Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 1
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: onsdag 26 april 2017

N-åpen

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Tuva Kristine AnsteensenFredrikstad SK19:36
0Ola Ystrøm BislingenHalden SK19:46+0:10
0Marikken ChristensenSarpsborg OL13:34
0Marte Bjørnstad EriksenGimle IF25:40+6:04
0Tuva Charlotte FossaasGimle IF26:23+6:47
0Olea FristadHalden SK42:14+22:38
0Sara FristadHalden SK23:18+3:42
0Vena FristadHalden SK42:20+22:44
0Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK18:03
0India HaavaldsenHalden SK22:01+2:25
0Isak HoltHalden SK13:16
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK19:47+0:11
0Mathias Spolén JansenHalden SK21:24+1:48
0Agnes Steffensen JohansenGimle IF25:40+6:04
0Martin KindemGimle IF25:22+5:46
0Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK19:51+0:15
0Signe KvalheimHalden SK20:28+0:52
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL17:20
0Anna Fredheim LystadSarpsborg OL15:00
0Solan LøkenOK Moss22:15+2:39
0Mille Dammyr OlsenGimle IF20:43+1:07
0Thea Dammyr OlsenGimle IF20:17+0:41
0Kevin Redi PeterGimle IF16:54
0Sebastian RediGimle IF17:00
0Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK19:49+0:13
0Christian SteinerGimle IF27:21+7:45
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK26:59+7:23

D -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Ingrid SteinslandFredrikstad SK36:10+2:13
0Jenny DanevadFredrikstad SK33:57
0Thea KvalheimHalden SK27:47
0Minna Sofie WingstedtHalden SK26:43
0Erle Elise WoldOK Moss38:52+4:55

D 11-12

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren HenriksenHalden SK27:38
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK29:10+1:32
3Mathilde FossaasGimle IF30:29+2:51
4Helle KvalheimHalden SK31:54+4:16
5Elma Sagli GudimIndre Østfold OK33:06+5:28
6Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL33:17+5:39
7Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL33:20+5:42
8Sigrid HaugeSarpsborg OL37:18+9:40
9Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK49:31+21:53
10Sigrid Schmitt GranHalden SK53:37+25:59
11Julie BrenåsVarteig OL53:56+26:18
12Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK1:00:01+32:23

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma Helene OlsenHalden SK33:03
2Marie Lien BackstrømHalden SK34:55+1:52
3Elida Sagli GudimIndre Østfold OK35:11+2:08
4Frida Hovgaard EisvangOK Moss37:11+4:08
5Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK40:36+7:33
6Amalie LøkkebergFredrikstad SK43:42+10:39
7Julie Sophie WoldOK Moss48:13+15:10
8Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK49:33+16:30

D 13-20C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL42:17
2Sylvia DannevigHalden SK48:32+6:15

D 15-16

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline BjørnerødOK Moss39:59
2Emma DanevadFredrikstad SK45:13+5:14
3Alexandra AngvollFredrikstad SK55:18+15:19
4Marieluise Schmitt GranHalden SK58:12+18:13
5Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK58:54+18:55
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL59:21+19:22
7Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1:04:52+24:53
8Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss1:11:10+31:11
9Synne Marie JenssenHalden SK1:28:16+48:17
10Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1:38:44+58:45
11Ingrid Grønlund MoenGimle IF1:43:26+1:03:27
12Nina PedersenSarpsborg OL1:44:44+1:04:45

D 17-20

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie HansenSarpsborg OL36:14
2Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK39:42+3:28
3Aurora GjølsjøOK Moss45:36+9:22
4Benedicte PedersenSarpsborg OL52:57+16:43
5Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK53:36+17:22
6Hanna Lye MoumHalden SK54:14+18:00
7Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK57:32+21:18
8Siri PedersenSarpsborg OL1:11:54+35:40

H -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Anders Hovgaard EisvangOK Moss48:06
0Selmer LøkenOK Moss26:35
0Ville Emil WingstedtHalden SK28:11

H 11-12

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL24:25
2Liam Viggo WingstedtHalden SK27:18+2:53
3Emil Husebye AamodtFredrikstad SK29:18+4:53
4Erlend Grønlund MoenGimle IF33:16+8:51
5Audun NordbyFredrikstad SK34:03+9:38
6Edvard KeransFredrikstad SK37:15+12:50
7Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK40:02+15:37
8Vetle FosdalGimle IF47:23+22:58
9Elias ThoresenHalden SK51:54+27:29
10Abdirahman HassanOK Moss1:06:02+41:37
11Eilert juvkam KristiansenHalden SK1:08:13+43:48
Philip Orud HovlandHalden SKdiskvalifisert
Andreas TveterHalden SKdiskvalifisert

H 13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK25:21
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK26:44+1:23
3Alfred BjørnerødOK Moss27:19+1:58
4Sivert PoppeFredrikstad SK27:29+2:08
5Sondre LadimOK Moss28:21+3:00
6Herman Lien BackstrømHalden SK30:21+5:00
7Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK31:43+6:22
8Ludvik SætherFredrikstad SK37:09+11:48
9Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK46:52+21:31
10Jonathan EylertsenHalden SK54:35+29:14
11Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK1:05:25+40:04
12Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1:41:07+1:15:46
Tor Erling GjølsjøOK Mossdiskvalifisert

H 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik BlågestadIndre Østfold OK30:50
2Christopher LadimOK Moss31:07+0:17
3Runar Saur ModahlFredrikstad SK35:10+4:20
4Tore Herman KirkebøenHalden SK38:23+7:33
5Eirik ImrikFredrikstad SK42:11+11:21
6Theodor LierIndre Østfold OK48:48+17:58
7Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK1:04:59+34:09
8Christian BrynildsenHalden SK1:05:27+34:37

H 17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benjamin AasenSarpsborg OL35:22
2Thomas TubbehaugenOK Moss42:12+6:50
3Vegar SkinneIndre Østfold OK45:11+9:49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor