Offisiell resultatliste for Sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 2 mai 2017

D-12

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Erica EikangerGneist, IL19:3110:16
2Stine Marie Tefre GriegFana IL23:39+4:0812:26
3Emilie SolvikGneist, IL29:12+9:4115:22
4Maria EllingsenGneist, IL38:49+19:1820:25

D13-15

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular15:097:58
2Marie Roll-TørnqvistFana IL16:33+1:248:42
3Ingeborg Rygg EikelandBergens TF16:43+1:348:47
4Marielle SkageGneist, IL23:28+8:1912:21
5Ingrid F AndersenGneist, IL23:55+8:4612:35

D16-18

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18:447:29
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking20:03+1:198:01
3Mari Strømme LidTIF Viking20:48+2:048:19
4Hanne DaltveitFana IL20:54+2:108:21
5Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett21:23+2:398:33
6Runa AlmelandFana IL23:29+4:459:23

D19-

2 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helen MartinsenIL Gular19:077:38
2Mariell ArntzenGneist, IL19:38+0:317:51
3Valentina DimitrovaGneist, IL20:48+1:418:19
4Gunhild ForlandAskøy OL20:52+1:458:20
5Vibeke Tefre GriegFana IL21:30+2:238:36
6Ragnhild BalsvikOsterøy IL21:52+2:458:44
7Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett22:19+3:128:55
8Karianne StrømmeTIF Viking22:23+3:168:57
9Lise ChristensenTIF Viking22:24+3:178:57
10Tove AasheimAskøy OL24:14+5:079:41
11Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett24:33+5:269:49
12Linda KlanderudÅrstad IL25:57+6:5010:22
13Marianne NummedalFana IL26:54+7:4710:45
14Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb28:01+8:5411:12
15Annhild FetveitFana IL30:59+11:5212:23

D40-

1 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina GogaBergens TF16:478:50
2Turid RognsvågOs Orienteringsklubb17:26+0:399:10
3Liv OrmbergGneist, IL17:55+1:089:25
4Marian KjellevoldIL Gular18:15+1:289:36
5Liv Sylvi MeyerGneist, IL19:07+2:2010:03
6Britt KarlsenAskøy OL19:35+2:4810:18
7Gro MadslienVaregg Fleridrett19:50+3:0310:26
8Vibeke NymoVaregg Fleridrett20:46+3:5910:55
9May-lill DammTIF Viking22:35+5:4811:53
10Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett23:07+6:2012:10
11Mai Helen LingaIL Gular23:25+6:3812:19
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D60-

1 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit NipenGneist, IL16:158:33
2Nina SoligardBergens TF18:02+1:479:29
3Bjørg KocbachBergens TF18:35+2:209:46
4Bjørg MidttunBergens TF21:00+4:4511:03
5Herdis AlvheimFana IL21:41+5:2611:24
6Berit HegdalBergens TF23:49+7:3412:32
7Kari SecherBergens TF26:27+10:1213:55
8Anne GjestemoenBergens TF28:22+12:0714:55
9Astri Ese HoleBergens TF30:00+13:4515:47
10Else Lerche RaadalFana IL31:19+15:0416:28
11Kari NatåsBergens TF37:21+21:0619:39
12Astri OrmbergFana IL38:39+22:2420:20

DN

1 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yola KeenlysideGneist, IL12:157:39
2Live GrønnevetIL Gular15:58+3:439:58
3Miranda KaufmannBergens TF16:58+4:4310:36
4Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett17:57+5:4211:13
5Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18:12+5:5711:22
6Marie ThomassenVaregg Fleridrett18:16+6:0111:25
7Erle M VågenBergens TF24:43+12:2815:26
8Johanne O EllingsenGneist, IL28:19+16:0417:41

HN

1 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett12:187:41
2Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett13:23+1:058:21
3Dagfinn GjerstadOsterøy IL13:31+1:138:26
4Emil Øye KragsethIL Gular16:05+3:4710:03
5Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett17:28+5:1010:55
6Sjur GrønnevetIL Gular18:58+6:4011:51
7Are Habbestad LekvenOs Orienteringsklubb19:32+7:1412:12
8Kirill EikangerGneist, IL19:45+7:2712:20
9Eskil Habbestad LekvenOs Orienteringsklubb20:01+7:4312:30
10Jonas BrackeTIF Viking20:06+7:4812:33
11David Ljosvo NordvikGneist, IL28:50+16:3218:01

H-12

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Strømme LidTIF Viking22:2111:45
2Oskar HeksemFana IL24:52+2:3113:05
3Marius GulbertTIF Viking28:18+5:5714:53
4Håkon SolvikGneist, IL29:54+7:3315:44

H13-15

1 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas DaleBergens TF11:266:01
2Erik BohneVaregg Fleridrett12:08+0:426:23
3Ulrik HellenTIF Viking13:08+1:426:54
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett13:29+2:037:05
5Lars EvensenGneist, IL15:07+3:417:57
6Rasmus JordeVaregg Fleridrett16:05+4:398:27
7Sindre Haaland WesterbøGneist, IL16:14+4:488:32
8Magnus Strømme LidTIF Viking16:53+5:278:53
9Mathias HeradstveitGneist, IL17:45+6:199:20
10Martin Krokeide OttesenTIF Viking20:01+8:3510:32
11Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb20:12+8:4610:37
12Sondre BataldenFana IL20:52+9:2610:58
13Artem SapontzisGneist, IL21:20+9:5411:13
14Magnus SkulstadNOTEAM22:17+10:5111:43
15Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett24:14+12:4812:45
16Johannes Berge StadsnesIL Gular1:01:30+50:0432:22
17Andreas GarforsIL Gular1:02:07+50:4132:41

H16-18

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular18:417:28
2Aune DørmænenVaregg Fleridrett18:44+0:037:29
3Andreas GrønbechAskøy OL19:10+0:297:40
4Sigve Rygg EikelandBergens TF19:15+0:347:42
5Eirik Bjerke OtteråTIF Viking19:26+0:457:46
6Jon William HammerBergens TF19:32+0:517:48
7Olav Hammersland GarnesGneist, IL19:39+0:587:51
8Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF20:18+1:378:07
9Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett20:54+2:138:21
10Erlend W EkerhovdFana IL25:16+6:3510:06
11Halvor Fetveit SundalFana IL26:11+7:3010:28

H19-

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett13:375:26
2Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett14:06+0:295:38
3Ronny RykkjeVaregg Fleridrett15:00+1:236:00
4Knut KyrkjebøTIF Viking16:13+2:366:29
5Magnus GjerstadVaregg Fleridrett16:33+2:566:37
6Lasse SolheimNOTEAM16:50+3:136:44
7Jostein KvaklandVaregg Fleridrett16:59+3:226:47
8Bjørn Johannessen FieldGneist, IL17:16+3:396:54
9Andreas BergeOs Orienteringsklubb17:57+4:207:10
10Geir HeksemFana IL18:28+4:517:23
11Lars RøttingenIL Gular19:07+5:307:38
12Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb35:28+21:5114:11

H40-

2 500 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge NysæterBergens TF16:116:28
2Tore NymarkAskøy OL16:54+0:436:45
3Arne JohannesenIL Gular17:11+1:006:52
4Tom JohannessenGneist, IL17:46+1:357:06
5Sigurd EiknerFana IL18:05+1:547:14
6Kjetil DammTIF Viking18:44+2:337:29
7Trond DøskelandFana IL18:59+2:487:35
8Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett19:03+2:527:37
9Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett19:12+3:017:40
10Bjart A HellenTIF Viking19:14+3:037:41
11Pål ThomassenVaregg Fleridrett19:41+3:307:52
12Kristian LøvåsVaregg Fleridrett19:58+3:477:59
13Ole TørnqvistFana IL20:08+3:578:03
14Øistein StemmeHordaveg BIL20:10+3:598:04
15Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett20:24+4:138:09
16Tommy SævareidOs Orienteringsklubb20:43+4:328:17
17Eirik VikaneIL Gular21:37+5:268:38
18Jan SteinegerGneist, IL21:58+5:478:47
19Stig MjelstadTIF Viking22:01+5:508:48
20Erik VikaneFana IL22:33+6:229:01
21Helge EmhjellenIL Gular22:39+6:289:03
22Rune StadsnesIL Gular22:53+6:429:09
23Einar GriegFana IL23:09+6:589:15
24Jan Erik ClaussenFana IL24:30+8:199:48
25Matti TorgersenBergens TF27:18+11:0710:55
26Sindre EkrheimBergens TF29:21+13:1011:44
27Knut A MolvikGneist, IL30:40+14:2912:16
Jon-Kåre HansenTIF Vikingdiskvalifisert

H60-

1 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus NatåsBergens TF15:168:02
2Atle AlvheimFana IL16:31+1:158:41
3Erling StrandBergens TF20:05+4:4910:34
4Egil KarlsenAskøy OL20:29+5:1310:46
5Knut GjestemoenBergens TF20:35+5:1910:50
6Harald LyngtunFana IL21:05+5:4911:05
7Atle BergsethVaregg Fleridrett23:03+7:4712:07
8Jan Olav OrmbergFana IL25:27+10:1113:23
9Otto Grahl-NielsenBergens TF27:30+12:1414:28
10Per VikaneFana IL28:19+13:0314:54
11Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking29:45+14:2915:39
12Per MathimoenFana IL35:53+20:3718:53
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert
Halvdan Ramberg MoeFana ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor