Offisiell resultatliste for Sport 8-serien (Ungdom)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8-serien (Ungdom)
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: onsdag 7 juni 2017

N-Åpen

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Håkon BryggenHalden SK22:0611:37
0Martin BryggenHalden SK19:3710:19
0Vilma DanevadFredrikstad SK33:49+11:4317:47
0Aisha Rostveit ElmiOK Moss27:20+5:1414:23
0Anders Rostveit ElmiOK Moss32:45+10:3917:14
0Aron Rostveit ElmiOK Moss27:15+5:0914:20
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL36:34+14:2819:14
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19:5810:30
0Solan LøkenOK Moss37:38+15:3219:48
0Tobias ThoresenHalden SK24:01+1:5512:38

D -10

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Minna Sofie WingstedtHalden SK29:1911:43
2Jenny DanevadFredrikstad SK33:15+3:5613:18
3Tuva Charlotte FossaasGimle IF35:11+5:5214:04
4Ingrid SteinslandFredrikstad SK43:27+14:0817:22
5Erle Elise WoldOK Moss47:32+18:1319:00
Thea KvalheimHalden SKdiskvalifisert

H -10

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL29:5711:58
2Anders Hovgaard EisvangOK Moss31:50+1:5312:44
3Ville Emil WingstedtHalden SK40:38+10:4116:15
4Selmer LøkenOK Moss43:38+13:4117:27
5Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK45:02+15:0518:00
6Brage KristiansenOK Moss49:59+20:0219:59
7Edvard KeransFredrikstad SK51:05+21:0820:26

D 11-12

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK23:279:01
2Helle KvalheimHalden SK25:04+1:379:38
3Sigrid HaugeSarpsborg OL26:42+3:1510:16
4Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL26:45+3:1810:17
5Mathilde FossaasGimle IF27:04+3:3710:24
6Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL27:31+4:0410:35
7Sigrid Schmitt GranHalden SK29:12+5:4511:13
8Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK29:21+5:5411:17
9Elma Sagli GudimIndre Østfold OK32:43+9:1612:35
10Marikken ChristensenSarpsborg OL34:30+11:0313:16
Anna Fredheim LystadSarpsborg OLdiskvalifisert

H 11-12

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL16:496:28
2Emil Husebye AamodtFredrikstad SK21:04+4:158:06
3Liam Viggo WingstedtHalden SK22:10+5:218:31
4Erlend Grønlund MoenGimle IF27:30+10:4110:34
5Philip Orud HovlandHalden SK32:36+15:4712:32
6Andreas TveterHalden SK46:43+29:5417:58
Sverre SandvikHalden SKdiskvalifisert

H 13-20C

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Peder BerglandIndre Østfold OK20:357:55
2Sander BystrømIndre Østfold OK24:12+3:379:18
3Håkon Kopperud KnutsenGimle IF28:06+7:3110:48
4Martin KindemGimle IF37:39+17:0414:28

D 13-14

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Lien BackstrømHalden SK30:039:06
2Emma Helene OlsenHalden SK31:37+1:349:34
3Elida Sagli GudimIndre Østfold OK33:00+2:5710:00
4Amalie LøkkebergFredrikstad SK34:14+4:1110:22
5Frida Hovgaard EisvangOK Moss34:25+4:2210:25
6Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK38:13+8:1011:34
7Julie Sophie WoldOK Moss43:14+13:1113:06

H 13-14

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss23:407:10
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK25:13+1:337:38
3Sivert PoppeFredrikstad SK26:04+2:247:53
4Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK26:09+2:297:55
5Ludvik SætherFredrikstad SK31:03+7:239:24
6Herman Lien BackstrømHalden SK35:54+12:1410:52
7Peder BryggenHalden SK37:56+14:1611:29
8Ivar HansenSarpsborg OL48:10+24:3014:35
9Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL56:27+32:4717:06

D 15-16

4 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1MarieLuise Schmitt GranHalden SK45:0910:02
2Alexandra AngvollFredrikstad SK48:15+3:0610:43
3Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL50:16+5:0711:10
4Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1:02:43+17:3413:56
5Synne Marie JenssenHalden SK1:02:47+17:3813:57
6Nina PedersenSarpsborg OL1:09:30+24:2115:26
7Ingrid Grønlund MoenGimle IF1:13:04+27:5516:14
8Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1:13:40+28:3116:22
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SKdiskvalifisert

H 15-16

4 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher LadimOK Moss35:197:50
2Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK37:25+2:068:18
3Jonatan AuneHalden SK46:54+11:3510:25
4Adam KristiansenOK Moss48:37+13:1810:48
5Tore Herman KirkebøenHalden SK48:52+13:3310:51
6Theodor LierIndre Østfold OK51:14+15:5511:23
7Alf Kristian HelleHalden SK56:07+20:4812:28
8Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK1:16:48+41:2917:04

D 17-20

4 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK39:418:49
2Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL40:30+0:499:00
3Marie HansenSarpsborg OL46:41+7:0010:22
4Benedicte PedersenSarpsborg OL47:31+7:5010:33
5Karoline AuneHalden SK47:40+7:5910:35
6Selma KristiansenOK Moss50:33+10:5211:14
7Siri PedersenSarpsborg OL1:10:04+30:2315:34
8Marte BergslandTrøsken IL1:10:09+30:2815:35

H 17-20

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas TubbehaugenOK Moss40:529:04
2Benjamin AasenSarpsborg OL42:32+1:409:27
3Vegar SkinneIndre Østfold OK47:25+6:3310:32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017