Offisiell resultatliste for Pokalkamp 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Årstad IL
Dato: tirsdag 23 mai 2017

D/H-10N

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL4:38
2Johannes LavikVaregg Fleridrett7:02+2:24
3Matheo Skare OhnstadVaregg Fleridrett7:12+2:34
4Peter StoltzVaregg Fleridrett7:31+2:53
5Marie ThomassenVaregg Fleridrett7:45+3:07
6Jakob Iversen PausAskøy OL9:12+4:34
7Dorthea Hennø HaugenFana IL9:14+4:36
8Thord Nystuen SolliAskøy OL9:16+4:38
9Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL9:35+4:57
10Erlend LavikVaregg Fleridrett10:38+6:00
11Emilie Skare OhnstadVaregg Fleridrett10:42+6:04
12Nora Tefre GriegFana IL11:04+6:26
13Maria ChristenssonGneist, IL14:09+9:31
14Vegard WollanFana IL14:16+9:38
15Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL14:55+10:17

D11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Miranda KaufmannBergens TF7:32
2Oda SildenFana IL16:04+8:32
3Ameli EiknerFana IL16:10+8:38

D13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrea Hennø HaugenFana IL9:05

Åpen N

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry Ane LavikVaregg Fleridrett7:30
2Roland KaufmannBergens TF7:38+0:08
3Anders Nydal HaugenFana IL9:21+1:51
4Einar GriegFana IL10:51+3:21
5Janne SkareVaregg Fleridrett11:15+3:45
6Ørn MidttunBergens TF13:05+5:35
7Silje Gulbrandsen WollanFana IL14:16+6:46
Bjørge SolliAskøy OLdiskvalifisert

D-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett48:26
2Emilie SolvikGneist, IL1:08:51+20:25

H-10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett24:21
2Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett25:44+1:23
3Kristoffer H HersvikFana IL31:48+7:27
4Sjur GrønnevetIL Gular32:48+8:27
5Emil HeksemFana IL32:57+8:36
6Emil Øye KragsethIL Gular35:40+11:19
7Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett38:08+13:47

D11-13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL20:19
2Karoline StrandenesFana IL22:31+2:12
3Idun HeklandIL Gular24:25+4:06
4Iris SkageGneist, IL29:56+9:37
5Therese Gurvin SkaalandFana IL30:11+9:52
6Stine Marie Tefre GriegFana IL32:15+11:56
7Ingrid Falch AndersenGneist, IL35:27+15:08
8Mariell SkageGneist, IL36:24+16:05

H11-13

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans RogstadkjernetBergens TF21:00
2Oskar HeksemFana IL21:09+0:09
3Marius GuibertTIF Viking25:24+4:24
4Vegard AksnesIL Gular28:27+7:27
5Vegard DaleTIF Viking35:34+14:34
6Andreas GarforsIL Gular43:37+22:37
7Johannes Berge StadsnesIL Gular44:04+23:04
Erlend WollanFana ILdiskvalifisert
Andreas Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert

Åpen C

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Velle SivertsenBergens TF16:38
2Rune AasenVaregg Fleridrett21:02+4:24
3Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett21:37+4:59
4Linda LøvfallVaregg Fleridrett22:00+5:22
5Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett22:26+5:48
6Marie StoltzVaregg Fleridrett26:28+9:50
7Jens Kristian EllingsenGneist, IL26:53+10:15
8Elin StrandenesFana IL29:22+12:44
9Knut Erik GulbrandsenFana IL30:09+13:31
10Else Lerche RaadalFana IL31:16+14:38
11Yola KeenlysideGneist, IL32:23+15:45
12Marianne HeksemFana IL32:49+16:11
13Mette GurvinFana IL33:19+16:41
14Ingunn EikelandBergens TF34:07+17:29
15Arne RyggBergens TF35:06+18:28
16Jonas BrackeTIF Viking37:58+21:20
17Roar BergeVaregg Fleridrett38:11+21:33
18Mari StadsnesIL Gular40:08+23:30
19Bodil HåheimIL Gular41:02+24:24
20Amalie DaleTIF Viking41:20+24:42
21Per MathismoenFana IL43:20+26:42
22Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett46:41+30:03
23Aasfrid TysværVaregg Fleridrett48:38+32:00
24Geir RognsvågOs Orienteringsklubb54:24+37:46
25Inge DaleGneist, IL1:01:36+44:58
26Ingrid RollFana IL1:03:46+47:08
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Vibeke ØyeIL Gulardiskvalifisert

H12-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF23:14
2Magnus Strømme LidTIF Viking34:10+10:56
3Rasmus JordeVaregg Fleridrett38:24+15:10
4Brage Bell LysakerFana IL40:33+17:19
5Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett42:52+19:38
6Sondre BataldenFana IL52:21+29:07

D12-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular33:08
2Marie Roll-TørnqvistFana IL36:10+3:02
3Kristine Bog VikaneFana IL37:53+4:45
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFdiskvalifisert

D50-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL32:31
2Turid RognsvågOs Orienteringsklubb33:33+1:02
3Marit NipenGneist, IL34:04+1:33
4Nina SoligardBergens TF38:21+5:50
5Hege FjellbirkelandIL Gular41:15+8:44
6Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett41:57+9:26
7Anne Kjersti DaltveitFana IL42:20+9:49
8Mai Helen LingaIL Gular43:33+11:02
9Bjørg MidttunBergens TF45:51+13:20
10Karen Clementsen KayserFana IL47:08+14:37
11Mette RogneVaregg Fleridrett47:42+15:11
12Torild MyrliTIF Viking50:12+17:41
13Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb55:13+22:42
14Annhild FetveitFana IL1:00:55+28:24

D65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF38:01
2Berit HegdalBergens TF41:41+3:40
3Bjørg KocbachBergens TF42:27+4:26
4Kjellaug HodnekvamBergens TF1:03:09+25:08
5Astri Ese HoleBergens TF1:03:51+25:50
6Ingvill VoldFana IL1:15:08+37:07
Turid TangenOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

Åpen B

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett31:56
2Tage RosenlundVaregg Fleridrett32:32+0:36
3Karianne StrømmeTIF Viking32:54+0:58
4Ina Hopland SkageGneist, IL35:37+3:41
5Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF36:44+4:48
6Andreas BergeOs Orienteringsklubb37:41+5:45
7Tone RosenlundVaregg Fleridrett40:34+8:38
8Halvor Fetveit SundalFana IL41:20+9:24
9Per Gunnar HettervikNoTeam43:16+11:20
10Kjell SkageGneist, IL44:38+12:42
11Ragnar KayserFana IL45:53+13:57
12Margrete SolvikGneist, IL46:01+14:05
13Bjørn BataldenFana IL48:32+16:36
14Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb49:21+17:25
15Jan Terje MikkelsenTIF Viking51:57+20:01
16Sindre EkrheimBergens TF57:35+25:39
17Otto Grahl-NielsenBergens TF1:00:25+28:29
18Harald RisnesFana IL1:00:45+28:49
19Vibeke NymoVaregg Fleridrett1:09:18+37:22
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert

H15-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bell LysakerFana IL34:50
2Erik BohneVaregg Fleridrett36:10+1:20
3Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF42:09+7:19
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett43:37+8:47
5Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett43:46+8:56
6Andreas NysæterBergens TF47:08+12:18
7Mathias HeradstveitGneist, IL47:15+12:25
8Jon William HammerBergens TF47:26+12:36
9Ulrik HellenTIF Viking49:17+14:27
10Sigve Rygg EikelandBergens TF55:03+20:13
11Lars EvensenGneist, IL1:04:37+29:47
12Sindre Haaland WesterbøGneist, IL1:05:44+30:54
13Vegard SkeieBergens TF1:08:54+34:04

D17-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular42:33
2Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett43:54+1:21
3Mari Strømme LidTIF Viking44:35+2:02
4Tora Aasheim NymarkTIF Viking45:00+2:27
5Ragnhild BalsvikOsterøy IL45:53+3:20
6Ingunn Torød BusetGneist, IL45:55+3:22
7Lise ChristensenTIF Viking46:06+3:33
8Toril HallanLillomarka OL47:14+4:41
9Mariell ArntzenGneist, IL47:44+5:11
10Tove AasheimAskøy OL47:53+5:20
11Kristine GrønlundFana IL49:50+7:17
12Nina GogaBergens TF50:09+7:36
13Gunhild ForlandAskøy OL52:30+9:57
14Hanne DaltveitFana IL53:09+10:36
15Ann-Elin BendiksenFana IL53:29+10:56
16Valentina DimitrovaGneist, IL54:57+12:24
17Liv OrmbergGneist, IL55:51+13:18
18Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular58:33+16:00
19Marian KjellevoldIL Gular1:00:01+17:28
20Kristin A. EegIL Gular1:01:47+19:14
21Stine BjørkevollOdda OL1:01:53+19:20
22Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett1:22:02+39:29
Ragnhild BohneVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Siri KollerudLillomarka OLdiskvalifisert

H50-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett33:30
2Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett34:31+1:01
3Sverre OttesenVaregg Fleridrett35:17+1:47
4Erik VikaneFana IL36:46+3:16
5Sigurd EiknerFana IL36:58+3:28
6Jan SteinegerGneist, IL37:45+4:15
7Tord Bell MykingFana IL38:26+4:56
8Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL39:51+6:21
9Øistein BøeFana IL40:38+7:08
10Ole TørnqvistFana IL41:47+8:17
11Torgeir StrandFana IL42:32+9:02
12Tore Svein NeseAskøy OL43:05+9:35
13Audun BraatenBergens TF43:18+9:48
14Kjetil DammTIF Viking43:41+10:11
15Pål AuglandBergens TF45:15+11:45
16Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett47:14+13:44
17Tommy SævareidOs Orienteringsklubb48:55+15:25
18Rune StadsnesIL Gular49:03+15:33
19Rune ErdalSamnanger IL49:12+15:42
20Øistein PaulsenBergens TF51:29+17:59
21Lars FjellangerFana IL54:48+21:18
22Knut GjestemoenBergens TF58:41+25:11
23Matti TorgersenBergens TF59:15+25:45
24Knut A MolvikGneist, IL1:06:44+33:14
Bjørn-Inge SkageGneist, ILdiskvalifisert

H65-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per VoldFana IL48:02
2Atle AlvheimFana IL49:17+1:15
3Dagfinn HoleBergens TF50:09+2:07
4Atle BergsethVaregg Fleridrett50:37+2:35
5Gunnar MikkelsenTIF Viking52:23+4:21
6Magne RaadalFana IL55:33+7:31
7Harald LyngtunFana IL57:05+9:03
8Einar NordåsFana IL1:02:04+14:02
9Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1:02:11+14:09
10Lars Olav TveitaFana IL1:07:34+19:32
11Jan Olav OrmbergFana IL1:12:56+24:54
12Arild Frank OlsenBergens TF1:16:39+28:37
13Per Olaf TangenFana IL1:41:46+53:44

Åpen AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett35:24
2Jakob EiknerFana IL43:12+7:48
3Sturle NordeideGneist, IL45:03+9:39
4Lise Balestrand GrønbechAskøy OL58:43+23:19
Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H17-

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett35:15
2Rune NygaardIL Gular36:10+0:55
3Andreas G. PoldenGneist, IL36:35+1:20
4Tore NymarkAskøy OL39:51+4:36
5Arne JohannesenIL Gular41:47+6:32
6Erlend GjestemoenBergens TF42:01+6:46
7Ronny RykkjeVaregg Fleridrett42:38+7:23
8Scott JuvikIL Gular43:51+8:36
9Eirik BjørkevollOdda OL45:43+10:28
10Mathias RosenlundVaregg Fleridrett46:19+11:04
11Andreas GrønbechAskøy OL46:48+11:33
12Espen BjørkevollOdda OL47:46+12:31
13Bjart Are HellenTIF Viking49:06+13:51
14Geir HeksemFana IL50:10+14:55
15Dag AksnesIL Gular50:56+15:41
16Helge RosenlundVaregg Fleridrett51:15+16:00
17Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett53:52+18:37
18Pål ThomassenVaregg Fleridrett54:52+19:37
19Sverre Johan NærheimIL Gular54:58+19:43
20Bård HeklandIL Gular59:04+23:49
21Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1:00:02+24:47
22Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1:02:33+27:18
23Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1:02:56+27:41
24Knut UtneFana IL1:05:48+30:33
Tore JuvikIL Gulardiskvalifisert
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Jan Petter HansenIL Gulardiskvalifisert

D19-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vibeke Tefre GriegFana IL57:43
2Kirsti LysakerFana IL1:10:54+13:11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor