Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 6
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 9 mai 2017

N-åpen

1 600 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Magnus Aakre- LarsenAndebu IL21:4013:32
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn20:5013:01
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn24:17+2:3715:10
0Christopher David EriksenLarvik OK31:31+9:5119:41
0Ane Røed GjertsenStokke IL16:1610:10
0Georg Røed GjertsenStokke IL27:38+5:5817:16
0Daniella GjoneSandefjord OK17:2610:53
0Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn19:1612:02
0Anne HaugbergAndebu IL15:419:48
0Kristian HaugbergAndebu IL22:56+1:1614:20
0Ludvik HiisStokke IL28:03+6:2317:31
0Teodor HiisStokke IL26:34+4:5416:36
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn19:3412:13
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn33:45+12:0521:05
0Mia Myhre LefsakerAndebu IL34:38+12:5821:38
0Kaia Bjørkmo RingenOL Trollo21:3313:28
0Maike RöhrsStokke IL22:51+1:1114:16
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL26:31+4:5116:34
0Sturla SigurdssonStokke IL26:55+5:1516:49
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn33:42+12:0221:03

D 11-12

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn25:1011:59
2Annika van RaaijHedrum OL39:59+14:4919:02
3Ingeborg EikåsSandefjord OK1:08:39+43:2932:41
Julie H LiljebäckOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 13-14

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn31:2011:36
2Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn44:50+13:3016:36 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn44:55+13:3516:38

D 13-16C

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Louise Bentsen MalmquistHedrum OL29:4614:10
2Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn30:04+0:1814:19
3Marlene SkramdalHedrum OL30:33+0:4714:32
4Amalie KvernsmyrAndebu IL30:52+1:0614:41
5Kristin HagaHedrum OL31:31+1:4515:00
6Emilie JahreAndebu IL34:57+5:1116:38
7Malin LijebackOL Tønsberg og omegn37:47+8:0117:59

D 15-16

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida DalerStokke IL51:1614:38
2Serine Kierulf DirdalLarvik OK55:54+4:3815:58
3Julie EikelandOL Tønsberg og omegn59:32+8:1617:00

D15B

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn40:1014:52
2Silje Skatvedt StensrudOK Horten44:02+3:5216:18
3Sara Roberg GhabeliOL Trollo52:44+12:3419:31

D 17-

4 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK46:4810:53
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn50:12+3:2411:40
3Ingvild EckdahlOK Horten52:41+5:5312:15
4Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn54:18+7:3012:37
5Tone StoklandSandefjord OK59:47+12:5913:54
6Pernille NaufHedrum OL1:02:28+15:4014:31
7Torill Hynne FjæreHedrum OL1:28:18+41:3020:32
Maria PrestbøenSandefjord OKdiskvalifisert

D 17-C

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo21:5810:27
2Mette Spangelo WoldOK Horten23:59+2:0111:25
3Kristin JohanssonHedrum OL27:27+5:2913:04
4Karen RøedStokke IL27:30+5:3213:05
5Heidi EriksenLarvik OK27:52+5:5413:16
6Nina NicolaysenSandefjord OK30:21+8:2314:27
7Eirunn HiisStokke IL30:22+8:2414:27
8Else StordalOL Tønsberg og omegn31:29+9:3114:59
9Mona JahreAndebu IL33:11+11:1315:48
10Inger MørkSandefjord OK34:45+12:4716:32
11May-Britt ReppesgårdHedrum OL38:21+16:2318:15
12May-Britt SkramdalHedrum OL42:23+20:2520:10

D 17-N

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May NordkveldeHedrum OL21:2313:21
2Lene Knippen KvernsmyrAndebu IL21:30+0:0713:26

D 40-

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BruserudOL Trollo40:5911:42
2Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn48:01+7:0213:43
3Wenche EikåsSandefjord OK1:05:25+24:2618:41
4Elin Fredheim GravningenStokke IL1:09:13+28:1419:46
5Tone Sølie LysnesHedrum OL1:16:58+35:5921:59

D 50-

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK41:0511:44
2Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn45:30+4:2513:00
3Hilde KløvstadSandefjord OK49:00+7:5514:00
4Ida Vår DirdalLarvik OK55:58+14:5315:59

D 60-

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise SagaKjose IL29:5311:04
2Randi Kristin NærumLarvik OK35:22+5:2913:05
3Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn38:16+8:2314:10
4Randi HansenStokke IL42:57+13:0415:54
5Anne Lise AndreassenSandefjord OK43:03+13:1015:56
6Gro EiaOL Trollo46:03+16:1017:03
7Elisabeth RødAndebu IL58:39+28:4621:43

D 70-

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL40:1214:53
2May Helene HansenSandefjord OK51:46+11:3419:10
3Astrid Reppesgård LieHedrum OL1:03:13+23:0123:24

H 11-12

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriel GjoneSandefjord OK26:4912:46
2Ludvig SkramdalHedrum OL31:26+4:3714:58
3Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn31:29+4:4014:59
4Mathias JahreAndebu IL33:07+6:1815:46
5Brage EikåsSandefjord OK33:17+6:2815:50

H 13-14

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn24:539:12
2Henrik Kaupang LyeLarvik OK25:35+0:429:28
3Hallgeir BrevikStokke IL42:50+17:5715:51
4Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn44:26+19:3316:27
5Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL57:49+32:5621:24

H 13-16C

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aron TangårdOL Trollo39:1318:40

H 15-16

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viljan van RaaijHedrum OL43:5210:12
2Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn50:55+7:0311:50
3Jonas EikåsSandefjord OK50:57+7:0511:50
4Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn51:22+7:3011:56
5Kristoffer FjæreHedrum OL1:15:47+31:5517:37
6Kristian Juel JohannessenHedrum OL1:16:32+32:4017:47
Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert

H 17-

5 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn SundbyLarvik OK39:377:20
2Øyvind WatterdalHadeland OL41:25+1:487:40
3Tobias KristensenLarvik OK43:26+3:498:02
4Rune Firing HaugbergAndebu IL44:20+4:438:12
5Trond GjelstadSandefjord OK44:58+5:218:19
6Trym B IslandOL Tønsberg og omegn47:05+7:288:43
7Jørgen FrøydLarvik OK49:24+9:479:08
8Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn54:13+14:3610:02
9Martin AskeAndebu IL1:05:48+26:1112:11
10Arne KlavenessNOTEAM1:13:32+33:5513:37
11David HanssonOL Tønsberg og omegn1:14:16+34:3913:45
12Erlend GjestrumHedrum OL1:15:40+36:0314:00
13Øyvind KristiansenOL Trollo1:22:25+42:4815:15
Sindre R HoltHedrum OLdiskvalifisert
Erling LefsakerAndebu ILdiskvalifisert

H 17-C

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell Espen RingenOL Trollo21:4810:22
2Haakon PettersenSandefjord OK23:52+2:0411:21
3Torstein LyeLarvik OK25:28+3:4012:07
4Knut GjoneSandefjord OK25:49+4:0112:17
5Thor Magne MalmquistHedrum OL29:48+8:0014:11
6Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn31:42+9:5415:05
7Asle JohnsenHedrum OL34:10+12:2216:16
8Trond Olav JahreAndebu IL35:17+13:2916:48

H 40-

4 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Ivar JohansenSandefjord OK41:369:40
2Trond EvensenOL Tønsberg og omegn44:49+3:1310:25
3Jørgen FjæreHedrum OL45:17+3:4110:31
4Per Olav GulbrandsenLarvik OK46:06+4:3010:43
5Kjetil EckdahlOK Horten47:08+5:3210:57
6Jon NicolaysenSandefjord OK48:01+6:2511:10
7Jo Børre EikåsSandefjord OK50:21+8:4511:42
8Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn51:39+10:0312:00
9Tom KristensenLarvik OK52:00+10:2412:05
10Lars Georg GjertsenStokke IL52:48+11:1212:16
11Ian RingheimOL Trollo57:45+16:0913:25
12Gunnar RustanOL Trollo59:56+18:2013:56
13Atle BorgersenHedrum OL1:01:35+19:5914:19
14Eelco van RaaijHedrum OL1:04:45+23:0915:03
15Magne KløveStokke IL1:12:39+31:0316:53
16Jan SkrettebergStokke IL1:17:51+36:1518:06
Anders Kristian HoltHedrum OLdiskvalifisert

H 50-

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn44:5710:27
2Arne Håkon JørgensenSandefjord OK53:46+8:4912:30
3Per Einar StrømHedrum OL1:12:58+28:0116:58
Petter LøeNotodden OLdiskvalifisert
Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 60-

3 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Widar TrømborgSande Sportsklubb35:3910:11
2Øivind FadumSande Sportsklubb37:10+1:3110:37
3Bent HaflandOL Tønsberg og omegn45:51+10:1213:06
4Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn46:31+10:5213:17
5Kai MidtskogenBotne SK46:45+11:0613:21
6Hogne KjæråsAndebu IL51:11+15:3214:37
7Elling AakreAndebu IL52:57+17:1815:07
8Martin NaufHedrum OL1:00:09+24:3017:11
9Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1:08:32+32:5319:34
10Per Dag NordkveldeHedrum OL1:10:16+34:3720:04

H 70-

2 700 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frank EliassenSandefjord OK29:1610:50
2Ragnar HillestadLardal OL31:28+2:1211:39
3Kåre ThorbjørnsenLarvik OK36:39+7:2313:34
4Per Øystein AndersenLarvik OK36:41+7:2513:35
5Hans StordalOL Tønsberg og omegn37:21+8:0513:49
6Thorolf TrolsrudBotne SK37:27+8:1113:52
7Magnar ØvreåsBotne SK37:52+8:3614:01
8Helge FossheimHedrum OL40:11+10:5514:52
9Ole Richard BrattbakkSandefjord OK40:37+11:2115:02
10Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK40:51+11:3515:07
11Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn41:46+12:3015:28
12Bjørn Willy HansenSandefjord OK41:51+12:3515:30
13Oddvar GjelstadSandefjord OK44:24+15:0816:26
14Bjørn Helge CeebergHedrum OL44:26+15:1016:27
15Arne KristensenStokke IL45:19+16:0316:47
16Anton LommeHedrum OL46:09+16:5317:05
17Tor Eivind EdvardsenLarvik OK48:56+19:4018:07 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Kåre NilsenSandefjord TIF49:22+20:0618:17
19Arne D. ChristensenSandefjord TIF49:24+20:0818:17
20Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn51:05+21:4918:55
21Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn1:00:47+31:3122:30

H 80-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge TvedtenLarvik OK49:0718:11
2Magnar ReppesgårdHedrum OL54:15+5:0820:05
3Helge HalvorsenLarvik OK1:00:49+11:4222:31
4Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn1:01:31+12:2422:47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor