08 12:05
6 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 1:00:36 +6:40 12:11
Aurora Gjølsjø OK Moss diskvalifisert

H 17-

8 220 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Nordberg Nydalens SK 58:01 7:03
2 Alan Cherry Nydalens SK 1:00:51 +2:50 7:24
3 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:02:32 +4:31 7:36
4 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:03:00 +4:59 7:39
5 Håvard Haga Nydalens SK 1:03:30 +5:29 7:43
6 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:04:32 +6:31 7:51
7 Espen Jakobsen IL Tyrving 1:04:51 +6:50 7:53
8 Ralph Street Nydalens SK 1:05:47 +7:46 8:00
9 Vegard Brun Saga IL Tyrving 1:08:12 +10:11 8:17
10 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1:12:08 +14:07 8:46 Last ned GPS-spor i gpx-format
11 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 1:12:16 +14:15 8:47 Last ned GPS-spor i gpx-format
12 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 1:15:52 +17:51 9:13
13 Emil Jönsson IL Tyrving 1:19:33 +21:32 9:40
14 Espen Danevad Fredrikstad SK 1:24:44 +26:43 10:18
15 Henrik Eijsink Nydalens SK 1:30:44 +32:43 11:02
16 Svein Nygård Lillomarka OL 1:39:25 +41:24 12:05
17 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 2:00:16 +1:02:15 14:37
Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät diskvalifisert
Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät diskvalifisert
Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät diskvalifisert
Martin Borge Heir Fossum IF ikke startet

H 17-A kort

4 970 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Trond Kortner Østmarka OK 40:58 8:14
2 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 42:32 +1:34 8:33
3 Christian F Schive OK Moss 43:08 +2:10 8:40
4 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 46:21 +5:23 9:19
5 Henning Bratland Carlsen OK Moss 48:56 +7:58 9:50
6 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 50:05 +9:07 10:04
7 Thomas Roskifte OK Moss 51:51 +10:53 10:25
8 Tore Bjørnerød OK Moss 54:38 +13:40 10:59
9 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 55:06 +14:08 11:05 Last ned GPS-spor i gpx-format
10 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 56:05 +15:07 11:17
11 Daniel Fløtre Nydalens SK 56:14 +15:16 11:18
12 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 56:56 +15:58 11:27
13 Halvor Saunes Nydalens SK 57:02 +16:04 11:28 Last ned GPS-spor i gpx-format
14 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 57:13 +16:15 11:30
15 Sture Ottesen Indre Østfold OK 58:09 +17:11 11:42
16 Erik Sandbæk OK Moss 59:16 +18:18 11:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
17 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 1:00:27 +19:29 12:09
18 Audun Bjerknes Måren OK 1:03:19 +22:21 12:44
19 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:04:25 +23:27 12:57
20 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 1:05:22 +24:24 13:09
21 Idar Brekke Ås-NMBU Orientering 1:06:45 +25:47 13:25
22 Terje Wiig Mathisen Open iT 1:08:41 +27:43 13:49
23 Christopher Schive OK Moss 1:09:39 +28:41 14:00
24 Morten Tangen OK Moss 1:09:44 +28:46 14:01
25 Karl Aasmund Erøy OK Moss 1:15:52 +34:54 15:15
26 Bjørn Håvard Evjen Ås-NMBU Orientering 1:18:02 +37:04 15:42
27 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 1:26:59 +46:01 17:30
28 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:32:29 +51:31 18:36
Jon Fredriksen Hauketo IF diskvalifisert
Trond Holter Måren OK diskvalifisert
Ove Martinsen Hauketo IF diskvalifisert
Øystein Kildahl Østmarka OK diskvalifisert
Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK diskvalifisert
Thomas Bedin Indre Østfold OK ikke startet
Eirik Blågestad Indre Østfold OK ikke startet
Rune Blågestad Indre Østfold OK ikke startet
Donatas Kontautas OK Moss ikke startet
Christopher Ladim OK Moss ikke startet
Magnus Nordbrøden Halden SK ikke startet

H/D 13-16B

3 420 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 43:34 12:44
2 Sondre Ladim OK Moss 44:14 +0:40 12:56
3 Theodor Lier Indre Østfold OK 51:35 +8:01 15:04
4 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:13:34 +30:00 21:30
Alfred Bjørnerød OK Moss diskvalifisert
Karoline Bjørnerød OK Moss ikke startet
Tor Erling Gjølsjø OK Moss ikke startet

Åpen B

3 420 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 45:21 13:15
2 Aksel Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 45:44 +0:23 13:22
3 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 48:54 +3:33 14:17
4 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 49:23 +4:02 14:26
5 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 51:33 +6:12 15:04
6 Dag Haugland Østmarka OK 54:40 +9:19 15:59
7 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 54:41 +9:20 15:59
8 Ola Torstein Endresen OK Moss 57:13 +11:52 16:43 Last ned GPS-spor i gpx-format
9 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 58:07 +12:46 16:59
10 Linda Fredh OK Moss 1:26:57 +41:36 25:25
11 Kristin Gjølsjø OK Moss 1:28:57 +43:36 26:00
Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor