Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårgampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårgampen
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 30 april 2017

N-åpen

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn42:06
0Joel RöhrsStokke IL35:11
0Eirik LestebergKongsberg OL39:54
0Ane Røed GjertsenStokke IL27:39
0Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn41:03
0Georg Røed GjertsenStokke IL27:32
0Tollef TjentlandLardal OL24:13
0Inez NelsonLardal OL31:04
0Kristian HaugbergAndebu IL33:35
0Maike RöhrsStokke IL33:41
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn33:27
0Mathilde KristensenStokke IL32:34
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL21:31
0Anne HaugbergAndebu IL21:28
0Siemen BergstrømIL Tyrving32:06
0Tuva RødAndebu IL57:31+15:25
0Ida RødAndebu IL57:36+15:30
0Wiel Marie LillehammerÅs Nmbu36:45
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL25:24
0Sturla SigurdssonStokke IL36:09
0Christoffer David EriksenLarvik OK46:32+4:26
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL29:07
0Ingrid Knippen KvernsmyrAndebu IL21:41
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL27:58
0Magnus HamreHauken Il28:41

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo Il20:10
2Ingrid LestebergKongsberg OL35:52+15:42

D 13-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emilie Knippen JahreAndebu IL47:18
2Marlene SkramdalHedrum OL48:44+1:26
3Pernille MoltebergHedrum OL1:01:06+13:48
4Amalie Knippen KvernsmyrAndebu IL1:02:10+14:52
5Louise Bentsen MalmquistHedrum OL1:15:20+28:02

D 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Amanda AxelsonEiker OL22:10

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1:41:53

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torun AnkjellNordreisa IL1:07:59
2Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL1:34:18+26:19

D 17-A kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn55:44
2Pernille NaufHedrum OL1:00:54+5:10

D 17-C

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karen RøedStokke IL30:30
2Ann-Karin LestebergKongsberg OL37:32+7:02
3Rita RaastadSkien OK44:59+14:29
4Monica Tveit TjentlandLardal OL46:35+16:05
5Kristin JohanssonHedrum OL47:16+16:46
6June HerredsvelaØstmarka OK48:34+18:04
7May-Britt SkramdalHedrum OL49:54+19:24
8Heidi EriksenLarvik OK52:30+22:00
9Else StordalOL Tønsberg og omegn55:03+24:33
10Sissel BentsenHedrum OL1:16:44+46:14
11Tone Sølie LysnesHedrum OL1:27:34+57:04
12Lill BirkelundPorsgrunn OL1:27:43+57:13

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL42:50
2Merete LyseboLardal OL47:59+5:09
3Stine ArntzenSandefjord OK1:13:24+30:34
4Elin BordøyHedrum OL1:31:43+48:53

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tone StoklandSandefjord OK41:30
2Ida Vår DirdalLarvik OK50:50+9:20
3Margrete EngzeliusAsker Skiklubb50:51+9:21
4Unni RyeAsker Skiklubb51:25+9:55
5Veslemøy SolbergKonnerud IL53:13+11:43
6Lillian BergeSandefjord OK1:00:59+19:29
7Eli Tufte HanssenEiker OL1:03:51+22:21

D 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Lise SagaKjose IL41:56
2Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL48:43+6:47
3Aud KjemperudEiker OL57:34+15:38
4Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn57:38+15:42
5Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:26:26+44:30

D 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL43:08
2May Helene HansenSandefjord OK50:58+7:50
3Eli KlovningPorsgrunn OL1:02:21+19:13
4Inger Lise SolbergBø OL1:06:11+23:03
5Tirill Liby SeipOK Skeidi1:08:32+25:24
6Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag1:30:35+47:27
Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL24:37
2Endre SandKongsberg OL29:08+4:31
3Mathias KnippenAndebu IL48:35+23:58
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnus SigurdssonStokke IL14:48
2Mathias AxelsonEiker OL16:41+1:53
3Ludvig SkramdalHedrum OL39:39+24:51

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL1:01:59
2Hallvard TjentlandLardal OL1:11:35+9:36

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martin ReinemoHamar OK37:47

H 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pål SkogedalAsker Skiklubb45:44
2Steinar LandeBø OL51:56+6:12
3Rune Firing HaugbergAndebu IL59:44+14:00
4Helge GisholtOK Skeidi59:49+14:05
5Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL1:09:21+23:37
6Morten HamreIL Hauken1:14:06+28:22

H 17-A kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Roar MathisenOL Tønsberg og omegn54:25
2Ludvig JohnsenHedrum OL1:05:45+11:20

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Fredrik AxelsonEiker OL29:51
2Trond Olav JahreAndebu IL45:38+15:47
3Thor Magne MalmquistHedrum OL1:02:42+32:51

H 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øyvind FlaattenOK Skeidi42:03
2Jens TjentlandLardal OL48:22+6:19
3Asbjørn BygglandHøydalsmo Il48:49+6:46
4Einar IdlandAndebu IL53:27+11:24
5Bjørnar OlsrødStokke IL54:04+12:01
6Atle BorgersenHedrum OL59:44+17:41
7Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1:01:22+19:19
8Espen JohnsenHedrum OL1:05:23+23:20
9Ian RingheimOL Trollo1:06:39+24:36
10Lars Georg GjertsenStokke IL1:26:10+44:07

H 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arne Håkon JørgensenSandefjord OK48:10 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Arne KristensenStokke IL50:48+2:38
3Morten AndresenOK Skeidi1:05:28+17:18
4Jan Ivar GundersenHedrum OL1:11:33+23:23
5Harald OmlandSkien OK1:17:01+28:51
6Sven OhrvikKonnerud IL1:22:45+34:35
7Haakon PettersenSandefjord OK1:23:01+34:51

H 60-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arve GlittumOK Skeidi38:47
2Jon Arvid FossumAsker Skiklubb44:53+6:06
3Per Chr. HagenBø OL53:22+14:35
4Atle RemmePorsgrunn OL58:42+19:55
5Jan BøhleOL Trollo1:00:23+21:36
6Øivind FadumSande Sportsklubb1:00:51+22:04
7Paul SkjakerHadeland OL1:01:11+22:24 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Øyvind GylverAsker Skiklubb1:04:05+25:18
9Roy GjerdingOK Moss1:04:30+25:43
10Tron SolbergOK Skeidi1:14:06+35:19
11Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1:18:03+39:16
12Hans Lyder HaareKonnerud IL1:18:18+39:31
13Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:20:33+41:46
14Even Tore SteinsholtLardal OL1:20:53+42:06
15Hogne KjæråsAndebu IL1:21:56+43:09
Jiri UrvalekPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 70-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Runar KittilsenStokke IL44:07
2Helge FossheimHedrum OL46:42+2:35
3Hasse BergstrømIL Tyrving47:52+3:45
4Frank EliassenSandefjord OK48:07+4:00
5Jakob KløverødPorsgrunn OL48:38+4:31
6Dag Rønning JensenOL Trollo49:40+5:33
7Erik Johan GrorudHaslum IL52:15+8:08
8Hans StordalOL Tønsberg og omegn54:26+10:19
9Bjørn Willy HansenSandefjord OK57:50+13:43
10Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1:00:44+16:37
11Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1:03:46+19:39
12Tormod FjæreHedrum OL1:03:56+19:49
13Olav SolbergBø OL1:06:18+22:11
14Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag1:09:38+25:31
15Magne KlovningPorsgrunn OL1:13:24+29:17
16Steinar RuudKonnerud IL1:18:33+34:26
Bjørn SpjelkavikIL Tyrvingdiskvalifisert
Magnar ØvreåsBotne SKdiskvalifisert
Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert
Thorolf TrolsrudBotne SKdiskvalifisert
Per Øystein AndersenLarvik OKdiskvalifisert
Ragnar HillestadLardal OLdiskvalifisert

H 80-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL46:09
2Knut KjemhusKongsberg OL53:34+7:25
3Helge TvedtenLarvik OK57:46+11:37
4Helge HalvorsenLarvik OK1:02:49+16:40
5Arne LieStokke IL1:08:58+22:49
6Leiv HopeKongsberg OL1:22:05+35:56

Direkte A

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjetil KløvstadSandefjord OK1:18:41
2Hilde KløvstadSandefjord OK1:19:57+1:16

Direkte C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigurd HalsNOTEAM48:08
2Trond FossSandefjord OK51:40+3:32
3Marie LillehammerÅs Nmbu56:06+7:58
4Ronny NelsonLardal OL1:01:49+13:41
5Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:14:33+26:25
6Lily MitchellNOTEAM1:51:09+1:03:01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor