Offisiell resultatliste for Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 9 mai 2017

D/H-10N

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett13:48
2Otto Berg LindemarkVaregg Fleridrett13:54+0:06
3Kirill EikangerGneist, IL14:59+1:11
4Emil HeksemFana IL15:33+1:45
5Marie ThomassenVaregg Fleridrett20:04+6:16
6Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett20:42+6:54
7Erle Marie VågenBergens TF20:51+7:03
8Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21:38+7:50
9Jonatan HerztbergBergens TF22:49+9:01
10Elisa AanesenVaregg Fleridrett23:24+9:36
11Peter StoltzVaregg Fleridrett23:58+10:10
12Henry BirkelandBergens TF24:26+10:38
13Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett24:31+10:43
14Eirin Geirsdatter TaraldsenVaregg Fleridrett26:57+13:09
14Astrid Geirsdatter TaraldsenVaregg Fleridrett26:57+13:09
16Maria EllingsenGneist, IL29:15+15:27
17Dorthea Hennø HaugenFana IL29:38+15:50
17Johanne EllingsenGneist, IL29:38+15:50
19Magnus Hennø HaugenFana IL30:13+16:25
20David Ljosvo NordvikGneist, IL31:50+18:02
21Thord Nystuen SolliAskøy OL32:16+18:28
22Jakob Iversen PausAskøy OL32:24+18:36
23Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL32:42+18:54
24Axel TveitVaregg Fleridrett34:09+20:21
25Herman Ragvin SkaretVaregg Fleridrett37:47+23:59
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubbikke startet

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Miranda KaufmannBergens TF21:21

H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard DaleTIF Viking9:22

D13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Amalie DaleTIF Viking15:10
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubbikke startet

H13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anders SeebergBergens TF14:27
2Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett19:39+5:12

Åpen N

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frode LindemarkVaregg Fleridrett14:54
2Marianne HeksemFana IL15:41+0:47
3Eyvind TangenBergens TF20:51+5:57
4Roland KaufmannBergens TF21:08+6:14
5Marie StoltzVaregg Fleridrett23:57+9:03
6Lise TørnqvistBergens TF24:26+9:32
7Anne WestergårdVaregg Fleridrett27:24+12:30
8Jens Kristian EllingsenGneist, IL29:24+14:30
9Anders Nydal HaugenFana IL30:17+15:23
Espen SeebergBergens TFfullført
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bjørge SolliAskøy OLdiskvalifisert

H-10

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettikke startet

D11-13

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Therese Gurvin SkaalandFana IL29:12
2Stine Marie Tefre GriegFana IL31:31+2:19
3Andrea Hennø HaugenFana IL35:36+6:24
Hedda Erica EikangerGneist, ILfullført
Idun HeklandIL Gularikke startet

H11-13

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oskar HeksemFana IL19:17
2Christian DaleBergens TF21:35+2:18
3Hans RogstadkjernetBergens TF24:29+5:12
4Erlend WollanFana IL36:26+17:09
5Martin Shields LøklingGneist, IL44:03+24:46
6Johannes Berge StadsnesIL Gular1:06:54+47:37
6Andreas GarforsIL Gular1:06:54+47:37
Andreas Strømme LidTIF Vikingfullført
Marius GuibertTIF Vikingdiskvalifisert
Olve HeklandIL Gularikke startet

Åpen C

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Cedric GuibertTIF Viking20:09
2Sigrun EliassenBergens TF21:03+0:54
3Elise RognsvågUmeå OK21:39+1:30
4Jon DaleBergens TF21:47+1:38
5Vegard Velle SivertsenBergens TF23:23+3:14
6Anette StrandBergens TF23:39+3:30
7Knut Erik GulbrandsenFana IL26:17+6:08
8Rune AasenVaregg Fleridrett28:32+8:23
9Yola KeenlysideGneist, IL28:38+8:29
10Mette GurvinFana IL29:12+9:03
11Kristine GrønlundFana IL31:34+11:25
12Astri Ese HoleBergens TF31:58+11:49
13Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett40:38+20:29
14Jan Olav OrmbergFana IL40:50+20:41
15Vita MeleshkoKlubbløs1:17:16+57:07
Ingrid RollFana ILdiskvalifisert
Karen Clementsen KayserFana ILdiskvalifisert

H12-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas DaleBergens TF27:41
2Rasmus JordeVaregg Fleridrett36:59+9:18
3Magnus Strømme LidTIF Viking40:06+12:25
4Brage Bell LysakerFana IL44:03+16:22
5Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett49:47+22:06
6Sondre BataldenFana IL1:29:57+1:02:16

D12-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Roll-TørnqvistFana IL37:26
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett41:38+4:12
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular45:52+8:26

D50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marit NipenGneist, IL31:13
2Nina SoligardBergens TF33:17+2:04
3Liv Sylvi MeyerGneist, IL39:12+7:59
4Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett44:07+12:54
5Turid RognsvågOs Orienteringsklubb46:48+15:35
6Anne Kjersti DaltveitFana IL54:17+23:04
7Annhild FetveitFana IL55:48+24:35
8Hege FjellbirkelandIL Gular58:27+27:14
Anne GjestemoenBergens TFikke startet
Mette RogneVaregg Fleridrettikke startet
Turid VrålstadVaregg Fleridrettikke startet

D65-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingjerd SognnæsBergens TF36:51
2Astrid OrmbergFana IL53:17+16:26
3Kari SecherBergens TF1:00:03+23:12
4Else Lerche RaadalFana IL1:02:52+26:01
5Ingvill VoldFana IL1:19:10+42:19
Kjellaug HodnekvamBergens TFdiskvalifisert
Berit HegdalBergens TFdiskvalifisert
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert
Herdis AlvheimFana ILikke startet

Åpen B

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas BergeOs Orienteringsklubb30:44
2Gro MadslienVaregg Fleridrett31:13+0:29
3Lars RøttingenIL Gular33:42+2:58
4Halvor Fetveit SundalFana IL44:49+14:05
5Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF46:44+16:00
6Inger BjergaVaregg Fleridrett51:08+20:24
7Bjørn BataldenFana IL52:27+21:43
8Ragnar KayserFana IL52:36+21:52
9David Johan TjøswoldBergens TF53:40+22:56
10Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett56:29+25:45
11Sindre EkrheimBergens TF59:25+28:41
12Volodymyr VasylentsevKlubbløs1:00:44+30:00
13Axel IngvaldsenTIF Viking1:03:59+33:15
Vibeke NymoVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Helge EmhjellenIL Gulardiskvalifisert
May-lill DammTIF Vikingikke startet
Bjarte HandelandBSI - Orienteringikke startet
Erling Bell LysakerFana ILikke startet
Fredrik ThorkildsenBSI - Orienteringikke startet

H15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erik BohneVaregg Fleridrett30:34
2Ulrik HellenTIF Viking44:30+13:56
3Birk Bell LysakerFana IL47:51+17:17
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett50:57+20:23
Lars EvensenGneist, ILikke startet
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettikke startet

D17-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking38:05
2Nina GogaBergens TF42:09+4:04
3Rannveig NordhagenFana IL42:16+4:11
4Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett42:23+4:18
5Mari Strømme LidTIF Viking42:34+4:29
6Liv OrmbergGneist, IL44:03+5:58
7Valentina DimitrovaGneist, IL44:06+6:01
8Ingunn Torød BusetGneist, IL45:12+7:07
9Ingrid SandvollGneist, IL45:45+7:40
10Hanne DaltveitFana IL47:28+9:23
11Marianne NummedalFana IL49:01+10:56
12Marian KjellevoldIL Gular49:19+11:14
13Ragnhild BohneVaregg Fleridrett50:12+12:07
14Ina Hopland SkageGneist, IL1:03:11+25:06
15Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1:21:43+43:38
Tove AasheimAskøy OLikke startet
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrettikke startet

H50-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sverre OttesenVaregg Fleridrett32:39
2Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett33:52+1:13
3Kjetil DammTIF Viking34:01+1:22
4Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett34:59+2:20
5Arne JohannesenIL Gular35:48+3:09
6Audun BraatenBergens TF36:31+3:52
7Ole TørnqvistFana IL36:40+4:01
8Øistein BøeFana IL37:23+4:44
9Tord Bell MykingFana IL37:54+5:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Torgeir StrandFana IL37:56+5:17
11Tore Svein NeseAskøy OL40:12+7:33
12Rune StadsnesIL Gular42:54+10:15
13Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett43:18+10:39
14Lars FjellangerFana IL44:48+12:09
15Øistein PaulsenBergens TF48:01+15:22
15Håkon MogstadFana IL48:01+15:22
17Tommy SævareidOs Orienteringsklubb48:09+15:30
18Knut GjestemoenBergens TF52:59+20:20
19Erling StrandBergens TF1:01:11+28:32
20Matti TorgersenBergens TF1:02:51+30:12
Pål AuglandBergens TFdiskvalifisert
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrettikke startet
Knut A MolvikGneist, ILikke startet

H65-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Atle AlvheimFana IL39:14
2Dagfinn HoleBergens TF44:55+5:41
3Magnus NatåsBergens TF45:03+5:49
4Gunnar MikkelsenTIF Viking47:36+8:22
5Magne RaadalFana IL50:34+11:20
6Lars Olav TveitaFana IL1:01:22+22:08
7Atle BergsethVaregg Fleridrett1:02:54+23:40
8Einar NordåsFana IL1:04:15+25:01
9Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1:04:46+25:32
10Per VoldFana IL1:14:53+35:39
10Per VikaneFana IL1:14:53+35:39
12Otto Grahl-NielsenBergens TF1:26:29+47:15
Arild Frank OlsenBergens TFikke startet

Åpen AK

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helge RosenlundVaregg Fleridrett34:46
2Anders Tønnessen RødFana IL41:58+7:12
3Hallvard AuglandBergens TF56:45+21:59
Kaspar AuglandBergens TFikke startet
Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringikke startet
Bård HeklandIL Gularikke startet
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrettikke startet

H17-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett38:50
2Rune NygaardIL Gular39:28+0:38
3Kristian RykkjeVaregg Fleridrett41:04+2:14
4Göran WinbladRehns BK41:35+2:45
5Ronny RykkjeVaregg Fleridrett44:34+5:44
6Erlend GjestemoenBergens TF46:05+7:15
7Bjart Are HellenTIF Viking46:21+7:31
8Espen RognsvågOs Orienteringsklubb46:54+8:04
9Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett48:25+9:35
10Andreas G. PoldenGneist, IL48:54+10:04
11Magne KnudsenGneist, IL49:52+11:02
12Mathias RosenlundVaregg Fleridrett50:16+11:26
13Tore NymarkAskøy OL50:54+12:04
14Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL54:21+15:31
15Pål ThomassenVaregg Fleridrett54:32+15:42
16Tormod SkaugeIL Gular55:22+16:32
17Andreas GrønbechAskøy OL57:23+18:33
18Kristian LøvåsVaregg Fleridrett58:31+19:41
19Jan SteinegerGneist, IL58:35+19:45
20Gard E. JørgensenGneist, IL1:00:12+21:22
21Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1:03:29+24:39
22Martin StustadKlubbløs1:05:23+26:33
23Geir HeksemFana IL1:06:20+27:30
24Knut UtneFana IL1:11:39+32:49
25Anton MeleshkoKlubbløs1:15:15+36:25
Mads Jørgen SkageGneist, ILdiskvalifisert
Aune DørmænenVaregg Fleridrettikke startet
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILikke startet
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Sturle NordeideGneist, ILikke startet

D19-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vibeke Tefre GriegFana IL1:01:57
2Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1:19:22+17:25
Kirsti LysakerFana ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor