Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 4
Arrangørorganisasjon: OK Horten
Dato: tirsdag 25 april 2017

N-åpen

1 510 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn22:2414:50
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn22:31+0:0714:54
0Christoher EriksenLarvik OK26:06+3:4217:17
0Ane Røed GjertsenStokke IL14:199:28
0Georg Røed GjertsenStokke IL23:50+1:2615:47
0Daniella GjoneSandefjord OK14:469:46
0Fredrik HaarbyOL Trollo17:0811:20
0Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn20:5013:47
0Anne HaugbergAndebu IL14:199:28
0Kristian HaugbergAndebu IL15:4610:26
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL19:4113:02
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18:1312:03
0Andreas KristiansenOL Trollo20:0913:20
0Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL12:358:20
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10:066:41
0Henrik RingheimOL Trollo26:46+4:2217:43
0Fredrik SkaugOL Trollo20:0313:16
0Aron TangårdOL Trollo15:2810:14
0Maryon TangårdOL Trollo30:03+7:3919:54
0Gard ØvreåsOK Horten27:23+4:5918:08
0Simon ØvreåsOK Horten28:40+6:1618:59

D 11-12

2 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn35:5317:35
2Julie H LiljebäckOL Tønsberg og omegn40:07+4:1419:39

D 11-12N

1 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva Eckdahl BookOK Horten11:457:46

D 13-14

2 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn22:348:55
2Kristin Melby JacobsenLardal OL27:06+4:3210:42
3Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn36:30+13:5614:25
Ingvild JohnsenHedrum OLdiskvalifisert

D 13-16C

2 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie JahreAndebu IL27:3313:30
2Amalie KvernsmyrAndebu IL32:14+4:4115:48
3Malin H LiljebäckOL Tønsberg og omegn33:37+6:0416:28
4Louise Bentsen MalmquistHedrum OL33:46+6:1316:33
5Pernille MoltebergHedrum OL41:21+13:4820:16

D 13-16N

1 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn13:419:03

D 15-16

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn48:3916:13

D15B

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn42:5516:57

D 17-

3 760 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn39:4810:35
2Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn41:40+1:5211:04
3Linn Hege RosoLardal OL52:01+12:1313:50
4Torill Hynne FjæreHedrum OL1:06:06+26:1817:34

D 17-C

2 040 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lillian BergeSandefjord OK26:2012:54
2Mona JahreAndebu IL29:31+3:1114:28
3Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo29:35+3:1514:30
4Inger MørkSandefjord OK31:13+4:5315:18
5Anne Moian NydalAsker Skiklubb34:40+8:2016:59
6Else StordalOL Tønsberg og omegn35:24+9:0417:21
7Heidi EriksenLarvik OK38:51+12:3119:02
8Lily MitchellNOTEAM58:20+32:0028:35

D 40-

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin BruserudOL Trollo31:5210:37
2Stine ArntzenSandefjord OK37:35+5:4312:31
3Silje IslandOL Tønsberg og omegn38:59+7:0712:59
4Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn39:23+7:3113:07
5Anette Kjærås FiringAndebu IL41:35+9:4313:51
6Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK43:40+11:4814:33
7Wenche EikåsSandefjord OK44:12+12:2014:44
8Hege MelbyLardal OL50:24+18:3216:48

D 50-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn36:1712:05
2Veslemøy SolbergKonnerud IL38:47+2:3012:55
3Kristin DahlSandefjord OK46:36+10:1915:32

D 60-

2 530 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro EiaOL Trollo31:5812:38
2Randi Kristin NærumLarvik OK33:29+1:3113:14
3Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn33:48+1:5013:21
4Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn35:47+3:4914:08
5Inger NergaardStokke IL45:57+13:5918:09

D 70-

2 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL37:2214:46
2Hjørdis ØvreåsBotne SK55:40+18:1822:00
3Astrid Reppesgård LieHedrum OL58:39+21:1723:10
Margareta BrynhildsenStokke ILdiskvalifisert

H 11-12

2 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn24:2912:00
2Brage EikåsSandefjord OK25:39+1:1012:34
3Gabriel GjoneSandefjord OK28:07+3:3813:46
4Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn32:48+8:1916:04
5Mathias JahreAndebu IL40:27+15:5819:49

H 11-12N

1 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver LagerSandefjord OK18:3912:21

H 13-14

2 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn23:269:15
2Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn38:26+15:0015:11
3Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL39:57+16:3115:47

H 15-16

3 760 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn31:528:28
2Even GravningenStokke IL34:31+2:399:10
3Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn38:15+6:2310:10
4Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn40:05+8:1310:39
5Jonas EikåsSandefjord OK40:29+8:3710:46
6Henrik R HoltHedrum OL44:44+12:5211:53
7Kristoffer FjæreHedrum OL48:10+16:1812:48

H15B

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind KristiansenOL Trollo28:4511:21

H 17-

4 460 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL29:266:35
2Hallvard Arntzen FossSandefjord OK35:26+6:007:56
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn36:05+6:398:05
4Rune Firing HaugbergAndebu IL39:10+9:448:46
5Martin AskeAndebu IL45:27+16:0110:11
6Hans BerulfsenOL Tønsberg og omegn53:01+23:3511:53
7Martin BerulfsenOL Tønsberg og omegn53:23+23:5711:58
8Ludvig JohnsenHedrum OL58:21+28:5513:04
9David HanssonOL Tønsberg og omegn1:05:10+35:4414:36

H 17-C

2 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar RustanOL Trollo24:1811:54
2Haakon PettersenSandefjord OK25:29+1:1112:29
3Knut GjoneSandefjord OK27:24+3:0613:25
4Trond Olav JahreAndebu IL35:14+10:5617:16
5Trond FossSandefjord OK36:42+12:2417:59

H 40-

3 760 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar OlsrødStokke IL33:108:49
2Einar IdlandAndebu IL33:14+0:048:50
3Anders Kristian HoltHedrum OL35:21+2:119:24
4Jørgen FjæreHedrum OL36:32+3:229:42
5Pål JevanordOL Trollo37:21+4:119:56
6Trond EvensenOL Tønsberg og omegn38:15+5:0510:10
7Roar MathisenOL Tønsberg og omegn38:52+5:4210:20
8Peter CarlsenSturla, IF41:39+8:2911:04
9Ian RingheimOL Trollo42:06+8:5611:11
10Atle BorgersenHedrum OL42:31+9:2111:18
11Jo Børre EikåsSandefjord OK42:59+9:4911:25
12Tor Sverre GravningenStokke IL44:30+11:2011:50
13Magne KløveStokke IL47:52+14:4212:43
14Eirik SkavhellenBotne SK53:19+20:0914:10
15Espen JohnsenHedrum OL1:00:00+26:5015:57
16Lars Georg GjertsenStokke IL1:00:39+27:2916:07

H 50-

3 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter LøeNotodden OL33:008:46
2Arne Håkon JørgensenSandefjord OK39:11+6:1110:25
3Helge StenerudOL Tønsberg og omegn39:18+6:1810:27
4Sven OhrvikKonnerud IL46:15+13:1512:18
5Jan Ivar GundersenHedrum OL1:01:33+28:3316:22
6Roar NydalAsker Skiklubb1:02:09+29:0916:31

H 60-

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Widar TrømborgSande Sportsklubb27:359:11
2Øivind FadumSande Sportsklubb29:29+1:549:49
3Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn31:46+4:1110:35
4Axel DamgaardOL Trollo34:32+6:5711:30
5Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn42:12+14:3714:04
6Ragnar Niemi BergStokke IL42:42+15:0714:14
7Jan BøhleOL Trollo43:09+15:3414:23
8Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo44:31+16:5614:50

H 70-

2 530 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge FossheimHedrum OL26:2210:25
2Runar KittilsenStokke IL28:00+1:3811:04
3Dag Rønning JensenOL Trollo29:21+2:5911:36
4Thorolf TrolsrudBotne SK32:48+6:2612:57
5Oddvar GjelstadSandefjord OK34:16+7:5413:32
6Bjørn Helge CeebergHedrum OL36:41+10:1914:29
7Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn37:00+10:3814:37
8Magnar ØvreåsBotne SK37:15+10:5314:43
9Kåre ThorbjørnsenLarvik OK38:14+11:5215:06
10Hans StordalOL Tønsberg og omegn38:39+12:1715:16
11Anton LommeHedrum OL38:56+12:3415:23
12Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn40:24+14:0215:58
13Arne D. ChristensenSandefjord TIF45:00+18:3817:47
14Egil FrognerOL Tønsberg og omegn45:44+19:2218:04
15Tor Eivind EdvardsenLarvik OK47:20+20:5818:42
16Thore EilertsenOL Tønsberg og omegn47:29+21:0718:46
17Kåre NilsenSandefjord TIF49:22+23:0019:30
18Steinar RuudKonnerud IL55:17+28:5521:51
19Svein ThorsenSandefjord TIF57:25+31:0322:41
20Ragnar HillestadLardal OL58:42+32:2023:12
21Frank EliassenSandefjord OK59:41+33:1923:35

H 80-

2 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL37:5614:59
2Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn54:57+17:0121:43
3Helge HalvorsenLarvik OK56:01+18:0522:08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor