Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 25 april 2017

D/H-10N

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett13:58
2Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett17:54+3:56
3Mæland GustavVaregg Fleridrett18:11+4:13
4Mikkelson Gabrie SkintveitVaregg Fleridrett18:14+4:16
5Kirill EikangerGneist, IL19:27+5:29
6Emilie SolvikGneist, IL21:48+7:50
7Fredbo MatheoVaregg Fleridrett22:00+8:02
8Mogens UlrikVaregg Fleridrett22:07+8:09
9Greve Gard MogensVaregg Fleridrett22:41+8:43
10Hertzberg JonathanBergens TF24:11+10:13
11Emil HeksemFana IL24:18+10:20
12Thord Nystuen SolliAskøy OL24:35+10:37
13Birkeland Henry AndreasBergens TF25:17+11:19
14Dorthea Hennø HaugenFana IL25:31+11:33
15Berg-Lindemark OttoVaregg Fleridrett25:33+11:35
16Berntzen Dueland BenjaminVaregg Fleridrett25:36+11:38
17Jakob Iversen PausAskøy OL26:00+12:02
18Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett26:58+13:00
19Peter StoltzVaregg Fleridrett27:01+13:03
20Marie ThomassenVaregg Fleridrett29:08+15:10
21Grieg NoraFana IL30:11+16:13
22Lyras ErikVaregg Fleridrett30:37+16:39
23Jensen Karoline StrandBergens TF32:33+18:35
24David Ljosvo NordvikGneist, IL37:32+23:34
Voll-Aanerud AskillVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stoltz KarenVaregg Fleridrett26:58
2Miranda KaufmannBergens TF30:03+3:05

H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard AksnesIL Gular15:14

D13-16N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF12:54
2Andrea Hennø HaugenFana IL25:33+12:39
3Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb29:49+16:55

H13-16N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard Velle SivertsenBergens TF14:56
2Seberg AndersBergens TF21:15+6:19
Irgens FrideVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Åpen N

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arne RyggBergens TF21:04
2Seberg EspenBergens TF21:08+0:04
3Ingunn EikelandBergens TF21:13+0:09
4Hertzberg MikaelBergens TF25:16+4:12
5Roar BergeVaregg Fleridrett25:17+4:13
6Rannveig SolliAskøy OL25:30+4:26
7Anders Nydal HaugenFana IL25:43+4:39
8Ervik RagnhildVaregg Fleridrett27:14+6:10
9Grieg EinarFana IL30:14+9:10
10Anette StrandBergens TF32:41+11:37
Eva KrzywinskiBergens TFdiskvalifisert

D11-13

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hedda Erica EikangerGneist, IL19:50
2Karoline StrandenesFana IL22:19+2:29
3Stine Marie Tefre GriegFana IL26:35+6:45
4Iris SkageGneist, IL27:07+7:17
5Mariell SkageGneist, IL31:46+11:56
6Therese Gurvin SkaalandFana IL34:06+14:16

H11-13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oskar HeksemFana IL21:26
2Christian DaleBergens TF22:33+1:07
3Ivar Ormberg EllingsenGneist, IL23:36+2:10
4Hans RogstadkjernetBergens TF23:58+2:32
5Andreas Strømme LidTIF Viking25:44+4:18
6Erlend WollanFana IL26:03+4:37
7Artem SapontzisGneist, IL28:50+7:24
8Martin Shields LøklingGneist, IL28:59+7:33

Åpen C

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Strandenes EivindFana IL17:49
2Kristine GrønlundFana IL22:17+4:28
3Jon DaleBergens TF24:03+6:14
3Eliassen SigrunBergens TF24:03+6:14
5Trondstad Tarjei ieskogVaregg Fleridrett25:07+7:18
6Irgens MagnusVaregg Fleridrett25:11+7:22
7Skaar LeonarVaregg Fleridrett25:23+7:34
8Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett25:45+7:56
9Knut Erik GulbrandsenFana IL26:11+8:22
10Åsen RuneVaregg Fleridrett29:06+11:17
11Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett29:40+11:51
12Yola KeenlysideGneist, IL29:54+12:05
13Ingrid Falch AndersenGneist, IL31:48+13:59
14Ludvigsen Pihl RakelVaregg Fleridrett33:58+16:09
15Irgens JohanVaregg Fleridrett33:59+16:10
16Skaaland SteinFana IL34:43+16:54
17Kari NatåsBergens TF48:37+30:48
18Per MathismoenFana IL49:04+31:15

H12-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas DaleBergens TF20:43
2Magnus Strømme LidTIF Viking33:53+13:10
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett35:02+14:19
4Rasmus JordeVaregg Fleridrett38:14+17:31
5Sondre BataldenFana IL49:50+29:07

D12-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Roll-TørnqvistFana IL31:26
2Kristine Bog VikaneFana IL40:41+9:15
3Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett48:34+17:08 Last ned GPS-spor i gpx-format

D50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina SoligardBergens TF32:41
2Linda KlanderudÅrstad IL35:41+3:00
3Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett45:51+13:10
4Siri Elisabet HelleFana IL47:28+14:47
5Karen Clementsen KayserFana IL55:13+22:32

D65-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingjerd SognnæsBergens TF34:47
2Berit HegdalBergens TF38:04+3:17
3Bjørg KocbachBergens TF38:41+3:54
4Astrid OrmbergFana IL43:31+8:44
5Kjellaug HodnekvamBergens TF53:28+18:41
6Astri Ese HoleBergens TF59:13+24:26
7Kari SecherBergens TF59:48+25:01
8Ingvill VoldFana IL1:18:10+43:23

Åpen B

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas BergeOs Orienteringsklubb23:07
2Stig MjelstadTIF Viking30:03+6:56
3Helge RosenlundVaregg Fleridrett30:35+7:28
4Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett30:45+7:38
5Martin Krokeide OttesenTIF Viking35:52+12:45
6Erling Bell LysakerFana IL37:50+14:43
7Per HauglandÅrstad IL40:06+16:59
8Ragnar KayserFana IL43:04+19:57
9May-lill DammTIF Viking43:55+20:48
10Gunnar J. AlsakerÅrstad IL44:32+21:25
11Bjarte HandelandBSI - Orientering45:06+21:59
12Vibeke NymoVaregg Fleridrett45:50+22:43
13Sindre EkrheimBergens TF47:13+24:06
14Bjørn BataldenFana IL50:47+27:40
15Karianne AlsakerÅrstad IL53:47+30:40

H15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Birk Bell LysakerFana IL40:27
2Olav Hammersland GarnesGneist, IL41:31+1:04
3Andreas NysæterBergens TF42:47+2:20
4Erik BohneVaregg Fleridrett43:10+2:43
5Eirik Bjerke OtteråTIF Viking46:07+5:40
6Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett47:35+7:08
7Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF49:54+9:27
8Lars EvensenGneist, IL52:34+12:07
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D17-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karianne StrømmeTIF Viking39:57
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking42:40+2:43
3Mari Strømme LidTIF Viking44:02+4:05
4Ragnhild BalsvikOsterøy IL44:24+4:27
5Rannveig NordhagenFana IL45:16+5:19
6Mariell ArntzenGneist, IL45:31+5:34
7Ina Hopland SkageGneist, IL46:46+6:49
8Nina GogaBergens TF47:19+7:22
9Ingrid SandvollGneist, IL48:27+8:30
10Hanne DaltveitFana IL49:00+9:03
11Tove AasheimAskøy OL49:49+9:52
12Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett50:12+10:15
13Siri KollerudLillomarka OL50:15+10:18
14Ann-Elin BendiksenFana IL50:32+10:35
15Liv OrmbergGneist, IL51:46+11:49
16Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1:05:14+25:17

H50-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øistein BøeFana IL40:18
2Kjetil DammTIF Viking40:55+0:37
3Ole TørnqvistFana IL42:05+1:47
4Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett42:21+2:03
5Tord Bell MykingFana IL42:44+2:26
6Torgeir StrandFana IL43:40+3:22
7Tore Svein NeseAskøy OL44:24+4:06
8Tommy SævareidOs Orienteringsklubb46:05+5:47
9Lars FjellangerFana IL48:06+7:48
10Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett49:03+8:45
11Rune ErdalSamnanger IL49:44+9:26
12Ørjan Eirik ValestrandFana IL51:23+11:05
13Knut GjestemoenBergens TF53:28+13:10
14Erling StrandBergens TF57:30+17:12
15Matti TorgersenBergens TF1:02:30+22:12

H65-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tor SørevikTIF Viking40:49
2Magnus NatåsBergens TF41:12+0:23
3Gunnar MikkelsenTIF Viking46:48+5:59
4Dagfinn HoleBergens TF51:19+10:30
5Magne RaadalFana IL53:30+12:41
6Per VoldFana IL58:17+17:28
7Jørn TorgersenTIF Viking58:55+18:06
8Atle BergsethVaregg Fleridrett1:02:01+21:12
9Arild Frank OlsenBergens TF1:02:34+21:45
10Harald LyngtunFana IL1:03:42+22:53
11Per VikaneFana IL1:05:44+24:55
12Otto Grahl-NielsenBergens TF1:17:24+36:35
13Per Olaf TangenFana IL2:13:00+1:32:11
Jan Olav OrmbergFana ILdiskvalifisert

Åpen AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dag AksnesIL Gular43:30
2Pål ThomassenVaregg Fleridrett46:48+3:18
3Lise Balestrand GrønbechAskøy OL53:10+9:40
4Ingrid EggenHaugesund IL Orientering54:27+10:57
5Marian KjellevoldIL Gular54:33+11:03

H17-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Göran WinbladRehns BK40:16
2Andreas G. PoldenGneist, IL47:25+7:09
3Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL51:26+11:10
4Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL51:53+11:37
5Tom JohannessenGneist, IL52:25+12:09
6Tore NymarkAskøy OL55:42+15:26
7Tore JuvikIL Gular56:59+16:43
8Mathias RosenlundVaregg Fleridrett57:16+17:00
9Andreas GrønbechAskøy OL59:11+18:55
10Sturle NordeideGneist, IL59:39+19:23
11Geir HeksemFana IL1:00:15+19:59
12Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1:00:34+20:18
13John Fredrik HatlingFana IL1:01:25+21:09
14Magnus GjerstadVaregg Fleridrett1:01:27+21:11
15Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1:04:23+24:07
16Mads Jørgen SkageGneist, IL1:07:29+27:13
17Knut UtneFana IL1:15:21+35:05
18Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1:16:42+36:26
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Erlend GjestemoenBergens TFdiskvalifisert
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D19-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL55:53
2Helen MartinsenIL Gular1:05:05+9:12
3Vibeke Tefre GriegFana IL1:12:39+16:46
4Constance StorvestreVaregg Fleridrett1:16:52+20:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor