Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for IL Hauken 100 års jubiliumsløp, Mons Hamres æresløp m/ KM mellom Vestfold/Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: IL Hauken 100 års jubiliumsløp, Mons Hamres æresløp m/ KM mellom Vestfold/Telemark
Arrangørorganisasjon: IL Hauken
Dato: lørdag 6 mai 2017

N-åpen

1 730 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnus Aalere- LarsenAndebu IL35:5120:43
Audun ClausenLarvik OK1:07:1938:54
Christoffer D EriksenLarvik OK49:2228:32
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL56:3932:44
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL58:1433:39
Sindre FurlandSandefjord OK29:2717:01
Hermine GrønnebergHedrum OL45:5526:32
Kristian Kaupang LyeLarvik OK35:5320:44
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn30:2617:35
Jakob KristensenPorsgrunn OL29:2617:00
Alexander MarkusenHedrum OL46:0226:36
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn40:1123:13
Ole Magnus StoremyrIL Hauken45:3226:19
Josefine Minna Strømmen WaalIL Hauken1:26:3150:00
Kristoffer  VoldIL Hauken46:5227:05
Mathias  WaalIL Hauken1:26:4850:10
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL52:2730:19

D -10

1 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn40:0022:35
Daniella GjoneSandefjord OK31:4417:55
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK48:3227:25

D 11-12

1 970 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Serine Kierulf DirdalLarvik OK30:2415:25
2Vilde Aakre LeistadSkien OK30:48+0:2415:38
3Pernille ZagarLarvik OK34:25+4:0117:28
4Emilie Holtskog-FeremansSkien OK1:04:47+34:2332:53

D 11-12N

1 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie KristensenPorsgrunn OL45:0825:29
2Maren Sofie FremstadLarvik OK45:19+0:1125:36
3Sigrid Bakken HamreLarvik OK50:20+5:1228:26
4Aurora HalsStokke IL58:33+13:2533:04

D 13-14

2 020 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Une HoltermannPorsgrunn OL24:2012:02
2Kristin Melby JacobsenLardal OL28:32+4:1214:07
3Eline SchjervenLardal OL31:30+7:1015:35
4Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn35:21+11:0117:30
5Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn37:17+12:5718:27
6Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL44:24+20:0421:58
7Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn49:50+25:3024:40
8Emilie JohansenSandefjord OK51:51+27:3125:40

D 15-16

2 940 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise AusenPorsgrunn OL46:5515:57
2Mina SchjervenLardal OL55:18+8:2318:48
3Malene NysæterSkien OK1:02:22+15:2721:12
4Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1:06:18+19:2322:33
5Anny RogneOL Tønsberg og omegn1:10:20+23:2523:55

D 17-B

2 020 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gry AakreSkien OK36:5018:14
2Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK37:40+0:5018:38
3Tone Sølie LysnesHedrum OL39:56+3:0619:46
4Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn43:51+7:0121:42
5Monica Tveit TjentlandLardal OL43:56+7:0621:44
6Anne Berg GjølbergLarvik OK46:02+9:1222:47
7Rita RaastadSkien OK46:05+9:1522:48
Vigdis SolliSkien OKdiskvalifisert
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-C

1 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene MeenPorsgrunn OL40:2820:32
2Heidi EriksenLarvik OK44:59+4:3122:50
3Magnhild Tilly BagåsIL Hauken1:16:05+35:3738:37
Kristin JohanssonHedrum OLdiskvalifisert
Kari BergLarvik OKbrutt
Inger-Lene FlatinSkien OKikke startet
Kristin Repstad StoremyrIL Haukenikke startet
May-Britt ReppesgårdHedrum OLikke startet

D 17-18

4 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne VassendPorsgrunn OL47:1611:47
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK51:09+3:5312:45
3Ella Arentz HagenSandefjord OK54:57+7:4113:42
4Andrine Harriet FremstadLarvik OK1:05:41+18:2516:22
5Anna MeenPorsgrunn OL1:07:26+20:1016:48
6Hanna NysæterSkien OK1:30:47+43:3122:38

D 19-20

4 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Melby JacobsenLardal OL54:0713:29
2Emilie WestinPorsgrunn OL59:12+5:0514:45

D 21-

4 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Torpe LienPorsgrunn OL51:4312:53
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn1:04:05+12:2215:58
Silje Borge HoviSkien OKbrutt

D 40-

3 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK51:3114:35
2Grethe B ClausenLarvik OK52:20+0:4914:49
3Liv SchjervenLardal OL57:04+5:3316:09
4Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn1:11:26+19:5520:14
5Kari Rød AakreAndebu IL1:26:43+35:1224:33
6Trude KalandPorsgrunn OL1:30:40+39:0925:41
Elin GravningenStokke ILdiskvalifisert
Mona HoltePorsgrunn OLdiskvalifisert
Sara MathisenPorsgrunn OLikke startet

D 45-

2 940 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde VassendPorsgrunn OL52:4917:57
2Åse NysæterSkien OK1:02:21+9:3221:12
3Lenka WestinPorsgrunn OL1:07:59+15:1023:07
4Stine ArntzenSandefjord OK1:14:30+21:4125:20
5Trude NysæterSkien OK1:15:43+22:5425:45
Anikken Gjein DybvikStokke ILdiskvalifisert
Janne LarsenPorsgrunn OLbrutt

D 50-

2 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi SchatvetNotodden OL44:5315:15
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL47:19+2:2616:05
3Ida Vår DirdalLarvik OK53:56+9:0318:20
Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert

D 55-

2 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone StoklandSandefjord OK42:2114:24
2Grete S B HoviSkien OK46:18+3:5715:44
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL49:11+6:5016:43
Ingunn GåsoddenSkien OKdiskvalifisert

D 60-

2 940 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise SagaKjose IL47:2216:06
2Randi Kristin NærumLarvik OK57:38+10:1619:36
Anne Lise AndreassenSandefjord OKdiskvalifisert
Randi HansenStokke ILdiskvalifisert
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLbrutt

D 65-

2 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid LundeDrangedal OL1:24:4932:14
Elisabeth RødAndebu ILdiskvalifisert
Marit OddenDrangedal OLbrutt

D 70-

2 630 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Helene HansenSandefjord OK1:27:2133:12
2Margit Ryen SteenBø OL1:35:07+7:4636:09
3Synnøve DalvaBø OL1:54:30+27:0943:32
4Eli KlovningPorsgrunn OL1:55:04+27:4343:45
Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert
Margareta BrynhildsenStokke ILdiskvalifisert
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OLdiskvalifisert

D 75-

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Lise SolbergBø OL1:21:0730:50
2Tirill Liby SeipOK Skeidi2:08:05+46:5848:42

H -10

1 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnus SigurdssonStokke IL21:1411:59
Tollef TjentlandLardal OL1:03:5536:06
Jens G. DybvikStokke ILikke startet

H 11-12

1 970 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriel GjoneSandefjord OK27:5514:10
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn28:14+0:1914:19
3Brage EikåsSandefjord OK34:50+6:5517:40
4Gaute NysæterSkien OK38:07+10:1219:20
5Henrik Repstad StoremyrIL Hauken42:27+14:3221:32
6Niclas GunnerødStokke IL43:12+15:1721:55
7Erik ZagarLarvik OK45:31+17:3623:06
8Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn52:52+24:5726:50
9Martin DybvikStokke IL1:07:27+39:3234:14
Kristian Ekeberg FliidSkien OKdiskvalifisert
Sindre Flatin ErichsenSkien OKikke startet

H 11-12N

1 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Adrian HagenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 13-14

2 020 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn22:4211:14
2Tobias MathisenPorsgrunn OL22:52+0:1011:19
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK33:12+10:3016:26
4Simen GravningenStokke IL33:33+10:5116:36
5Martin AusenPorsgrunn OL1:13:55+51:1336:35
Ola MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Hallvard TjentlandLardal OLdiskvalifisert

H 13-16C

1 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yousef KhouryLarvik OK40:0920:22

H 15-16

4 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn48:1212:01
2Halvard KornmoPorsgrunn OL50:34+2:2212:36
3Even GravningenStokke IL56:05+7:5313:59
4Åsmund SlokvikNotodden OL58:49+10:3714:40
5Henrik R HoltHedrum OL1:07:03+18:5116:43
6Jonas EikåsSandefjord OK1:17:47+29:3519:23
7Mikkel Wergeland AasSkien OK1:31:16+43:0422:45

H 17-B

2 020 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Petter W AasSkien OK54:5127:09
2Ole Petter RuudOK Horten55:38+0:4727:32
3David SolliSkien OK1:16:57+22:0638:05
4Leif Håkon LeistadSkien OK1:22:24+27:3340:47
5Sigurd HoltskogSkien OK1:22:57+28:0641:03
6Brede Ekeberg FliidSkien OK1:34:02+39:1146:33
Kent Morgan StoremyrIL Haukenikke startet

H 17-C

1 970 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut GjoneSandefjord OK37:4819:11
2Arnfinn SørumSkien OK54:59+17:1127:54
Knut ErichsenSkien OKikke startet

H 17-18

4 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL45:219:50
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL51:16+5:5511:07
3Håkon KornmoPorsgrunn OL51:26+6:0511:09
4Audun Melby JacobsenLardal OL55:50+10:2912:06
5Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL56:35+11:1412:16
6Skjalg NysæterSkien OK57:27+12:0612:27
7Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn1:24:15+38:5418:16

H 19-20-

4 610 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Raadal BjørloHalden SK39:128:30
2Audun HeimdalKonnerud IL40:00+0:488:40
3Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering44:00+4:489:32
4Hallvard Arntzen FossSandefjord OK47:08+7:5610:13
5Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn48:34+9:2210:32
6Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn48:57+9:4510:37
7Ivar Jevne ArnesenHamar OK52:54+13:4211:28
8Sverre Bang StøengHamar OK53:26+14:1411:35
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet
Simon NysæterSkien OKikke startet

H 21-

4 610 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thore KornmoPorsgrunn OL42:179:10
2Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL44:55+2:389:44
3Jørn SundbyLarvik OK46:01+3:449:58
4Frode NysæterSkien OK47:00+4:4310:11
5Helge GisholtOK Skeidi48:08+5:5110:26
6Øyvind HyllesethSkien OK48:28+6:1110:30
7Steinar LandeBø OL52:05+9:4811:17
8Trond GjelstadSandefjord OK52:14+9:5711:19
9Jørgen FrøydLarvik OK54:16+11:5911:46
10Håvard TorpeNydalens SK56:12+13:5512:11
11Øyvind WiggenByåsen IL1:04:04+21:4713:53
12Erling GrammeltvedtOK Skeidi1:05:42+23:2514:15
13Robert FredriksenNotodden OL1:25:24+43:0718:31
Dag Steinar RagvinBø OLdiskvalifisert

H 40-

4 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Lars Rune LieOK Skeididiskvalifisert
Harald HoviSkien OKdiskvalifisert
Truls FjeldstadPorsgrunn OLbrutt

H 45-

3 530 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gisle NysæterSkien OK35:5610:10
2Dag AusenPorsgrunn OL39:37+3:4111:13
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL41:40+5:4411:48
4Øyvind FlaattenOK Skeidi41:47+5:5111:50
5Knut Ivar JohansenSandefjord OK42:55+6:5912:09
6Asgeir FremstadLarvik OK42:59+7:0312:10
7Hans Christian MeenPorsgrunn OL44:16+8:2012:32
8Per Olav GulbrandsenLarvik OK45:38+9:4212:55
9Anders Kristian HoltHedrum OL47:49+11:5313:32
10Lars Erik GjeinFossum IF49:15+13:1913:57
11Espen JohnsenHedrum OL52:04+16:0814:44
12Roar MathisenOL Tønsberg og omegn55:10+19:1415:37
13Jo Børre EikåsSandefjord OK58:48+22:5216:39
14Tor Sverre GravningenStokke IL1:10:50+34:5420:03
15Jørn LangerudPorsgrunn OL1:29:56+54:0025:28
Trond EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Sturle FurlandSandefjord OKdiskvalifisert
Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert

H 50-

3 530 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi38:0010:45
2Harald KvisliNotodden OL41:43+3:4311:49
3Kjell WestinPorsgrunn OL43:44+5:4412:23
4Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn44:02+6:0212:28
5Jan GatevoldPorsgrunn OL46:52+8:5213:16
6Inge GlittumOK Skeidi48:17+10:1713:40
7Arne Håkon JørgensenSandefjord OK49:06+11:0613:54
8Bjørn PollandOK Skeidi49:25+11:2513:59
9Arne KristensenStokke IL53:12+15:1215:04
10Roger LysnesHedrum OL1:02:57+24:5717:49 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Morten AndresenOK Skeidi1:11:07+33:0720:08
12Bjørn Richard KirsteSkien OK1:19:19+41:1922:28
Jan Ivar GundersenHedrum OLbrutt
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLikke startet
Petter LøeNotodden OLikke startet

H 55-

2 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL35:2212:01
2Espen RaastadSkien OK47:04+11:4216:00
Harald OmlandSkien OKdiskvalifisert

H 60-

2 940 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune LaurantsenSkien OK43:4214:51
2Per Chr. HagenBø OL49:49+6:0716:56
3Dagfinn TorpePorsgrunn OL54:35+10:5318:33
4Tron SolbergOK Skeidi1:02:26+18:4421:14
5Even Tore SteinsholtLardal OL1:04:55+21:1322:04
6Per Dag NordkveldeHedrum OL1:09:55+26:1323:46
7Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:12:06+28:2424:31
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 65-

2 940 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb49:5816:59
2Hugo ChristensenNotodden OL50:56+0:5817:19
3Elling AakreAndebu IL51:07+1:0917:23
4Ole JohanssonPorsgrunn OL52:44+2:4617:56
5Atle RemmePorsgrunn OL54:37+4:3918:34
6Bjørn SteenBø OL56:31+6:3319:13
7Jiri UrvalekPorsgrunn OL1:02:34+12:3621:16
8Martin NaufHedrum OL1:05:08+15:1022:09
Ove Gunnar JacobsenStokke ILdiskvalifisert
Sveinung RekaaNotodden OLikke startet

H 70-

2 630 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL47:3718:06
2Rolf GjølbergLarvik OK49:54+2:1718:58
3Helge FossheimHedrum OL50:01+2:2419:01
4Lars Martin GjeinStokke IL50:13+2:3619:05
5Jakob KløverødPorsgrunn OL51:27+3:5019:33
6Ragnar HillestadLardal OL52:08+4:3119:49
7Kjell DolvaSkien OK54:17+6:4020:38
8Ronald BjervaDrangedal OL1:12:14+24:3727:27
9Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:30:22+42:4534:21
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKdiskvalifisert
Arne LandeBø OLdiskvalifisert
Roar LøkenSandefjord OKbrutt

H 75-

2 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Øystein AndersenLarvik OK53:2520:18
2Magne KlovningPorsgrunn OL55:42+2:1721:10
3Magnar ØvreåsBotne SK1:00:24+6:5922:57
4Anton LommeHedrum OL1:02:03+8:3823:35
5Olav SolbergBø OL1:02:53+9:2823:54
6Bjørn Willy HansenSandefjord OK1:04:04+10:3924:21
7Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1:24:36+31:1132:10 Last ned GPS-spor i gpx-format
Oddvar GjelstadSandefjord OKbrutt

H 80-

2 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL1:13:0527:47
2Arne LieStokke IL1:14:48+1:4328:26
3Helge TvedtenLarvik OK1:24:55+11:5032:17
Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert

Direkte A

2 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Trond  FoseSandefjord OKdiskvalifisert
Rune SolieSkien OKdiskvalifisert

Direkte B

2 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Inger StyrvoldLardal OLdiskvalifisert

Direkte C

1 970 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lily  MitchellLarvik OK1:38:3950:04
Sigurd HalsStokke ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor