Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell for Sør-fylket samt inngår i vinterkarusell for EOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell for Sør-fylket samt inngår i vinterkarusell for EOK
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 4 februar 2017

D 40-

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Glenne KallhovdEgersund OK43:1911:42
2Gun Irene MonsenEgersund OK48:26+5:0713:05

D 65-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helga AaslidEgersund OK41:2915:57

H 15-16

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK56:4415:20

H 40-

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Harald KlippenbergEgersund OKdiskvalifisert

H 55-

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Tore AaseEgersund OK48:5313:12
2Jan HetlandEgersund OK50:44+1:5113:42
3Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)1:02:21+13:2816:51
4Arnstein SkrettingEgersund OK1:12:06+23:1319:29
Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OKdiskvalifisert

H 65-

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd GarpestadEgersund OK55:0214:52

Gutter Ny

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage LaugalandÅlgård Orientering17:0911:26
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb18:46+1:3712:30
3Odin HorpestadEgersund OK22:08+4:5914:45
4Olav RothGanddal IL28:08+10:5918:45
5Arild OpstadEgersund OK30:15+13:0620:10

B- åpen

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica og Steinar HorpestadEgersund OK30:2911:43
2Knut Endre JacobsenEgersund OK1:18:17+47:4830:06

A- åpen

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank HansenEgersund OK45:5512:24

Jenter Lang

4 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL37:408:22
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb44:04+6:249:47
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb49:20+11:4010:57
4Ingrid LamarkGanddal IL50:31+12:5111:13
5Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb55:18+17:3812:17
6Vibeke LamarkGanddal IL55:49+18:0912:24
7Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:10:40+33:0015:42
8May MelingStavanger Orienteringsklubb1:13:40+36:0016:22

Jenter Mellom

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb56:5415:22
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb59:26+2:3216:03
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1:02:11+5:1716:48
4Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1:31:39+34:4524:46

Jenter Kort

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annabell PflugerNOTEAM39:4215:16
2Elin NorveelGanddal IL47:52+8:1018:24
3Solveig MælandÅlgård Orientering48:08+8:2618:30
4Margaretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb1:04:26+24:4424:46

Jenter Ny

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Inger RothGanddal ILdiskvalifisert

Gutter Lang

4 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering31:186:57
2Morten Bjerga SundliGanddal IL33:22+2:047:24
3Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb36:00+4:428:00
4Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb36:03+4:458:00
5Geir SandSUS BIL37:23+6:058:18
6Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb38:13+6:558:29
7Joar EilevstjønnGanddal IL40:20+9:028:57
8Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb46:09+14:5110:15
9Øyvind LamarkGanddal IL46:50+15:3210:24
10Trond LamarkGanddal IL47:26+16:0810:32
11Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb47:38+16:2010:35
12Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)47:43+16:2510:36
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb48:35+17:1710:47
14Erling MaulandGanddal IL49:12+17:5410:56
15Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb50:36+19:1811:14
16Tor Sverre SkåraEgersund OK51:19+20:0111:24
17Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb53:01+21:4311:46
18Ivar KnutsenStatoil BIL53:56+22:3811:59
19Tor BrekkenGanddal IL1:00:09+28:5113:22
20Ove OalandGanddal IL1:06:39+35:2114:48
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Gutter Mellom

3 700 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb37:3010:08
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb38:54+1:2410:30
3Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb40:16+2:4610:52
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb42:51+5:2111:34
5Ola BroxOL Toten-Troll43:26+5:5611:44
6Helge HunheideKlepp Kommune BIL44:08+6:3811:55
7Terje StokkelandÅlgård Orientering45:56+8:2612:24
8Raymond B PettersenÅlgård Orientering46:28+8:5812:33
9Jan Inge LundeGanddal IL46:40+9:1012:36
10Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb48:00+10:3012:58
11Bjarne GimreGanddal IL48:20+10:5013:03
12Ole Kristian TaksdalGanddal IL48:42+11:1213:09
13Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb49:10+11:4013:17
14Knut SkjævelandGanddal IL49:19+11:4913:19
14Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)49:19+11:4913:19
16Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubb53:02+15:3214:20
17Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb59:50+22:2016:10
18Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1:03:03+25:3317:02
Ole AuklendNOTEAMdiskvalifisert
Peter FrafjordStatoil BILdiskvalifisert

Gutter Kort

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)40:3015:34
2Eivind RothGanddal IL1:05:02+24:3225:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor