Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: tirsdag 6 juni 2017

D/H-10N

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett12:04
2Emil HeksemFana IL16:58+4:54
3Marie ThomassenVaregg Fleridrett18:30+6:26
4Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL23:55+11:51
5Jakob Iversen PausAskøy OL23:56+11:52
6Thord Nystuen SolliAskøy OL24:03+11:59
7David Ljosvo NordvikGneist, IL31:52+19:48
8Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett49:38+37:34

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Miranda KaufmannBergens TF29:14

H13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders Seeberg HalvorsenBergens TF19:35
2Espen MadsenAskøy OL20:02+0:27

Åpen N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro MadslienVaregg Fleridrett12:04
2Marianne HeksemFana IL17:09+5:05
3Ørjan KarlsenAskøy OL20:03+7:59
4Roland KaufmannBergens TF29:14+17:10
5Ingunn EikelandBergens TF30:14+18:10
Bjørge SolliAskøy OLikke startet

D-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett53:47
2Emilie SolvikGneist, IL1:17:16+23:29

H-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett30:40
2Kristoffer Heldal HersvikFana IL41:05+10:25

D11-13

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline StrandenesFana IL28:59
2Amanda Daltveit SlettebøFana IL49:06+20:07
3Stine Marie Tefre GriegFana IL50:58+21:59
4Therese Gurvin SkaalandFana IL1:03:01+34:02
5Iris SkageGneist, IL1:05:28+36:29
Idun HeklandIL Gularikke startet

H11-13

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian DaleBergens TF24:42
2Hans RogstadkjernetBergens TF27:57+3:15
3Andreas Strømme LidTIF Viking31:28+6:46
4Erlend WollanFana IL31:34+6:52
5Martin Shields LøklingGneist, IL43:10+18:28
6Vegard DaleTIF Viking1:04:07+39:25
Oskar HeksemFana ILdiskvalifisert

Åpen C

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon DaleBergens TF25:40
2Eivind StrandenesFana IL28:20+2:40
3Knut Erik GulbrandsenFana IL32:07+6:27
4Amalie DaleTIF Viking34:52+9:12
5Mette GurvinFana IL38:00+12:20
6Espen SeebergBergens TF40:01+14:21
7Yola KeenlysideGneist, IL40:22+14:42
8Artem SapontzisGneist, IL43:03+17:23
9Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett50:43+25:03
10Sigrunn EliassenBergens TF55:01+29:21
11Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL58:19+32:39
12Jan Inge DaleTIF Viking1:03:38+37:58
13Runar SivertsenKlubbløs1:04:31+38:51
14Lise RollFana IL1:08:42+43:02
15Ingrid RollFana IL1:09:08+43:28
16Per MathismoenFana IL1:12:06+46:26
17Margrete SolvikGneist, IL1:17:22+51:42
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrettikke startet
Rune AasenVaregg Fleridrettikke startet
Aasfrid TysværVaregg Fleridrettikke startet

H12-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF23:17
2Magnus Strømme LidTIF Viking27:20+4:03
3Rasmus JordeVaregg Fleridrett34:56+11:39
4Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett56:16+32:59
5Vegard Velle SivertsenBergens TF1:09:50+46:33
6Sondre BataldenFana IL1:24:38+1:01:21

D12-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular32:41
2Marie Roll-TørnqvistFana IL40:09+7:28
3Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett42:46+10:05
4Ingeborg Rygg EikelandBergens TF54:07+21:26

D50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF33:41
2Rannveig SolliAskøy OL37:14+3:33
3Turid RognsvågOs Orienteringsklubb37:28+3:47
4Anne Kjersti DaltveitFana IL41:38+7:57
5Torild MyrliTIF Viking45:46+12:05
6Annhild FetveitFana IL51:52+18:11
7Siri Elisabet HelleFana IL54:59+21:18
8Karen Clementsen KayserFana IL59:57+26:16
9Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett1:01:44+28:03
Mette RogneVaregg Fleridrettikke startet
Ingrid SandvollGneist, ILikke startet

D65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit HegdalBergens TF36:05
2Ingjerd SognnæsBergens TF37:31+1:26
3Turid TangenOs Orienteringsklubb48:29+12:24
4Astrid OrmbergFana IL50:47+14:42
5Astri Ese HoleBergens TF1:02:58+26:53
6Kirsten L. EggenFana IL1:05:08+29:03
Ingvill VoldFana ILdiskvalifisert
Herdis AlvheimFana ILikke startet
Else Lerche RaadalFana ILikke startet

Åpen B

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas BergeOs Orienteringsklubb36:43
2Roar BergeVaregg Fleridrett38:13+1:30
3Gunnar J. AlsakerÅrstad IL44:12+7:29
4Ragnar KayserFana IL45:11+8:28
5Kjell SkageGneist, IL45:35+8:52
6Marian KjellevoldIL Gular46:44+10:01
7Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb52:03+15:20
8Ina Hopland SkageGneist, IL52:16+15:33
9Axel IngvaldsenTIF Viking57:00+20:17
10Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett58:22+21:39
11Halvor Fetveit SundalFana IL1:01:49+25:06
12Sindre EkrheimBergens TF1:02:30+25:47
13Bjørn BataldenFana IL1:12:44+36:01
14Per Olaf TangenFana IL2:04:49+1:28:06
Vibeke NymoVaregg Fleridrettdiskvalifisert
May-lill DammTIF Vikingikke startet
Erling Bell LysakerFana ILikke startet

H15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett43:41
2Mads Jørgen SkageGneist, IL44:42+1:01
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett46:48+3:07
4Andreas NysæterBergens TF48:17+4:36
5Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett51:35+7:54
6Sigve Rygg EikelandBergens TF54:37+10:56
7Ulrik HellenTIF Viking54:51+11:10
8Mathias HeradstveitGneist, IL55:33+11:52
9Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF1:21:02+37:21
Eirik Bjerke OtteråTIF Vikingdiskvalifisert
Lars EvensenGneist, ILikke startet
Birk Bell LysakerFana ILikke startet

D17-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lise ChristensenTIF Viking44:48
2Karianne StrømmeTIF Viking48:27+3:39
3Marie Oen-SivertsenTIF Viking49:13+4:25
4Mari Strømme LidTIF Viking50:00+5:12
5Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb52:50+8:02
5Hanne DaltveitFana IL52:50+8:02
7Gunhild ForlandAskøy OL54:27+9:39
8Nina GogaBergens TF1:00:13+15:25
9Ingunn Torød BusetGneist, IL1:06:05+21:17
10Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett1:06:50+22:02
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ragnhild BohneVaregg Fleridrettikke startet
Tora Aasheim NymarkTIF Vikingikke startet

H50-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan SteinegerGneist, IL34:32
2Arne JohannesenIL Gular36:21+1:49
3Sverre OttesenVaregg Fleridrett36:34+2:02
4Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL38:32+4:00
5Tord Bell MykingFana IL42:26+7:54
6Ørjan Eirik ValestrandFana IL47:10+12:38
7Tommy SævareidOs Orienteringsklubb48:39+14:07
8Egil KarlsenAskøy OL49:53+15:21
9Bjørn-Inge SkageGneist, IL50:19+15:47
10Kjetil DammTIF Viking53:42+19:10
11Pål AuglandBergens TF58:42+24:10
12Lars FjellangerFana IL1:00:37+26:05
13Øistein PaulsenBergens TF1:03:15+28:43
14Alfon Harald JohansenBergens TF1:05:15+30:43
15Matti TorgersenBergens TF1:10:23+35:51
Sigurd EiknerFana ILikke startet
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrettikke startet
Tore Svein NeseAskøy OLikke startet

H65-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF48:24
2Magne RaadalFana IL53:02+4:38
3Per VoldFana IL55:53+7:29
4Atle BergsethVaregg Fleridrett57:42+9:18
5Einar NordåsFana IL1:10:36+22:12
6Dagfinn HoleBergens TF1:11:29+23:05
7Atle AlvheimFana IL1:11:59+23:35
8Halvdan Ramberg MoeFana IL1:18:33+30:09
9Lars Olav TveitaFana IL1:30:30+42:06
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert
Per VikaneFana ILdiskvalifisert
Jan Olav OrmbergFana ILdiskvalifisert

Åpen AK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular37:57
2Pål ThomassenVaregg Fleridrett51:54+13:57
Sturle NordeideGneist, ILikke startet

H17-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett42:58
2Petter Marki ErichsenKristiansand OK44:33+1:35
3Oskar RøenVaregg Fleridrett45:32+2:34
4Andreas G. PoldenGneist, IL49:11+6:13
5Espen RognsvågOs Orienteringsklubb52:38+9:40
6Anders Tønnessen RødFana IL53:27+10:29
7Magnus GjerstadVaregg Fleridrett54:05+11:07
8Magne KnudsenGneist, IL56:05+13:07
9Geir HeksemFana IL56:54+13:56
10Bjart Are HellenTIF Viking1:01:01+18:03
11Helge NysæterBergens TF1:09:41+26:43
12Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1:12:43+29:45
13Brage HellenTIF Viking1:24:20+41:22
14Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett1:30:48+47:50
15Petter Oen-SivertsenTIF Viking1:39:36+56:38
Knut UtneFana ILdiskvalifisert
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrettikke startet
Bård HeklandIL Gularikke startet
Tom JohannessenGneist, ILikke startet

D19-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL1:01:36
2Kristine GrønlundFana IL1:15:18+13:42
3Vibeke Tefre GriegFana IL1:37:13+35:37
4Tove AasheimAskøy OL1:59:19+57:43
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Helene Reime HellemVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor