Offisiell resultatliste for KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: søndag 3 september 2017

N-åpen

2 110 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mats AndersenVarteig OL35:2416:46
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK37:5217:56
Håkon BryggenHalden SK44:4221:11
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK29:3614:01
Kaisa ChristensenSarpsborg OL30:1414:19
Sigve Hagen-TafjordHalden SK36:4817:26
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK29:3314:00
Edvinas KontautasOK Moss25:5512:16
Jens SvaeSarpsborg OL29:1613:52

D -10

2 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jenny DanevadFredrikstad SK22:039:04
Sofie NedrebøOK Moss40:0916:31
Minna Sofie WingstedtHalden SK23:399:43

D 11-12

2 860 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren HenriksenHalden SK29:5510:27
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK31:50+1:5511:07
3Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK35:57+6:0212:34
4Marikken ChristensenSarpsborg OL41:22+11:2714:27
5Julie BrenåsVarteig OL55:36+25:4119:26

D 13-14

3 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK38:5812:22
2Julie Sophie WoldOK Moss41:15+2:1713:05
3Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK43:20+4:2213:45
4Marie Lien BackstrømHalden SK46:28+7:3014:45
5Emma Helene OlsenHalden SK57:56+18:5818:23

D 15-16

5 070 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline BjørnerødOK Moss58:0411:27
2Rebecca Loft ThyssenDOFs Venner1:06:33+8:2913:07
3Marieluise Schmitt GranHalden SK1:08:42+10:3813:33
4Camille JuhlDOFs Venner1:13:05+15:0114:24
5Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1:14:57+16:5314:46
6Nina PedersenSarpsborg OL1:52:27+54:2322:10
7Alexandra AngvollFredrikstad SK1:54:20+56:1622:33
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 17-18

5 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille KatlaFossum IF50:089:27
2Aurora GjølsjøOK Moss52:20+2:129:52
3Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK58:16+8:0810:59
4Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss58:53+8:4511:06
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKdiskvalifisert

D 21-

8 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Josephine DewettDOFs Vennerdiskvalifisert

D 40-

5 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runa Lien BackstrømHalden SK52:179:51
2Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK53:38+1:2110:07
3Guro BryggenHalden SK58:50+6:3311:06
4Lene SandvikHalden SK1:18:21+26:0414:46
5Tone Karina IngesenSarpsborg OL1:31:35+39:1817:16
6Hilde PoppeFredrikstad SK2:01:22+1:09:0522:53

D 50-

4 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL49:4010:52
2Trine OlaussenFredrikstad SK52:47+3:0711:32
3Bente LineIndre Østfold OK59:30+9:5013:01
4Solveig SikkelandIL Tyrving59:48+10:0813:05
5Wenche LindløvSarpsborg OL1:01:13+11:3313:23
6Anne Julsrud HaugenHalden SK1:07:41+18:0114:48
7Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK1:14:03+24:2316:12

D 60-

3 120 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL35:3911:25
2Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK46:29+10:5014:53
Bodil BerbyTrøsken ILdiskvalifisert

D 70-

2 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger LindløvOK Moss1:13:0728:27

H -10

2 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL23:569:50
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK42:0117:17
Ville Emil WingstedtHalden SK25:4410:35

H 11-12

2 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL20:377:12
Liam Viggo WingstedtHalden SKdiskvalifisert

H 11-12N

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin BryggenHalden SK30:3912:36

H 13-14

3 150 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert PoppeFredrikstad SK25:388:08
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK26:56+1:188:33
3Alfred BjørnerødOK Moss29:50+4:129:28
4Ludvik SætherFredrikstad SK31:55+6:1710:07
5Thomas BlomkvistFredrikstad SK32:05+6:2710:11
6Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK32:56+7:1810:27
7Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK35:27+9:4911:15
8Peder BryggenHalden SK39:25+13:4712:30
9Herman Lien BackstrømHalden SK41:51+16:1313:17
10Tidemann LierIndre Østfold OK45:43+20:0514:30
11Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK50:15+24:3715:57

H 15-16

5 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bendik EliassenFredrikstad SK44:178:21
2Sondre OttesenFredrikstad SK48:33+4:169:09
3Eirik BlågestadIndre Østfold OK51:16+6:599:40
4Eirik ImrikFredrikstad SK52:39+8:229:56
5Jeppe LiengaardDOFs Venner54:36+10:1910:18
6Jonas Gabs RasmussenDOFs Venner56:12+11:5510:36
7Elias Hinge KrogsgaardDOFs Venner57:25+13:0810:50
8Runar Saur ModahlFredrikstad SK1:01:21+17:0411:34
9Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1:08:54+24:3713:00
10Lukas Kjær HemmingsenDOFs Venner1:15:08+30:5114:10
11Theodor LierIndre Østfold OK1:19:36+35:1915:01

H 17-18

7 910 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK1:08:438:41
2Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1:11:26+2:439:01
3Øyvind HjermstadFossum IF1:20:00+11:1710:06
4Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1:33:18+24:3511:47

H 40-

7 910 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore SandvikHalden SK1:00:307:38
2Espen DanevadFredrikstad SK1:03:01+2:317:58
3Thomas LieFredrikstad SK1:06:33+6:038:24
4Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK1:14:06+13:369:22
5Rune BlågestadIndre Østfold OK1:18:02+17:329:51
6Espen BergstrømHalden SK1:18:10+17:409:52
7Henning Bratland CarlsenOK Moss1:18:38+18:089:56
8Bjørn Axel GranHalden SK1:34:55+34:2511:59
9Anders BrynildsenFredrikstad SK2:17:49+1:17:1917:25
Øyvind ThømtIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 50-

6 410 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OlaussenFredrikstad SK51:418:03
2Tore BjørnerødOK Moss52:32+0:518:11
3Sture OttesenIndre Østfold OK1:04:40+12:5910:05
4Torgeir SnilsbergOK Moss1:05:01+13:2010:08
5Hallvard KorenOK Moss1:06:53+15:1210:26
6Nils HæstadFossum IF1:13:21+21:4011:26
7Trygve LeivestadSarpsborg OL1:26:07+34:2613:26
8Rune S. NielsenIndre Østfold OK1:32:26+40:4514:25

H 60-

5 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL51:0010:03
2Hans HusebySarpsborg OL57:09+6:0911:16
3Eirik NordbrødenHalden SK1:04:03+13:0312:37
4Jimmy NordliTrøsken IL1:07:12+16:1213:15
5Roy GjerdingOK Moss1:20:38+29:3815:54
6Øivind BergetSarpsborg OL1:47:25+56:2521:11
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLdiskvalifisert

H 70-

3 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Willy GrønstadGimle IF37:0611:53
2Harald LundhaugOK Moss39:03+1:5712:30
3Per Reidulf HolmOK Moss45:49+8:4314:41
4Knut LindløvOK Moss51:03+13:5716:21
5Trygve FosseGimle IF56:46+19:4018:11
6Harald WibyeOK Moss1:00:41+23:3519:26
7Per Oscar SaugestadOK Moss1:02:12+25:0619:56

Dir A

5 290 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas JohanssonHalden SK41:387:52
2Lacho IlievHalden SK46:32+4:548:47
3Mats NordbrødenHalden SK47:09+5:318:54
4Marianne AndersenKristiansand OK48:34+6:569:10
5Fredrik DelåsHalden SK52:20+10:429:53
6Anja WingstedtHalden SK52:47+11:099:58
7Håvard BergetFredrikstad SK55:44+14:0610:32
8Ole IngesenSarpsborg OL57:30+15:5210:52
9Donatas KontautasOK Moss1:02:29+20:5111:48
10Alex DimitrovSever1:09:19+27:4113:06
11Lars HjermstadFossum IF1:11:33+29:5513:31
12Pål AngvollFredrikstad SK1:14:06+32:2814:00
13Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL1:26:00+44:2216:15
Pål BackstrømHalden SKdiskvalifisert
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SKdiskvalifisert

Dir B

3 150 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Camilla ImrikFredrikstad SK36:1811:31
2Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK40:01+3:4312:42
3Øystein AndersenEiker OL41:18+5:0013:06
4Tonje HolmOK Moss47:40+11:2215:07
5Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK48:47+12:2915:29
6Vilde Hagen-TafjordHalden SK58:08+21:5018:27
7Martin HeitmannGimle IF1:00:44+24:2619:16
8Pål HellerudHalden SK1:04:13+27:5520:23

Dir C

2 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ina BlågestadIndre Østfold OK39:2613:47
2Anne Lise NyengenIndre Østfold OK41:00+1:3414:20

D 19-20

6 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK55:478:42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor