Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 1 / Trh sprintcup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 1 / Trh sprintcup 4
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: torsdag 27 april 2017

Trh D -10

1 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mariell FossumByåsen IL27:1418:02
Ingeborg KolstadWing OK16:0610:39
Ella Bruchmüller SundtByåsen IL22:4015:00

TA sprint D 11-12

1 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro HegstadOK Skøynar12:228:11
2Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering13:16+0:548:47
3Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK14:16+1:549:26
4Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering15:15+2:5310:05

TA sprint D 13-14

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK15:558:07
2Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering16:54+0:598:37
Trude MarkhusVerdal OKikke startet

TA sprint D 15-16

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Louise RonglanOK Skøynar12:126:13
2Mari Kilskar GrevskottFrol IL12:25+0:136:20

Trh D 17-20

3 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL17:425:36
2Ragnhild EideByåsen IL18:12+0:305:45
3Lene Berg HanssenByåsen IL20:06+2:246:21
4Emilie Liabakk EriksenByåsen IL21:23+3:416:46
5Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK22:13+4:317:01
6Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering24:10+6:287:38
7Anna RenolenWing OK27:20+9:388:38
8Andrine VikenByåsen IL27:42+10:008:45
Synne Marie KvammeWing OKdiskvalifisert

Trh D 21-

3 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari FastingHalden SK17:285:31
2Hedvig ÅstebølNTNUI19:19+1:516:06
3Ingunn Egeberg VáriNTNUI20:27+2:596:28
4Gunhild Rogne HallandNTNUI21:08+3:406:41
5Line Hovdenak LyngNidarøst OK21:58+4:306:57
6Marit SchmidOL Trollelg23:07+5:397:18
7Eva TesarovaWing OK23:34+6:067:27
8Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK23:53+6:257:33
9Idunn AssevFlyfemkamp26:29+9:018:22
10Karianne HjortlandLarvik OK31:45+14:1710:02
11Henriette OlsenNOTEAM32:05+14:3710:09
Johanne de PresnoNTNUIdiskvalifisert

Trh D 40-

3 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril EideByåsen IL21:006:38
2Randi LillealternFreidig21:25+0:256:46
3Kari UlsethFreidig21:44+0:446:52
4Kristin HaugskottOL Trollelg21:46+0:466:53
4Margot Bolstad LynumFreidig21:46+0:466:53
6Vibeke Klock FletenWing OK22:04+1:046:58
7Tone AlmåsIL Leik24:13+3:137:39
8Mari HoffByåsen IL24:19+3:197:41
9Liv TennesWing OK27:03+6:038:33
10Tonje BostadNidarøst OK27:43+6:438:46
11Mari BraathenWing OK32:43+11:4310:21
Mari Angell PetersenFreidigdiskvalifisert

Trh D 50-

3 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rine HanssenByåsen IL20:306:29
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL23:54+3:247:33
3Hilde ForbordMalvik IL24:02+3:327:36
4Turid ArnesenByåsen IL24:21+3:517:42

Trh D 65-

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruth SchmidOL Trollelg32:1410:12
2Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK38:01+5:4712:01

Trh D 70-

3 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HellandWing OK42:5813:35

Trh H -10

1 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johannes StordalByåsen IL20:2313:29
Ole Ulseth SylteFreidig20:4613:45
Sivert Sæther LevinFreidig12:448:25
Kristoffer LodgaardByåsen ILdiskvalifisert
Dagfinn SteinvikByåsen ILdiskvalifisert

TA sprint H 11-12

1 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander Tanem IversenVerdal OK11:147:26
2Magnus AlstadFrol IL12:05+0:518:00
3Ole Andreas VeskeOK Skøynar16:34+5:2010:58

TA sprint H 13-14

1 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11:415:57
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK12:08+0:276:11
3Fredrik MøllerSteinkjer OK12:30+0:496:22
4Sindre TusetSteinkjer OK14:24+2:437:20
5Sigurd VatnFrol IL17:29+5:488:55

TA sprint H 15-16

1 960 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym Nergård RønningOK Skøynar11:295:51
2Marius MøllerSteinkjer OK11:37+0:085:55
3Tore MarkhusVerdal OK12:02+0:336:08
4Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12:26+0:576:20
5Håvard VeieOK Skøynar13:06+1:376:41
6Aksel VeskeOK Skøynar13:16+1:476:46
7Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering14:11+2:427:14
8Martin Wold StavrumFrol IL16:03+4:348:11
9Tobias AlstadFrol IL34:51+23:2217:46

Trh H 17-20

3 160 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL14:424:39
2Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg15:05+0:234:46
3Oscar LyngenFreidig15:45+1:034:59
4Anders HaugskottOL Trollelg16:11+1:295:07
5Olav Andreas RemmenOL Trollelg16:19+1:375:09
6Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL17:41+2:595:35
7Martin Grøntvedt PedersenWing OK21:39+6:576:51

Trh H 21-

3 160 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MaroniByåsen IL15:004:44
2Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI16:06+1:065:05
3Håvard VassendenFrol IL16:13+1:135:07
4Ola BergerByåsen IL16:52+1:525:20
5Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL16:54+1:545:20
6Jan SchmidOL Trollelg16:55+1:555:21
7Frank SandbergFlyfemkamp18:57+3:575:59
8Vegard LineNTNUI19:02+4:026:01
9Ola KeiseråsIL Leik19:09+4:096:03
10Morten KorsvoldWing OK20:33+5:336:30
11Martin MunkebyNOTEAM23:32+8:327:26
12Joakim EideFlyfemkamp24:25+9:257:43
13Kent OddvikNOTEAM24:55+9:557:53
14Bjørn SævikFlyfemkamp25:30+10:308:04
Petter LyngNidarøst OKdiskvalifisert

Trh H 40-

3 160 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Andreas BerghMalvik IL16:415:16
2Jørgen TegdanOL Trollelg17:12+0:315:26
3Torgeir AuneByåsen IL17:48+1:075:37
4Lars Martin HafstadByåsen IL19:24+2:436:08
5Øystein BraathenWing OK19:33+2:526:11
6Eivind LonaWing OK19:34+2:536:11
7Jens Kjetil MehammerWing OK20:13+3:326:23
8Skjalg StordalByåsen IL20:28+3:476:28
9Stein-Erik FletenWing OK21:09+4:286:41
10Trygve ReitanMalvik IL21:26+4:456:46
11Jon Olaf OlaussenMalvik IL21:59+5:186:57
12Per Ivar SkinderhaugWing OK23:14+6:337:21
13Are RogstadNidarøst OK27:20+10:398:38
Hans Petter LodgaardByåsen ILdiskvalifisert

Trh H 50-

3 160 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bernt BrynhildsenWing OK18:105:44
2Knut HagenByåsen IL18:20+0:105:48
3Øyvind SchjelderupFreidig19:32+1:226:10
4Lars Erik StrømsnesMalvik IL20:27+2:176:28
5Agnar RenolenWing OK20:46+2:366:34
6Rune StræteWing OK20:53+2:436:36
7Øystein WiggenByåsen IL20:56+2:466:37
8Dag StenersenNidarøst OK21:21+3:116:45
9Terje MidtbøWing OK21:29+3:196:47
10Atle PedersenMelhus IL21:55+3:456:56
11Haakon ArnesenByåsen IL21:59+3:496:57
12Rune VikenNOTEAM22:34+4:247:08
13John LerliMelhus IL25:16+7:067:59
14Jon VindalWing OK27:06+8:568:34

Trh H 60-

3 160 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell MaroniByåsen IL21:266:46
2Inge NørstebøOL Trollelg23:29+2:037:25
3Jostein AlvestadWing OK24:07+2:417:37
4Geir OwrenFreidig25:19+3:538:00
5Jan Erik KofoedNidarøst OK26:11+4:458:17
6Morten SkoglundByåsen IL26:15+4:498:18
7Olav KvittemFreidig33:51+12:2510:42

Trh H 65-

3 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK38:2212:08

Trh H 70-

3 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ForbordMalvik IL25:067:56
2Rolf KarsetSteinkjer OK26:09+1:038:16
3Torleif StephansenNidarøst OK27:27+2:218:41
4Magnus LandstadFreidig30:46+5:409:44

Trh H 75-

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif EngenNidarøst OK28:299:00
2Eigil SørliMalvik IL31:05+2:369:50

Trh H 80-

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kjell FoldvikNidarøst OK34:4110:58
2Arnfinn LangelandByåsen IL37:10+2:2911:45

Åpen Lang

2 540 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Anders MelhusSteinkjer OK13:255:16
2Atle DengerudSteinkjer OK14:19+0:545:38
3Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK15:37+2:126:08
4Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering16:25+3:006:27
5Arne GrevskottFrol IL16:35+3:106:31
6Sondre Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering17:57+4:327:04
7Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK21:20+7:558:23
8Sofie HallemVerdal OK24:44+11:199:44

Åpen Mellom

1 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling Andreas RonglanOK Skøynar13:527:04
2Hege HegstadOK Skøynar16:48+2:568:34
3Kristian MidthjellVerdal OK21:57+8:0511:11

Åpen Kort

1 510 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel Aron BaugStjørdal speidergruppe15:2310:11
2Jonas AlstadFrol IL16:35+1:1210:58
3Hampus Mack TronvollStjørdals-Blink Orientering19:21+3:5812:48
4Ludvik Mack TronvollStjørdals-Blink Orientering19:34+4:1112:57
5Lovise KjesbuStjørdals-Blink Orientering20:00+4:3713:14
6Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering21:16+5:5314:05
7Vegard Gauslaa BruunStjørdal speidergruppe22:47+7:2415:05
8Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering22:49+7:2615:06
9Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering23:48+8:2515:45
10Idun AaenStjørdals-Blink Orientering25:23+10:0016:48
11Julia Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering25:34+10:1116:55
12Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering26:01+10:3817:13
13Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering26:26+11:0317:30
14Laura HegstadOK Skøynar33:45+18:2222:21
15Edvard Skjøstad TynesStjørdals-Blink Orientering36:15+20:5224:00
Son Angelica EndresenStjørdal speidergruppediskvalifisert

Trh D11-12

1 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugskottOL Trollelg14:209:29
2Nora HalvorsenFreidig14:54+0:349:52
3Ine Bohnhorst TegdanFreidig15:07+0:4710:00
4Eira Ausen FossmarkFreidig19:38+5:1813:00

Trh H11-12

1 510 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Lereim StorliFreidig12:007:56
2Tristan HalvorsenFreidig13:07+1:078:41
3Kasper LodgaardByåsen IL13:56+1:569:13
4Nikolai FossumByåsen IL14:13+2:139:24
5Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL14:14+2:149:25
6Borgar StavrumWing OK14:41+2:419:43
7Herman Bruchmüller SundtByåsen IL14:48+2:489:48
8Aksel VikenByåsen IL14:52+2:529:50
9Ådne StordalByåsen IL15:41+3:4110:23
10Jakob Jøsang WithWing OK18:18+6:1812:07
11Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK19:52+7:5213:09
12Alf Petter LynumFreidig21:05+9:0513:57

Trh H13-14

3 160 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Antonius Herskedal AmundsenFreidig19:416:13
2Petter Andreas LonaWing OK21:10+1:296:41
3Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig22:26+2:457:05
4Vetle Grønvik EkraFreidig22:59+3:187:16
5August MaskeFreidig23:01+3:207:17
6Peter Prytz JensenMelhus IL23:30+3:497:26
6Emil GrønliFreidig23:30+3:497:26
8Erlend AuneByåsen IL24:10+4:297:38
9Emil LeroyerFreidig24:23+4:427:42
10Sverre HellevikFreidig24:54+5:137:52
11Kristoffer LerliMelhus IL25:56+6:158:12
12Sigurd BraathenWing OK26:14+6:338:18
13Vegard Ulseth SylteFreidig27:14+7:338:37
14Ørjan SæterMelhus IL27:49+8:088:48
15Espen KarlsenMelhus IL29:55+10:149:28
16Oskar StorlerMelhus IL31:35+11:549:59
17Martin AuneMelhus IL40:12+20:3112:43
Joakim Solberg QvenildMelhus ILdiskvalifisert
Erik Tofte jrMelhus ILdiskvalifisert
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILdiskvalifisert

Trh D13-14

3 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva GrøtteWing OK25:458:08

Trh H15-16

3 160 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas GrønliFreidig17:175:28
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL17:30+0:135:32
3Håkon SæternesByåsen IL19:43+2:266:14
4Einar EideByåsen IL21:06+3:496:40
5Kenneth KjelaasMalvik IL21:43+4:266:52
6Erling Eide HustvedtWing OK22:01+4:446:58
7Henrik BraathenWing OK23:13+5:567:20
8Øystein MoltumyrMalvik IL23:31+6:147:26
9Johannes LangaasNidarøst OK24:18+7:017:41
10Håvard SingsaasFreidig24:25+7:087:43
11Sander SandmoMelhus IL25:07+7:507:56
12Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK25:39+8:228:07
13Iver OlaussenMalvik IL26:30+9:138:23
14Nikolai RenolenWing OK28:00+10:438:51
15Mathias Enebak IversenFreidig33:02+15:4510:27

Trh D15-16

3 160 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg18:305:51
2Hedda Hoff HagenByåsen IL20:10+1:406:22
3Stine AuneNidarøst OK23:01+4:317:17
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK24:07+5:377:37
5Mona Eggen KongsbakWing OK28:45+10:159:05
6Åsne Stræte OpdahlWing OK29:06+10:369:12
Ingvild Lauvstad SundeWing OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor