Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten løp 2
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: onsdag 3 mai 2017

N-åpen

1 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emma Aune JakobsenOK Moss12:539:12
Halvor Ek HedlundTrøsken IL31:5422:47
Elise HaugeSarpsborg OL23:4216:55
Guro OttesenFredrikstad SK20:5814:58
Sander Ryste OddenSarpsborg OL14:3010:21
Ingrid SteinslandFredrikstad SK13:449:48
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK18:3313:15
Tobias ThoresenHalden SK20:2814:37
Ville Emil WingstedtHalden SK18:2613:10

D 11-12

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren HenriksenHalden SK17:578:58
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL18:57+1:009:28
3Sigrid HaugeSarpsborg OL20:02+2:0510:01
4Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL20:58+3:0110:29
5Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK21:58+4:0110:59
6Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK23:16+5:1911:38
7Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK27:28+9:3113:44
8Helle KvalheimHalden SK27:51+9:5413:55

D -16

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amalie LøkkebergFredrikstad SK20:498:19
2Alexandra AngvollFredrikstad SK21:22+0:338:32
3Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK24:03+3:149:37
4Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL25:38+4:4910:15
5Marie Lien BackstrømHalden SK29:18+8:2911:43
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL29:23+8:3411:45
7Embla ØvretveitFredrikstad SK29:34+8:4511:49
8Synne Marie JenssenHalden SK29:49+9:0011:55
9Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK29:52+9:0311:56
10Julie Sophie WoldOK Moss30:15+9:2612:06
11Vilde Hagen-TafjordHalden SK30:44+9:5512:17
12Emma Helene OlsenHalden SK31:28+10:3912:35

D 13-16C

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL17:048:32
2Sylvia DannevigHalden SK43:31+26:2721:45

D 17-

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iliana IlievaHalden SK17:327:00
2Gøril FristadHalden SK19:23+1:517:45
3Marie HansenSarpsborg OL23:34+6:029:25
4Benedicte PedersenSarpsborg OL24:45+7:139:54
5Hilde PoppeFredrikstad SK27:51+10:1911:08
6Tone Karina IngesenSarpsborg OL30:15+12:4312:06
7Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL31:33+14:0112:37
8Hanne WoldOK Moss32:02+14:3012:48
9Linda FredhOK Moss39:27+21:5515:46
10Siri PedersenSarpsborg OL42:45+25:1317:06
11Tove TesdalIndre Østfold OK50:10+32:3820:04

D 50-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche LindløvSarpsborg OL27:4911:07
2Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK28:31+0:4211:24
3Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK29:23+1:3411:45

H 11-12

2 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL13:226:41
2Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK17:13+3:518:36
3Liam Viggo WingstedtHalden SK23:59+10:3711:59
4Audun NordbyFredrikstad SK24:10+10:4812:05
5Eilert juvkam KristiansenHalden SK27:55+14:3313:57
6Philip Orud HovlandHalden SK29:29+16:0714:44
7Elias ThoresenHalden SK32:02+18:4016:01
8Andreas TveterHalden SK43:27+30:0521:43
9Edvard KeransFredrikstad SK1:02:10+48:4831:05
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OLdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format

H -16

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christopher LadimOK Moss16:526:44
2Eirik ImrikFredrikstad SK17:05+0:136:50
3Sondre OttesenFredrikstad SK19:21+2:297:44
4Sigurd Saxe SandvikHalden SK19:23+2:317:45
5Runar Saur ModahlFredrikstad SK19:30+2:387:48
6Tore Herman KirkebøenHalden SK20:11+3:198:04
7Sondre LadimOK Moss21:16+4:248:30
8Ludvik SætherFredrikstad SK22:17+5:258:54
9Jakob TorgersenHalden SK23:51+6:599:32
10Sivert PoppeFredrikstad SK25:13+8:2110:05
11Jonathan EylertsenHalden SK26:22+9:3010:32
12Alf Kristian HelleHalden SK29:21+12:2911:44

H 13-16C

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL18:189:09

H 17-

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK15:576:22
2Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK16:56+0:596:46
3Henning Bratland CarlsenOK Moss18:16+2:197:18
4Benjamin AasenSarpsborg OL18:29+2:327:23
5Pål BackstrømHalden SK19:27+3:307:46
6Morten TangenOK Moss20:36+4:398:14
7Vegar SkinneIndre Østfold OK21:01+5:048:24
8Geir TorgersenHalden SK21:29+5:328:35
9Erik JakobsenOK Moss21:42+5:458:40
10Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL23:20+7:239:20
11Pål AngvollFredrikstad SK26:19+10:2210:31

H 50-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore BjørnerødOK Moss17:397:03
2Frank LøwengreenFredrikstad SK18:00+0:217:12
3Dag SyversenSarpsborg OL24:14+6:359:41
4Tor Ragnar AndersenHalden SK25:27+7:4810:10
5Per Olaf KlemsdalVarteig OL28:47+11:0811:30
Gudmund JenssenHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor