Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett for Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett for Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjoner: Botne SK / OK Horten / Sandefjord OK
Dato: søndag 27 august 2017

H17

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bø OL 12:13:30
1. Eivind Romberg Kvaale53:077+4:3153:077+4:31
2. Dag Steinar Ragvin36:0611:29:131-6
3. Lars Steinar Hefre44:172+0:422:13:30100:00
2Porsgrunn OL 12:14:00+0:30
1. Håkon Kornmo51:125+2:3651:125+2:36
2. Dag Ausen39:132+3:071:30:253-2+1:12-1:24
3. Thore Kornmo43:3512:14:002-1+0:30
3Skien OK 12:21:09+7:39
1. Skjalg Nysæter48:36148:361
2. Eirik Larsen41:383+5:321:30:142+1+1:01+1:01
3. Gisle Nysæter50:555+7:202:21:093+1+7:39+6:38
4Larvik OK 12:23:44+10:14
1. Jørn Sundby49:444+1:0849:444+1:08
2. Anders Bjørningstad Kristoffersen43:264+7:201:33:1040+3:57+2:49
3. Jørgen Frøyd50:344+6:592:23:4440+10:14+6:17
5OL Tønsberg og omegn 12:24:11+10:41
1. Mathias Gløersen51:156+2:3951:156+2:39
2. Olav Aasmundtveit Hoff43:455+7:391:35:0060+5:47+3:08
3. Trym B Island49:113+5:362:24:115-1+10:41+4:54
6Bø OL 22:25:08+11:38
1. Sigve Botnen48:432+0:0748:432+0:07
2. Ola Stålberg44:396+8:331:33:225+3+4:09+4:02
3. Steinar Lande51:466+8:112:25:086+1+11:38+7:29
7Porsgrunn OL 22:30:05+16:35
1. Alexander Repstad Storemyr49:043+0:2849:043+0:28
2. Lars Ole Thunold46:277+10:211:35:317+4+6:18+5:50
3. Hans Christian Meen54:347+10:592:30:0570+16:35+10:17
Hedrum OL 1diskvalifisert
1. Sindre R Holtdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jarle Lysnesdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jørgen Fjærediskvalifisertdiskvalifisert
Notodden OL 1diskvalifisert
1. Even-Andre Thorbjørnsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Robert Fredriksendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jon Are Myhrerdiskvalifisertdiskvalifisert

D17

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Larvik OK 12:14:48
1. Andrine Harriet Fremstad46:482+0:2146:482+0:21
2. Elin Bjerva43:082+0:581:29:561-1-0:21
3. Ingrid Undstad44:5212:14:4810
2Porsgrunn OL 12:39:42+24:54
1. Camilla L. Rosenvold58:294+12:0258:294+12:02
2. Anna Meen42:1011:40:392-2+10:43
3. Emilie Westin59:033+14:112:39:4220+24:54+14:11
3Larvik OK 22:47:16+32:28
1. Grethe B Clausen46:27146:271
2. Elisabeth Hesselberg1:05:545+23:441:52:213+2+22:25+22:25
3. Helene Nalum Olsen54:552+10:032:47:1630+32:28+10:03
4Porsgrunn OL 23:11:04+56:16
1. Benedikte Wiig Bøen1:06:405+20:131:06:405+20:13
2. Lenka Westin1:01:294+19:192:08:0950+38:13+18:00
3. Kjersti Adéla Westin1:02:554+18:033:11:044-1+56:16+18:03
5OL Tønsberg og omegn 13:26:07+1:11:19
1. Tonje Rasmussen53:393+7:1253:393+7:12
2. Anne Sofie Forseth Bue1:06:116+24:011:59:504+1+29:54+22:42
3. Lene Loftesnes1:26:175+41:253:26:075+1+1:11:19+41:25
Porsgrunn OL 3fullført
1. Siv Wiersdalen1:39:316+53:041:39:316+53:04
2. Hilde Kristine Rosenvold57:513+15:412:37:2260+1:07:26+14:22
3. fullførtfullført

H13-16

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 153:02
1. Tobias Mathisen26:242+0:1126:242+0:11
2. Halvard Kornmo26:382+0:0653:021-1-0:11
2Notodden OL 153:03+0:01
1. Jakob Schia Løe26:313+0:1826:313+0:18
2. Åsmund Slokvik26:32153:032-1+0:01
3Larvik OK 154:31+1:29
1. Henrik Kaupang Lye27:276+1:1427:276+1:14
2. Iver Ringheim27:043+0:3254:313-3+1:29+0:15
4OL Tønsberg og omegn 254:45+1:43
1. Mathea Gløersen26:414+0:2826:414+0:28
2. Sondre Evensen28:046+1:3254:4540+1:43+1:15
5Sandefjord OK 21:00:15+7:13
1. Theodor Bjørk33:058+6:5233:058+6:52
2. Cornelius Bjørk27:104+0:381:00:155-3+7:13+0:21
6Hedrum OL 11:00:47+7:45
1. Viljan van Raaij26:465+0:3326:465+0:33
2. Henrik R Holt34:017+7:291:00:476+1+7:45+7:12
7OL Tønsberg og omegn 11:00:56+7:54
1. Morten Krona Haflan32:597+6:4632:597+6:46
2. Jakob Hjelseth27:575+1:251:00:5670+7:54+1:08
8OL Tønsberg og omegn 31:11:04+18:02
1. Oliver Østby26:13126:131
2. Vetle Mathisen44:519+18:191:11:048+7+18:02+18:02
9Porsgrunn OL 21:11:05+18:03
1. Anders L. Rosenvold34:3210+8:1934:3210+8:19
2. Ola Meen36:338+10:011:11:059-1+18:03+9:44
10Hedrum OL 21:30:38+37:36
1. Kristoffer Fjære33:209+7:0733:209+7:07
2. Kristian Juel Johannessen57:1811+30:461:30:3810+1+37:36+30:29
11Porsgrunn OL 31:43:17+50:15
1. Magnus Brodin55:0912+28:5655:0912+28:56
2. Oscar Wiersdalen Thunold48:0810+21:361:43:1711-1+50:15+21:19
12Porsgrunn OL 41:43:54+50:52
1. Håvard Skriubakken42:5011+16:3742:5011+16:37
2. Martin Ausen1:01:0412+34:321:43:5412+1+50:52+34:15
Notodden OL 2diskvalifisert
1. Snorre Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Bendik Schia Løediskvalifisertdiskvalifisert
Sandefjord OK 1brutt
1. Benjamin Gjonebruttbrutt
2. Anders Klavenesbruttbrutt

D13-16

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 11:02:34
1. Une Holtermann26:43126:431
2. Elise Ausen35:5111:02:3410
2Lardal OL 11:32:00+29:26
1. Kristin Melby Jacobsen43:054+16:2243:054+16:22
2. Mina Schjerven48:553+13:041:32:002-2+29:26+13:04
3Larvik OK 11:32:48+30:14
1. Ingrid Mobråthen41:273+14:4441:273+14:44
2. Ida Sofie Hjortland51:214+15:301:32:4830+30:14+15:30
4Porsgrunn OL 21:39:26+36:52
1. Anine Kjørholt Lie53:596+27:1653:596+27:16
2. Maria Gammelsæter Mehammer45:272+9:361:39:264-2+36:52+9:36
5OL Tønsberg og omegn 11:40:40+38:06
1. Lita Lerke Leodine Hjelseth45:155+18:3245:155+18:32
2. Mari Loftesnes Kaupang55:255+19:341:40:4050+38:06+19:34
6OL Tønsberg og omegn 22:00:04+57:30
1. Anny Horge Rogne1:00:597+34:161:00:597+34:16
2. Julie Eikeland59:056+23:142:00:046-1+57:30+23:14
7Notodden OL 12:00:58+58:24
1. Emma Engehult41:242+14:4141:242+14:41
2. Mina Borgejordet Simones1:19:347+43:432:00:587+5+58:24+43:43

H150

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandefjord OK 12:05:57
1. Roar Fjeldbo39:44139:441
2. Per Erik Larsen43:294+3:531:23:132+1+3:43+3:43
3. Stein Martinsen42:442+0:072:05:571-1-3:43
2Notodden OL 12:10:15+4:18
1. Petter Løe43:164+3:3243:164+3:32
2. Jørn Myrland44:226+4:461:27:385+1+8:08+4:36
3. Harald Kvisli42:3712:10:152-3+4:18
3OL Tønsberg og omegn 22:14:00+8:03
1. Gløer Gløersen39:462+0:0239:462+0:02
2. Roar Mathisen39:442+0:081:19:301-1-0:02
3. Helge Stenerud54:307+11:532:14:003+2+8:03+8:03
4Hedrum OL 12:14:21+8:24
1. Anders Kristian Holt43:205+3:3643:205+3:36
2. Roger Lysnes42:023+2:261:25:223-2+5:52+2:16
3. Tom Aasrum48:595+6:222:14:214+1+8:24+2:32
5Porsgrunn OL 12:16:30+10:33
1. Jon Skriubakken52:187+12:3452:187+12:34
2. Jan Gatevold39:3611:31:5470+12:24
3. Kjell Westin44:363+1:592:16:305-2+10:33-1:51
6Stokke IL 12:17:07+11:10
1. Morten Johnsen43:266+3:4243:266+3:42
2. Arne Kristensen46:247+6:481:29:5060+10:20+6:38
3. Bjørnar Olsrød47:174+4:402:17:0760+11:10+0:50
7OL Tønsberg og omegn 12:17:28+11:31
1. Tor Ivar Christiansen42:493+3:0542:493+3:05
2. Trond Evensen43:495+4:131:26:384+1+7:08+4:03
3. Frode Robertsen50:506+8:132:17:287+3+11:31+4:23
8Porsgrunn OL 23:58:57+1:53:00
1. Thomas Brodin1:01:508+22:061:01:508+22:06
2. Arne Næss Johnsen1:01:178+21:412:03:0780+43:37+21:31
3. Bjørn Lie1:55:508+1:13:133:58:5780+1:53:00+1:09:23
Skien OK 1diskvalifisert
1. Sigurd Holtskogdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Tom Sagadiskvalifisertdiskvalifisert
3. Bjørn Richard Kirstediskvalifisertdiskvalifisert

D150

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandefjord OK 12:18:37
1. Mariann Øren Arvesen46:14146:141
2. Tone Stokland44:142+1:111:30:28100:00
3. Tiri Rebård48:0912:18:3710
2Porsgrunn OL 12:19:50+1:13
1. Sara Mathisen47:422+1:2847:422+1:28
2. Hilde Vassend43:0311:30:4520+0:17
3. Eli Marie Wiig49:052+0:562:19:5020+1:13+0:56
3Skien OK 12:49:30+30:53
1. Ingrid Strande52:593+6:4552:593+6:45
2. Grete S B Hovi48:133+5:101:41:1230+10:44+3:59
3. Silje Borge Hovi1:08:183+20:092:49:3030+30:53+20:09
4OL Tønsberg og omegn 13:11:55+53:18
1. Tonje Røgeberg53:564+7:4253:564+7:42
2. Turid Ødegård1:04:144+21:111:58:1040+27:42+20:00
3. Anne-Berit Rasmussen1:13:454+25:363:11:5540+53:18+25:36
5Sandefjord OK 22:57:15+38:38
1. Lill-Ann Torp57:495+11:3557:495+11:35
2. Anne Lise Andreassen1:08:245+25:212:06:1350+35:45+24:10
3. Hilde Kløvstad51:025+2:532:57:1550+38:38+2:53

H11-12

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 141:03
1. Andreas Myrvold Skoveyst19:38119:381
2. Endre Sand21:25141:0310
2Sandefjord OK 149:39+8:36
1. Brage Eikås24:452+5:0724:452+5:07
2. Gabriel Gjone24:542+3:2949:3920+8:36+3:29
3Skien OK 153:31+12:28
1. Kristian Ekeberg Fliid27:424+8:0427:424+8:04
2. Gaute Nysæter25:493+4:2453:313-1+12:28+4:24
4Porsgrunn OL 11:00:53+19:50
1. Sofie Thunold29:345+9:5629:345+9:56
2. Henrik Repstad Storemyr31:195+9:541:00:534-1+19:50+9:54
5OL Tønsberg og omegn 11:02:32+21:29
1. Lars Loftesnes Kaupang36:246+16:4636:246+16:46
2. Sindre Mathisen26:084+4:431:02:325-1+21:29+4:43
OL Tønsberg og omegn 2fullført
1. Willma Evensen27:353+7:5727:353+7:57
2. fullførtfullført

D11-12

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Skien OK 152:15
1. Emilie Holtskog-Feremans29:312+2:1429:312+2:14
2. Vilde Aakre Leistad22:44152:151-1
2Notodden OL 11:08:31+16:16
1. Line Borgejordet og Ada Othilie Simones og Borkamo27:17127:171
2. Sigrid Buchacz Eie41:142+18:301:08:312+1+16:16+16:16
Larvik OK 1diskvalifisert
1. Iril Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Pernille Zagardiskvalifisertdiskvalifisert
Larvik OK 2diskvalifisert
1. Maren Sofie Fremstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sigrid Bakken Hamrediskvalifisertdiskvalifisert

H195

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Skien OK 12:32:26
1. Per Furuheim43:37143:371
2. Gunnar Mosevoll1:05:464+11:361:49:233+2+2:05+2:05
3. Harald Hovi43:0312:32:261-2
2Stokke IL 12:37:23+4:57
1. Ove Gunnar Jacobsen52:013+8:2452:013+8:24
2. Ragnar Niemi Berg55:542+1:441:47:552-1+0:37-7:47
3. Runar Kittilsen49:282+6:252:37:2320+4:57+4:20
3Porsgrunn OL 12:37:24+4:58
1. Kay Jørgensen53:084+9:3153:084+9:31
2. Jakob Kløverød54:1011:47:181-3
3. Atle Remme50:063+7:032:37:243+2+4:58+4:58
4Larvik OK 12:53:28+21:02
1. Terje Ludvigsen51:072+7:3051:072+7:30
2. Kåre Thorbjørnsen1:05:383+11:281:56:454+2+9:27+1:57
3. Rolf Gjølberg56:434+13:402:53:2840+21:02+11:35
5OL Tønsberg og omegn 13:07:51+35:25
1. Hans Stordal1:08:316+24:541:08:316+24:54
2. Stein Ødegård56:535+2:432:05:245-1+18:06-6:48
3. Odd Harald Nilsen1:02:275+19:243:07:5150+35:25+17:19
6Hedrum OL 13:19:51+47:25
1. Helge Fossheim54:385+11:0154:385+11:01
2. Anton Lomme1:11:396+17:292:06:176+1+18:59+7:58
3. Magnar Reppesgård1:13:346+30:313:19:5160+47:25+28:26
Botne SK 1diskvalifisert
1. Kai Midtskogendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magnar Øvreåsdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jørgen Kvilhaugdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor