Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 4 april 2017

D-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idun HeklandIL Gular29:41
2Emilie SolvikGneist, IL35:48+6:07
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett38:21+8:40
4Marie ThomassenVaregg Fleridrett38:50+9:09

D13-15

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL19:45
2Ingrid Falch AndersenGneist, IL34:47+15:02

D16-18

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn Torød BusetGneist, IL19:35
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking19:51+0:16
3Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett21:03+1:28
4Hanne DaltveitFana IL21:11+1:36
5Mari Strømme LidTIF Viking22:06+2:31
6Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett27:51+8:16

D19-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerNTNUI16:44
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL18:31+1:47
3Siri KollerudLillomarka OL19:04+2:20
4Helen MartinsenIL Gular19:36+2:52
5Gunhild ForlandAskøy OL20:32+3:48
6Ida Feiring HaltiaIL Tyrving21:17+4:33
7Ragnhild BalsvikOsterøy IL21:37+4:53
8Mariell ArntzenGneist, IL21:39+4:55
9Mariann ScheiTIF Viking23:42+6:58
10Kristine GrønlundFana IL24:00+7:16
11Karianne StrømmeTIF Viking24:06+7:22
12Rannveig NordhagenFana IL24:10+7:26
13Ina Hopland SkageGneist, IL24:39+7:55
14Ingrid EggenHaugesund IL Orientering25:31+8:47

D40-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Margrete SolvikGneist, IL14:46
2Vibeke ØyeIL Gular15:43+0:57
3Tove AasheimAskøy OL17:34+2:48
4Marian KjellevoldIL Gular17:47+3:01
5Sigrun EliassenBergens TF18:27+3:41
6Liv OrmbergGneist, IL19:21+4:35
7Britt KarlsenAskøy OL20:14+5:28
8Vibeke NymoVaregg Fleridrett21:16+6:30
9Liv Sylvi MeyerGneist, IL22:41+7:55
10May-lill DammTIF Viking22:46+8:00
11Lise Balestrand GrønbechAskøy OL24:52+10:06
12Eli VerstoIL Gular26:28+11:42
13Siri Elisabet HelleFana IL28:27+13:41
14Trude KyrkjebøTIF Viking29:08+14:22
15Mai Helen LingaIL Gular33:44+18:58

D60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL16:42
2Nina SoligardBergens TF18:40+1:58
3Berit HegdalBergens TF19:26+2:44
4Bjørg KocbachBergens TF19:34+2:52
5Bjørg MidttunBergens TF24:19+7:37
6Kari SecherBergens TF30:30+13:48
7Kari NatåsBergens TF42:58+26:16
Ingrid RollFana ILdiskvalifisert

DN

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline StrandenesFana IL9:51
2Erle Marie Tangen VågenBergens TF11:26+1:35
3Miranda KaufmannBergens TF24:05+14:14
4Maria ChristenssonGneist, IL31:38+21:47

HN

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Øye KragsethIL Gular9:17
2Dagfinn GjerstadOsterøy IL9:49+0:32
3Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett10:07+0:50
3Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett10:07+0:50
5David Ljosvo NordvikGneist, IL16:10+6:53

H-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas Strømme LidTIF Viking28:48
2Marius GuibertTIF Viking29:17+0:29
3Håkon SolvikGneist, IL38:48+10:00

H13-15

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF12:35
2Erik BohneVaregg Fleridrett13:14+0:39
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett13:29+0:54
4Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett15:28+2:53
5Ulrik HellenTIF Viking15:38+3:03
6Rasmus JordeVaregg Fleridrett16:40+4:05
7Magnus Strømme LidTIF Viking16:52+4:17
8Tage RosenlundVaregg Fleridrett17:16+4:41
9Eirik Bjerke OtteråTIF Viking18:11+5:36
10Hans RogstadkjernetBergens TF18:54+6:19
11Artem TchernovGneist, IL21:27+8:52
12Andreas GarforsIL Gular30:06+17:31
13Johannes Berge StadsnesIL Gular31:57+19:22

H16-18

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Scott JuvikIL Gular16:40
2Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular17:24+0:44
3Knut KyrkjebøTIF Viking17:31+0:51
4Magnus GjerstadVaregg Fleridrett17:40+1:00
5Andreas GrønbechAskøy OL18:30+1:50
6Jon William HammerBergens TF18:31+1:51
7Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18:35+1:55
8Andreas NysæterBergens TF19:55+3:15
9Sigve Rygg EikelandBergens TF23:00+6:20
10Robert Osvik AaenKlubbløs23:07+6:27
11Vegard SkeieBergens TF23:41+7:01
12Sindre Haaland WesterbøGneist, IL24:50+8:10

H19-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK14:44
2Rune NygaardIL Gular15:09+0:25
3Magne KnudsenGneist, IL15:54+1:10
4Kristian RykkjeVaregg Fleridrett16:04+1:20
5Andreas G. PoldenGneist, IL16:09+1:25
6Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett16:43+1:59
7Jostein KvaklandVaregg Fleridrett17:35+2:51
8Lars RøttingenIL Gular17:55+3:11
9Andreas BergeOs Orienteringsklubb18:02+3:18
10Bjørn Johannessen FieldGneist, IL18:25+3:41
11Per Ola OttesenVaregg Fleridrett18:26+3:42
12Fredrik IngelssonRehns BK18:58+4:14
13Geir HeksemFana IL19:31+4:47
14Eyvind TangenBergens TF20:06+5:22
15Kasper ValestrandVaregg Fleridrett20:30+5:46
16Knut UtneFana IL22:03+7:19
Øyvind Macody LundVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H40-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ronny RykkjeVaregg Fleridrett16:01
2Øistein StemmeHordaveg17:34+1:33
3Tore NymarkAskøy OL17:51+1:50
4Tormod SkaugeIL Gular17:52+1:51
4Helge NysæterBergens TF17:52+1:51
6Tom JohannessenGneist, IL18:53+2:52
7Kristian LøvåsVaregg Fleridrett19:49+3:48
8Bjart Are HellenTIF Viking19:58+3:57
9Helge EmhjellenIL Gular20:39+4:38
10Kjetil DammTIF Viking20:46+4:45
11Helge RosenlundVaregg Fleridrett20:49+4:48
12Sverre OttesenVaregg Fleridrett21:02+5:01
13Sverre Johan NærheimIL Gular21:56+5:55
14Petter JørgensenGneist, IL22:41+6:40
15Rune StadsnesIL Gular23:05+7:04
16Jon Kåre HansenTIF Viking23:30+7:29
17Harald SodemannUBIL23:33+7:32
18Lars FjellangerFana IL23:54+7:53
19Tore Svein NeseAskøy OL27:38+11:37
20Bjørn BataldenFana IL28:24+12:23
Arne Wilhelm KnudsenGneist, ILbrutt

H60-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett17:56
2Magnus NatåsBergens TF18:09+0:13
3Øistein PaulsenBergens TF19:20+1:24
4Magne RaadalFana IL19:40+1:44
5Knut GjestemoenBergens TF20:17+2:21
6Egil KarlsenAskøy OL20:32+2:36
7Erling StrandBergens TF23:05+5:09
8Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking24:21+6:25
9Jan Olav OrmbergFana IL24:32+6:36
10Axel IngvaldsenTIF Viking28:09+10:13
11Otto Grahl-NielsenBergens TF30:14+12:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor