Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 9
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 13 juni 2017

N-åpen

2 290 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus Aakre-LarsenAndebu IL37:2916:22
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn29:3312:54
0Christopher David EriksenLarvik OK1:23:05+45:3636:16
0Ane Røed GjertsenStokke IL23:5610:27
0Georg Røed GjertsenStokke IL41:00+3:3117:54
0Anne HaugbergAndebu IL28:1412:19
0Ludvik HiisStokke IL38:12+0:4316:40
0Teodor HiisStokke IL36:3515:58
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL28:3512:28
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL30:2813:18
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn57:16+19:4725:00
0Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn57:51+20:2225:15
0Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL28:4812:34
0Kaia Bjørkmo RingenOL Trollo43:30+6:0118:59
0Magnus Veum SkrettebergStokke IL36:3315:57
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn57:13+19:4424:59

D 11-12

2 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL28:099:56
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn34:31+6:2212:11
3Ingeborg EikåsSandefjord OK1:01:14+33:0521:38

D 13-14

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn24:587:20
2Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn33:45+8:479:55
3Ingvild JohnsenHedrum OL34:13+9:1510:03
4Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn38:02+13:0411:11

D 13-16C

2 830 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn30:4810:53
2Amalie KvernsmyrAndebu IL31:59+1:1111:18
3Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn34:12+3:2412:05
4Kristin HagaHedrum OL34:52+4:0412:19
5Marlene SkramdalHedrum OL38:06+7:1813:27
6Malin LiljebäckOL Tønsberg og omegn43:21+12:3315:19
7Karoline FjæreHedrum OL47:09+16:2116:39
8Louise Bentsen MalmquistHedrum OL51:58+21:1018:21

D 15-16

3 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn43:1311:56

D15B

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn32:329:34
2Anny RogneOL Tønsberg og omegn39:11+6:3911:31
3Vorin BottenOslostudentenes IK43:07+10:3512:40
4Sara Roberg GhabeliOL Trollo43:56+11:2412:55
5Ana Maria WilhelmsenLarvik OK51:43+19:1115:12

D 17-

4 760 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Arentz HagenSandefjord OK43:249:07
2Live Bredholt JørgensenNTNUI46:31+3:079:46
3Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK47:11+3:479:54
4Pernille NaufHedrum OL59:09+15:4512:25
5Torill Hynne FjæreHedrum OL1:23:53+40:2917:37
Vilde Eia HoltungOL Trollodiskvalifisert
Stefani PopovaHadeland OLdiskvalifisert

D 17-C

2 830 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen RøedStokke IL20:297:14
2Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo24:33+4:048:40
3Eirunn HiisStokke IL29:07+8:3810:17
4Inger MørkSandefjord OK29:13+8:4410:19
5Silje Skatvedt StensrudOK Horten32:21+11:5211:25
6May-Britt SkramdalHedrum OL32:28+11:5911:28
7Hanne Skjelland HansenAndebu IL38:55+18:2613:45
8Wenche NystuenAndebu IL38:56+18:2713:45
9Else StordalOL Tønsberg og omegn40:33+20:0414:19
10Sissel BentsenHedrum OL47:31+27:0216:47
11Astrid FodnæssAndebu IL48:37+28:0817:10

D 17-N

2 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May NordkveldeHedrum OL29:5613:04

D 40-

3 620 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Merete SchauOL Trollo37:0010:13
2Tone Sølie LysnesHedrum OL42:00+5:0011:36
3Stine ArntzenSandefjord OK42:24+5:2411:42
4Kari Reppesgård HoltHedrum OL43:15+6:1511:56
5Anette Kjærås FiringAndebu IL44:33+7:3312:18
6Astrid BrevikStokke IL48:20+11:2013:21
7Elin BordøyHedrum OL51:20+14:2014:10
8Katrine van RaaijHedrum OL52:34+15:3414:31
9Wenche EikåsSandefjord OK53:34+16:3414:47
10Anikken Gjein DybvikStokke IL57:18+20:1815:49

D 50-

3 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiri RebårdSandefjord OK39:0010:46
2Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn44:41+5:4112:20

D 60-

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro EiaOL Trollo38:1411:14
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK39:04+0:5011:29
3Randi Kristin NærumLarvik OK40:10+1:5611:48
4Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn42:33+4:1912:30
5Inger NergaardStokke IL42:55+4:4112:37
6Randi HansenStokke IL45:58+7:4413:31
7Karin KittilsenStokke IL52:09+13:5515:20
8Anne Marie CeebergHedrum OL1:10:38+32:2420:46

D 70-

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL41:3912:15
2May Helene HansenSandefjord OK54:30+12:5116:01
3Hjørdis ØvreåsBotne SK58:12+16:3317:07
4Astrid Reppesgård LieHedrum OL1:04:30+22:5118:58

H 11-12

2 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage EikåsSandefjord OK22:408:00
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn24:24+1:448:37
3Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn45:17+22:3716:00
4Ludvig SkramdalHedrum OL57:06+34:2620:10

H 13-14

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK26:417:50
2Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL43:09+16:2812:41

H 15-16

4 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn41:068:38
2Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn42:17+1:118:52
3Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn46:11+5:059:42
4Henrik R HoltHedrum OL47:26+6:209:57
5Jonas EikåsSandefjord OK55:00+13:5411:33
6Kristoffer FjæreHedrum OL1:00:53+19:4712:47

H 17-

5 510 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL37:376:49
2Jørgen FrøydLarvik OK39:06+1:297:05
3Øyvind WatterdalHadeland OL40:25+2:487:20
4Tobias KristensenLarvik OK40:42+3:057:23
5Hallvard Arntzen FossSandefjord OK42:26+4:497:42
6Trym B IslandOL Tønsberg og omegn43:01+5:247:48
7Rune Firing HaugbergAndebu IL46:31+8:548:26
8Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn48:04+10:278:43
9Martin AskeAndebu IL49:56+12:199:03
10Sindre Eia HoltungOL Trollo1:00:23+22:4610:57
11Philip FøyenGjø-Vard OL1:02:43+25:0611:22
12Martin EdvardsenLarvik OK1:12:03+34:2613:04
13Ludvig JohnsenHedrum OL1:21:30+43:5314:47

H 17-C

2 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell-Espen RingenOL Trollo25:008:50
2Trond FossSandefjord OK37:00+12:0013:04
Ernst HiisStokke ILdiskvalifisert

H 40-

4 760 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FjæreHedrum OL37:567:58
2Asbjørn BygglandHøydalsmo IL43:19+5:239:06
3Bjørnar OlsrødStokke IL43:58+6:029:14
4Per Olav GulbrandsenLarvik OK44:07+6:119:16
5Stian KvernsmyrAndebu IL45:43+7:479:36
6Jo Børre EikåsSandefjord OK46:14+8:189:42
7Pål JevanordOL Trollo49:37+11:4110:25
8Lars Georg GjertsenStokke IL50:07+12:1110:31
9Espen JohnsenHedrum OL50:19+12:2310:34
10Atle BorgersenHedrum OL51:12+13:1610:45
11Ian RingheimOL Trollo54:13+16:1711:23
12Eelco van RaaijHedrum OL56:37+18:4111:53
13Jan SkrettebergStokke IL1:02:04+24:0813:02
14Magne KløveStokke IL1:04:03+26:0713:27
15Roar SkjellandAndebu IL1:35:47+57:5120:07
Einar IdlandAndebu ILdiskvalifisert

H 50-

4 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter LøeNotodden OL42:468:59
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn43:21+0:359:06
3Arne Håkon JørgensenSandefjord OK50:40+7:5410:38
4Arne KristensenStokke IL55:35+12:4911:40
5Anders HansenAndebu IL1:00:09+17:2312:38
Arne NåtedalOL Trollobrutt

H 60-

3 620 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL29:328:09
2Øivind FadumSande Sportsklubb32:26+2:548:57
3Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn37:48+8:1610:26
4Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn37:55+8:2310:28
5Elling AakreAndebu IL40:32+11:0011:11
6Martin NaufHedrum OL40:38+11:0611:13
7Ragnar Niemi BergStokke IL42:47+13:1511:49
8Per Dag NordkveldeHedrum OL46:27+16:5512:49
9Jan BøhleOL Trollo49:14+19:4213:36
10Trond CeebergAndebu IL1:02:47+33:1517:20

H 70-

3 400 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL31:129:10
2Helge FossheimHedrum OL31:19+0:079:12
3Runar KittilsenStokke IL32:09+0:579:27
4Dag Rønning JensenOL Trollo33:41+2:299:54
5Svein EriksenLarvik OK37:38+6:2611:04
6Per Øystein AndersenLarvik OK37:47+6:3511:06
7Tormod FjæreHedrum OL38:23+7:1111:17
8Bjørn Willy HansenSandefjord OK38:41+7:2911:22
9Bjørn Helge CeebergHedrum OL39:34+8:2211:38
10Thorolf TrolsrudBotne SK39:42+8:3011:40
11Magnar ØvreåsBotne SK39:45+8:3311:41
12Oddvar GjelstadSandefjord OK40:02+8:5011:46
13Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn40:15+9:0311:50
14Anton LommeHedrum OL40:21+9:0911:52
15Roar LøkenSandefjord OK43:57+12:4512:55
16Kåre ThorbjørnsenLarvik OK45:22+14:1013:20
17Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn47:01+15:4913:49
18Kåre NilsenSandefjord TIF52:32+21:2015:27
19Steinar RuudKonnerud55:55+24:4316:26
Lars Martin GjeinStokke ILdiskvalifisert
Svein ThorsenSandefjord TIFdiskvalifisert

H 80-

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn53:4415:48
2Helge TvedtenLarvik OK54:48+1:0416:07
3Helge HalvorsenLarvik OK58:15+4:3117:07
Magnar ReppesgårdHedrum OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor