Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 7 mai 2017

N-åpen

1 080 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Filip EstilStjørdals-Blink Orientering26:56+8:3824:56
0Lily Alexandra MorganMalvik IL22:18+4:0020:38
0Sondre Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering25:20+7:0223:27
0Jonas AlstadFrol IL11:4610:53
0Aksel Sandstad SkjesetFrol IL35:08+16:5032:31
0Julia Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering18:24+0:0617:02
0Ville Sandstad SkjesetFrol IL37:55+19:3735:06
0Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering14:4213:36
0Johannes LerliMelhus IL11:2610:35
0Ida DullumStjørdals-Blink Orientering13:5612:54
0Erlend GrønliFreidig16:5615:40
0Rakel StørsethStjørdals-Blink Orientering13:1712:17
0Kristin LerliMelhus IL22:55+4:3721:13
0Hampus Mack TronvollStjørdals-Blink Orientering25:50+7:3223:55
0Leo Benjamin MorganMalvik IL11:5611:02
0Edvard TynesStjørdals-Blink Orientering26:01+7:4324:05
0Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering15:0914:01
0Martin Sæther LevinFreidig15:4814:37
0Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK18:40+0:2217:17
0Idun AaenStjørdals-Blink Orientering18:1816:56
0Ole Ulseth SylteFreidig16:0714:55
0Sander TørumSelbu OK34:12+15:5431:40
0Eystein AskeFreidig27:16+8:5825:14
0Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering20:51+2:3319:18
0Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK34:41+16:2332:06
0Martine Nubdal FrøsethVerdal OK35:46+17:2833:07
0Robel KidaneSelbu OK18:52+0:3417:28
0Magnus HallanStjørdals-Blink Orientering11:3310:41

D -10

2 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL21:4910:00
2Karita MøllerSteinkjer OK36:55+15:0616:56

D11-12

2 180 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig19:008:42
2Nora HalvorsenFreidig20:08+1:089:14
3Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering20:59+1:599:37
4Sigrid HaugskottOL Trollelg21:19+2:199:46
5Marita AskeFreidig22:07+3:0710:08
6Maria Strømdal WikFreidig22:58+3:5810:32
7Tora KittilsenFreidig23:49+4:4910:55
8Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering36:38+17:3816:48

D 11-12N

1 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina UglemsmoSelbu OK29:1827:07
1Nardos KidaneSelbu OK29:1827:07

D13-14

2 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering36:4913:03
2Linnea MunkebyFrol IL39:04+2:1513:51

D15-16

3 330 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL31:289:26
2Frida HaugskottOL Trollelg34:14+2:4610:16
3Tuva Aas StræteRingerike OL34:57+3:2910:29
4Matilde MunkebyFrol IL41:18+9:5012:24
5Hanne Helmine RogstadNidarøst OK48:09+16:4114:27
Mona Eggen KongsbakWing OKdiskvalifisert

D17-20

4 580 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild EideByåsen IL45:209:53
2Lene Berg HanssenByåsen IL48:42+3:2210:37 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering49:15+3:5510:45
4Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK49:32+4:1210:48
5Vilde MalmeiNTNUI1:00:23+15:0313:11
6Sofie HallemVerdal OK1:06:15+20:5514:27
7Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1:10:55+25:3515:29
8Anna RenolenWing OK1:31:46+46:2620:02
9Synne Marie KvammeWing OK1:39:05+53:4521:38
Maria Ulseth SylteFreidigdiskvalifisert

D21

5 820 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine AhlsandNTNUI50:478:43
2Ragnhild HjermstadFossum IF51:46+0:598:53
3Eirin Svanøe-HafstadFrol IL54:06+3:199:17
4Sunniva MorganMalvik IL55:33+4:469:32
5Line SundsvikFrol IL56:25+5:389:41
6Gunhild Rogne HallandNTNUI1:00:52+10:0510:27
7Hedvig ÅstebølNTNUI1:01:16+10:2910:31
8Kine Sofie SandstadFrol IL1:08:25+17:3811:45
9Marit SchmidOL Trollelg1:15:05+24:1812:54
10Camilla ÖhmanNTNUI1:17:24+26:3713:17
11Kristin JægerWing OK1:57:39+1:06:5220:12

D40

4 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig44:549:48
2Kristin HaugskottOL Trollelg47:13+2:1910:18
3Kari UlsethFreidig50:17+5:2310:58
4Kari Solem AuneByåsen IL54:36+9:4211:55
5Margot Bolstad LynumFreidig55:32+10:3812:07
6Tina Strømdal WikFreidig1:08:10+23:1614:53
7Tone AlmåsIL Leik1:08:47+23:5315:01
8Mai Iren AlmåsIL Leik1:13:07+28:1315:57

D50

3 330 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi JensenFrol IL32:149:40
2Mona J. MølnvikFreidig32:17+0:039:41
3Heidi ArnesenFreidig32:52+0:389:52
4Kjersti StræteRingerike OL33:00+0:469:54
5Guri BjørndalByåsen IL35:14+3:0010:34
6Rine HanssenByåsen IL35:22+3:0810:37
7Grete Berge OwrenFreidig38:39+6:2511:36
8Turid ArnesenByåsen IL39:33+7:1911:52
9Nina-Beate LiabakkByåsen IL40:12+7:5812:04
10Torid KvaalFreidig46:12+13:5813:52
11Marit Sophie BergerTydal IL52:55+20:4115:53
Gunhild BredesenVerdal OKdiskvalifisert

D60

2 380 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnhild ForsethFrol IL29:3612:26
2Vigdis JørgensenNamsos OK32:44+3:0813:45
3Karin GalaaenSelbu OK35:47+6:1115:02
4Stina ElfvingByåsen IL39:05+9:2916:25
5Elin FiskvikOK Skøynar42:13+12:3717:44
6Gunn Kari HygenFreidig47:12+17:3619:49
7Ingerid Angell-PetersenFreidig1:02:00+32:2426:03
8Kari LillealternFreidig1:03:14+33:3826:34
9Reidun Fallan SmaavikFreidig1:05:53+36:1727:40

H -10

2 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sivert Sæther LevinFreidig28:4313:10

H11-12

2 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig13:316:12
2Tristan HalvorsenFreidig18:51+5:208:38
3Håkon HallanOK Skøynar21:56+8:2510:03
4Magnus AlstadFrol IL22:55+9:2410:30
5Alf Petter LynumFreidig29:03+15:3213:19
6Jørgen AuneByåsen IL30:09+16:3813:49
7Johannes HalvorsrudMelhus IL34:52+21:2115:59

H 11-12N

1 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Angesom HagosSelbu OK12:46:0011:49:15

H13-14

2 820 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK21:077:29
2Vemund MølnvikFreidig27:18+6:119:40
3Petter Andreas LonaWing OK28:20+7:1310:02
4Fredrik MøllerSteinkjer OK30:54+9:4710:57
5Stein Aas StræteRingerike OL31:11+10:0411:03
6Joakim Solberg QvenildMelhus IL35:53+14:4612:43
7Antonius Herskedal AmundsenFreidig36:24+15:1712:54
8Vegard Ulseth SylteFreidig39:13+18:0613:54
9Emil GrønliFreidig40:33+19:2614:22
10Lars Erik UglemsmoSelbu OK46:49+25:4216:36
11Kristoffer LerliMelhus IL53:08+32:0118:50
12Oskar StorlerMelhus IL1:01:54+40:4721:57
13Espen KarlsenMelhus IL1:15:30+54:2326:46
14Erik Tofte jrMelhus IL1:19:09+58:0228:04
15Martin AuneMelhus IL1:51:33+1:30:2639:33
Peter Prytz JensenMelhus ILdiskvalifisert

H13-16 C

2 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre TusetSteinkjer OK19:028:43
2Sigurd VatnFrol IL31:54+12:5214:37
3Anders TørumSelbu OK35:50+16:4816:26
Jone Ingebrigt SamlandSelbu OKbrutt

H13-16 N

1 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut HageMelhus IL13:0512:06

H15-16

4 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars SandstadFreidig39:488:41
2Jonas GrønliFreidig45:20+5:329:53
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL45:20+5:329:53
4Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering47:32+7:4410:22
5Jonas VindalWing OK56:02+16:1412:14
6Mikkel HoltFreidig56:24+16:3612:18
7Hallvar HallanOK Skøynar1:01:27+21:3913:25
8Johannes LangaasNidarøst OK1:16:40+36:5216:44

H17-20

5 820 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig46:468:02
2Anders HaugskottOL Trollelg47:53+1:078:13
3Kristian Fredrik LynumFreidig49:37+2:518:31
4Oscar LyngenFreidig50:58+4:128:45
5Mathias VindalFreidig51:44+4:588:53
6Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1:00:04+13:1810:19
7Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1:02:13+15:2710:41

H21-

7 580 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Forseth IndgaardFrol IL52:326:55
2Ulf Forseth IndgaardFrol IL53:21+0:497:02
3Gaute FriestadKristiansand OK56:37+4:057:28
4Per Melander OftenNTNUI59:33+7:017:51
5Sindre JohannessenFreidig1:00:00+7:287:54
6Jan SchmidOL Trollelg1:00:32+8:007:59
7Magne JutulstadNTNUI1:02:23+9:518:13
8Stian SundsvikFrol IL1:03:13+10:418:20
9Nicholas MorganMalvik IL1:06:27+13:558:45
10Roar SkulbørstadOL Trollelg1:10:37+18:059:18
11Henrik UpsalNTNUI1:11:42+19:109:27
12Kristoffer NeslandNTNUI1:12:06+19:349:30
13Ola KeiseråsIL Leik1:12:44+20:129:35
14Harald KalagerNTNUI1:15:53+23:2110:00
15Håvard Mo VaadalNTNUI1:21:44+29:1210:46
16Agnar RenolenWing OK1:26:34+34:0211:25
17Vegard LineNTNUI1:31:29+38:5712:04
Joakim Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert
Anders Felde OlaussenNTNUIdiskvalifisert
Alex PedersenOL Trollelgdiskvalifisert

H40

5 820 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan IvarssonFreidig46:508:02
2Andreas SylteFreidig51:32+4:428:51
3Arild H ClausenFreidig1:00:01+13:1110:18
4Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL1:04:24+17:3411:03
5Frode EstilStjørdals-Blink Orientering1:05:53+19:0311:19
6Harald GrønningSelbu OK1:10:46+23:5612:09
7Eivind LonaWing OK1:14:52+28:0212:51
8Jan HageIL Leik1:19:01+32:1113:34

H50

4 580 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bernt BrynhildsenWing OK39:558:42
2Frode HaugskottOL Trollelg40:54+0:598:55
3Rune StræteWing OK41:50+1:559:08
4Knut AasRingerike OL43:24+3:299:28
5Arne OkkenhaugVerdal OK43:26+3:319:28
6Arne GrevskottFrol IL45:48+5:5310:00
7Øystein WiggenByåsen IL47:09+7:1410:17
8Einar LundVerdal OK47:12+7:1710:18
9Atle PedersenMelhus IL47:45+7:5010:25
10Øyvind SchjelderupFreidig48:49+8:5410:39 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Jostein AlvestadWing OK49:07+9:1210:43
12Vidar SkjerveVerdal OK49:34+9:3910:49
13Lars Erik StrømsnesMalvik IL49:45+9:5010:51
14Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK50:12+10:1710:57
15Bjørn P. LøvåsNidarøst OK56:19+16:2412:17
16Harald StorrønningByåsen IL58:52+18:5712:51
17John LerliMelhus IL59:52+19:5713:04
18Jon VindalWing OK1:01:27+21:3213:25
19Geir PaulsenOL Trollelg1:01:43+21:4813:28
20Marius EnesVerdal OK1:09:31+29:3615:10
21Haakon ArnesenByåsen IL1:11:16+31:2115:33

H60

3 330 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn BergerByåsen IL32:369:47
2Rolf WærnesOrkanger IF35:35+2:5910:41
3Tore Angell-PetersenFreidig38:13+5:3711:28
4Kjell MaroniByåsen IL39:38+7:0211:54
5Gunnar ØsterbøFreidig41:06+8:3012:20
6Stein Eigil JørgensenNamsos OK41:09+8:3312:21
7Nils Olav VennevikFreidig47:24+14:4814:14
8Steinar AasvangWing OK56:21+23:4516:55
Knut LillealternFreidigdiskvalifisert
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OKdiskvalifisert

H70

2 380 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL29:2812:22
2Knut SkjesolWing OK33:42+4:1414:09
3Sverre KristoffersenVerdal OK37:11+7:4315:37
4Stig Arild HaugskottOL Trollelg38:47+9:1916:17
5Henry SundsetvikOL Trollelg43:09+13:4118:07
6Rolf KarsetSteinkjer OK43:18+13:5018:11
7Robert StrømWing OK44:50+15:2218:50
Svein Endre HoveByåsen ILdiskvalifisert

Direkte A

4 580 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Alexander ØsthagenByåsen IL35:227:43
2Torgeir AuneByåsen IL40:09+4:478:45
3Vegard GrønliFreidig43:12+7:509:25
4Frank SandbergNOTEAM47:28+12:0610:21
5Trond BenumByåsen IL50:47+15:2511:05
6Joachim EideNOTEAM58:04+22:4212:40
7Markus Gran StiansenNOTEAM1:01:00+25:3813:19
8Eskil SteinNOTEAM1:42:55+1:07:3322:28
Sina Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert
Bendik FalchNOTEAMdiskvalifisert

Direkte B

2 820 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Ove HallemVerdal OK33:0511:43
2Marit Hereid SandstadNOTEAM34:05+1:0012:05
3Are RogstadNidarøst OK39:55+6:5014:09
4Sarah BrynhildsenWing OK40:21+7:1614:18
5Siri StensgårdNTNUI42:00+8:5514:53
6Elisabeth StørsethSelbu OK42:53+9:4815:12
7Rune M. HoltFreidig45:53+12:4816:16
8Tobias AlstadFrol IL47:43+14:3816:55
9Johanne de PresnoNTNUI51:23+18:1818:13
Snorre JohansenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

Direkte C

2 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Lundteigen AuneByåsen IL16:127:25
2Klara StorlerMelhus IL27:49+11:3712:45
3Sigurd Almåsbakk SkogmoNOTEAM28:23+12:1113:01
4Eli KristoffersenVerdal OK36:10+19:5816:35
5Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL38:16+22:0417:33

D15-20 B

2 820 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hege HallanOK Skøynardiskvalifisert

D17AK

3 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sunniva Nergaard BergStokke IL41:4812:33
2Maj-Lisbet RønningFreidig1:02:12+20:2418:40

H17AK

4 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Engzelius GylverNTNUI50:5511:07
2Ole Morten FrøsethVerdal OK54:37+3:4211:55
3Per Ivar SkinderhaugWing OK57:15+6:2012:30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017