Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 6 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 6 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 29 august 2017

D/H-10N

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil HeksemFana IL20:55
2Kirill EikangerGneist, IL22:39+1:44
3Frida Ingeborg EikangerGneist, IL27:42+6:47
4Karen StoltzVaregg Fleridrett28:48+7:53
5Peter StoltzVaregg Fleridrett29:00+8:05
6Isak HovstadVaregg Fleridrett31:39+10:44
7Marie ThomassenVaregg Fleridrett31:53+10:58
8Kristin Nesse JørgensenGneist, IL32:50+11:55
9Thord Nystuen SolliAskøy OL37:21+16:26
10Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL37:32+16:37
11Josefine BlomquistBergens TF46:16+25:21
12Fredrik BlomquistBergens TF46:36+25:41

D11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Miranda KaufmannBergens TF34:26
2Tonje RykkjeStord Orientering1:05:00+30:34

H13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jonas BrackeTIF Viking17:43
2Edward HammerBergens TF25:35+7:52

Åpen N

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arne RyggBergens TF20:53
2Silje ReistadOs Orienteringsklubb24:28+3:35
3Knut GjestemoenBergens TF25:35+4:42
4Mats HalvorsenGneist, IL25:42+4:49
5Marie StoltzVaregg Fleridrett28:48+7:55
6Kai StoltzVaregg Fleridrett28:51+7:58
7Pål ThomassenVaregg Fleridrett31:54+11:01
8Gard E. JørgensenGneist, IL32:52+11:59
9Roland KaufmannBergens TF34:12+13:19
10Nora GriegFana IL37:24+16:31
11Einar GriegFana IL37:31+16:38
12Bjørge SolliAskøy OL38:07+17:14
13Astri Ese HoleBergens TF46:46+25:53

D-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett36:07

H-10

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer Heldal HersvikFana IL21:40
2Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett30:16+8:36
3Emil Øye KragsethIL Gular32:38+10:58
4Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett33:03+11:23
5Sjur GrønnevetIL Gular33:09+11:29
6Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett34:39+12:59
Sigurd SivertsenBergens TFdiskvalifisert
Andreas KragsethIL Gulardiskvalifisert

D11-13

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karoline StrandenesFana IL31:39
2Stine Marie Tefre GriegFana IL31:46+0:07
3Hedda Erica EikangerGneist, IL40:45+9:06
4Idun HeklandIL Gular40:52+9:13

H11-13

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian DaleBergens TF20:40
2Hans RogstadkjernetBergens TF21:32+0:52
3Martin Shields LøklingGneist, IL23:30+2:50
4Oskar HeksemFana IL29:11+8:31

Åpen C

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett18:53
2Jon DaleBergens TF20:56+2:03
3Håvard NybøFana IL21:39+2:46
4Erlend EkerhovdFana IL22:43+3:50
5Eivind StrandenesFana IL22:45+3:52
6Artem SapontzisGneist, IL23:21+4:28
7Arild NybøFana IL23:50+4:57
8Bjørg KocbachBergens TF27:19+8:26
9Cedric GuibertTIF Viking27:29+8:36
10Ingunn EikelandBergens TF28:03+9:10
11Anna SchoutenKlubbløs28:31+9:38
12Simon MoralesKlubbløs30:06+11:13
13Mari StadsnesIL Gular30:37+11:44
14Ingeborg StrandenesFana IL30:41+11:48
15Marius GuibertTIF Viking30:43+11:50
16Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett31:02+12:09
17Ole KragsethIL Gular32:52+13:59
18Ellen GrønnevetIL Gular33:18+14:25
19Svein HaukaasÅrstad IL33:30+14:37
20Guro SørevikKlubbløs34:15+15:22
21Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett34:43+15:50
22Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL37:42+18:49
23Per MathismoenFana IL39:06+20:13
24Ørn MidttunBergens TF39:26+20:33
25Ingrid RollFana IL52:26+33:33
26Kåre RitlandFana IL59:59+41:06
27Linda BønesVaregg Fleridrett1:12:10+53:17
28Malena Grov OttesenKlubbløs1:18:11+59:18
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H12-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas DaleBergens TF17:59
2Rasmus JordeVaregg Fleridrett29:19+11:20
3Vegard Velle SivertsenBergens TF29:55+11:56
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Olav KvalbeinIL Gulardiskvalifisert
Magnus Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert

D12-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Roll-TørnqvistFana IL29:46
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett38:11+8:25
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFdiskvalifisert

D50-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Beda Maria JohansonFana IL32:40
2Ingrid SandvollGneist, IL33:53+1:13
3Turid RognsvågOs Orienteringsklubb34:01+1:21
4Bjørg MidttunBergens TF37:08+4:28
5Anne Kjersti DaltveitFana IL40:38+7:58
6Anne FjeldstadÅrstad IL44:19+11:39
7Karen Clementsen KayserFana IL46:34+13:54
8Mai Helen LingaIL Gular53:15+20:35
9Mette RogneVaregg Fleridrett56:42+24:02
10Annhild FetveitFana IL57:26+24:46
11Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb58:21+25:41
12Torild MyrliTIF Viking1:01:22+28:42
Liv Sylvi MeyerGneist, ILdiskvalifisert
Anne GjestemoenBergens TFdiskvalifisert

D65-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingjerd SognnæsBergens TF36:25
2Audny TotlandFana IL43:42+7:17
3Astrid OrmbergFana IL53:36+17:11
4Kjellaug HodnekvamBergens TF55:18+18:53
5Herdis AlvheimFana IL1:23:01+46:36

Åpen B

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas BergeOs Orienteringsklubb27:31
2Jan HauglandÅrstad IL28:04+0:33
3Helge EmhjellenIL Gular31:25+3:54
4Tone RosenlundVaregg Fleridrett31:47+4:16
5Jan Terje MikkelsenTIF Viking34:25+6:54
6Birgitte TorbjørnsenIL Gular34:46+7:15
7Lise Balestrand GrønbechAskøy OL37:23+9:52
8Roar BergeVaregg Fleridrett37:28+9:57
9Ketil NummedalFana IL38:32+11:01
10Arne HalvorsenÅrstad IL40:27+12:56
11Axel IngvaldsenTIF Viking40:56+13:25
12Karianne AlsakerÅrstad IL44:56+17:25
13Inga Beate BøeFana IL46:42+19:11
14Per HauglandÅrstad IL47:50+20:19
15David Johan TjøswoldBergens TF49:10+21:39
16Anders SeebergOsterøy IL49:19+21:48
17Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb52:34+25:03
18Ragnar KayserFana IL54:45+27:14
19Vibeke NymoVaregg Fleridrett58:47+31:16

H15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas NysæterBergens TF38:58
2Sigve Rygg EikelandBergens TF42:08+3:10
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett47:46+8:48
4Erik BohneVaregg Fleridrett48:28+9:30
5Sindre Haaland WesterbøGneist, IL53:10+14:12
6Ulrik HellenTIF Viking53:39+14:41
7Mathias HeradstveitGneist, IL58:03+19:05
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFdiskvalifisert
Vegard SkeieBergens TFdiskvalifisert

D17-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Silje Gulbrandsen WollanFana IL40:01
2Valentina DimitrovaGneist, IL45:58+5:57
3Rannveig NordhagenFana IL46:43+6:42
4Ann-Elin BendiksenFana IL47:36+7:35
5Tove AasheimAskøy OL48:50+8:49
6Karianne StrømmeTIF Viking49:54+9:53
7Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett50:09+10:08
8Mari Strømme LidTIF Viking51:22+11:21
9Vilde Hopland SkageGneist, IL54:54+14:53
10Vibeke ØyeIL Gular57:18+17:17
11Mariell ArntzenGneist, IL57:38+17:37
12Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1:50:16+1:10:15
Hanne DaltveitFana ILdiskvalifisert
Tora Aasheim NymarkTIF Vikingdiskvalifisert

H50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tom Eirik EikangerIL Gular36:55
2Tommy SævareidOs Orienteringsklubb39:03+2:08
3Torgeir StrandFana IL40:58+4:03
4Øistein BøeFana IL43:23+6:28
5Ørjan Eirik ValestrandFana IL44:54+7:59
6Tore Svein NeseAskøy OL47:19+10:24
7Kjetil DammTIF Viking53:49+16:54
8Peter StoykovSamnanger IL53:56+17:01
9Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett55:51+18:56
10Rune StadsnesIL Gular56:55+20:00
11Rune TonaasBergens TF57:03+20:08
12Erling StrandBergens TF57:32+20:37
13Ove DrangeVaregg Fleridrett1:01:30+24:35
Tord Bell MykingFana ILdiskvalifisert
Bjørn-Inge SkageGneist, ILdiskvalifisert
Øistein PaulsenBergens TFdiskvalifisert

H65-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tor SørevikTIF Viking40:41
2Atle AlvheimFana IL55:55+15:14
3Dag SlettenBergens TF59:08+18:27
4Atle BergsethVaregg Fleridrett1:00:33+19:52
5Per VoldFana IL1:05:35+24:54
6Jan Olav JellestadBergens TF1:09:55+29:14
7Magne RaadalFana IL1:10:01+29:20
8Jan LohneKlubbløs1:11:59+31:18
9Lars Olav TveitaFana IL1:15:29+34:48
10Harald LyngtunFana IL1:18:32+37:51
11Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1:25:15+44:34
12Knut Erik GulbrandsenFana IL1:34:06+53:25
13Halvdan Ramberg MoeFana IL1:49:55+1:09:14
Jan Olav OrmbergFana ILdiskvalifisert

Åpen AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bård HeklandIL Gular44:53
2Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett48:17+3:24
3Helge RosenlundVaregg Fleridrett50:36+5:43
4Johan EikangerIL Gular1:01:46+16:53
Espen SeebergOsterøy ILdiskvalifisert

H17-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan KocbachFana IL38:00
2Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett39:22+1:22
3Erlend GjestemoenBergens TF39:39+1:39 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett48:59+10:59
5Andreas G. PoldenGneist, IL49:02+11:02
6Trond DøskelandFana IL49:14+11:14
7Sverre Johan NærheimIL Gular49:15+11:15
8Bjart Are HellenTIF Viking49:47+11:47
9Eirik BjørkevollOdda OL50:21+12:21
10Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett51:17+13:17
11Einar Marius MartinsenKlubbløs53:00+15:00
12Ketil DøskelandFana IL53:05+15:05
13Geir HeksemFana IL54:04+16:04
14Øyvind JohannessenGneist, IL55:22+17:22
15Knut UtneFana IL57:05+19:05
16Sveinung RykkjeStord Orientering57:19+19:19
17Vemund HansenTIF Viking58:47+20:47
18Kristian LøvåsVaregg Fleridrett1:00:16+22:16
19Andreas GrønbechAskøy OL1:05:12+27:12
Tom Øyvind JohannessenGneist, ILdiskvalifisert
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Espen RognsvågOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D19-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL47:49
2Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett55:10+7:21
3Stine BjørkevollOdda OL59:44+11:55
4Vibeke Tefre GriegFana IL1:02:55+15:06
5Christiane TrösseVaregg Fleridrett1:04:43+16:54
6Kristine GrønlundFana IL1:06:24+18:35
7Lise ChristensenTIF Viking1:08:16+20:27
8Arnfrid SkjævelandStord Orientering1:18:16+30:27
Linda RykkjeStord Orienteringdiskvalifisert
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor