Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: onsdag 18 januar 2017

DA

4 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL1:05:0413:16
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1:06:24+1:2013:33
3Christiane TrösseVaregg Fleridrett1:11:05+6:0114:30
4Marianne NygaardTIF Viking1:22:25+17:2116:49
Stine BjørkevollOdda OLdiskvalifisert

HA

4 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Marki ErichsenKristiansand OK41:418:30
2Rune NygaardIL Gular49:43+8:0210:08
3Knut KyrkjebøTIF Viking51:30+9:4910:30
4Erlend GjestemoenBergens TF55:34+13:5311:20
5Jan KocbachFana IL59:38+17:5712:10
6Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1:00:23+18:4212:19
7Bjart Are HellenTIF Viking1:07:11+25:3013:42
8Andreas G. PoldenGneist, IL1:10:25+28:4414:22
9Gard E. JørgensenVaregg Fleridrett1:10:27+28:4614:22 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Anders Tønnessen RødFana IL1:10:27+28:4614:22
11Kjetil DammTIF Viking1:12:29+30:4814:47
12Yngve NymarkAskøy OL1:13:10+31:2914:55
13Jan Petter HansenIL Gular1:17:31+35:5015:49
14Øistein StemmeHordaveg BIL1:20:16+38:3516:22
15Bjørn HøllelandFana IL1:23:20+41:3917:00
16Torgeir StrandFana IL1:27:08+45:2717:46
17Tore Svein NeseAskøy OL1:32:43+51:0218:55
18Andreas NysæterBergens TF1:35:35+53:5419:30
Tom Eirik EikangerIL Gulardiskvalifisert
Lars FjellangerFana ILdiskvalifisert
Vemund HansenTIF Vikingdiskvalifisert
Tore NymarkAskøy OLdiskvalifisert
Tor SørevikTIF Vikingdiskvalifisert

DB

2 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett32:3011:36
2Marit NipenGneist, IL33:16+0:4611:52
3Siren GreveBergens TF42:28+9:5815:10
4Ann-Elin BendiksenFana IL42:32+10:0215:11
5Tove AasheimAskøy OL48:08+15:3817:11
6Tora Aasheim NymarkTIF Viking48:12+15:4217:12
7Ingrid SandvollGneist, IL48:45+16:1517:24
8Ylva Svanberg HelleTIF Viking51:31+19:0118:23
9Hege FjellbirkelandIL Gular58:44+26:1420:58
Birte NordeideGneist, ILdiskvalifisert

HB

2 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birk Bell LysakerFana IL23:428:27
2Erik BohneVaregg Fleridrett30:30+6:4810:53
3Kristian LøvåsVaregg Fleridrett32:13+8:3111:30
4Jan HauglandÅrstad IL32:24+8:4211:34
5Marcel NiederhauserAskøy OL33:28+9:4611:57
6Ulrik HellenTIF Viking35:52+12:1012:48
7Sturla StemshaugKlubbløs36:21+12:3912:58
8Håkon MogstadFana IL37:22+13:4013:20
9Jan Erik ClaussenFana IL39:57+16:1514:16
10Sverre OttesenVaregg Fleridrett40:48+17:0614:34
11Dag SlettenBergens TF42:19+18:3715:06
12Heikki SavolainenKlubbløs42:49+19:0715:17
13Kjell Erik MyreHordaveg BIL44:05+20:2315:44
14Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett44:48+21:0616:00
15Martin StustadKlubbløs48:40+24:5817:22
16Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett48:50+25:0817:26
17Erik JohannessenHordaveg BIL49:20+25:3817:37
18Olav LofthusHordaveg BIL49:29+25:4717:40
19Øyvind VarneGneist, IL51:40+27:5818:27
20Petter JørgensenGneist, IL54:47+31:0519:33
Andreas DaleBergens TFdiskvalifisert
Rolf NordOs Orienteringsklubbdiskvalifisert
Knut UtneFana ILdiskvalifisert

DC

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SoligardBergens TF19:2210:11
2Karen Clementsen KayserFana IL25:47+6:2513:34
3May-lill DammTIF Viking34:25+15:0318:06

HC

1 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett21:2511:16
2Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett21:28+0:0311:17
3Brage IversenBergens TF21:47+0:2211:27
4Øistein PaulsenBergens TF21:59+0:3411:34
5Brage Bell LysakerFana IL22:43+1:1811:57
6Tord Bell MykingFana IL22:47+1:2211:59
7Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb22:56+1:3112:04
8Jon-Kåre HansenTIF Viking25:33+4:0813:26
9Harald LyngtunFana IL27:30+6:0514:28
10Ragnar KayserFana IL27:44+6:1914:35
11Per VikaneFana IL36:07+14:4219:00
12Jan Olav OrmbergFana IL44:51+23:2623:36
13Kristian Hj. FalchIL Gular45:09+23:4423:45
14Per Olaf TangenFana IL52:16+30:5127:30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor