Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vikesprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vikesprinten
Arrangørorganisasjon: Vikebygd IL
Dato: søndag 30 april 2017

N-open

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Alfinn BjergaVIKEBYGD IL38:4918:29
0Sverre Steinar BjergaVIKEBYGD IL49:20+10:3123:29
0Hanna Eline EngløkkHAUGESUND IL ORIENTERING23:2611:09
0Dina SandvikBJOA IL43:25+4:3620:40
0Harald Solheim EideODDA OL26:5712:50
0Peter SæbbøSTAVANGER OK15:367:25
0Asgeir KoltveitVIKEBYGD IL49:50+11:0123:43
0Vegard Solheim EideODDA OL37:4017:56
0Emil Solheim ØyreODDA OL37:5318:02

D -10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna VivelidBJOA IL33:4216:02
2Turid VivelidBJOA IL38:11+4:2918:10

D 11-12

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Vikeså SolbakkenSAUDA OK31:2314:56

D 11-12N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karina Solheim ØyreODDA OL22:1010:33

D 13-16N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida SandvikBJOA IL42:4020:19

D 17-N

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne WiigHAUGESUND IL ORIENTERING39:3118:49
2Helga Tesdal HaglandINDRE ØSTFOLD OK43:05+3:3420:30

H 11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Solheim EideODDA OL19:389:20
2Jone ValdalSANDNES IL23:06+3:2811:00
3Jonas Sjo BjergaVIKEBYGD IL29:11+9:3313:53

C-open

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove TesdalINDRE ØSTFOLD OK29:5014:12
2Aase SveinsvollGANDDAL IL40:07+10:1719:06
3Jon Magne TEST2VIKEBYGD IL47:55+18:0522:49
4Elén Tjoflot NesVIKEBYGD IL49:31+19:4123:34

B-open

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarl ValdalSANDNES IL47:2017:31
2Johannes Solheim ØyreODDA OL49:24+2:0418:17
3Inger Marie Sjo BjergaVIKEBYGD IL54:29+7:0920:10
4Arild SvihusGANDDAL IL58:47+11:2721:46
5Arne KarlsenSTAVANGER OK1:08:15+20:5525:16
6Møyfrid LarsenSTAVANGER OK1:17:47+30:2728:48

D 15-16B

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje Hausberg BjergaVIKEBYGD IL40:0214:49

H 15-16B

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore Ruset AlneHAUGESUND IL ORIENTERING52:2319:24

D 13-14_K1

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøSTAVANGER OK38:5111:46

D15-16_K1

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGANDDAL IL34:0210:18
2Ingrid OmdalSANDNES IL42:44+8:4212:56
Ida MonsenEGERSUND OKbrutt

D15-16_K2

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara  Nystrøm OlsenSTAVANGER OK38:2611:38
2Ida Solheim EideODDA OL1:00:16+21:5018:15

D17-18_K1

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHAUGESUND IL ORIENTERING38:5211:46

D19-_K1

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHAUGESUND IL ORIENTERING32:179:46
2Sunniva OmdalSANDNES IL36:16+3:5910:59

D19-_K2

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid EggenHAUGESUND IL ORIENTERING45:1113:41

D40_K1

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Sofie SandvikBJOA IL54:2916:30
2Mariann SveinsvollGANDDAL IL1:03:03+8:3419:06

D40_K2

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøSTAVANGER OK46:5014:11
2Kjersti Hausberg BjergaVIKEBYGD IL1:11:29+24:3921:39

D55_K1

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn HetlandBJOA IL1:11:3921:42

D55_K2

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGANDDAL IL51:4515:40

D70_K1

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeSTAVANGER OK1:08:3320:46

D45_K1

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid ThuestadHAUGESUND IL ORIENTERING43:5313:17
2Anita SælevikHAUGESUND IL ORIENTERING1:06:30+22:3720:09
Randi EngløkkHAUGESUND IL ORIENTERINGdiskvalifisert

D45_K2

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke  LamarkGANDDAL IL40:4612:21
2Birgitte TorbjørnsenIL GULAR47:38+6:5214:26
3Grethe Paulsen VieHAUGESUND IL ORIENTERING49:41+8:5515:03

D50_K2

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEGERSUND OK36:0110:54

H13-14_L1

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenSTAVANGER OK1:13:2417:54
Jørgen WesterheimSTORD ORIENTERINGdiskvalifisert

H13-14_L2

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus EngløkkHAUGESUND IL ORIENTERING58:4914:20
2Thomas ValdalSANDNES IL1:19:19+20:3019:20

H13-14_L3

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHAUGESUND IL ORIENTERING46:1211:16
2Vegard Wiig NystadHAUGESUND IL ORIENTERING1:13:26+27:1417:54

H13-14_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LamarkGANDDAL IL1:17:3818:56

H15-16_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHAUGESUND IL ORIENTERING36:058:48

H15-16_L2

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Øien KlosterFITJAR IL56:4113:49

H17-18_L3

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben KobbeltvedtHAUGESUND IL ORIENTERING44:2610:50

H17-18_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeSTAVANGER OK37:559:14

H19-_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar Marius Hjellestad MartinsenVIKEBYGD IL36:058:48

H19-_L2

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Johan Walgermo LimaGANDDAL IL35:568:45
2Jostein BaustadHAUGESUND IL ORIENTERING36:12+0:168:49

H19-_L3

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes DjupeslandHAUGESUND IL ORIENTERING42:5410:27

H19-_L4

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Johannessen FieldGNEIST IL42:1410:18
2Espen KarlsenSTAVANGER OK58:45+16:3114:19

H40_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Steffen KvalaHAUGESUND IL ORIENTERING39:589:44

H40_L2

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Erik GlomsrudINDRE ØSTFOLD OK32:277:54

H40_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ottar EideODDA OL53:3713:04

H45_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarle SolbakkenSAUDA OK38:029:16

H45_L2

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimSTORD ORIENTERING36:098:49
2Jone SæbbøSTAVANGER OK49:50+13:4112:09

H45_L3

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik EngløkkHAUGESUND IL ORIENTERING52:3312:49
2Kjetil FiskåSVEIO OL57:23+4:5013:59

H45_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar SireÅL IL41:4310:10

H50_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond LamarkGANDDAL IL49:1011:59

H50_L2

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenSTAVANGER OK40:199:50

H50_L3

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild AasheimGANDDAL IL34:408:27

H50_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål BårdsenSTAVANGER OK49:0211:57

H55_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar Johan LarsenSTAVANGER OK59:5214:36

H55_L2

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan SteffensenHAUGESUND IL ORIENTERING1:19:5119:28

H55_L3

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind TokheimODDA OL50:2412:17

H55_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturle OmdalSANDNES IL52:3712:50

H60_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerSTAVANGER OK46:2211:18

H65_L2

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell SvihusGANDDAL IL56:2413:45

H65_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jarle HeddelandØLEN ILdiskvalifisert

H70_L1

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeSTAVANGER OK1:12:2717:40
2Per VoldFANA IL1:31:13+18:4622:14

H70_L2

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald SteinslandVIKEBYGD IL1:03:4615:33

H70_L3

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar NerheimSULDAL OL1:16:0918:34

H70_L4

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Audun KlosterFITJAR IL1:07:5716:34

H75_L1

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingebrigt GuleVINDAFJORD OL1:55:4228:13

NOCLAS

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1217686 U1 Ukjent løper217686NOTEAM39:3118:49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor