Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 3
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 18 april 2017

N-åpen

1 940 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Vetle BookOK Horten28:0014:25
0Amalie BorgeOK Horten25:5413:21
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn27:3014:10
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn32:34+4:3416:47
0Sindre FurllandSandefjord OK23:0911:55
0Ane Røed GjertsenStokke IL23:3512:09
0Anne HaugbergAndebu IL28:55+0:5514:54
0Kristian HaugbergAndebu IL31:46+3:4616:22
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL40:42+12:4220:58
0Fredrik KaarbyOL Trollo35:27+7:2718:16
0Kristian Kaupang LyeLarvik OK23:1812:00
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn26:2913:39
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn37:16+9:1619:12
0Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL28:02+0:0214:27
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn25:5113:19
0Kaia RingenOL Trollo25:5913:23
0Henrik RingheimOL Trollo26:5113:50
0Mathias SundbyLarvik OK55:44+27:4428:43
0Aron TanngårdOL Trollo26:2213:35
0Marcus WindvikSandefjord OK31:41+3:4116:19

D 11-12

2 290 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Serine Kierulf DirdalLarvik OK35:0915:20
1Julie LiljebackOL Tønsberg og omegn35:0915:20
3Annika van RaaijHedrum OL45:04+9:5519:40
Ingeborg EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

D 11-12N

1 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tuva BookOK Horten18:029:17

D 13-14

2 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn32:0010:48
2Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1:00:46+28:4620:31

D 13-16C

2 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlene SkramdalHedrum OL27:1411:53
2Emilie JahreAndebu IL27:47+0:3312:07
3Kristin HagaHedrum OL32:14+5:0014:04
4Louise Bentsen MalmquistHedrum OL34:57+7:4315:15
5Karoline FjæreHedrum OL43:38+16:2419:03
Pernille MoltebergHedrum OLdiskvalifisert

D 13-16N

1 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn19:3910:07

D 15-16

3 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Frida DalerStokke ILdiskvalifisert
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D15B

2 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn58:5119:52
2Silje Skatvedt StensrudOK Horten1:05:54+7:0322:15
3Anny RogneOL Tønsberg og omegn1:08:01+9:1022:58
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollodiskvalifisert

D 17-

4 650 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Merete LyseboLardal OL44:359:35
2Ella Arentz HagenSandefjord OK46:13+1:389:56
3Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK47:19+2:4410:10
4Ingvild EckdahlOK Horten56:09+11:3412:04
5Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL56:24+11:4912:07
6Pernille NaufHedrum OL57:55+13:2012:27
7Annette Cecilie ArentzSandefjord OK58:36+14:0112:36
8Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn1:01:29+16:5413:13
9Sunniva Nergaard BergStokke IL1:01:37+17:0213:15 Last ned GPS-spor i gpx-format

D 17-C

2 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger MørkSandefjord OK29:4012:57
2Sissel BentsenHedrum OL29:58+0:1813:05
3May-Britt SkramdalHedrum OL30:58+1:1813:31
4Lillian BergeSandefjord OK31:29+1:4913:44
5Heidi EriksenLarvik OK36:07+6:2715:46
6Lily MitchellSandefjord OK1:12:10+42:3031:30

D 17-N

1 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Line LyeLarvik OK1:01:0231:27

D 40-

3 770 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann ArvesenSandefjord OK40:1710:41
2Anette Kjærås FiringAndebu IL55:16+14:5914:39
3Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn55:45+15:2814:47
4Kari Reppesgård HoltHedrum OL56:20+16:0314:56
5Mona GjelstadSandefjord OK1:00:54+20:3716:09
6Celine Vik OlsenLarvik OK1:01:38+21:2116:20
7Kristin BruserudOL Trollo1:02:43+22:2616:38
8Katrine van RaaijHedrum OL1:07:55+27:3818:00
9Tone Sølie LysnesHedrum OL1:08:35+28:1818:11
10Wenche EikåsSandefjord OK1:26:07+45:5022:50
Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert
Elin GravningenStokke ILdiskvalifisert
Mona JahreAndebu ILdiskvalifisert

D 50-

3 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK45:4212:07
2Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn53:34+7:5214:12
3Veslemøy SolbergKonnerud IL55:02+9:2014:35
4Anne StenerudOL Tønsberg og omegn1:09:49+24:0718:31

D 60-

2 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise SagaKjose IL45:3115:22
2Gro EiaOL Trollo50:34+5:0317:05
3Anne Lise AndreassenSandefjord OK52:20+6:4917:40
4Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn56:09+10:3818:58
5Berit LundSandefjord OK1:05:11+19:4022:01
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 70-

2 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Helene HansenSandefjord OK59:2520:04
2Margareta BrynhildsenStokke IL1:05:02+5:3721:58
3Eli KlovningPorsgrunn OL1:13:28+14:0324:49
4Hjørdis ØvreåsBotne SK1:21:16+21:5127:27
Astrid Reppesgård LieHedrum OLdiskvalifisert

H 11-12

2 290 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn22:5710:01
2Gabriel GjoneSandefjord OK24:41+1:4410:46
3Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn27:59+5:0212:13
4Mathias JahreAndebu IL28:41+5:4412:31
5Ludvig SkramdalHedrum OL29:10+6:1312:44
6Brage EikåsSandefjord OK41:38+18:4118:10
7Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn46:54+23:5720:28

H 11-12N

1 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn23:5012:17
2Didrik Rønning BøeSandefjord OK29:21+5:3115:07

H 13-14

2 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn28:299:37
2Benjamin GjoneSandefjord OK46:17+17:4815:38
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK49:06+20:3716:35
4Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL56:27+27:5819:04
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 13-16C

2 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yousef KhouryLarvik OK37:2616:20
Simen KristiansenOL Trollodiskvalifisert

H 15-16

4 650 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn41:298:55
2Even GravningenStokke IL41:56+0:279:01
3Viljan van RaaijHedrum OL42:41+1:129:10
4Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn43:11+1:429:17
5Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn54:21+12:5211:41
6Henrik R HoltHedrum OL54:48+13:1911:47
7Kristoffer FjæreHedrum OL55:08+13:3911:51
8Kristian Juel JohannessenHedrum OL1:05:38+24:0914:06
Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

H15B

2 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind KristiansenOL Trollo49:2516:41

H 17-

5 270 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn SundbyLarvik OK40:397:42
2Sindre R HoltHedrum OL41:02+0:237:47
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn44:21+3:428:24
4Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn47:20+6:418:58
5Trond GjelstadSandefjord OK48:38+7:599:13
6Tobias KristensenLarvik OK49:02+8:239:18
7Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn49:43+9:049:26
8Rune Firing HaugbergAndebu IL52:31+11:529:57
9Hans Olav SkogstadTelenor BIL1:05:54+25:1512:30 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Robin ThorkildsenHedrum OL1:07:30+26:5112:48
11Erlend GjestrumHedrum OL1:10:47+30:0813:25
12Ludvig JohnsenHedrum OL1:14:07+33:2814:03
13Martin AskeAndebu IL1:15:12+34:3314:16
Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
David HanssonOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 17-C

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond Olav JahreAndebu IL28:4112:31
2Haakon PettersenSandefjord OK30:05+1:2413:08
3Gunnar RustanOL Trollo40:10+11:2917:32

H 40-

4 650 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen FjæreHedrum OL41:078:50
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK41:24+0:178:54
3Jo Børre EikåsSandefjord OK45:35+4:289:48
4Einar IdlandAndebu IL46:08+5:019:55
5Anders Kristian HoltHedrum OL46:54+5:4710:05
6Pål JevanordOL Trollo49:15+8:0810:35
7Kjetil EckdahlOK Horten49:21+8:1410:36
8Trond EvensenOL Tønsberg og omegn50:36+9:2910:52
9Jon NicolaysenSandefjord OK50:41+9:3410:53
10Atle BorgersenHedrum OL51:01+9:5410:58
11Espen JohnsenHedrum OL53:06+11:5911:25
12Ian RingheimOL Trollo53:55+12:4811:35
13Eelco van RaaijHedrum OL56:21+15:1412:07
14Magne KløveStokke IL1:04:44+23:3713:55
Lars Georg GjertsenStokke ILdiskvalifisert
Bjørnar OlsrødStokke ILdiskvalifisert

H 50-

4 650 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen RaastadSkien OK42:259:07
2Roger LysnesHedrum OL45:19+2:549:44
3Petter LøeNotodden OL46:26+4:019:59
4Helge StenerudOL Tønsberg og omegn48:35+6:1010:26
5Arne KristensenStokke IL54:41+12:1611:45
6Arne Håkon JørgensenSandefjord OK55:37+13:1211:57
7Morten AndresenOK Skeidi58:40+16:1512:36
8Sven OhrvikKonnerud IL1:00:17+17:5212:57
9Kjetil KløvstadSandefjord OK1:05:18+22:5314:02
10Jan Hroar GundersenHedrum OL1:06:57+24:3214:23
11Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn1:14:36+32:1116:02
Terje  OlsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Per Einar StrømHedrum OLdiskvalifisert

H 60-

3 770 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb45:4512:08
2Jan BøhleOL Trollo52:38+6:5313:57
3Ragnar Niemi BergStokke IL54:41+8:5614:30
4Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo1:08:43+22:5818:13
5Martin NaufHedrum OL1:11:35+25:5018:59
6Per Dag NordkveldeHedrum OL1:12:01+26:1619:06

H 70-

2 960 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge FossheimHedrum OL41:5214:08
2Runar KittilsenStokke IL42:31+0:3914:21
3Dag Rønning JensenOL Trollo42:47+0:5514:27
4Per Øystein AndersenLarvik OK47:05+5:1315:54
5Ragnar HillestadLardal OL52:03+10:1117:35
6Bjørn Willy HansenSandefjord OK52:07+10:1517:36
7Henning GaarderKonnerud IL53:16+11:2417:59
8Thorolf TrolsrudBotne SK53:22+11:3018:01 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Anton LommeHedrum OL58:36+16:4419:47
10Kåre ThorbjørnsenLarvik OK58:44+16:5219:50
11Magne KlovningPorsgrunn OL59:39+17:4720:09
12Magnar ØvreåsBotne SK1:02:51+20:5921:13
13Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn1:04:12+22:2021:41
14Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:06:07+24:1522:20
15Kåre NilsenSandefjord TIF1:07:40+25:4822:51
16Bjørn Helge CeebergHedrum OL1:08:15+26:2323:03
17Svein ThorsenSandefjord TIF1:09:56+28:0423:37
18Oddvar GjelstadSandefjord OK1:34:04+52:1231:46
Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert

H 80-

2 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne LieStokke IL54:1718:20
2Magnar ReppesgårdHedrum OL1:02:41+8:2421:10
3Helge TvedtenLarvik OK1:05:43+11:2622:12
4Helge HalvorsenLarvik OK1:28:47+34:3029:59
5Fridtjov RobertsenOL Tønsberg og omegn1:31:23+37:0630:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor