Offisiell resultatliste for Nattcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: onsdag 15 februar 2017

DA

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett45:19
2Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett45:56+0:37
3Tonje Aasheim NymarkAskøy OL54:24+9:05
4Marianne NygaardTIF Viking59:50+14:31

HA

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK30:08
2Petter Marki ErichsenKristiansand OK31:27+1:19
3Rune NygaardIL Gular32:54+2:46
4Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett34:10+4:02
5Jan KocbachFana IL36:34+6:26
6Knut KyrkjebøTIF Viking37:01+6:53
7Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett39:31+9:23
8Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett40:28+10:20
9Bjart Are HellenTIF Viking41:20+11:12
10Bjørn HøllelandFana IL41:41+11:33
11Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL41:49+11:41
12Tore NymarkAskøy OL43:22+13:14
13Tom JohannessenGneist, IL43:58+13:50
14Kasper ValestrandVaregg Fleridrett44:11+14:03
15Tore Svein NeseAskøy OL44:52+14:44
16Tormod SkaugeIL Gular45:32+15:24
17Sigurd EiknerFana IL46:22+16:14
18Birk Bell LysakerFana IL46:39+16:31
19Tor SørevikTIF Viking46:48+16:40
20Øistein StemmeHordaveg BIL48:06+17:58
21Kjetil DammTIF Viking50:40+20:32
22John Fredrik HatlingFana IL52:05+21:57
23Torgeir StrandFana IL52:28+22:20
24Andreas DaleBergens TF52:44+22:36
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Andreas NysæterBergens TFdiskvalifisert
Trond DøskelandFana ILdiskvalifisert
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILikke startet
Andreas GrønbechAskøy OLikke startet
Øyvind JohannessenGneist, ILikke startet
Magne KnudsenGneist, ILikke startet
Knut A MolvikGneist, ILikke startet
Yngve NymarkAskøy OLikke startet
Andreas G. PoldenGneist, ILikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

DB

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking30:52
2Ann-Elin BendiksenFana IL35:12+4:20
3Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett36:37+5:45
4Lise ChristensenTIF Viking37:12+6:20
5Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett39:34+8:42
6Tove AasheimAskøy OL40:40+9:48
7Siren GreveBergens TF40:57+10:05
8Ylva Svanberg HelleTIF Viking41:50+10:58
9Hege FjellbirkelandIL Gular42:52+12:00
10Ingrid SandvollGneist, IL46:40+15:48
11Birte NordeideGneist, IL46:44+15:52
Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringikke startet
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

HB

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vemund HansenTIF Viking27:29
2Marcel NiederhauserAskøy OL29:12+1:43
3Sturle NordeideGneist, IL29:29+2:00
4Bjørn-Inge SkageGneist, IL30:58+3:29
5Knut UtneFana IL32:36+5:07
6Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett34:19+6:50
7Jan HauglandÅrstad IL34:25+6:56
8Heikki SavolainenKlubbløs34:26+6:57
9Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett34:32+7:03
10Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett35:14+7:45
11Martin StustadKlubbløs35:47+8:18
12Kjell Erik MyreHordaveg BIL35:54+8:25
13Øistein BøeFana IL36:21+8:52
14Matti TorgersenBergens TF36:29+9:00
15Olav LofthusHordaveg BIL36:58+9:29
16Øyvind VarneGneist, IL38:13+10:44
17Sturla StemshaugKlubbløs38:23+10:54
18Erik JohannessenHordaveg BIL40:50+13:21
19Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett42:08+14:39
20Håkon MogstadFana IL42:28+14:59
21Petter JørgensenGneist, IL42:29+15:00
22Stein Ove DyngelandStatoil BIL44:41+17:12
23Jan Erik ClaussenFana IL45:05+17:36
24Rolf NordOs Orienteringsklubb56:19+28:50
25Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking59:11+31:42
Ørjan Eirik ValestrandFana ILdiskvalifisert
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrettikke startet
Svein RosselandHordaveg BILikke startet
Lars S. SkeideFana ILikke startet
Dag SlettenBergens TFikke startet

DC

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF20:17
2Hedda Erica EikangerGneist, IL22:55+2:38
3Mai Helen LingaIL Gular30:21+10:04
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLikke startet
May-lill DammTIF Vikingikke startet
Eli VerstoIL Gularikke startet

HC

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett23:49
2Brage Bell LysakerFana IL25:47+1:58
3Øistein PaulsenBergens TF25:48+1:59
4Tord Bell MykingFana IL25:52+2:03
5Harald LyngtunFana IL27:02+3:13
6Ragnar KayserFana IL28:41+4:52
7Endre Jostein BjørndalVaregg Fleridrett37:15+13:26
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert
Jan Olav OrmbergFana ILikke startet
Jørgen WesterheimStord Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor