Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten 3
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: onsdag 31 mai 2017

N-åpen

1 450 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Martin Kultorp BenjaminsenIndre Østfold OK21:4314:58
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK14:5810:19
0Tuva FossaasGimle IF14:229:54
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL23:09+1:2615:57
0Signe KvalheimHalden SK17:0011:43
0Martin  NilssenIndre Østfold OK21:45+0:0215:00
0Mille Dammyr OlsenGimle IF18:0712:29
0Thea Dammyr OlsenGimle IF18:0612:28
0Ingrid SteinslandFredrikstad SK15:0310:22
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK19:5613:44
0Tobias ThoresenHalden SK18:0812:30

D 11-12

1 760 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helle KvalheimHalden SK15:498:59
2Maren HenriksenHalden SK15:54+0:059:02
3Mathilde FossaasGimle IF17:08+1:199:44
4Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL17:19+1:309:50
5Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK17:32+1:439:57
6Sigrid HaugeSarpsborg OL18:36+2:4710:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK19:32+3:4311:05
8Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL19:37+3:4811:08
9Julie BrenåsVarteig OL21:05+5:1611:58
10Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK22:54+7:0513:00

D 13-16C

1 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL16:059:08
2Sylvia DannevigHalden SK23:02+6:5713:05

D 17-

2 490 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iliana IlievaHalden SK16:176:32
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK17:27+1:107:00
3Aurora GjølsjøOK Moss17:49+1:327:09
4Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL19:34+3:177:51
5Marie HansenSarpsborg OL20:28+4:118:13
6Benedicte PedersenSarpsborg OL21:42+5:258:42
7Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK24:40+8:239:54
8Synne Malene BrækkeHalden SK25:41+9:2410:18
9Helena ÅsbergSarpsborg OL25:44+9:2710:20
10Siri PedersenSarpsborg OL27:22+11:0510:59
11Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK27:24+11:0711:00
12Hanne WoldOK Moss28:09+11:5211:18
13Randi Brevig AuneHalden SK28:19+12:0211:22
14Tove TesdalIndre Østfold OK39:28+23:1115:51
Elisabeth BrækkeHalden SKdiskvalifisert

D 50-

2 490 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche LindløvSarpsborg OL27:1010:54
2Heidi BørstadSarpsborg OL35:07+7:5714:06
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OLdiskvalifisert
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Bente LineIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 11-12

1 760 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL13:407:45
2Erlend Grønlund MoenGimle IF13:56+0:167:55
3Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK15:54+2:149:02
4Philip Orud HovlandHalden SK16:50+3:109:33
5Audun NordbyFredrikstad SK19:23+5:4311:00
6Andreas TveterHalden SK22:53+9:1313:00
7Elias ThoresenHalden SK23:26+9:4613:18

H 13-16C

1 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL18:1710:23
2Håkon Kopperud KnutsenGimle IF19:50+1:3311:16
3Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK20:09+1:5211:26

H 17-

2 490 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK15:556:23
2Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL16:21+0:266:33
3Olav Milian Schmitt GranHalden SK16:22+0:276:34
4Erlend BrendstuenHalden SK16:38+0:436:40
5Benjamin AasenSarpsborg OL17:48+1:537:08
6Henning Bratland CarlsenOK Moss18:53+2:587:35
7Alexander Skaug YtterbølHalden SK20:12+4:178:06
8Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK20:14+4:198:07
9Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL20:15+4:208:07
10Vegar SkinneIndre Østfold OK20:33+4:388:15
11Tore Grønlund MoenGimle IF20:49+4:548:21
12Haakon JohannesenIndre Østfold OK21:39+5:448:41
13Pål AngvollFredrikstad SK22:59+7:049:13
14Magnus HolmskauTrøsken IL25:38+9:4310:17
Johannes HedlundTrøsken ILdiskvalifisert

H 50-

2 490 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore BjørnerødOK Moss16:286:36
2Frank LøwengreenFredrikstad SK16:48+0:206:44
3Dag BrenåsVarteig OL19:39+3:117:53
4Rune S. NielsenIndre Østfold OK19:43+3:157:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Tormod JensenSarpsborg OL20:31+4:038:14
6Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL23:09+6:419:17
7Bjørn ÅstorpSarpsborg OL23:37+7:099:29
Gudmund JenssenHalden SKdiskvalifisert
Tor Ragnar AndersenHalden SKdiskvalifisert

H -16

2 490 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christopher LadimOK Moss15:496:21
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK17:53+2:047:10
3Runar Saur ModahlFredrikstad SK18:07+2:187:16
4Alfred BjørnerødOK Moss18:22+2:337:22
5Sondre OttesenFredrikstad SK19:23+3:347:47
6Ludvik SætherFredrikstad SK21:53+6:048:47
7Alf Kristian HelleHalden SK21:55+6:068:48
8Sondre LadimOK Moss22:31+6:429:02
9Martin BrækkeHalden SK23:29+7:409:25
10Jonathan EylertsenHalden SK33:38+17:4913:30
Eirik ImrikFredrikstad SKdiskvalifisert
Jonatan AuneHalden SKdiskvalifisert
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert

D -16

2 490 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL20:398:17
2Hedda Johanne Slang SunsetvikHalden SK23:42+3:039:31
3Amalie LøkkebergFredrikstad SK24:31+3:529:50
4Synne Marie JenssenHalden SK26:21+5:4210:34
5Alexandra AngvollFredrikstad SK26:26+5:4710:36
6Julie Sophie WoldOK Moss26:37+5:5810:41
7Ingrid Grønlund MoenGimle IF27:17+6:3810:57
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017