Offisiell resultatliste for TROLLNATTA og NATT-O-TOGET

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TROLLNATTA og NATT-O-TOGET
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 4 november 2017

Troll-Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erik BirkemoeOppsal Orientering28:41
Kristine KorenKlubbløsfullført
Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll34:19
Leo NyrudKlubbløs27:58
Rasmus TrøseidIL Koll24:52
Sander TrøseidIL Kollfullført
Aksel Johannes ValioIL Koll23:17

Troll-Mellom

113 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingrid Sweetman IL Koll44:45
Oliver Sweetman IL Koll44:37
Johannes AarreIL Koll22:34
Iver AarsethNydalens SK22:38
Isak AndersenNydalens SK38:00
Even AsplinKoll25:25
Ingrid BakkehøiKlubbløs40:19
Tina BakkehøiKlubbløs40:20
Erlend BergeHeming Orientering31:02
Lea hagen -boldingKoll24:32
Bastian Hagen- BoldinghIL Koll24:14
Hedda BreitKlubbløs43:37
Sebastian BreitKlubbløs43:44
Sofie Garsjø BrunesSentrum OK35:51
Francis BullKlubbløs26:22
Oskar BullKlubbløs41:41
Hanna Amalie DanielsenKlubbløs17:10
Ingrid Weider EgnerFossum IF31:24
Jakob Weider EgnerFossum IF31:23
Vera Skotheim ElfvingNydalens SK33:23
Filippa EvensenIL Koll23:53
Selma Sofie Evju-WarkenIL Koll20:08
Sofie Evju-WarnkenKoll19:50
Elsa A FastøKlubbløs26:42
Lena FinnesandKlubbløs42:59
Maren Julie FinstadSentrum OK35:49
Jonathan FodstadIL Koll18:41
Balder Gammelli-MesselIL Koll27:42
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering42:47
Synne Syversen GihleOppsal Orientering21:03
Mats Emrik GrandumKlubbløs52:50
Andreas Weider HagemoIL Koll21:03
Lars Weider HagemoIL Koll20:57
Linnea HagenIL Koll23:25
Ella HalvorsenÅrvoll23:05
Filip HalvorsenKjelsås23:23
Ildrid HarstadKoll34:13
Lilja HellumKlubbløs31:49
Henrik HickenIL Koll26:37
Jonas HirschBækkelagets SK27:42
Jone Rygh HoltenNydalens SK22:09
Eirik HålandIL Koll40:01
Ole HålandIL Koll40:20
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK27:36
Mathea JohannessenNydalens SK18:50
Robel KirosKorsvoll30:35
Edvard KjøraasIL Koll44:27
Natalie KollerudLillomarka OL30:32
Andrea KongsbergIL Tyrving19:50
Maria KongsbergIL Tyrving19:47
Sondre Namløs LassenKlubbløs27:21
Tuva Namløs LassenKlubbløs27:18
Per Magnus LynneRaumar Orientering28:02
Theodor MikkelsenKoll30:46
Tuva MikkelsenKoll1:03:08
Ella Blickfeldt MjønesKlubbløs19:15
Frida Moe-FinnesandIL Koll42:53
Jørgen Moe-FinnesandIL Koll43:21
Lilja Moe-FInnesandKlubbløs40:29
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb27:48
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb27:48
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb27:41
Simen MortensenIL Koll31:16
Ole Jakob MyklebustIL Koll22:23
Helena MåseideIL Koll31:44
Matheus MåseideIL Koll31:52
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK33:22
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK28:27
Ella Øveland NyhusIL Koll35:56
Mathias NørjordetIL Koll26:50
Einar Bryhni OpsethKlubbløs25:36
Liv Bryhni OpsethKlubbløs25:36
Gustav PuntervoldKlubbløs33:57
Astrid ReuschHeming Orientering21:08
Inez RosselandKlubbløs32:16
Noah RosselandKlubbløs31:07
Signe Drange RuudRøyken OL44:39
Trym RystadKjelsås24:04
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering27:13
Aleksander SajgalKlubbløs31:55
Sivert Brandt SandeKlubbløs41:52
Helene ScheeleNydalens SK12:16
Astrid SeierstedKoll26:41
Live SeierstedKOLL26:43
Noah Skjerve-HansenIL Koll39:51
Ingrid SkogmoNydalens SK18:50
Lisa SkogmoNydalens SK19:20
Per Øyvind SteneNydalens SK28:24
Conrad Levin StrømmeIL Koll45:42
Edvard SundveKlubbløs38:54
Magnus SundveNydalens SK38:47
Vetle SvanæsLillomarka OL26:53
Theodor SvedbergHeming Orientering32:43
Audun Skaare SøbstadIL Koll24:09
Sondre SørebøIL Koll38:07
Ellinor ThommessenHeming Orientering26:02
Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering23:14
Oskar S ThorsenBækkelagets SK28:19
Jesper TonnaIL Koll33:58
Tuva TrøseidIL Koll23:25
Kaja WalbergKoll41:11
Sofie WalbergKoll41:15
August WiderbergKlubbløs42:05
Olaug ØstbyIL Koll32:47
Eva Brørs-LarsenNydalens SKdiskvalifisert
Odin Gammelli-MesselIL Kolldiskvalifisert
Abigail Dawit GirmayKlubbløsdiskvalifisert
Atalya GirmayKlubbløsdiskvalifisert
Solyan KirosKorsvolldiskvalifisert
Jostein MoeKlubbløsdiskvalifisert
Ludvig Haug MolbergIL Kolldiskvalifisert
Andreas SanducuKlubbløsdiskvalifisert
Jacob SanducuKlubbløsdiskvalifisert

Troll-Lang

57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Andrian Wasswa AalbergKlubbløs1:02:52
Brian Kato AalbergKlubbløs1:02:53
Leah Sewali AalbergKlubbløs1:02:45
Mari AarsethNydalens SK18:40
Andreas N. AspelundNydalens SK38:39
Erlend BakkeFossum IF26:28
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering31:28
Martin Christoffer BorgIL Koll15:08
Eskil BrændenLillomarka OL19:55
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL19:44
Gardar Fjøsne-KnudsenIL Koll42:59
Christian Berge GjellestadNydalens SK32:23
Ida Berge GjellestadNydalens SK32:21
Sondre HafskjoldNydalens SK34:40
Adriana HansenKlubbløs54:47
Isabel HansenKlubbløs55:54
Hanne Wærp HaugeNydalens SK25:27
Martine HaugeKoll33:44
Otto Schjølberg- HenriksenNydalens SK39:10
Markus HirschBækkelagets SK30:53
Signe HoloFossum IF15:06
Alma Rygh HoltenNydalens SK24:12
Ane HustvedtOppsal Orientering15:37
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK22:54
Jonas JohansenIL Koll22:55
Gaute H JordhøyIL Koll38:34
Nora H JordhøyIL Koll38:33
Edvard JåsundNydalens SK32:38
Mari KallesonOppsal Orientering22:41
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK28:54
Stian LillegårdLillomarka OL27:28
Tobias Tronbøl LiumIL Koll27:14
Rasmus McKenseyNydalens SK34:41
Anders Berge MjølhusOL Trollelg24:56
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering15:33
Pauline MyklebustIL Koll17:49
Josefine Oraug RyghNydalens SK24:33
Karl Oraug RyghIL Koll24:06
Mari Oraug RyghNydalens SK26:24
Eivind RøseidKlubbløs57:34
Torstein RøseidKlubbløs54:38
Amund SaugestadNydalens SK32:33
Marie ScheeleNydalens SK17:33
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF29:33
Idun Skjerve-HansenNydalens SK29:05
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering30:59
Gabriel SolemOppsal Orientering29:27
Ask Felland SætnanFossum IF21:26
Knut Kolltveit SørlieFossum IF36:19
Gunde TumelionisFossum IF23:13
Oskar Mollat VirstadIL Koll34:05
Eira Skaarer WiklundNydalens SK17:43
Jonathan WoodhouseLillomarka OL19:03
Sondre Tandberg ØhrnIL Koll23:13
Elise Bjørnstad IL Kolldiskvalifisert
Magnus BjørnstadIL Lyndiskvalifisert
August LeopolderKolldiskvalifisert

Natt-O-Toget D13-14

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pia Young VikNydalens SK28:13
2Kristin Melby JacobsenLardal OL33:58+5:45
3Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering38:39+10:26
4Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF38:40+10:27
5Ella BerstadHeming Orientering40:41+12:28
6Helene Bjørkvold JendalFossum IF41:44+13:31
7Inga Skaarer WiklundNydalens SK41:49+13:36
8Marie SaugestadNydalens SK41:52+13:39
9Elise Wærp HaugeNydalens SK42:09+13:56
10Kathinka Zahl HagenFossum IF42:22+14:09
Andrea H. RogndokkenFet OLikke startet

Natt-O-Toget H13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elia ThorvikNydalens SK27:56
2Anders Håvard LarsenNydalens SK28:04+0:08
3Christian Fredrik BorgIL Koll28:07+0:11
4Teodor Mo HjelsethNydalens SK28:11+0:15
5Ask OlaussenOppsal Orientering28:24+0:28
6Fridtjof ReuschHeming Orientering28:25+0:29
7Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering28:28+0:32
8Rolf Andreas BergNydalens SK32:58+5:02
9Marius E. AamodtOppsal Orientering33:22+5:26
10Daniel Azagra NæssNydalens SK33:29+5:33
11Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb33:38+5:42
12Birk Felland SætnanFossum IF41:47+13:51
13JonasAarseth Nydalens SK48:30+20:34

Natt-O-Toget D15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie LilandNydalens SK32:58
2Ada WulfsbergNydalens SK35:00+2:02
3Amélie AamodtOppsal Orientering38:29+5:31
4Ingrid BlindheimLillomarka OL38:34+5:36
5Tina KallesonOppsal Orientering38:45+5:47
6Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering38:49+5:51

Natt-O-Toget H15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik ReuschHeming Orientering27:56
2Sondre Zahl HagenFossum IF27:59+0:03
3Felix FinsrudAsker Skiklubb28:11+0:15
4Lars Øderud VatneBækkelagets SK29:10+1:14
5Gaute FosstveitRaumar Orientering33:26+5:30
6Marius BakkeFossum IF33:27+5:31
7Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering33:40+5:44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor